برنامه هک

هک پسورد اکسل

هک پسورد اکسل

آموزش 5 روش موثر برای باز کردن قفل فایل اکسل و حذف رمز عبور

اکسل، یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای آفیس مایکروسافت آفیس، روش های مختلفی برای رمزگذاری فایل ها دارد و در صورت فراموشی رمز عبور، باید روش های بازیابی رمز عبور را دنبال کنید تا بتوانید به فایل یا هدف رمزگشایی اکسل دسترسی پیدا کرده و تغییر دهید. فایل و سلول های رمزگذاری شده تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین روش های بازگشایی و رمزگشایی فایل اکسل را به صورت آنلاین یا بدون نرم افزار بیاموزیم.

نحوه باز کردن قفل فایل اکسل بدون نرم افزار یا برنامه نویسی

رمز عبور فایل اکسل خود را فراموش کرده اید؟ یا اینکه همکاری فایل را بدون رمز برای شما ارسال کرده است؟ اگر یک فایل XLS شما را مسدود می کند، به راهی برای شکستن رمز عبور فایل اکسل نیاز دارید. حذف حفاظت از فایل و استفاده از اکسل 2007، 2013، 2016 و غیره چندین روش برای بازیابی رمز عبور وجود دارد. در این مقاله سعی کردیم بهترین روش ها را به شما معرفی کنیم.

حذف رمز عبور و سلول های رمزگذاری شده فایل اکسل با نرم افزار Excel Password Remover

حالا نوبت به شکستن پسورد فایل اکسل رسیده است. اگر رمز فایل اکسل مورد نیاز خود را ندارید، می توانید با استفاده از نرم افزار رایگان Excel Password Remover رمز فایل خود را حذف کنید. با این حال، برای استفاده از این نرم افزار، فایل شما باید قابل باز باشد، زیرا اکثر فایل های اکسل رمزگذاری شده اند تا بتوان آنها را به عنوان کتاب کار یا برگه در دسترس قرار داد.

هک پسورد اکسل

با دانلود و نصب Excel Password Remover 2007، پس از باز کردن فایل اکسل خود، سه گزینه جدید Unprotect workbook، Unprotect و Unprotect all را مشاهده خواهید کرد که به راحتی می توانید پسورد Excel 2007 را حذف کنید.

هک پسورد اکسل

نحوه شکستن رمزهای عبور فایل اکسل و VBA با استفاده از Excel Password Recovery Lastic

چگونه پسورد فایل اکسل را حذف کنیم؟ با کمک نرم افزار Excel Password Recovery Lastic نه تنها فایل های اکسل بلکه رمزهای VBA را نیز حذف کنید. حذف رمز عبور Excel 2003 از طریق این نرم افزار فوری و آسان است، اما حذف رمز عبور برای Excel 2016 یا نسخه های جدیدتر کمی پیچیده تر است. در این نرم افزار می توانید با بازکردن فایل مورد نظر خود به راحتی تمامی پسوردها را بدست آورید

هک پسورد اکسل

رمز عبور فایل اکسل و سلول های رمزگذاری شده را با Advanced Office Password Recovery Professional حذف کنید

حذف رمز عبور اکسل 2013 یا سایر نسخه ها با کمک Advanced Office Password Recovery Professional بسیار آسان خواهد بود. این نرم افزار از تمامی نسخه های مجموعه آفیس پشتیبانی می کند و به شما امکان رمزگشایی تمامی فایل ها را می دهد.

هک پسورد اکسل

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا