دسته‌بندی نشده

فراموش کردن رمز دو مرحله ای تلگرام (آموزش بازیابی کد دو مرحله ای Telegram)

یکی از پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی، تلگرام می باشد. این پیام رسان متن باز از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و تا حد زیادی هک شدن آن اغیر ممکن است؛ اما با این حال Telegram از قابلیتی به نام تایید دو مرحله ای (Two Step Verification) استفاده می کند که باعث می شود یک لایه محافظتی بر روی حساب کاربری شما فعال شود. اگر بنا به هر دلیلی شما رمز عبور تایید دو مرحله ای خود را فراموش کرده اید، نگران نباشید؛ ما در این مقاله از سایت SPY24 قصد داریم تا برای شما بگویم در صورت فراموش کردن رمز دو مرحله ای تلگرام باید چه کاری انجام دهید تا مجددا بتوانید وارد اکانت خود شوید.
همراه ما بمانید تا برای شما نحوه شکستن رمز ورودی تلگرام را آموزش دهیم و درباره پاسخ سوال رمز دو مرحله ای تلگرام چند رقمی است؟ در صورت فراموشی رمز تلگرام چه کاری را باید انجام دهیم؟ و چگونه تایید دو مرحله ای تلگرام را فعال کنیم، برای شما صحبت کنیم. برای دانلود برنامه کنترل تلگرام در سامانه مراقبت از خانواده، می توانید بر روی لینک پیشنهادی ضربه بزنید.

چگونه تایید دو مرحله ای تلگرام را فعال کنیم؟

تایید دو مرحله ای تلگرام یکی از روش های بالا بردن امنیت در تلگرام می باشد که در صورت فراموشی آن، نمی توانید مجددا وارد حساب کاربری خود شوید؛ اما روش هایی وجود دارد که در صورت فراموش کردن رمز دو مرحله ای تلگرام می توانید از آن کمک بگیرید تا کد دو مرحله ای را بازیابی کنید، در ادامه برای شما به بررسی این روش ها می پردازیم.

در صورت فراموش کردن رمز دو مرحله ای تلگرام باید چیکار کنیم؟

از طریق 2 روش شما می توانید کد دو مرحله ای تلگرام را بازیابی کنید که در ادامه برای شما به بررسی آن می پردازیم:

بازیابی کد دو مرحله ای تلگرام از طریق ایمیل:

  1. وارد پیام رسان متن باز تلگرام شوید.
  2. شماره تلفن خود را وارد کنید.
  3.  کد ارسالی یا رمز اول که از طرف سرور تلگرام برای شما ارسال می شود را وارد کنید. بعد از وارد کردن کد و تایید شدن آن، نوبت به وارد کردن رمز دومرحله ای تلگرام می شود که شا قبلا تعیین کرده اید.
  4. در صورتی که در زمان فعال کردن تایید دو مرحله ای، ایمیل پشتیبان تعیین کرده باشید، می توانید بر روی گزینه forgot password کلیک کنید.
  5. رمز دوم جدید برای ایمیل شما ارسال می شود.
  6.  وارد ایمیل خود شوید و کد ارسالی جدید را وارد کنید و به همین راحتی مجدد وارد حساب کاربری خود در Telegram شوید.

بازیابی کد دو مرحله ای تلگرام بدون داشتن ایمیل پشتیبان:

 برای این روش هم، شما باید 3 مرحله روش بالا را طی کنید.

  1.  بعد از وارد کردن کد ارسالی از طرف سرور تلگرام، به صفحه ای وارد می شود که باید رمز تایید دو مرحله ای خود را وارد کنید.
  2.  در صفحه جدید بر روی گزینه forgot password ضربه بزنید.
  3.  گزینه reset my account ظاهر می شود که بر روی آن کلیک کنید.
  4. در نتیجه تلگرام شما قابل دسترس است و می توانید مجدد وارد اکانت خود شوید.
چگونه تایید دو مرحله ای تلگرام را فعال کنیم؟

نتیجه گیری:

همانطور که مشاهده کردید در این آموزش از سامانه مراقب از خانواده به روش بازیابی کد دو مرحله ای تلگرام پرداختیم و گفتیم در صورت فراموش کردن رمز دو مرحله ای تلگرام باید چه کاری انجام دهیم تا مجددا بتوانیم وارد حساب کاربری خود شویم؛ همچنین برای اطلاعات بیشتر شما در این باره به سوالات رمز دو مرحله ای تلگرام چند رقمی است؟ و نحوه شکستن رمز ورودی تلگرام چگونه است پاسخ داده ایم. شما می توانید برای دانلود برنامه کنترل و نظارت تلگرام فرزندان خود، بر روی لینک پیشنهادی ضربه بزنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا