هک اینستاگرام

بدست آوردن پسورد اینستاگرام دیگران

بدست آوردن پسورد اینستاگرام دیگران امکانپذیر است؟ در چه شرایطی بدست آوردن پسورد اینستاگرام دیگران قابل انجام است؟ آیا برنامه ای وجود دارد که بتوان از طریق آن رمز اینستاگرام دیگران را بدست آورد؟ در این مقاله قصد داریم از سایت SPY24 که به ارائه اطلاعاتی در رابطه با نحوه بدست آوردن رمز اینستاگرام دیگران بپردازیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. 

بدست آوردن پسورد اینستاگرام دیگران

بسیاری از افراد بنا به دلایلی به دنبال بدست آوردن پسورد اینستاگرام دیگران هستند تا از این طریق بتوانند از نحوه فعالیت وی در اینستاگرام آگاهی پیدا کنند. فارغ از این که این اقدام اخلاقی یا غیراخلاقی است به امکان بدست آوردن پسورد اینستاگرام دیگران در ادامه بررسی می شود. 

در حال حاضر خطرهای زیادی در فضای مجازی، کاربران را تهدید می کند. اینستاگرام به دلیل این که از پرکاربردترین شبکه های اجتماعی در بین مردم است و بسیاری از مردم از آن استفاده می کنند یکی از مورد توجه ترین، اپلیکیشن های هکرها است به همین دلیل باید هنگام استفاده از آن مراقبت های لازم بعمل آورده شود تا قربانی افراد سودجو نشوید. 

فريب افراد سودجو را در بدست آوردن پسورد اینستاگرام دیگران را نخورید

وب سایت های متعددی مدعی هستند که می توانند به صورت آنلاین، در بدست آوردن پسورد اینستاگرام دیگران به شما کمک کنند. اما در صورتی که اندکی در این زمینه تحقیق کرده باشید، متوجه خواهید شد که بدست آوردن رمز اینستاگرام دیگران از این طریق ممکن نیست. به دلیل این که در بیشتر موارد شما در صورتی که تمامی مراحل برای دستیابی به پسورد اینستاگرام دیگران را طی کنید، فایلی را دانلود خواهید کرد که افراد هکر و سو استفاده گر به دنبال پرداخت هزینه از طرف شما خواهند بود و ممکن است که از طریق نصب آن، اکانت های مختلف شما از جمله اینستاگرام هک شود. 

هک رمز عبور اینستاگرام توسط تلفن همراه

بسیاری از افراد که اطلاعی از شیوه ها و ترفندهای هک ندارند ممکن است که با نصب نرم افزارهای تبلیغاتی و یا سایر روش ها هک شوند. در صورتی که هکری این امکان را پیدا کند که بتواند از طریق برنامه های هک به گوشی شما نفوذ کند و به اطلاعات شما دسترسی یابد و اکانت های شما از قبیل اینستاگرام را هک کند می تواند به بسیاری از اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کند، در نتیجه امنیت و حریم خصوصی شما به خطر خواهد افتاد. 

روش های جلوگیری از هک اینستاگرام

در طول سال کاربران بسیار زیادی در اینستاگرام هستند که از طریق روش های مختلف، قربانی هکرها می شوند و اطلاعات خصوصی آن ها، مورد سرقت قرار می گیرد به همین دلیل نیز باید با روش های جلوگیری از هک کردن اکانت اینستاگرام آگاهی پیدا کنید تا ریسک هک شدن شما به حداقل برسد.

از مهم ترین نکاتی که باید در ابتدا مورد توجه قرار گیرد این است که در ابتدا باید رمز طولانی و متشکل از اعداد، حروف و علائم انتخاب کنید تا برنامه های هک که در آزمایش رمز سریع عمل می کنند موفق به شناسایی رمز شما نشوند. 

یکی دیگر از نکات امنیتی که باید مورد توجه باشد این است که حتما تایید هویت دو عاملی را فعال کنید در این صورت سدی مستحکم در برابر هکرها قرار می دهید چرا که در صورت دسترسی به رمز اینستاگرام شما ، برای ورود به اکانت اینستاگرام نیاز به وارد کردن کدی است که به شماره همراه ارسال می شود. 

یکی دیگر از روش هایی که برای امنیت حساب اینستاگرام خود می توانید انجام دهید استفاده از نرم افزار Google Authenticator است که باید بر روی موبایل نصب شود. در این نرم افزار، می توانید لیستی از نرم افزارها، سایت ها، سرویس ها و… را که نیازمند تایید دو مرحله ای است را وارد کنید و با وارد کردن رمز شش کاراکتری در این نرم افزار امکان ارتقا امنیت اینستاگرام، فراهم می گردد.

مشاهده گزارش فعالیت اکانت اینستاگرام 

امکان دارد که با راه های پیشگیری گفته شده، همچنان از هک کردن اکانت اینستاگرام خود تردید داشته باشید در این صورت با طی مراحل ذیل می توانید از هک نشدن اکانت خود اطمینان حاصل کنید. 

 Settings > Privacy and Security > Access Data  

با طی کردن این مسیر دستگاه هایی که از اینستاگرام شما استفاده کرده اند و یا در حال استفاده هستند قابل مشاهده خواهد بود و شما می توانید آن ها را log out کنید. 

نکته ی مهمی که در انتهای مقاله بدست آوردن پسورد اینستاگرام دیگران باید ذکر شود این است که در صورتی که در اکانت خود تغییراتی از قبیل استوری و پست جدید، هشتگ خاص، جست و جو در اکسپلورر و… مشاهده کردید حتما در مورد احتمال هک اینستا یا دسترسی دیگران، تردید داشته باشید و اقدامات امنیتی لازم را انجام دهید. 

همه چیز راجع به رمز اینستاگرام

رمز اینستاگرام یکی از مهمترین آپشن های اینستاگرام به حساب می آید که در واقع شما به کمک رمز اینستاگرام از اکانت خود محافظت می کنید.

در دنیای مدرن استفاده از شبکه های اجتماعی و رسانه های مجازی یکی از ساده ترین کار ها، اما مهمترین آنها می باشد. وارد شدن به اینستاگرام کار ساده ای می باشد شما فقط باید یک حساب شخصی بسازید و رمز اینستاگرام خود و نام کاربری خود را هیچ گاه فراموش نکنید و به هیچ کس ندهید، چرا که آنها به راحتی به حساب شما دسترسی پیدا می کنند و از این طریق، از شما سوء استفاده می نمایند و یا از طریق حساب شما کار های غیر قانونی انجام می دهد که به نام شما، ثبت خواهد شد.

بدست آوردن رمز اینستاگرام دیگران

در دنیا امروزه مردم به طور معمول، شبکه های اجتماعی و فضای مجازی بیش از هر چیز دیگری مورد استفاده قرار می دهند. شبکه های مجازی بستری برای ارتباط برقرار کردن انسان ها می باشد. یکی از این راه های ارتباط، بار گذاری عکس و فیلم از خود می باشد که مردم با نمایش دادن این عکس ها از حال و احوال طرف مقابل با خبر می شوند. اینستاگرام که جز پر طرفدار ترین برنامه های فضای مجازی است، برای ورود به آن شما فقط به یک رمز عبور و یک نام کاربری نیاز دارید، که به دلخواه می توانید ایمیل خود را نیز وارد کنید، که در صورت فراموش کردن رمز عبور از طریق ایمیل، حساب اینستاگرام را بتوانید بازیابی کنید. هر کس با رمز اینستاگرام می تواند وارد حساب دیگران شود و به راحتی حساب دیگران را هک کند.

برای هکر ها این کار به راحتی انجام می شود، پس باید در حفظ رمز عبور اکانت خود کوشا باشید، چرا که علاقه مندان زیادی می خواهند حساب دیگران را هک کنند و به اطلاعات آنها دسترسی یابند. در اینستاگرام افرادی که شهرت زیادی دارند و پر طرفدار می باشند، بیشتر در معرض هک قرار می گیرند و با این که اینستاگرام توانسته امنیت خوبی برای کاربران ایجاد کند ولی با این حال هکر ها هنوز می توانند، مشکلاتی برای کاربران به وجود آورند.

بدست آوردن رمز اینستاگرام دیگران؛ هک کردن اینستا با پسورد

هکر ها باید رمز عبور شما را به دست آورند و به آن دسترسی پیدا کنند و آن را کرک کنند، که به آن شکست پسورد نیز گفته می شود، تا بتوانند حساب را هک کنند. بیشتر این روش های هک، به صورت آسان و یا با سختی فراوان صورت می گیرد. هک کردن و کرک کردن پسورد  یا شکستن رمز عبور دیگران جرم حساب می شود و عواقبی برای شخصی که عمل هک را انجام می دهد دارد و اگر به دست قانون بیفتد حکم سنگینی نسبت به عمل خلافی که انجام داده است، برای او بریده می شود. اما برای آگاهی بیشتر باید با روش های هک و بدست آوردن رمز اینستاگرام دیگران آشنا شویم.

فیشینگ (Phishing)

یکی از راه های هک و کلاه برداری که رواج پیدا کرده است، عمل فیشینگ می باشد که یکی از شاخه های مهندسی اجتماعی می باشد و مهمترین شاخه مهندس اجتماعی نیز به حساب می آید. فردی که عمل هک را انجام می دهد، صفحه ای فیک و تقلبی که حاوی پیامی شبیه پیام اینستاگرام می باشد، در فضایی مشابه اینستاگرام، درست می کند و با باز سازی صفحه اولیه که برای وارد شدن به اینستاگرام نیاز است، سعی می کند، شما را به سمتی هدایت کند، که فریب او را بخورید و رمز اینستاگرام و نام کاربری خود را در این صفحه وارد کنید، به این نحو رمز عبور را به راحتی در اختیار هکر قرار داده اید. در این بین نیز سایت و برنامه هایی در این شبکه فعالیت دارند که کاربران را گول زده و در قالب برنامه های پر طرفدار، از شما رمز عبور و نام کاربری می خواهند و شما به راحتی آن را در اختیار شان قرار می دهید که باعث می شود هکر ها به حساب شما دسترسی پیدا کنند.

Password Cracker ها

گروهی از برنامه ها، پسورد کرکر ها می باشند، که برای وارد شدن و دست یابی به رمز اینستاگرام دیگران، استفاده می شوند. این برنامه ها اینستاگرام را هک می کنند و کسی هم جلو دار آنها نیست. با استفاده از کد (من ربات نیستم) در سایت ها، می توان از وارد شدن ربات ها و هکر ها به حساب ها در فضای مجازی جلو گیری کرد. اگر این کد نصب نشده باشد هکر ها و ربات ها با روش های مختلف و آسان می توانند به صفحه اینستاگرام وارد شوند و رمز اینستاگرام شما را به دست آورند و از حساب شما سو استفاده کنند.

Keylogger ها

نوعی از بد افزار ها به نام کی لاگر ها می باشند، که در انواع سیستم عامل ها از جمله ویندوز، اندروید و غیره نصب می شوند، که شما با فشردن هر کلید صفحه کیبورد، عمل و فعالیت شما در یک پوشه مخصوص لاگ ثبت و ذخیره می شود و برای هکر فرستاده می شود. هکر با فریب دادن شخص، او را وادار به ورود به حساب می کند و از این طرق رمز اینستاگرام او را می گیرد.

روش های پیش گیری از هک اینستاگرام 

یک راه برای پیش گیری از هک شدن، استفاده نکردن از رمز های آسان و قابل دسترسی مثل عدد ها به ترتیب از یک تا نه، شماره همراه خود و یا کد ملی می باشد. تا می توانید از تغییر عدد ها و کوچک و بزرگ حروف استفاده کنید و از شانزده عدد و حروف در رمز خود استفاده نمایید. آدرس های نا آشنایی که به دست تان می رسد را کلیک نکنید. رمز خود را در دوره های منظم تغییر دهید. حساب خود را شخصی سازی کنید و امنیت حساب خود را در تنظیمات اینستاگرام بالا ببرید. اگر در اینستاگرام پیامی از افراد مشکوک دریافت کردید آنها را نادیده بگیرید و اطلاعات خود را به هیچ وجه در اختیار شخصی قرار ندهید. به برنامه های گوشی اجازه استفاده از گالری، مخاطبین و دوربین را ندهید. اینستاگرام فاقد کد امنیتی captcha می باشد، که نبود آن باعث دسترسی راحتی افراد سود جو می شود.

سوالات متداول

رمز اینستاگرام ما چگونه باید باشد؟

شما باید یک رمز پیچیده انتخاب نمایید که قابل حدس زدن نباشد.

کی لاگر از چه برنامه ای استفاده می کند؟

از برنامه های که بتواند بر سیستم تسلط پیدا کند و خسارت به کاربر وارد کنند که به آن ها بد افزار می گویند.

بدون داشتن رمز اینستاگرام می توان وارد اینستاگرام شخصی شد؟

اصلی ترین راه برای وارد شده به حساب فرد دیگری داشتن پسورد و یوزرنیم است.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا