هک اینستاگرام

برنامه هک پیج اینستاگرام با ایدی و شماره تان هک نشود

هک پیج اینستاگرام یکی از موضوعات پرمخاطب در بین کاربران فضای مجازی است که بنا به دلایل مختلف قصد نفوذ و دسترسی به اطلاعات شخص دیگر را داشته و از این اطلاعات در جهت منافع و مقاصد خود بهره می برند. برنامه اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین برنامه های اجتماعی شناخته شده و امروزه راهکارهای متعددی برای هک پیج اینستاگرام وجود دارد. در این مقاله با چند نمونه از ابزارهای کاربردی و روشهای مختلفی که افراد حرفه ای و مبتدی برای هک کردن پیج دیگران بکار می برند, آشنا خواهید شد؛ همراه ما باشید. 


آیا هک پیج اینستاگرام امکان پذیر است؟ 

اینستاگرام یکی از محبوب ترین و پر مخاطب ترین برنامه های اجتماعی در سراسر جهان است که هر یک از اقشار مختلف با توجه به قابلیت های خاص و منحصر به فرد این فضا جذب آن شده اند و از طریق اشتراک گذاری دیدگاه ها و نظرات مختلف خود در باب موضوعات گوناگون و آن هم در قالب عکس و ویدئو با دیگران در هر نقطه ای از دنیا ارتباط برقرار می کنند. این فضای اینستاگرامی کاربرد های بسیاری داشته و اهداف عضویت و حضور افراد نیز در آن مختلف است. در واقع عده ای بخاطر ثبت عکسها و فیلم های خاطره انگیز خود از برنامه اینستاگرام به عنوان یک آلبوم استفاده می کنند و عده ای دیگر با اهداف آگاهی و اطلاع رسانی به افراد جامعه یا آموزش آن ها در رابطه با زمینه های مختلف وارد این فضا شده اند همچنین امروزه برنامه اینستاگرام، فضایی برای معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات متنوع به کاربران و جذب مشتری از هر نقطه کشور برای خرید آن می باشد. 

آیا هک پیج اینستاگرام امکان پذیر است؟ 

اما متاسفانه باید گفت که علی رغم تلاش سازندگان این برنامه برای تقویت پروتکل های امنیتی خود و حفاظت از اطلاعات شخص افراد، عده ای از طریق کدها جاسوسی و یا طراحی ابزارها و برنامه های مختلف سعی دارند که به اطلاعات حساب کاربری اشخاص مورد نظر خود نفوذ و دسترسی پیدا کرده و با هک پیج اینستاگرامی آنها از این اطلاعات، در جهت منافع و مقاصد خاص خود نظیر سرقت و سوء استفاده از اطلاعات؛ قدرت نمایی، جاسوسی و نظارت و … بهره ببرند. برخی از راهکارها و ابزارهایی که افراد حرفه ای و مبتدی میتوانند به وسیله آن به اطلاعات شخص مورد نظر خود دست یابند در ادامه این قسمت آورده شده است : 

هک پیج اینستاگرام با ایدی عددی 

آی دی عددی اینستاگرام که در اصطلاح انگلیسی از آن به عنوان instagram page id نیز یاد می شود؛ یکی از راهکارهای هک پیج اینستاگرام اشخاصی که بنا به دلایل مختلف نام کاربری پیج خود را تغییر داده و فرد هکر از نام کاربری جدید پیج او اطلاعی ندارد. در واقع آی دی عددی اینستاگرام به عدد یا کدی ثابت گفته می شود که هر فرد به هنگام ساخت یک اکانت کاربری برای خود در این برنامه تا زمان حذف کامل پیج، بر روی آن ثبت می ماند. در واقع حتی اگر فرد قصد تغییر اطلاعات حساب کاربری خود نظیر نام کاربری و … را داشته باشد؛ این عدد بدون هیچگونه تغییری بر روی آن پیج باقی می ماند.

افراد برنامه نویس یا عادی برای هک پیج اینستاگرام شخصی که نام کاربری پیج او را  به علت تغییر نام  و یا هر موضوع دیگری در اختیار ندارد لازم است که از طریق جستجوی آی دی عددی اینستاگرام او به نام کاربری جدید حساب او دست یابند. به این ترتیب با در اختیار داشتن این نام کاربری میتوان از طریق ربات ها یا برنامه های پسورد یاب که به منظور هک پیج اینستاگرام طراحی شده اند، پسورد پیج مقصد را بازیابی نمود. 

هک پیج اینستاگرام با ایدی عددی 

ابزار InstaTrack جهت استخراج ایدی عددی اینستاگرام 

همانطور که اشاره شد؛ اشخاص هکر برای هک پیج اینستاگرام پیجی که نام کاربری او را در اختیار ندارند باید ابتدا از طریق ابزارهای مختلف به جستجوی آی دی عددی اینستاگرام او بپردازند و سپس به نام کاربری جدید پیج مورد نظر خود دست یابند. یکی از ابزارهای کاربردی و شناخته شده که به این منظور بکار گرفته می شود؛ Insta Track است. این برنامه قادر به استخراج آی دی عددی اینستاگرام و تبدیل مجدد آن به آی دی اصلی پیج شخص مورد نظر بوده و تنها بر روی سیستم عامل هایی با زبان پایتون قابل استفاده است. 

هک پیج اینستاگرام با ربات هک رمز اینستاگرام

از دیگر ابزارهای کاربردی که قادر به شکستن و بازیابی رمز عبور پیج اشخاص مختلف در برنامه اینستاگرام است؛ ربات های جاسوسی هستند. بنا بر ادعای دروغین سازندگان این نوع ربات ها که امروزه شاهد تبلیغات بسیار آن در فضای پیام رسان های اجتماعی نظیر تلگرام و واتساپ نیز هستیم؛ قابلیت های در نظر گرفته برای ربات های پسورد یاب اینستاگرام قادر است که در مدت زمانی کوتاه، رمز عبور پیج مقصد را در اختیار شما قرار دهد. در واقع می توان گفت که افراد سودجو این رباتها را به گونه ای طراحی کرده اند که با عناوین جذاب و فریبنده نظیر هک پیج اینستاگرام و … بر روی ذهن افراد تاثیر گذاشته و با ترغیب آنها به استفاده از امکانات و قابلیت های متعدد این ربات می کند. بنابراین به محض ورود فرد به برنامه، کدهای جاسوسی به صورت خودکار به بخشها و اطلاعات مهم گوشی او نفوذ پیدا کرده و این اطلاعات که شامل پسورد برنامه ها، پیام ها، شماره حساب و … بوده را در اختیار فرد هکر قرار می دهد. 

هک اینستاگرام با instasheep

برنامه instasheep یکی از نرم افزارهای جاسوسی شناخته شده ای است که به منظور شکستن و بازیابی پسورد پیج های اینستاگرامی بکار گرفته می شود. در واقع هدف اصلی دانلود هک اینستاگرام با instasheep، هک پیج اینستاگرام افراد مختلفی بوده که به گوشی آنها دسترسی داریم و برای نیازی به روت کردن گوشی نیست.  آموزش هک اینستاگرام با instasheep به طور مفصل و جامع در سایت های مختلف آورده شده و با توجه به نکات و دستورات گفته شده میتوان به راحتی مراحل نصب پیچیده آن را پشت سر گذاشت و بعد از وارد کردن نام کاربری پیج مقصد خود در قسمت خواسته شده با لیستی از رمز و پسوردها که  به احتمال خیلی زیاد برای آن پیج توسط کاربر در نظر گرفته شده؛ دست خواهید یافت.

هک پیج اینستاگرام با حملات فیشینگ (Fishing attacks)

ساخت فیشینگ اینستاگرام یا همان صفحات جعلی که قصد فریب کاربران را داشته و با عناوین و درخواست هایی از او تلاش میکنند به اطلاعات فرد دست پیدا کنند؛ از دیگر راهکارها برای هک پیج اینستاگرام است. در واقع فیشینگ به صفحه ای تقلبی اما شبیه به برنامه های پر مخاطب نظیر اینستاگرام گفته می شود که توسط افراد حرفه ای در زمینه برنامه نویسی و هک طراحی شده و با ارسال پیغام هایی به ایمیل فرد از او می خواهند که در کوتاه ترین زمان ممکن برای اعمال یکسری تغییرات بر روی اکانت کاربری خود نظیر تغییر پسورد و … از طریق همین صفحه اقدام کند. به این ترتیب کاربران به دلیل شباهت های ظاهری این برنامه هک اینستاگرام جعلی، فریب حقه افراد سودجو و فرصت طلب را خورده و به راحتی رمز عبور و سایر اطلاعات پیج خود را در اختیار آنان قرار میدهد. 

دانلود کیلاگر برای هک اینستاگرام

کیلاگرها نیز یکی از ابزارهای کاربردی در زمینه امور جاسوسی و سرقت اطلاعات افراد می باشد که با نصب و بارگیری آن بر روی گوشی شخص مورد نظر خود میتوان از کلیه کاراکترهای تایپ شده به وسیله صفحه کیبورد گوشی او آگاه شد و در بین کاراکترها به پسورد برنامه های مختلف نصب شده بر روی گوشی شخص نظیر پیج اینستاگرام و …. دست پیدا کرد. از همین رو هک پیج اینستاگرام با این برنامه کاری شدنی بوده و به راحتی از طریق قابلیت های تعبیه شده برای آن می توان به اطلاعات ارزشمند فرد دست پیدا کرد. 

دانلود کیلاگر برای هک اینستاگرام

نرم افزار پسورد یاب اینستاگرام

علاوه بر ربات هک رمز اینستاگرام که به منظور هک پیج اینستاگرام طراحی و بکار گرفته می شوند؛ برخی دیگر از برنامه ها و نرم افزارهای موجود در سایت های مختلف اینترنت نیز ادعا دارند که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم میتوان پسورد پیج مورد نظر شما را بازیابی کرده و در اختیارتان قرار دهد. در واقع برنامه هایی نظیر ArroApp، Flexispy KeyLogger، Ighack و … از این قبیل برنامه های جاسوسی و پسورد یابی هستند که امروزه به منظور هک پیج اینستاگرام با گوشی آیفون و اندروید دانلود و نصب می شود. نحوه استفاده از این نرم افزارهای رمزیاب بدین گونه است که بعد از دانلود و بارگیری آن بر روی گوشی شخص قربانی یا خود از شما خواسته می شود که نام کاربری پیج مقصد را در قسمت خواسته شده وارد نمایید و با انتخاب گزینه Start Hack، عملیات مربوط به شکستن و بازیابی رمز پیج مورد نظر شما آغاز خواهد شد و در ظرف مدت کوتاهی با لیستی از انواع مختلف رمزها که ممکن است به آن پیج تعلق داشته باشد؛ مواجه خواهید شد.

نرم افزار پسورد یاب اینستاگرام

چطور از هک پیج اینستاگرام خود جلوگیری کنیم؟

با توجه به آنچه که تا کنون گفته شد؛ اکنون ممکن است که این سوال برای افراد پیش آید که آیا راهکاری برای جلوگیری از هک شدن گوشی و حساب کاربری اینستاگرام وجود دارد یا خیر؟ امروزه گوشی های هوشمند منبع ذخیره حجم عظیمی از اطلاعات شخصی و ارزشمند فرد بوده و به واسطه آن بسیاری از امور روزمره خود را با هزینه ای بسیار پایین و سرعتی خارق العاده انجام می دهند. بنابراین حفاظت از اطلاعات ارزشمند شخص و محدود کردن راه های دسترسی و نفوذ افراد سودجود به این اطلاعات از موضوعات مهمی است که باید به آن توجه شود. در این بخش به شما خواهیم گفت که برای اینکه اطلاعات درون برنامه های نصب شده بر روی گوشی خود از گزند و سو ء استفاده افراد هکر و سودجو ایمن نگه دارید, چه باید بکنید : 

– انتخاب یک رمز پیچیده و غیر قابل حدس : 

رمزی که برای حساب اینستاگرامی خود در نظر میگیرید باید متشکل از حروف و ارقام مختلفی باشد که حتی اطرافیان شما نیز نتواند آن را تشخیص دهند. بنابراین تاجایی که ممکن است از انتخاب رمزهایی که نمایانگر تاریخ تولد، شماره گوشی و … شما بوده خودداری نمایید و رمزهای قوی و غیر قابل حدسی برای پیج خود در نظر بگیرید. 

–  بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام و خصوصی کردن اکانت : 

اینستاگرام جهت تامین آسایش و رضایت کاربران خود در قسمت تنظیمات این برنامه گزینه و آپشن هایی را برای تامین امنیت بیشتر و حفاظت از اطلاعات افراد که جزو حریم خصوصی آن ها بوده، در نظر گرفته است و این گزینه شامل امکان پرایوت پیج (محدود کردن دسترسی افراد ناشناس) و تایید دو مرحله به هنگام ورود به برنامه است. به این ترتیب کاربر با فعال کردن این دو گزینه می تواند بر فالوورهای پیج خود نظارت و کنترل داشته باشد و دسترسی افراد بیگانه را از طریق راه های مختلف به پیج خود محدود کند. 

– نصب یک آنتی ویروس قوی و به روز : 

از دیگر راهکارها برای جلوگیری از ویروسی شدن گوشی و هک برنامه های نصب شده بر روی آن به وسیله افراد هکر و سودجو،نصب یک آنتی ویروس معتبر و به روز است. با این کار بخش های مختلف گوشی شما در برابر نفوذ کدهای جاسوسی ایمن شده و خیالتان تاحدی حدی از بابت سرقت اطلاعات خود به وسیله دیگران راحت خواهد بود.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا