هک اینستاگرام

هک پیچ اینستاگرام با گوشی ایفون با آموزش هک کردن اینستا

هک پیچ اینستاگرام یکی از موضوعات پرجستجو در فضای مجازی است که معمولا هکر ها از آن ها برای کنترل یک پیچ اینستاگرامی ، ضربه زدن به یک شخص حقیقی یا تغییر مالکیت آن استفاده می کنند و می تواند به روش های مختلفی انجام شود. در این مقاله می خواهیم شما را با خود همراه کنیم و به معرفی روش های مختلف نفوذ پیچ اینستاگرامی با ربات هک اینستاگرام ، برنامه های هک و روش های دیگری که معمولا هکر ها از آن استفاده می کنند مانند ساخت درگاه فیشینگ بپردازیم.

اینستاگرام

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در ایران است که تحت مالکیت فیس بوک بوده و بستر مناسبی برای کاربران را ارائه می کند تا آنها بتوانند با اشتراک تصاویر ، ویدیو ها در بازه های زمانی 10 ثانیه ، 1 دقیقه و 60 دقیقه ، با دیگر کاربران تعامل کنند.

این برنامه پرطرفدار ، برای اولین بار در سال 2010 یعنی ده سال پیش در ماه اکتبر ارائه شد و به سرعت به محبوبیت خوبی در عرصه فضای مجازی رسید. این شبکه اجتماعی توانست تا سال 2014 ، به 300 میلیون کاربر برسد که عدد و رشد بسیار خوبی را نمایش می داد. هم اکنون این شبکه اجتماعی ، بیش از 1 میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد.  قابل ذکر است که اینستاگرام از سال 2012 با مبلغ 1 میلیارد دلار تحت مالکیت فیسبوک درآمد. 

هک کردن پیج اینستاگرام

می توان گفت ، هک کردن اینستاگرام یکی از پر جستجو ترین تاپیک ها در اینترنت به خصوص در ایران است که هکر ها از راه های هک اینستاگرام برای نفوذ و کنترل پیچ های اینستاگرامی افراد مشهور استفاده می کنند. ممکن است شما هم در طول ماه های گذشته اخباری را مرتبط با هک پیچ اینستاگرام افراد مشهور شنیده باشید.

در این مقاله می خواهیم به معرفی روش ها و راه های هک پیچ اینستاگرام از جمله استفاده از ربات هک پسورد اینستاگرام ، استفاده از برنامه هک اینستاگرام جعلی ، دانلود برنامه هک پسورد اینستاگرام ، برنامه هک اینستاگرام با گوشی ایفون و … بپردازیم.

قبل از معرفی این روش ها باید گفت هک پیچ اینستاگرام می تواند از روش هایی از جمله ساخت درگاه های فیشینگ برای این شبکه اجتماعی ، برنامه های جاسوسی و نظارتی و همچنین مهندسی اجتماعی و دریافت اطلاعات از خود فرد قابل انجام باشد.

برنامه SPY24

یکی از برنامه هایی که می توانید با آن اقدام به هک پیچ اینستاگرام نمایید ، هک کردن با برنامه SPY24 است.SPY24 یک برنامه بسیار محبوب و پرطرفدار در جهان است که از آن برای دسترسی به داده های کاربران به صورت مخفیانه استفاده می شود. برخی از مواردی که می توانید با این برنامه ردیابی کنید عبارتند از:

 • پیام های خصوصی را بخوانید
 • GIF ، عکس ، داستان و فیلم ارسال شده را بررسی کنید
 • فالوور های هدف را مشاهده کنید
 • افرادی را که دنبال می کنند مشاهده کنید
 • نظارت بر نظرات و مانند آنها
 • همه عکسهایی را که هدف شما برچسب گذاری شده است مشاهده کنید
 • و بسیاری امکانات دیگر 

این برنامه می توانید به عنوان یک برنامه و ربات پروفایل چکر اینستاگرام بر روی دستگاه کاربر هدف نصب شده و به راحتی اطلاعات وی را هک کند. همچنین باید گفت یکی دیگر از ویژگی های خوب این برنامه ، هک پسورد اینستاگرام بدون روت دستگاه هدف است که مزیت خیلی خوبی نسبت به برنامه های جاسوسی دیگر می باشد.

چگونگی هک پیچ اینستاگرام با برنامه SPY24

برای استفاده از این برنامه هک پیچ اینستاگرام ابتدا لازم است مراحل زیر را طی کنید:

 • برنامه SPY24 ساخت یک شرکت خصوصی است که برای ارائه خدمات خود در قبال ارائه این ربات هک رمز اینستاگرام ، هزینه هایی را دریافت می کند.
 • ابتدا لازم است به وب سایت اصلی این برنامه بروید. 
 • سپس در وب سایت این برنامه ثبت نام نموده و یک اشتراک با توجه به پلن هایی که ارائه می کند را انتخاب و خرید کنید.
 • حال باید سیستم عامل دستگاه کاربر هدف را انتخاب کنید تا برنامه بر روی آن نصب شود.

پس از این مراحل ، قسمت دوم استفاده از این ربات هک اینستاگرام برای اندروید و IOS می رسد که در این قسمت ، باید برنامه را بر روی گوشی کاربر نصب کنید. برای نصب و راه اندازی ، نیاز به دسترسی مستقیم به مدت کوتاه به این برنامه خواهید داشت.

روش هک اینستاگرام با نصب این برنامه تمام است و پس از نصب ، باید به پنل کاربری خود در وب سایت مراجعه کنید و اطلاعات هک شده از طریق این برنامه را به آسانی مشاهده کنید. عملیات هک پیچ اینستاگرام با استفاده از اینگونه برنامه های هک به راحتی قابل انجام خواهد بود.

روش هک پیچ اینستاگرام با مهندسی اجتماعی

مهندسی اجتماعی می تواند برای جاسوسی در فعالیت های اینستاگرام شخصی بدون شناسایی مورد استفاده قرار گیرد. این روش هک پیچ اینستاگرام ، با نفوذ به اطلاعات شخص برای بدست آورده داده های محرمانه و خصوصی وی به طور ناآگاهانه است.

یکی از روش های مهندسی اجتماعی ، فیشینگ است که یافتن رمز عبور را از هک کردن آن آسان تر می کند. فیشینگ بیشتر برای سرقت اطلاعات حساس مانند شماره کارت اعتباری استفاده می شود. علاوه بر فیشینگ ، این روش می تواند در قالب های مختلفی اعم از برنامه ربات هک اینستاگرام ، ربات تلگرام هک اینستاگرام و … اجرا شود. مهم ترین هدف در این روش ها ، رسیدن به اطلاعات و داده های حساس کاربران است.

نکته قابل توجه این است که فیشینگ در تمام کشور ها ، یک جرم اینترنتی است و مجازات آن شامل مجازات قانونی است. بنابراین باید هنگام محافظت از عزیزانتان با مسئولیت پذیری از آن استفاده کنید. 

چگونگی هک کردن اینستاگرام با فیشینگ

بیشتر طرح های فیشینگ شامل ایجاد صفحه ورود جعلی در اینستاگرام است و هنگامی که کاربر هدف در اینگونه صفحات ، اطلاعات خود را وارد می کند ، این اطلاعات می تواند مستقیما برای شما فرستاده شود. این روش هک پیچ اینستاگرام را می توان روشی سریع و ساده برای جاسوسی در فعالیت اینستاگرام افراد دانست ، زیرا کمترین سوء ظن را ایجاد می کند.

از جمله مزیت ها و معایب این روش برای هک پیچ اینستاگرام می توان گفت:

 • برخی از شرکت ها اقدام به ارائه سایت هک اینستاگرام رایگان می کنند که می تواند هک کردن را آسان تر کند.
 • اطلاعات شما در این روش به عنوان هکر نامشخص می ماند.
 • بلافاصله می توانید در این روش ، اطلاعات کاربران را بدست آورید.
 • شانس گرفتار شدن هکر در این روش پایین است.

نحوه ساخت فیشینگ

در مورد نحوه اجرای این روش رمزیاب اینستاگرام باید موارد زیر را داشته باشید:

 • یک کامپیوتر
 • مهارت های بالاتر از حد متوسط در کامپیوتر
 • توانایی استفاده و ایجاد آدرس ایمیل جدید را داشته باشید
 • مهارتهای اولیه HTML و زبان برنامه نویسی
 • آگاهی از اینکه این روش مجازات قانونی را در صورت اجرا کردن در پی دارد.

مراحل ساخت فیشینگ به عنوان یک روش هک پیچ اینستاگرام به شرح زیر است:

 • ساخت یک اکانت ایمیل فیک با اطلاعات نادرست که بهتر است از جیمیل ، یاهو و … استفاده نشود.
 • ساخت صفحه اینستاگرام دقیقا مشابه با صفحه اینستاگرام اصلی که این کار باید با کدنویسی و یا استفاده از کد های آماده انجام شود.
 • اتصال یک دیتابیس به دامنه ای که وب سایت بر آن بارگذاری می شود تا اطلاعات در دیتابیس ذخیره شود.

در این روش ، شما می توانید از هک اینستاگرام با ربات تلگرام نیز استفاده کنید که یک ربات به این دامنه و دیتابیس متصل شده و به محض وارد شدن دیتا از سوی کاربران ، آن را به اکانت تلگرام شما می فرستد. شما می توانید اقدام به دانلود ربات هک پسورد اینستاگرام و ربات هک اینستاگرام در تلگرام از طریق پشتیبانی وب سایت نمایید.

آموزش هک اینستاگرام با instasheep

برنامه instasheep یکی از برنامه های هک پیچ اینستاگرامی است که می تواند به راحتی اقدام به هک نمودن برنامه اینستاگرام نموده و حساب های کاربری را می تواند با یک کلیک هک نماید. یکی از توسعه دهندگان با استفاده از این برنامه ، اکستنشنی برای فایرفاکس منتشر کرده است که عملیات هک را انجام می دهد.

در واقع سازنده این برنامه ، توانسته است با کشف یک باگ امنیتی ، برنامه ای به نام instasheep را ایجاد کند که می تواند به عنوان یک ربات هک پسورد اینستاگرام عمل کرده و آن را هک نماید.

نحوه کار و دانلود هک اینستاگرام با instasheep

استفاده از برنامه instasheep می تواند با دانلود نمودن این برنامه و نصب آن قابل انجام باشد اما استفاده از این برنامه ، نیازمند یافتن لینک دانلود و دسترس یه برنامه اصلی است که این قسمت مشکل ترین آن می باشد و به سادگی نمی توان آن را پیدا نمود.

در این روش ، باید پس از روت نمودن دستگاه تلفن ، اقدام به نصب برنامه busybox نموده و بعد از آن ، برنامه instasheep را اجرا کنید. حال می توانید با دادن نام کاربری و رمز عبور ، عملیات هک را به صورت خودکار انجام دهید. 

دانلود کیلاگر برای هک پیچ اینستاگرام

یکی دیگر از روش های هک اینستاگرام با آیفون استفاده از کیلاگر ها است. در واقع keylogger ها ، برنامه هایی هستند که می توانند کلید هایی که بر روی دستگاه ها فشرده می شوند را در داخل خود ذخیره کرده و آنها را برای هکر ها ارسال نمایند. این برنامه به محض نصب و فعال سازی در گوشی کاربر هدف ، می تواند اقدام به هک پیچ اینستاگرامی نموده و به راحتی اطلاعات این اکانت ها را جمع آوری کند.

استفاده از keylogger ها می تواند هرگونه اطلاعات ورود به شبکه های اجتماعی مختلف را هک کند. شما می توانید این برنامه را بر روی تلفن همراه فرد کاربر برای هک پیچ اینستاگرام نصب کرده و حالت پنهان آن را فعال کنید تا کاربر متوجه این برنامه نشود.

جمع بندی در رابطه با هک پیچ اینستاگرام

امروزه به لطف پیشرفت علم و به خصوص دانش برنامه نویسی ، روش های مختلفی برای هک پیچ اینستاگرام وجود دارد که از جمله آنها می توان به ربات پسورد یاب اینستاگرام ، انواع نرم افزار پسورد یاب اینستاگرام ، انواع ربات رمزیاب اینستاگرام مانند کیلاگر ها ، برنامه های جاسوسی و نظارتی و … اشاره نمود.

استفاده از برنامه های جاسوسی را می توان ساده ترین روش برای هک پیج اینستاگرام با گوشی ایفون یا اندرویدی دانست. در کنار این موارد ، هکر از روش های دیگری برای هک کردن و یافتن اطلاعات ورودی کاربران استفاده می کند که نمونه آن را می توان مهندسی اجتماعی و ساخت درگاه های فیشینگ دانست که یک اقدام مجرمانه تلقی شده ولی با این کار ، می توان ایدی عددی اینستاگرام و حتی بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام را هک نمود.

روش های بیان شده در این مقاله صرفا در جهت آشناسازی کاربران با راه های هک بوده و تمام فعالیت های کاربران با مسئولیت شخص این افراد صورت می گیرد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا