هک اینستاگرام

هک اینستاگرام بدون نرم افزار رایگان – هک اینستا با موبایل

هک اینستاگرام می تواند به روش های مختلفی انجام شود که یکی از این روش ها، استفاده از بدون نرم افزار های هک است. این نوع روش هک، با ارائه کردن آیدی اینستاگرام حساب فرد مورد انجام می شود که وب سایت با گرفتن این آیدی، تلاش می کند تا پسورد های مختلفی را روی آن امتحان کند و در نهایت، در صورت ورود و نفوذ به حساب اطلاعات هک شده را در اختیار کاربران قرار می دهد. در این مقاله می خواهیم به این روش و استفاده از چند روش دیگر هک بپردازیم.

اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام در واقع یک شبکه اجتماعی محبوب است که بیش از 1 میلیارد کاربر دارد. این شبکه اجتماعی برای سیستم عامل های اندروید 4.4 به بالا و ios نسخه 9 به بالا ارائه شده است و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند. محبوبیت این شبکه اجتماعی تا جایی است که بازیگران محبوب، خوانندگان و بسیاری از افراد مشهور در دنیا در این شبکه اجتماعی یک اکانت کاربری دارند و علاوه بر این، غالب شرکت ها، موسسات و پایگاه های دولتی و خصوصی نیز در آن فعال هستند. شاید مهمترین دلیل محبوبیت اینستاگرام را دسترسی سریع به اطلاعات، داده ها، بیان نظرات و فضای بسیار باز آن دانست که برای اشتراک گذاری محتوا یک بستر بسیار عالی است.

هک کردن اینستاگرام

ممکن است شما هم در طول فعالیت در این شبکه اجتماعی مورد حمله هکرها قرار بگیرید اما این اتفاق زمانی با احتمال بالاتر رخ می دهد که اکانت شما تعداد فالوور های بسیار بالایی داشته و یا زمانی که با چند اکانت دیگر در حال رقابت در این فضای مجازی هستید. دیگر علل هک اینستاگرام ضعیف هستند. امروزه برای هک کردن اینستاگرام، از ربات هک پسورد اینستاگرام استفاده می کنند که این ربات می تواند تحت یک برنامه جاسوسی ، یک برنامه نظارتی و کنترلی، یک برنامه کامپیوتری برنامه نویسی شده، یک بدون نرم افزار و … پیاده شده باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با راه های برنامه هک اینستاگرام جعلی صحبت کرده و شما را با این روش ها آشنا سازیم.

هک کردن اینستاگرام

بدون نرم افزار هک اینستاگرام رایگان

اولین راه حلی که در این مقاله می خواهیم به آن بپردازیم تا با استفاده از ربات پسورد یاب اینستاگرام در آن اقدام به هک کردن نمایید، وب سایت gwaa است. استفاده از بدون نرم افزار های هک به عنوان یکی از ابزارهای ساده هکر ها برای هک نموده یک اکانت اینستاگرامی هستند.

 بسیاری از افراد معمولا معتقدند که برای هک کردن پروفایل یا شبکه ها و رسانه های اجتماعی، به برنامه نویسی خاص یا دانش و استانداردهای هک بالایی نیاز دارند. اما باید گفت در بعضی موارد، هک کردن حساب اینستاگرام می تواند به راحتی انجام باشد. این وب سایت جایی است که می تواند یک ابزار خارق العاده را برای شما ارائه کند تا بتوانید اقدام به هک کردن اکانت اینستاگرام با استفاده از ربات هک رمز اینستاگرام داخلی آن نمایید.

چگونگی استفاده از بدون نرم افزار Gwaa برای هک اینستاگرام

اکنون با آشنایی نسبی با این وب سایت ، باید در مورد مراحل هک حساب اینستاگرام توسط این ربات پروفایل چکر اینستاگرام گفت لازم است مراحل زیر را طی کنید:

  • ابتدا باید وارد وب سایت شوید. با جستجو عبارت gwaa می توانید وارد این وب سایت شوید.
  •  روی دکمه سبز کلیک کنید که عبارت “Hack Instagram Account” روی آن نوشته شده است.
  • نام کاربری را وارد کنید. باید نام کاربری حسابی که می خواهید اقدام به هک آن نمایید را به طور صحیحی وارد کنید.
  • حال لازم است تا منتظر پردازش وب سایت Gwaa باشید تا عملیات هک انجام شود.
  • بر روی گزینه من یک ربات نیستم کلیک کنید.
  • حال یک کد مجوز دریافت می کنید که باید در مرحله بعدی آن کد را ارسال نمایید. 
  • سپس در انتهای این مراحل، در صورت هک شدن اکانت، وب سایت رمزیاب اینستاگرام پسورد را به شما نمایش می دهد.
چگونگی استفاده از بدون نرم افزار Gwaa برای هک اینستاگرام

هک اینستاگرام با ربات تلگرام و بدون نرم افزار

یکی دیگر از روش ها برای هک کردن اینستاگرام، استفاده از ربات هک اینستاگرام در تلگرام می باشد. در واقع در این روش، شما می توانید یک ربات را از طریق BotFather ساخته و آن را به یک وب سایت جعلی یا فیشینگ متصل کنید.

در این روش کاربران وارد وب سایت جعلی شده و اطلاعات خود را وارد می کنند و پس از آنکه اطلاعات از جانب کاربر دریافت شد، به طور خودکار این اطلاعات از طریق ربات تلگرام هک اینستاگرام، برای شما فرستاده می شود. شما می توانید برای ایجاد سایت هک اینستاگرام رایگان، از کد ها و سورس های آماده استفاده کنید که این باعث می شود تا کمتر وقت تان برای برنامه نویسی صرف شده و راحت تر بتوانید اقدام به ایجاد ربات هک رمز اینستاگرام با فیشینگ نمایید.

نحوه استفاده از روش فیشینگ و ربات تلگرام

نحوه استفاده از این روش بدین صورت است که ابتدا لازم است فرد هکر به طراحی وب سایت مسلط باشد تا بتواند اقدام به ساخت فیشینگ اینستاگرام نماید. همانطور که می دانید، فیشینگ، صفحات جعلی هستند که مانند صفحات اصلی ساخته شده و می توانند به راحتی اطلاعات کاربران را به محض وارد شدن در صفحه سایت، جعل کرده و در هاست خود ذخیره کنند.

شما همچنین می توانید از کد های آماده برای این کار استفاده کنید. سپس هکر باید یک هاست را تهیه کند تا بتواند داده های دریافت شده را در آن ذخیره نموده و همچنین کد های برنامه نویسی برای صفحه اینستاگرامی فیشینگ را در آنجا قرار دهد.

حال باید در قسمت سوم، یک ربات تلگرامی در تلگرام توسط BotFather ایجاد نماید. این ربات باید با استفاده از یک کد Api متصل به وب سایت فیشینگ شود تا بتواند داده های دریافتی را به بلافاصله به محض دریافت از هاست، به تلگرام و در صفحه ربات خود بفرستد. برای این کار نیز نیاز به کد نویسی خاصی است که باید کد Api در آن جا قرار گفته و این فایل کدنویسی در هاست آپلود شود.

با انجام این کار ها، سایت فیشینگ برای هک اینستاگرام با آیفون یا اندروید یا کامپیوتر و هر سیستم عامل دیگری آماده است و هکر به محض آنکه داده ای در صفحه وارد شود، نام کاربری و رمز عبور به طور خودکار برای وی ارسال می شود.

توجه داشته باشید که در این روش، رساندن لینک سایت فیشینگ مهم ترین کار هکر است و همچنین فیشینگ یک جرم اینترنتی در سراسر دنیا از جمله ایران به حساب می آید که مجازات های خاص خود را دارد. با این روش همچنین شما می توانید اقدام به بایپس تایید دو مرحله ای اینستاگرام و کد های آن را نیز هک نمایید.

وب سایت بدون نرم افزار instaleak

یکی دیگر از راه هایی که می خواهیم در رابطه با سایت هک اینستاگرام رایگان به شما معرفی کنیم، استفاده از وب سایت instaleak است که نرم افزار پسورد یاب اینستاگرام آن می تواند با دریافت نام کاربری، اقدام به هک نمودن حساب اینستاگرام نماید.

این شبکه با داشتن 1 میلیارد کاربر، می تواند به عنوان یکی از شبکه های بزرگ اجتماعی محسوب شود که در instaleak.net، هکر ها می توانند حساب های اینستاگرامی را که به صورت فعال یا غیر فعال هستند را هک نموده و برای این کار لازم است آیدی حساب را برای وب سایت وارد نمایند.

وب سایت بدون نرم افزار instaleak

چگونگی استفاده از بدون نرم افزار وب سایت instaleak

برای استفاده از این برنامه هک اینستاگرام، لازم است تا وارد وب سایت instaleak.net شده و سپس گزینه start hack را بزنید. حال باید نام کاربری حساب اینستاگرامی فرد مورد نظر را وارد کنید که معمولا بعد از آدرس instagram.com/ نمایش داده می شود.

در مرحله دوم باید گزینه Verify را بزنید و در این حالت، مرحله هک کردن اکانت اینستاگرامی مورد نظر شروع شده و عملیات هک انجام می شود. اگر اکانت مورد نظر شما معتبر نباشد یا حذف شده باشد، اروری در این بخش دریافت خواهید کرد. سپس در نهایت پس از انجام عملیات هک کردن اینستاگرام، شما یک فایل با پسوند .txt را دریافت خواهید کرد که اطلاعات هک شده برای اکانت مورد نظر را در ان ذخیره می کند.

هک اینستاگرام با برنامه های جاسوسی

در کنار روش های استفاده از هک از طریق وب سایت، یکی دیگر از رایج ترین و محبوب ترین روش ها ، دانلود ربات هک پسورد اینستاگرام در قالب برنامه های جاسوسی و کنترلی است. در این نوع برنامه ها شما می توانید به راحتی آن ها را بر روی تلفن همراه کاربر مورد نظر نصب کرده و عملیات هک کردن را شروع کنید.

امروزه برنامه ربات هک اینستاگرام در قالب برنامه های کنترلی مخصوصا برای والدین جهت کنترل و مراقبت از فرزندان و همچنین در قالب برنامه های جاسوسی وجود دارند. یکی از این روش ها دانلود هک اینستاگرام با instasheep است که در ادامه به معرفی آن به طور کامل و برای آشنایی بیشتر می پردازیم.

آموزش هک اینستاگرام با instasheep

در مورد این ربات رمزیاب اینستاگرام می توان گفت این برنامه، بنا به گفته طراح و سازنده آن می تواند از طریق یک باگ امنیتی شبکه اینستاگرام را هک کند. در این روش هک اینستاگرام در واقع مهمترین مشکل را می توان دسترس به برنامه هک دانست که معمولا به آسانی در دسترس شما قرار نمی گیرد و باید برای بدست آوردن آن حتما از طریق هکر ها اقدام کنید. با دانلود و نصب این دانلود برنامه هک پسورد اینستاگرام می توانید نام کاربری و آیدی فرد مورد نظر را ارائه کنید و این برنامه می تواند از طریق حفره امنیتی که وجود دارد، عملیات هک کردن این شبکه را به خوبی انجام دهد. 

آموزش هک اینستاگرام با instasheep

دانلود کیلاگر برای هک اینستاگرام

آخرین برنامه ای که می خواهیم در این قسمت به معرفی آن بپردازیم در واقع استفاده از کیلاگر اینستاگرام است. کیلاگر ها برنامه های هک پیج اینستاگرام با گوشی ایفون و اندروید هستند که می توانند حتی اقدام به هک پسورد اینستاگرام بدون روت نمایند. 

این نوع برنامه هک اینستاگرام با گوشی آیفون و اندروید می تواند داده هایی که کاربر بر روی دستگاه تلفن همراه خود وارد می کند را شامل ایدی عددی اینستاگرام ، پسورد و چت ها و کامنت ها و … را در خود ذخیره کرده و به محض اتصال به اینترنت ، برای هکر بفرستد.

دانلود کیلاگر برای هک اینستاگرام

از جمله ربات هک اینستاگرام برای اندروید و ios که تحت برنامه های موبایل در این زمینه وجود دارند ، می توان به SPY24 اشاره نمود که یکی از مشهور ترین برنامه های این نوع روش هک است. برای هک از طریق این روش می توان گفت:

• ابتدا هدف خود را مشخص کنید.

• برنامه SPY24 Keylogger را برای هک کردن هدف ، در تلفن همراه وی نصب کنید.

• وارد تلفن خود شوید و فعالیت های هدف را از طریق خود کنترل کنید.

• و اکنون می توانید همه نوع فعالیت شامل فشار کلیدها و همچنین ایمیل ها و گذرواژه ها و … را ضبط کنید.

همچنین این برنامه قابلیت اشتراک عکس های صفحه از فعالیت دستگاه کاربر را دارد که می تواند این عکس ها را برای سرور و هکر آپلود کند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا