امنیت شبکه و هکامنیت گوشیبرنامه هکگوشی های هوشمند

برنامه هک اکانت فیسبوک

فیس بوک اغلب برای جذب کاربران بیشتر فیس بوک مسنجر نامیده می شد به خدمتشان اضافه شد، پاس نشد و پاسخ مثبت گرفت. جدای از نقشه های امنیتی که سال ها گریبانگیر فیسبوک شده است، کاربران جدید آن شبکه اجتماعی دائما در حال رشد است. این شبکه اجتماعی آنقدر اعضای جدید دارد که آمار منتشر شده در سال 2017 نشان می دهد این شبکه اجتماعی بیش از 1.94 میلیارد کاربر فعال ماهانه و حدود 1.28 میلیارد کاربر دارد. ما زندگی روزمره خود را در فیس بوک به اشتراک می گذاریم.همچنین بسیاری از مردم را از تولد و جشن های خود آگاه می کنیم!

ما همچنین مکان و برنامه سفر خود را با دیگران به اشتراک می گذاریم. تولد یک فرزند و مرگ مردم و هر لحظه حساس و مهم دیگری که در زندگی ما اتفاق می افتد،به سادگی آن را در یک شبکه اجتماعی جهانی قرار میدهیم. اما معمولاً به آن فکر نمی کنیم یا خیلی دیر متوجه می شویم که باید به سراغ چه کسی برویم.

هک فیسبوک مسنجر و پیام های اکانت با برنامه اسپای۲۴

SPY24 نام برنامه ای برای نظارت بر فرزندان است. پس از نصب این برنامه روی گوشی یا تبلت فرزند خود می توان به طور کامل و دقیق فعالیت های آن را در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و فیسبوک مسنجر زیر نظر داشته باشید.

فعالیت های فرزند شما در شبکه های اجتماعی ثبت می شود و برای شما به عنوان والدین آن ها می باشد در یک پنل کاربری به نمایش در می آید. علاوه بر این بر نظارت بر برنامه های نصب شده می توانید از مکان لحظه به لحظه فرزند خود نیز آگاه شوید.

برنامه فیسبوک مسنجر مسنجر اندروید

 • پیام های ارسالی و دریافتی را در فیس بوک مسنجر دریافت کنید
 • اطلاعات در مورد تاریخ و زمان دقیق ارسال و دریافت پیام
 • لیست مخاطبین فیس بوک مسنجر را دریافت کنید
 • آگاهی از پیام های حذف شده توسط فرزند شما
 • و…

ما اغلب از فیس بوک برای برقراری ارتباط استفاده می کنیم. اما افرادی هستند که این ارتباط را دارند.

آنها برای اهداف مخرب ایجاد شده اند.

در بخشی از این آموزش قصد داریم این حرکات مخرب را معرفی کنیم.

کافی است فرض کنیم کسانی که از حساب فیس بوک ما جاسوسی کردند می دانستند چه وقت در خانه نیستیم و چقدر از خانه دوریم!

در بسیاری از موارد، ما ممکن است اطلاعات حساس خود را در این شبکه های اجتماعی فاش کنیم. اینجاست که سرقت هویت آغاز می شود. این یک واقعیت است که با پیشرفت تکنولوژی، ایمنی استفاده نیز افزایش می یابد. با پیشرفت تکنولوژی، کاربران بیشتری هک شده اند.

فیس بوک به کاربران خود اجازه می دهد حتی بدون دانستن رمز عبور حساب فیس بوک خود وارد سیستم شوند. یک ویژگی در فیس بوک وجود دارد که می توانید آن را برای اکانت خود برای دوست خود تعریف کنید. اگر رمز عبور خود را فراموش کنید، رمز عبور برای دوستان شما ارسال خواهد شد. در این صورت، مراحل هک اکانت فیسبوک شما برای یک هکر می تواند بسیار ساده تر باشد. زیرا امنیت اکانت فیسبوک شما تا حد زیادی به دوستان شما بستگی خواهد داشت.

هک کردن حساب های فیس بوک و مسنجر فیس بوک با کیلاگر

کی لاگر نرم افزاری یک برنامه قابل نصب است که تمام ورودی های کاربر را در یک سیستم قابل دسترسی با صفحه کلید ثبت می کند. به عنوان مثال یک نرم افزار کی لاگر اندروید در صورت نصب بر روی تلفن همراه شما می تواند هر حرفی که روی صفحه کلید گوشی شما تایپ می شود را ضبط کرده و برای شخص خاصی ارسال کند.

کیلاگر سخت افزاری

استفاده از اینگونه کی لاگرها مانند کی لاگرهای نرم افزاری است با این تفاوت که سخت افزار باید به زیردستگاه مورد نظر متصل شود. به عنوان مثال، یک قطعه سخت افزار کوچک باید به رایانه شخصی شخص مورد نظر متصل شود که روش چندان خوبی نیست.

چگونه از جاسوسی از طریق کیلاگر جلوگیری کنیم؟

 • از فایروال روی سیستم خود استفاده کنید. نرم افزار Keylogger اطلاعات ضبط شده را از طریق اینترنت برای شخص دیگری ارسال می کند.
 • از برنامه های مدیریت رمز عبور استفاده کنید. این برنامه ها رمزهای عبور شما را ذخیره می کنند و دیگر لازم نیست رمز عبور خود را برای هر فرم ورود مجدد وارد کنید.
 • رمزهای عبور خود را دائماً تغییر دهید.
 • از صفحه کلید مجازی یا صفحه کلید روی صفحه استفاده کنید

هک آنلاین اکانت فیسبوک با فیس گیک

یکی دیگر از راه های آنلاین برای هک فیس بوک و دسترسی به پیام های فوری آن، استفاده از Face Geek است. این برنامه تنها با داشتن هویت به افراد اجازه می دهد اکانت فیسبوک خود را هک کنند البته اگر از ما بپرسید می توان گفت که چنین ادعایی کاملا بی اساس است. اما روش های ذکر شده در وب سایت های مختلف برای استفاده از برنامه Face Geek به شرح زیر است.

 • به وب سایت Face Geek بروید و نام کاربری شخص مورد نظر را در فیس بوک وارد کنید.
 • چند لحظه صبر کنید تا این وب سایت اکانت فیسبوک مورد نظر شما را هک کند و شما را به یک صفحه جعلی هدایت کند!

روش کار این وب سایت به این صورت است که یک نام کاربری شخصی از فیس بوک می گیرد که فقط مجموعه ای از افراد مشهور از پیش تعیین شده را شناسایی می کند، البته نه همه نام های کاربری. سپس ادعا می کند که حساب را هک کرده است و شما را به پنلی بسیار شبیه به پنل فیس بوک هدایت می کند، جایی که از شما می خواهد مراحل صرفا تبلیغاتی را برای دسترسی به اطلاعات تکمیل کنید.

هک فیس بوک با وب سایت SamHacker

یکی دیگر از راه های هک آنلاین اکانت فیسبوک استفاده از روش سام هکر است. این ابزار جاسوسی رایگان، مانند روش قبلی هک فیس بوک، فقط نام کاربری قربانی را از شما می خواهد. در زیر مراحل استفاده از این برنامه را شرح خواهیم داد.

 • وب سایت سام هکر را باز کنید.
 • در صفحه ای که باز می شود، آدرس فیس بوک فیس بوک شخص را وارد کنید.
 • برای شروع فرآیند هک فیس بوک بر روی گزینه Hack کلیک کنید.
 • مراحل شکستن پسورد فیسبوک شخص مورد نظر شما حدود 2 دقیقه طول می کشد و پسورد اکانت به شما نشان داده می شود.

هک آنلاین اکانت فیس بوک با Hyper-Cracker

Hyper-Cracker سرویسی شبیه به دو سرویسی است که قبلا معرفی شده بود که به شما امکان می دهد حساب فیس بوک را هک کنید و رمز عبور حساب را دریافت کنید. برای استفاده از این سرویس رایگان و آنلاین برای هک اکانت فیسبوک خود باید مراحل زیر را دنبال کنید.

 • وب سایت Hyper-Cracker را باز کنید و به پایین اسکرول کنید تا گزینه Hack Now Online را مشاهده کنید.
 • این گزینه را انتخاب کنید و نام کاربری قربانی را در کادر خالی وارد کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که نام کاربری با HTTP:// شروع می شود.
 • پس از اینکه اطلاعات درخواستی را به درستی وارد کردید، اکنون گزینه Hack This Facebook Account را انتخاب کنید.

در نهایت میخواهییم به شما ساده ترین روش برای هک فیسبوک را معرفی کنیم که بیدردسر و موثر است. در این روش کافیست این اپلیکیشن را نصب و مراحل گفته شده را طی کنید تا به تمامی اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنیدو این نرم افزار برای چک کردن گوشی فرزندانتان، به منظور حفاظت از آنها ساخته شده و کار با آن بسیار راحت است.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا