ترموکسامنیت شبکه و هک

Seeker: دریافت موقعیت دقیق با استفاده از یک لینک در ترموکس 📍

سلام دوستان، من کلیس آندره هستم 🙋🏻‍♂️. مهم نیست چقدر جواب دهم، اما شماها همچنان سوال یکسان را از من می‌پرسید و آن این است که چگونه با استفاده از ترموکس موقعیت دقیق شخصی را پیدا کنیم🔥. من در مورد این موضوع پست‌ها نوشته‌ام، اما از آن زمان تا ۲۰۲۳ کافی نیست، بنابراین یک ابزار جدید و کاربردی که با استفاده از روش تقلبی به شما موقعیت تقریبی دقیقی ارائه می‌دهد، در اینجاست. این پست واقعاً آموزنده خواهد بود و شما قطعاً قادر خواهید بود در عرض چند دقیقه هر کسی را ردیابی کنید.📲📍

Seeker: دریافت موقعیت دقیق با استفاده از یک لینک در ترموکس :

Seeker یک ابزار به‌روز شده کاملاً برای ترموکس است که به شما اجازه می‌دهد تا با یک لینک به دقت موقعیت گوشی‌های هوشمند را تعیین کنید. این ابزارها دارای بسیاری از گزینه‌ها هستند تا شما محدود به یک روش مهندسی اجتماعی نشوید. جستجوگر موقعیت شما را همچنین اطلاعات دیگری درباره کاربر مانند آدرس آی‌پی عمومی، آدرس آی‌پی محلی، سیستم عامل، پلتفرم و … دریافت می‌کند. شما می‌توانید از این اطلاعات بهره‌برداری کنید.

Seeker: دریافت موقعیت دقیق با استفاده از یک لینک در ترموکس :

چیز جالب در مورد Seeker این است که ابزارها و خدمات دیگر موقعیت آی‌پی را ارائه می‌دهند، که دقیقاً دقیق نیست و تنها مکان تقریبی ارائه‌شده توسط ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی (ISP) را نشان می‌دهد، به جای موقعیت هدف. Seeker بهترین عملکرد را با گوشی‌های هوشمند دارد زیرا از رابط برنامه‌نویسی تلفن همراه (HTML API) برای درخواست مجوز موقعیت استفاده می‌کند و سپس طول و عرض جغرافیایی را با استفاده از سخت‌افزار GPS دستگاه به دست می‌آورد. اگر سخت‌افزار GPS موجود نباشد، مانند لپ‌تاپ‌ها، جستجوگر به موقعیت آی‌پی یا مختصات ذخیره‌شده رجوع می‌کند. دقت اطلاعات دریافتی معمولاً با مجوز موقعیت‌یابی کاربر تا حدود ۳۰ متر دقیق است.

ابزار Seeker توسط کاربر thewhiteh4t در GitHub ایجاد شده است و شما می‌توانید پروژه‌های آنها را در @thewhiteh4t/seeker بررسی کنید. اگر از این ابزار خوشتان آمد، به thewhiteh4t بروید و کمی عشق به آنها بفرستید تا این جامعه را بهبود دهند.

توجه: این پست تنها به منظور آموزشی است. من و این سایت هیچ‌گونه فعالیت جنایی را پشتیبانی نمی‌کنیم. اگر از این اطلاعات به نحوی سوءاستفاده می‌کنید، این سایت مسئول نخواهد بود. این سایت تنها از هک اخلاقی پشتیبانی می‌کند.

نصب Seeker در ترموکس:

اگر شما در شتاب هستید، می‌توانید فقط دستور زیر را کپی و الصق کنید و آن را در برنامه ترموکس‌تان نصب کنید.

مرحله ۱:

قبل از نصب هر ابزاری در ترموکس، ابتدا تمامی بسته‌های پیش‌نصب شده را در ترموکس به‌روز کنیم تا هنگام استفاده از ابزار با هیچ گونه خطا مواجه نشویم.

نصب Seeker در ترموکس:
pkg update && pkg upgrade -y

این دستور تمامی بسته‌های پیش‌نصب شده در ترموکس را به‌روز می‌کند.

مرحله ۲:

از آنجایی که این ابزار در یک مخزن GitHub ذخیره شده است، ما باید بسته git را در ترموکس نصب کنیم. و با کمک git، ابزار Seeker را در ترموکس فراخوانی می‌کنیم. از آنجایی که به cloudflared هم نیاز داریم، این بسته را به این دستور اضافه می‌کنیم.

دریافت موقعیت دقیق با استفاده از یک لینک در ترموکس
pkg install cloudflared git -y

این دستور را الصق کنید و منتظر بمانید، بسته git به سرعت نصب خواهد شد.

مرحله ۳:

اکنون ابزار Seeker را از مخزن GitHub کلون می‌کنیم. فقط دستور زیر را الصق کنید و Enter را فشار دهید، ابزار در عرض یک دقیقه نصب خواهد شد.

دریافت موقعیت دقیق با استفاده از یک لینک در ترموکس
git clone https://github.com/thewhiteh4t/seeker.git

سرعت دریافت کاملاً به سرعت اینترنت شما بستگی دارد، لذا اطمینان حاصل کنید که در اتصال اینترنت خوبی قرار دارید.

مرحله ۴:

ابزار در ترموکس ما دانلود شده است و ما فقط باید آن را اجرا کرده و وارد پوشه پروژه شویم تا با آن کار کنیم. اگر از دستورات ابتدایی ترموکس آگاه نیستید، بهتر است این پست را بخوانید: [تمام دستورات پایه ترموکس].

دریافت موقعیت دقیق با استفاده از یک لینک در ترموکس
cd seeker

مرحله ۵:

از آنجا که می‌خواهیم ابزار Seeker به درستی نصب شود، باید مجوز اجرا را به آن بدهیم. با انجام این کار، اجازه می‌دهیم که فایل install.sh تمام دستورات مورد نیاز برای اجرای ترموکس را بدون ارور مجوز اجرا کند. این دستور را کپی و الصق کنید و با قسمت مجوزها تمام خواهید شد.

دریافت موقعیت دقیق با استفاده از یک لینک در ترموکس
chmod +x install.sh

مرحله ۶:

برای اجرای صحیح ابزار Seeker، در این مرحله باید تمام وابستگی‌های ضروری نصب شود. نگران نباشید، ما تک به تک آن‌ها را نصب نمی‌کنیم؛ به جای آن، از دستور زیر استفاده خواهیم کرد.

دریافت موقعیت دقیق با استفاده از یک لینک در ترموکس
./install.sh

اگر از شما پرسیده شود “آیا می‌خواهید ادامه دهید؟”، تایپ کنید Y و Enter را فشار دهید.

استفاده از ابزار Seeker در ترموکس:

اگر بلدید چگونه از ابزار Zphisher استفاده کنید، می‌توانید با راحتی از این ابزار استفاده کنید. اگر نمی‌دانید چگونه از آن استفاده کنید، می‌توانید مراحل زیر را بخوانید تا آن را یاد بگیرید. همچنین به‌خاطر داشته باشید که اگر ترموکس را مجدداً راه‌اندازی کنید، ابتدا با استفاده از دستور “cd seeker” به دایرکتوری Seeker تغییر مکان دهید و سپس مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله ۱:

برای شروع ابزار Seeker، فقط کافیست فایل bash داده‌شده در ابزار را اجرا کنید، فقط دستور زیر را تایپ کنید و ابزار شروع به اجرا خواهد کرد.

استفاده از ابزار Seeker در ترموکس:
python seeker.py

مرحله ۲:

اکنون به منوی اصلی ابزار Seeker خواهید رفت. در اینجا گزینه‌هایی برای انتخاب یک قالب خواهید داشت، و این قالب‌ها تنها انواع مختلف صفحات تقلبی هستند تا یک لینک ایجاد کنند که موقعیت را برای شما دریافت کند. می‌توانید همه آنها را یکی یکی امتحان کنید و ببینید کدامیک برای شما مناسب‌تر است. برای نمایش، من شماره ۰ را انتخاب خواهم کرد، که ساده‌ترین و پایه‌ای‌ترین آن است. این کار را انجام می‌دهد، اما اگر مبانی استفاده از ابزارهای لینوکس را بدانید، می‌توانید گزینه‌های دیگر را نیز انتخاب کنید. در حال حاضر، عدد ۰ را تایپ کنید و Enter را فشار دهید.

استفاده از ابزار Seeker در ترموکس:

مرحله ۳:

پس از مرحله ۲، ابزار یک سرور میزبان محلی را اجرا می‌کند، و اکنون شما فقط باید یک تونل از میزبان محلی خود به اینترنت ایجاد کنید. برای این کار، از یک دستور تکی استفاده خواهیم کرد. ابتدا یک جلسه جدید در ترموکس خود باز کنید (برای باز کردن جلسه جدید کافیست از سمت چپ صفحه ترموکس به سمت راست کشیده و سپس بر روی جلسه جدید کلیک کنید) و فقط دستور زیر را کپی و الصق کنید.

استفاده از ابزار Seeker در ترموکس:
cloudflared tunnel --url http://127.0.0.1:8080

مرحله ۴:

دستور فوق باعث شروع یک تونل cloudflared می‌شود، و ما یک لینک می‌گیریم که می‌توانید در تصویر زیر ببینید، فقط آن لینک را کپی کرده و به شخصی که می‌خواهید موقعیت او را بدست آورید بفرستید (لطفاً این را برای اهداف غیرقانونی استفاده نکنید، ممکن است به مشکلات بزرگی برخورد کنید).

استفاده از ابزار Seeker در ترموکس:

مرحله ۵:

حالا، صبر کنید، زمانی که قربانی بر روی لینک کلیک کند، از او درخواست مجوز موقعیت‌یابی خواهد شد و به محض اینکه او مجوز موقعیت را تایید کند، داده‌هایی مشابه تصویر زیر دریافت خواهید کرد. شما لینک موقعیت کاربر را دریافت خواهید کرد؛ فقط آن را کپی کرده و در مرورگر کروم الصاق کنید و موقعیت دقیق را مشاهده کنید. برای بستن ابزار، باید CTRL + C بزرگ را فشار دهید تا خارج شوید.

استفاده از ابزار Seeker در ترموکس:

نکته: از آنجایی که کروم لینک‌ها را وقتی که در هنگام ورود داده دریافت می‌کنند، معلوم می‌شود که آنها را دریافت کرده‌اند، لینک‌هایی که توسط هر روش انتقال پورت ایجاد شده‌اند، دوبار کار نخواهند کرد، بنابراین مطمئن شوید که در تلاش اولیه داده‌هایتان را دریافت کنید وگرنه باید مجدداً لینک را ایجاد کنید. یا می‌توانید به کاربر بگویید که از هر مرورگر دیگری به جز کروم یا گوگل استفاده کند. همچنین به یاد داشته باشید که همه چیز در این پست تنها به منظور آموزش است، پس هرگز از این اطلاعات به نحوی سوءاستفاده نکنید.

نتیجه‌گیری:

Seeker در سال ۲۰۲۳ ابزار موقعیت‌ یابی مفیدترین برای ترموکس است، دارای تمام ویژگی هایی است که یک ابزار خوب موقعیت‌یابی باید داشته باشد. به‌طور شخصی، من از تعداد زیاد گزینه‌های خوبی که برای گرفتن موقعیت کاربر دارید، خوشم می‌آید. اگر از گزینه واتس‌اپ استفاده کنید، احتمال موفقیت برای کلیک موفق عالی است. اندازه ابزار به میزان مناسبی است و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند، بنابراین مطمئناً می‌توانید آن را در سال ۲۰۲۳ استفاده کنید. این پست تنها برای اهداف آموزشی است، لطفاً سعی نکنید به هیچ کار نوجوانانه‌ای انجام دهید زیرا همه چیز به راحتی قابل پیگیری است. همچنین می‌توانید [ابزارهای ردیابی ترموکس] را بخوانید. اگر مشکلی دارید، در پایین نظر دهید تا من به شما کمک کنم. از خواندن شما ممنونم و همیشه اخلاقی بمانید👾.

بیشتر بخوانید: 

منبع
learntermux

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا