هک واتساپ

راهنمای مسدود کردن شماره ها در واتساپ (نحوه بلاک و آنبلاک کردن در واتساپ)

آیا شما هم از پیام دادن و تماس گرفتن های صوتی و تصویری بی وقت و مکرر برخی از افراد در واتساپ کلافه شده اید؟ هدف ما در این مقاله از سایت spy24 راهنمای مسدود کردن شماره ها در واتساپ و جلوگیری از تماس برخی از مخاطبین و افراد ناشناس می باشد. شما با بلاك كردن گروه در واتساپ می توانید از پیام و تماس های صوتی و تصویری اعضای گروه جلوگیری کنید. همچنین ما ترفند فهمیدن بلاک شدن در واتساپ و پاسخ سوال آنبلاک در واتساپ یعنی چه؟ را برای شما قرار می دهیم تا به راحتی بتوانید اقدام به بلاک و آنبلاک مخاطبین خود در واتس آپ کنید. برای دانلود برنامه کنترل و نظارت واتساپ دیگران، بر روی لینک پیشنهادی کلیک کنید.

راهنمای مسدود کردن شماره ها در واتساپ:

واتساپ یکی از برنامه های محبوب در ایران می باشد که دارای قابلیت هایی از جمله برقراری تماس صوتی و تصویری می باشد و همین قابلیت باعث شده است تا محبوبیتش نسبت به دیگر پیام رسان ها بیشتر باشد؛ شما از طریق این برنامه می توانید به راحتی حتی با یک قاره دیگر ارتباط برقرار کنید. حال برای برخی از افراد این قابلیت یک مشکل به حساب می آید زیرا باعث می شود مخاطبین و یا افراد ناشناس با پیام و زنگ های مکرر، اقدام به اذیت کردن دیگران نماید.
شما می توانید با خواندن اینن مقاله راهنمای مسدود کردن شماره ها در واتساپ را فرا بگیرید و به راحتی این موضوع اذیت کننده را برای خود حل کنید. بلاک کردن تماس ها در Whatsapp یک از روش هایی است که باعث می شود تماس صوتی و تصویری برقرار نشود. برای بلاک کردن تماس های صوتی تصویری فقط کافیست مراحل زیر را با دقت انجام دهید:
وارد برنامه واتساپ شوید.
در سر برگ چت (Chat) روی مخاطبی که می خواهید او را بلاک کنید ضربه بزنید تا وارد چت او شوید.
سپس روی نام شخص ضربه بزنید تا وارد پروفایل شخص مورد نظر بشوید.
بعد از وارد شدن به پروفایل شخص مورد نظر، به پایین اسکرول کنید تا گزینه های Block و Report Spam را مشاهده کنید.
در نهایت روی گزینه بلاک (Block) بزنید. با این کار تمام راه های ارتباطی شخص با شما مسدود می شود و دیگر نمی تواند با شما تماس صوتی و تصویری برقرار کند.

آنبلاک دی واتساپ یعنی چه؟

حال که با راهنمای مسدود کردن شماره ها در واتساپ آشنا شدید، شاید دلتان بخواهد بعد از مدتی اقدام به در آوردن شخص از بلاکی کنید، به خار کردن اکانت از بلاکی، آنبلاک می گویند که شما با این کار می توانید تمام پیام ها و تماس های صوتی و تصویری دیگران را مشاهده و اقدام به پاسخ و یا رد کردن آن ها کنید. عمل آنبلاک کردن به سادگی امکان پذیر است برای این کار شما باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. وارد واتساپ خود شوید.
 2. وارد بخش تنظیمات (Settings) شوید.
 3. گزینه Account را انتخاب کنید.
 4. بر روی Privacy گزینه ضربه بزنید.
 5. گزینه Blocked Contacts را انتخاب کنید. در این قسمت لیستی از اکانت های بلاک شده برای شما نمایش داده می شود.
 6. انگشت خود را بر روی نام مخاطبی که قصد دارید آن را آنبلاک کنید قرار دهید و کمی مکث کنید.
 7. گزینه آنبلاک (Unblock) برای شما نمایان می شود که آن را باید انتخاب کنید.
  مشاهده کردید که به همین سادگی می توانید افراد را در واتساپ بلاک و آنبلاک کنید.
راهنمای مسدود کردن شماره ها در واتساپ (نحوه بلاک و آنبلاک کردن در واتساپ)
راهنمای مسدود کردن شماره ها در واتساپ (نحوه بلاک و آنبلاک کردن در واتساپ)

ترفند فهمیدن بلاک شدن در واتساپ:

برای اینکه متوجه بشوید توسط شخصی هک شده اید یا خیر فقط کافی است به چند مورد توجه کنید:

 • آیا آنلاین بودن شخص را مشاهده می کنید؟
 • آیا عکس پروفایل مخاطب برای شما پنهان است یا خیر؟
 • پیام های ارسالی شما به شخص مورد نظر چند تا تیک می خورد؟
 • آیا می توانید با فرد مورد نظر تماس بگیرید؟
 • آیا می توانید شخص را در گروه های واتساپی اضافه کنید؟
 • و…

امید داریم در این مقاله از  سایت spy24 توانسته باشیم بهترین مطلب درباره راهنمای مسدود کردن شماره ها در واتساپ و ترفند فهمیدن بلاک شدن در واتساپ را برای شما قرار داده باشیم و شما توانسته باشید پاسخ سوال آنبلاک در واتساپ یعنی چه را دریافت کرده باشید. برای دانلود برنامه کنترل و نظارت واتساپ دیگران، بر روی لینک پیشنهادی کلیک کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا