هک اینستاگرام

نحوه هک اینستا با ترموکس آموزش هک اینستاگرام با برنامه چگونه است؟

هک اینستا با ترموکس یکی از انواع روش های هک شبکه اجتماعی اینستاگرام است که بسیار مورد توجه هکرهای حرفه ای می باشد. امروزه برای هک با ترموکس آموزش های بسیاری وجود دارد. ترموکس را صرفا برای سیستم عامل اندروید به کار می برند این برنامه توسط شرکت لینوکس ارائه شده ترموکس این امکان را برای شما فراهم می کند تا برخی از برنامه هایی که قابلیت نصب برروی لینوکس را دارد را بر روی ترموکس نصب کنید.

هک اینستا از طریق ترموکس

همانطور که گفتیم ترموکس پوسته ای از سیستم عامل لینوکس است این نرم افزار دارای ویژگی های بیشماری است و یکی از ویژگی های شاخص آن این است که حجم آن بسیار کم است و به 300 کیلوبایت هم نمی رسد. قابلیت های ترموکس و حجم کم آن موجب علاقه مندی افراد زیادی به این نرم افزار شده به طوری که حدود پنج میلیون نفر در جهان از این سیستم استفاده می کنند.

شاید برای شما یا دوستانتان پیش آمده باشد که پیج خود در اینستاگرام را با فعالیت زیاد و فالورهای فراوان راه اندازی کنید اما بعد از مدتی پیج شما هک شود و از دسترس خارج شود روش های بسیاری برای هک پیج اینستاگرام وجود دارد در این مقاله ی  به بررسی هک اینستا با ترموکس می پردازیم.

در این قسمت از سایت SPY24 با آموزش هک اینستاگرام با برنامه ترموکس در اختیار شما هستیم.

آموزش هک اینستا با ترموکس

برای شروع هک اینستا با ترموکس باید ابتدا برنامه را بر روی گوشی خود نصب کنید.پس از نصب وارد برنامه ی ترموکس شوید این برنامه برای شروع از شما می خواهد تا دو ابزار خود را به روز رسانی کنید ابزار apt update و apt upgrade به هنگام به روز رسانی این دو ابزار امکان دارد پیامی برای شما به نمایش درآید که از بین y/n باید همیشه y را انتخاب کنید.

در ادامه باید فرمان هایی را برای نرم افزار تایپ کنید این دستورات به نرم افزار اعلام می کند که باید ابزارهای git ، python ، requests و… را در سیستم خود نصب کنید گاهی ممکن است در زمان نصب هر کدام از ابزار ها پیغامی برای شما ارسال شود با این مضمون که ورژن ابزاری که در حال نصب است قدیمی است و امکان دارد ویروس داشته باشد به هنگام برخورد با این پیام که عموما به رنگ زرد است باید Pip را فورا به روز رسانی کنید. بعد از آپدیت ابزارها باید دستور بعدی را تایپ کنید در فرمان بعدی نیز یکسری ابزارها باید در سیستم نصب شود سپس پکیج برای شما به نمایش در می آید که با زدن بر روی لینک آن می توانید پکیج را دانلود کنید.

برای شروع وارد برنامه ترموکس شوید و با دستورات زیر ابتدا ابزارها را آپدیت کنید : در ابتدا برای دانلود ترموکس اینجا کلیک کنید.

apt update

apt upgrade

نکته : هرجا پیام [n/y] دریافت کردید y را بزنید.

سپس دستورات زیر را وارد کنید :

pkg install git

pkg install python

pip install requests

pip install wordlist

pkg install wget

در صورتی که پیام زرد رنگ WARNING : You Are Using pip version … را دریافت کردید دستور زیر را بزنید تا Pip آپدیت شود:

pip install –upgrade pip

سپس دستورات زیر را وارد کنید :

pip install argparse PySocks asyncio proxybroker

حالا با زدن دستور زیر پکیج را  دانلود می کنیم :

http://s12.picofile.com/file/8402808318/instahack.zip.html

خب! حالا با دستور زیر فایل را از حالت فشرده خارج می کنیم:

http://instahack.zip

پس از تکمیل اکسترکت دستور ls را بزنید

اکنون پوشه جدیدی به نام instahack ساخته شده است که باید با دستور زیر وارد آن شوید:

cd instahack

حالا مجدد دستور ls را بزنید

محتویات پوشه را می بینید :

pass.txt : پسورد لیست را درون آن قرار می دهیم.

proxy.txt : لیست پروکسی را داخل آن قرار می دهیم.

instahack.py : فایل اجرایی ابزار هک اینستاگرام است.

در این پوشه فایل pass.txt حاوی پسورد های احتمالی کاربران است که هم می توانید خودتان به آن چیزی اضافه کنید و یا اینکه اگر فایل پسورد لیست جدیدتری دارید جایگزین این فایل کنید.

نکته : برای هک اینستاگرام روش کار بروت فورس به این صورت است که پسورد های مختلف را روی اکانت مورد نظر امتحان می کند تا رمز صحیح را پیدا کند. پس هرچه پسورد لیست شما کامل تر باشد احتمال هک شدن بالا تر است.

اما برای شروع حمله دستور را به شکل زیر وارد کنید :

python hackinsta.py

سپس از شما یوزرنیم کاربر خواسته می شود آن را وارد کنید.

که username نام یوزر مورد نظر در اینستاگرام است.

اگر با پیام Do you want to use proxy (y/n) مواجه شدید یا n را بزنید تا از پروکسی استفاده نکند با مقاله زیر را بخوانید:

اگر با سوال Please add delay between the bruteforce action (in seconds) مواجه شدید 1 را وارد کنید.

نکته : برای اینکه بتوانید تعداد زیادی پسورد را امتحان کنید باید از پروکسی استفاده کنید تا بلاک نشوید.

تصویر 2

نکات هک اینستا با ترموکس

برای هک اینستا با ترموکس باید به نکاتی توجه کنید که عبارتند از:

· برای باز کردن پوشه ی لینک ارسالی باید فایل را از حالت فشرده خارج کنید

·        بعد از تایپ فرمان Is فایلی برای شما ساخته می شود که نام آن اینستا هک است.

·        باید وارد فایل اینستا هک شوید با تایپ مجدد Is فایلی برای شما باز می شود که خود شامل فایل هایی با پسوند txt است.این فایل ها به ترتیب حاوی پسورد، پروکسی، فرمان اجرای هک اینستاگرام است.

·        در فایل پسورد شما می توانید چیزی به این فایل اضافه کنید حتی می توانید فایلی را جایگزین فایل قبلی کنید.

·        در روش بروت فورس برای هک پیج اینستاگرام رمز های احتمالی زیادی بر روی حساب کاربری امتحان می شود تا بالاخره بتوانید رمز درست را پیدا کنید.

·        دستور حمله را تایپ کنید سیستم ترموکس به شما پیامی ارسال می کند تا نام کاربری پیجی که قصد هک آن را دارید ارسال کنید.

·        سپس پیامی برای شما ارسال می شود در این پیام از شما می پرسند که آیا از پروکسی استفاده می کنید یا خیر .اگر گزینه خیر را انتخاب کنید پیام دیگری برای شما ارسال می شود که باید عدد یک را ارسال کنید.

علت استفاده از پروکسی برای هک اینستا

برای هک اینستا با ترموکس حتما باید از پروکسی استفاده کنید زیرا زمانی که شما قصد هک اکانت اینستاگرام قربانی را دارید برای شما لیستی از پسورد ها به نمایش در می آید برای کشف پسورد اصلی باید همه ی رمزها را امتحان کنید چنان چه از پروکسی استفاده نکنید بعد از این که از تعداد کمی پسورد استفاده کردید بلاک خواهید شد اما پروکسی این امکان را برای شما فراهم می کند تا از همه ی رمزهای موجود در لیست برای هک اکانت مورد نظر استفاده کنید بدون این که نگران بلاک شدن از جانب اینستاگرام باشید.

پس از آپدیت ابزارهای ترموکس چه فرمانی تایپ می شود

همانطور که گفته شد در صورت نمایش پیغام زرد رنگ بلافاصله باید ابزارهای ترموکس را بروز رسانی کنید سپس فرمانی تایپ می کنید که از شما میخواهد برخی از ابزارهای دیگر ترموکس به ویژه پروکسی را نصب کنید و سپس لینکی حاوی پوشه ی فشرده توسط ترموکس برای شما ارسال می شود این فایل حاوی فایل های دیگری است که نقش موثری در پیدا کردن رمز پروکسی و هک اینستاگرام دارند.

هک اینستا با ترموکس چگونه است

هک اینستا با ترموکس یکی از روش های هک اینستاگرام می باشد که در هک اینستا با ترموکس دست فرد هکر برای دسترسی به اطلاعات مورد نظر بازتر است.

با توجه به همه گیر شدن نفوذ به اطلاعات دیگران هک اینستا طی روش های مختلفی به افراد آموزش داده می شود که شما با کمک یادگیری این روش ها می‌ توانید به اطلاعات افراد دیگر دسترسی پیدا کنید. به همین خاطر در ادامه قصد داریم هک اینستا با ترموکس را آموزش دهیم تا شما از این طریق به اطلاعات افراد دسترسی پیدا کنید و در ادامه همراه ما باشید تا در این زمینه اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم.

هک اینستا با ترموکس

هک اینستاگرام با برنامه termux از طریق آموزش های موجود که در سایت های مختلف در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد، امکان پذیر می باشد. برای افراد علاقه مندی که قصد دارند که به هک اطلاعات افراد بپردازند، هک اینستا با ترموکس می‌ تواند روش بسیار خوبی باشد. این برنامه یک نرم افزار شبیه ساز لینوکس می باشد و سیستم عامل کالی لینوکس را به صورت کامل شبیه سازی کرده است و این فرصت و امکان را به کاربران این نرم افزار داده است که برخی از ابزارها و لوازم سیستم عامل کالی را بر روی این برنامه نصب نمایند و به استفاده از آن بپردازند.

هک اینستاگرام با برنامه termux

در این مطلب قصد داریم آموزش کامل هک اینستاگرام با ترموکس را در اختیارتان قرار دهیم زیرا ممکن است برای هر فردی این موقعیت پیش بیاید که نیاز داشته باشد تا به هک اطلاعات افراد بپردازد و هیچ کاری به غیر از انجام این کار از او برنیاید تا بتواند به هدف مورد نظرش دست پیدا کند. هک اکانت های افراد در اینستاگرام می‌ تواند بسیار مسئله مهمی باشد و ما نیز در ادامه قصد داریم که بگوییم چگونه تنها با داشتن یک گوشی هوشمند قادر خواهید بود تا به هک اطلاعات افراد در اینستاگرام بپردازید.

آموزش هک اینستاگرام با برنامه ترموکس

ترموکس یک برنامه برای هک کردن شبکه های اجتماعی می باشد که اگر می خواهید به هک کردن اینستا با ترموکس بپردازید نیاز است که کار با این نرم افزار که شبیه ساز برنامه ترمینال می باشد را آموزش ببینید. این نرم افزار تنها بر روی سیستم عامل اندروید کارایی دارد و نمی توان آن را بر روی انواع سیستم عامل ها نصب نمود.

هک اینستا با ترموکس چگونه انجام می شود؟

روش اول اینگونه انجام می شود که شما با کمک Instahack، که یک ابزار کاملا تست شده می باشد، وارد برنامه و نرم افزار لینوکس می شوید. سپس دو دستور apt update و apt upgrade را انجام دهید و بعد از آن هر جا که پیغامی برایتان آمد بین n و y، گزینه y را انتخاب کنید و در ادامه تمام دستور های پایین را به ترتیب انجام دهید.

pkg install git

pkg install python

pip install requests

pip install wordlist

pkg install wget

بعد از آن اگر درخواست انجام آپدیت برایتان آمد آنگاه باید pip install –upgrade pip را انتخاب کنید تا برنامه به روز رسانی شود.در مرحله بعد باید به دانلود کردن پکیج دیگر بپردازیم که با کمک دستور http://s12.picofile.com/file/8402808318/instahack.zip.html انجام پذیر خواهد بود. سپس شما با داشتن این آدرسhttp://instahack.zip قادر خواهید بود تا این فایل را از حالت فشرده خارج نمایید.

در قدم بعد نیاز است که دستور ls را پیش از آنکه به اکسترکت نمودن فایل بپردازید انتخاب نمایید. آنگاه یک پوشه جدید برای شما باز خواهد شد که شما برای وارد شدن به آن به دستور cd instahack نیاز پیدا خواهید کرد. در گام بعد ls را به عنوان کد بعدی وارد کنید و وارد محتویات پوشه بعد شوید. حال شما می توانید محتویات پوشه بعدی را مشاهده نمایید.

پسورد pass.txt، رمز این فایل خواهد بود که باید برای دسترسی به این فایل، این پسورد را وارد کنید و سپس می توانید با کمک محتوای آن هک اینستا با ترموکس را با موفقیت پشت سر بگذارید. در این حالت یک پوشه در اختیار شما قرار می گیرد که حاوی چندین پسورد می شود و ممکن است نیاز شود که شما خودتان نیز به آن چند رمز اضافه نمایید. شما باید مجموعه ای از این رمز ها و پسورد ها را امتحان کنید تا از میانشان رمز صحیح را پیدا کنید.

شروع حمله به اکانت افراد از طریق هک اینستاگرام با ترموکس

برای آنکه هک اینستا با ترموکس را با موفقیت انجام دهید باید ابتدا با دستور زیر وارد برنامه لینوکس شوید و این دستور python hackinsta.py را وارد برنامه لینوکس نمایید. سپس یوزرنیم فردی را که قصد دارید اکانت او را از طریق هک اینستا با ترموکس انجام دهید وارد این برنامه نمایید. سپس برای شما قسمتی نشان داده می شود که تا آخر باید n را برگزینید تا بدون آنکه از پروکسی استفاده کنید به حمله به اکانت فرد موردنظرتان بپردازید.

سوالات متداول

هک اینستا با ترموکس با چه هدفی انجام می شود؟

اهداف مختلفی برای هک اینستا وجود دارد که نظارت بر روی فعالیت های فرد مهم ترین این اهداف به شمار می آید.

استفاده از ترموکس با کدام سیستم عامل امکان پذیر است؟

این نرم افزار بر روی سیستم عامل اندروید نصب می شود.

هک اینستا چگونه امکان پذیر است؟

روش های مختلفی وجود دارد که می توان استفاده از نرم افزار ترموکس را یکی از بهترین این روش ها دانست.

هک اینستا با ترموکس با چه هدفی قانونی می باشد؟

هک اینستا با هیچ هدف و خواسته ای قانونی نمی باشد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا