هک اینستاگرام

آموزش دانلود و نصب ربات هک پسورد اینستاگرام (پسورد یاب)

استفاده و ساخت ربات هک پسورد اینستاگرام درواقع یکی از راه کارهای نوین و هوشمند برای هک کردن دیگران در شبکه های اجتماعی می باشد. استفاده و دانلود ربات های هک پسورد اینستاگرام در واقع امروزه یکی از عبارت های پرجستجو در بستر اینترنت می باشد که هکرها به سرچ آن می پردازند. اما هدف آن ها از این کار چیست؟ هدف آن ها دستیابی به اطلاعات شما است؛ پیدا کردن اطلاعات افراد امروزه برای هکرها به راحتی قابل انجام است زیرا آن ها به خوبی می دانند چگونه می توانند از بهترین ربات ها و نرم افزارها استفاده کنند. حال ما در این مقاله از سامانه مراقبت از خانواده spy24 می خواهیم برای شما توضیحاتی درباره برنامه ربات هک اینستاگرام بدهیم تا شما بدانید چگونه ممکن است از این طریق هک شوید.

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان می باشد که اولین بار در سال 2010 تنها برای سیستم عامل های ios ارائه شد و به تدریج تغییر تحولات بزرگ و شگفت انگیزی در این حوزه مدیا رخ داد و امروزه به یکی از بهترین نرم افزارهای سرگرم کننده تبدیل شده است. اینستاگرام توانسته است بستر وسیعی برای مردن جهان ایجاد کند تا آن ها بتوانند از طریق فیلم، عکس و.. تجربیات، زندگی، خوشحالی و ناراحتی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

ساخت ربات هک پسورد اینستاگرام چگونه است؟

 امروزه روش های گوناگونی برای هک کردن اینستاگرام  وجود دارد که هکر ها می توانند به کمک آن  به راحتی از طریق آن ها اقد ام به هک اکانت اینستاگرام دیگران نمایند و یا با تغییر رمزعبور پیج آن ها کاری کنند که دیگر مالک اکانت اینستاگرام نتواند وارد آن شود. همچنین هکر ها می توانند  با این روش ها ، به چت های خصوصی افراد دسترسی داشته باشند و از آنها برای اخاذی استفاده کنند.

در ادامه قصد داریم درباره روش های هک کردن اینستاگرام با استفاده از روش هایی همچون استفاده ازبرنامه هک اینستاگرام جعلی ، استفاده از ربات تلگرام هک اینستاگرام ، استفاده از سیستم های رمزیاب اینستاگرام ، استفاده از سایت هک اینستاگرام رایگان ، ساخت فیشینگ اینستاگرام و …، راه کار های هک کردن این شبکه اجتماعی  را به شما آموزش دهیم.

لینک دانلود ربات هک پسورد اینستاگرام:

یکی از طرح های تشویقی برای دارندگان لینک دانلود این برنامه این است که دارندگان این دانلود ربات هک پسورد اینستاگرام هر سه ماه یک بار، ده درصد از درآمد ناخالص تعدیل شده را دریافت می کنند. ربات تلگرام هک پسورد اینستاگرام ها یک مزیت کلیدی دارند که آنها را تبدیل به یک مکانیزم نویدبخش برای جذب سرمایه می کند که در آینده کار آفرینان و شرکت ها ربات هک پسورد اینستاگرام آن را انتخاب خواهند کرد زیرا در این شیوه در مقایسه با مکانیسم های دیگر، دسترسی به سرمایه افراد سرمایه گذار بسیار آسان تر فراهم می آید.کار آفرینان می توانند تا جایی که قوانین اجازه دهد به صدور بپردازند که ارائه دهنده درصد مالکیت در سرمایه گذاری آنها نمایانگر سهام واقعی از ربات هک پسورد اینستاگرام سال 2017 در این است که ربات هک رمز اینستاگرام صادر شده در باشد. تفاوت اصلی بین این فرآیند و تب داغ شرکت های مورد نظر می باشند.

برای جذب سرمایه صورت گرفت، نمونه ای عالی اقدامی که اخیرا توسط انتشارات رسانه ای مشهور ارز دیجیتال است که می توان آن را اعمال کرد.دریافت ربات پسورد یاب هک اینستاگرام:این پروژه در حال حاضر مشغول تکمیل کردن فرآیند جمع آوری ربات هک پسورد اینستاگرام از مدل جذب سرمایه توسط دریافت ربات پسورد یاب هک اینستاگرام سرمایه خود می باشد و در این فرآیند سرمایه گذاران در عوض سرمایه گذاری را به صورت از انجام در صدد آزاد کردن فرآیند جمع آوری وجوه مورد نیاز پروژه ها به شیوه ای مطابق قانون می باشند که ربات پسورد یاب هک اینستاگرام. کنند ناکام ماندند. دیجیتال کردن مزیت هایی اساسی مانند افزایش نقدینگی و زمان تصفیه سریعتر معاملات را به ارمغان می آورد.چگونه رمز عبور اینستاگرام را به صورت آنلاین هک کنیم ؟

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است نحوه هک کردن رمز عبور اینستاگرام به صورت آنلاین را در نظر بگیرید. اگر از والدین هستید ، منطقی است که می خواهید رمزعبور اینستاگرام را به صورت آنلاین هک کرده و بدانید که فرزندانتان چه فعالیتی در این شبکه اجتماعی محبوب دارند. این روزها اشکال مختلف خطرات مجازی در اینترنت وجود دارد و اینستاگرام که یکی از محبوب ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است ، در مرکز آن قرار دارد. با این حال ، به هر دلیلی که داشته باشید برای هک کردن اکانت های اینستاگرامی نمی توانید بصورت ساده این کار را انجام دهید ، ولی با این وجود افراد زیادی از کاربران این شبکه مجازی ، به این اتفاق دچار شده اند و اکانت خود را از دست داده اند.

در این مقاله با نحوه سودجویی برخی افراد برای هک کردن رمز عبور اینستاگرام به استفاده از ربات هک پسورد اینستاگرام  و نحوه هک کردن اکانت اینستاگرام توسط هکرها به شما نشان داده می شود. اگر می خواهید با نحوه هک کردن رمز عبور اینستاگرام توسط هکرها آشنا شوید و همچنین روش های سودجویانه برخی از افراد آشنا شوید و در پایان هم امنیت اکانت اینستاگرام خود را بالا ببرید ، این مقاله را مطالعه نمایید.سودجویی افراد با وعده هک کردن رمز عبور اینستاگرام به صورت آنلاینتعدادی وب سایت وجود دارد که ادعا می کنند می توانند به شما در هک کردن رمز عبور اینستاگرام به صورت آنلاین کمک کنند.

اما وقتی همه آنها را مشاهده می نمایید ، متوجه می شوید که این امر نمی تواند  مشروعیت داشته باشد. زیرا وقتی می خواهید کل مراحل را طی کنید متوجه می شوید که می خواهید چیزی را دانلود کنید و این سوال را مطرح می کنید که آیا این فقط فعالیت تبلیغاتی بوده است ، یا در اصطلاح سرکار بوده اید.حتی برخی از افراد سودجو عنوان می نمایند که با قیمت مناسبی نرم افزار هک کردن رمز عبور اینستاگرام یا ربات پسورد یاب اینستاگرام را دارند و بدین شکل از افراد ساده سو استفاده می نمایند. البته تا حدود زیادی پلیس فتا این فعالیت های کلاه بردارانه را پیگیری کرده و صفحات آن ها را می بندد ، ولی باز هم هستند افراد و صفحاتی که در فضای مجازی ادعا می نمایند ، می توانند نرم افزار هک اینستاگرام را در اختیار شما قرار دهند.

با این حال ، پس از کمی تحقیق ما به وب سایتی رسیدیم که کمی جالب می  باشد و به گفته خود می تواند به شما در هک کردن رمز عبور اینستاگرام به صورت آنلاین کمک کند که نام آن SPY24 است . البته این وب سایت بیشتر جنبه تحقیقاتی دارد و برای جذب کاربر و بالا بردن آمار خود ، این سایت دروغین را ایجاد کرده است و نمی تواند اکانت اینستاگرام شخصی را هک کند. ما این وب سایت را به عنوان نمونه وب سایت های کلاه بردار و سرکاری ذکر کرده ایم و این وب سایت هیچ کاربردی در هک اکانت های اینستاگرام ندارد.

 به spy24.pro/remote-hack بروید .

 بر روی دکمه “Start Hacking!” کلیک کنید.

 در پاپ آپ که ظاهر می شود ، نام کاربری Instagram را که می خواهید در آن هک کنید ، در این قسمت وارد کنید.

 سپس بر روی دکمه Hack در پایین پاپ آپ کلیک کنید. با انجام این کار ، ابتدا نام حسابی که وارد شده است تأیید می کند. سپس فرایند واگذاری رمز عبور آغاز می شود.

 ربات هک پسورد اینستاگرام

 این روند شامل چندین مرحله است. این برنامه ابتدا ارتباط مستقیمی با سرورهای اینستاگرام برقرار می کند. در مرحله بعد ، رمزعبور نام حساب را از اینستاگرام پایگاه داده استخراج می کند ، آن را رمزگشایی می کند ، همه ردپاها را حذف می کند و سپس رمزعبور را واکشی می کند. کل پیشرفت روی صفحه نمایش نشان داده می شود.

 در پایان مراحل ، اینستا هک گزارش می دهد که حساب هک شده است. برای به دست آوردن رمز عبور ، روی دکمه “Continue” در پایین کادر پاپ آپ کلیک کنید.

به دنبال آن می توانید رمز فرد هدف را به سادگی دانلود کنید! شما با موفقیت گذرواژه اینستاگرام را هک کرده اید!تمام ادعاهای سایت بالا دروغ می باشد ، و در تست هایی که ما انجام داده ایم ، نتیجه با خطا روبرو شده است ، پس سعی نکنید با استفاده از این روش ها و روش های موجود دیگر در اینترنت ، وقت خود را تلف کنید. هک کردن شبکه اجتماعی بزرگ مثل اینستاگرام ، به این سادگی ها نمی باشد و این سایت ها تنها برای اهداف تبلیغاتی و جاسوسی از شما این کارها را انجام می دهند. شما می توانید برنامه ربات هک پسورد اینستاگرام را از سایت اسپای24 دریافت نماید.

هک رمز عبور اینستاگرام توسط تلفن همراه:خوب بسیاری از افرادی که در این شبکه اجتماعی هک شده اند ، راه نفوذی را از نداشتن اطلاعات درست برای هکرها در گوشی خود باز کرده اند ، وقتی یک هکر بتواند با استفاده از یک نرم افزار جاسوسی ، به گوشی شما وارد شود ، بدون شک می تواند به تمام اطلاعات شما دسترسی پیدا کند و حساب های اجتماعی شما را هک کند. هکرها یا حتی یک فرد آماتور و بدون دانش Hacking با استفاده از یک برنامه جاسوسی حرفه ای برای اندروید و آیفون می توانند ، اکانت های اینستاگرام ، تلگرام یا واتساپ و یا پیامک های شما یا فایل های شخصی شما را هک کنند.ویژگی های نرم افزارهای جاسوسی تلفن همراه مانند SPY24:

می تواند موقعیت مکانی دقیق جغرافیایی یک عکس در اینستاگرام را برای شما تعریف کند.

حتی می تواند گوشی فرد موردنظر را مانیتور کنید.

می توانید تمام پیام های ارسالی یا دریافت شده بین حساب اینستاگرام تلفن مورد نظر و هر حساب دیگر اینستاگرام را بخوانید.این یک ویژگی Keylogging است که با استفاده از آن می تواند دسترسی کامل به هر دکمه فشرده شده روی تلفن مورد نظر را بدست آورد. با این کار می توانید رمز عبوری را که شخص هدف برای ورود به اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگر استفاده می کند ، پیدا شود . پس از رمز عبور ، همه چیز را در اختیار خواهد داشت.روش های جلوگیری از هک در شبکه های اجتماعی:

پس برای ایمن ماندن از شر نرم افزارهای جاسوسی تلفن همراه توصیه می کنیم از منابع ناشناس مثل تلگرام یا سایت های شخص ثالث به هیچ وجه برنامه نصب نکنید و اگر قصد نصب برنامه ای را دارید سعی کنید از فروشگاه گوگل پلی برای اندروید و یا اپ استوری ios برنامه و بازی خود را نصب کنید ، همچنین به هیچ عنوان برنامه هایی که عنوان می نمایند می توانند حساب های اینستاگرام را هک کنند را بر روی گوشی خود نصب نکنید ، چراکه این برنامه ها ، ممکن است فایل مخرب و کیلاگر باشند و اطلاعات شما را برای یک فرد ارسال نمایند.همچنین از سپردن گوشی خود به دست افراد غریبه یا حتی نزدیک ، خودداری کنید ، چراکه ممکن است آن ها برنامه های جاسوسی را پنهان از دید شما بر روی گوشی شما نصب کرده و تمام اطلاعات شما را ردیابی نمایند. شما می توانید برنامه ربات هک پسورد اینستاگرام را از سایت اسپای24 دریافت نماید.اگر حساب اینستاگرامم هک شد چه کار کنم ؟

متاسفانه گزارش های مختلفی از هک شدن افراد در اینستاگرام می شنویم ، اگر مراقب نباشید و راه را برای نفوذ هکرها با گوشی خود باز کنید ، بدون شک به راحتی آب خوردن هک خواهید شد. ولی سیاست شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام طوری می باشد که راهکارهایی برای بازیابی حساب هک شده و جلوگیری از هک شدن پیش پای شما می گذارند.ما در یک مقاله دیگر به این موضوع اشاره کرده ایم که می توانید در لینک زیر آن را بخوانید.بنابراین ما در این مقاله با روش های سرکاری و البته شیوه های هک رمز عبور اینستاگرام آشنا شدیم ، آگاهی از این روش ها برای جلوگیری از هک شدن در این شبکه مجازی بسیار مهم می باشد و یک ضرورت برای هر فردی می باشد که به امنیت دیجیتال خود اهمیت می دهد. همچنین بدنبال هک شخص نباشید ، چراکه شما نمی خواهید اعتماد کسی را بشکنید و حریم خصوصی آنها را نقض کنید ، این اتفاق بسیار غیر اخلاقی است. در صورت استفاده از روشهای هک با قوانین دولتی مختلفی در هر کشور روبرو خواهید شد ، و سعی کنید از هرگونه عواقب قانونی جلوگیری کنید.

درباره ابزار هک اینستاگرام بیشتر بدانید:

هک کردن فعالیت جالبی است. همیشه هک کردن حساب های دوستان اینستاگرام بسیار جالب است . با این حال ، آیا هک کردن رمز ورود اینستاگرام آسان است ؟ این می تواند شما را شگفت زده کند که هک کردن هر حساب Instagram با استفاده از این ابزار Instagram hack بسیار آسان است. اجازه دهید روش های ساده ای را که می توانید با آن انجام دهید ، مشاهده کنیم. شما می توانید برنامه ربات هک پسورد اینستاگرام را از سایت اسپای24 دریافت نماید.SPY24 می تواند هک را سرگرم کننده کند. در حقیقت ، این کار می تواند به راحتی داشتن سوار بر روی غلتک باشد. باید روی دکمه “شروع هک کردن” کلیک کنید و فعالیت خود را شروع کنید.

 تنها چیزی که باید بدانید نام کاربری شخصی است که می خواهید حساب او را هک کنید.با کلیک بر روی دکمه “شروع هک کردن” پنجره جدیدی باز می شود. نام کاربری اینستاگرام را وارد کنید و بر روی دکمه ‘Hack’ کلیک کنید. این سیستم برای اتصال سرورهای اینستاگرام ادامه پیدا می کند و رمز ورود حساب را مشخص می کند.مزایای استفاده از این ابزار برای هک حساب های اینستاگرام چیست؟استفاده از این ابزار مزایای بی شماری دارد. اجازه دهید برخی از آنها را بررسی کنیم.بازیابی رمز عبور خود آسان است. ممکن است گذرواژه خود را فراموش کنید. با استفاده از این ابزار می توانید رمز عبور گمشده خود را در عرض چند دقیقه بازیابی کنید.وارد کردن حساب های دوست خود نیز آسان است. نام کاربری او را بگیرید و حساب اینستاگرام برای گرفتن عکس از آن شماست.این یک ابزار 100٪ مبتنی بر وب است که شما مجبور به بارگیری چیزی نیستید. می توانید آن را یک روش هک آنلاین بنامید.

چرا احساس می کنید باید حساب های اینستاگرام را هک کنید؟دلایل زیادی برای انجام این کار وجود دارد. اجازه دهید به طور خلاصه برخی از آنها را بررسی کنیم.گم کردن رمز ورود بسیار عادی است. در طول روز باید با کلمات عبور بی شماری کنار بیایید. طبیعی است که یکی رمز ورود اینستاگرام خود را از دست بدهد . اصلا جای نگرانی نیست. با استفاده از این ابزار SPY24 ، آنها می توانند رمز عبور خود را با سهولت مطلق بازیابی کنند.ممکن است کسی حساب شما را هک کرده و رمز ورود را تغییر داده باشد. می توانید با استفاده از این ابزار به حساب خود دسترسی پیدا کرده و رمز عبور را تغییر دهید. شما می توانید برنامه ربات هک پسورد اینستاگرام را از سایت اسپای24 دریافت نماید.بسیاری از افراد حساب کاربری خاموش در اینستاگرام دارند. از آنجا که آنها از حسابها زیاد استفاده نکرده اند ، هیچ شانسی برای یادآوری رمز ورود وجود ندارد. این ابزار می تواند در این زمینه به شما کمک کند.بهترین و جالب ترین استفاده از این هک رمز عبور اینستاگرام این است که می توانید دوستانتان را مسخره کنید.

 اینستاگرام سرگرم کننده است و هک شدن حساب های اینستاگرام سرگرم کننده تر است.این بهترین ابزار برای دسترسی حتی با کسانی است که از روش های غیراخلاقی برای هک کردن حساب های شبکه های اجتماعی شما استفاده می کنند. بهتر است به یاد داشته باشید که همه چیز در عشق و جنگ عادلانه است.این ابزار همچنین می تواند برای نهادهای مجری قانون مفید باشد تا پرونده مجرمان را تحت فشار قرار دهند. امروزه ، مجرمان همچنین در استفاده از رسانه های اجتماعی مهارت دارند. بنابراین ، ضروری است که پلیس نیز روی انگشتان آن قرار بگیرد.مهارت های لازم برای هک شدن به حساب های اینستاگرام افراد:در گذشته شما مجبور به درخواست هک شدن حساب های اینستاگرام بودید. آنها همچنین صدها درخواست برای ارسال راهنما در مورد هک کردن حساب های اینستاگرام دریافت کرده اند. این ابزار از این رویه ها جلوگیری می کند. برای هک حساب های اینستاگرام به هیچ نوع مهارتی احتیاج ندارید. برای انجام این کار به موارد زیر نیاز دارید.

  • اتصال به اینترنت
  • دستگاهی برای اتصال به اینترنت
  • نام کاربری شخصی که می خواهید حساب او را هک کنید

قبل از استفاده از این ابزار اقدامات احتیاطی خاصی را انجام دهیداستفاده از این ابزار برای هک حساب های اینستاگرام آسان است. با این حال ، اگر این فعالیت را فقط به تفریح ​​محدود کنید ، مسئله ای نیست. با این حال ، این معمولاً در اینجا پایان نمی یابد. عواقب آن می تواند فاجعه بار باشد. بگذارید اقدامات احتیاطی را که فرد برای محافظت از خود قبل از استفاده از ابزار باید انجام دهد ، مشاهده کنید. شما می توانید برنامه ربات هک پسورد اینستاگرام را از سایت اسپای24 دریافت نماید.قبل از استفاده از این ابزار برای هک کردن حساب های اینستاگرام ، کاملاً لازم است که از شخص دیگر اجازه بگیرید. البته ردیابی مسیر بازگشت به شما برای یک شخص آسان نیست. با این حال ، مقامات مجری قانون ابزاری دارند که به راحتی به شما مراجعه می کنند.بهترین راه برای جلوگیری از افتادن در این دام استفاده از تنظیمات مرورگر ناشناس است. به این ترتیب شما در هیچ کجا هویت خود را فاش نمی کنید.بهتر است بعد از هک کردن ، لکه ها را پاک کنید. ما به کوکی ها و جزئیات سابقه مرور مراجعه می کنیم. به یاد داشته باشید که کوکی ها و تاریخچه را از سیستم حذف کنید. با این کار ردیابی ها پاک می شود و هیچ کس به هیچ وجه قادر به پیگیری شما نیست.اطمینان حاصل کنید که اتصال شما امن است. در مرحله دوم ، همچنین باید اطمینان حاصل شود که هیچ کس حساب شما را از مکان های از راه دور کنترل نمی کند.

روند کار ربات هک اینستا:آیا لازم است روند کار را توضیح دهیم؟ این فرآیند در تاریخ هک شدن حساب های اینستاگرام ساده ترین فرآیند است. ما خواهیم دید که چگونه حساب اینستاگرام را هک کنیم . اولین قدم دسترسی به وب سایت است.گزینه ‘Start Hacking’ را پیدا خواهید کرد. بر روی گزینه کلیک کنید تا یک پنجره جداگانه باز شود. شما باید نام کاربری آن شخص را وارد کنید. هک را سریعاً شروع کنید. این فرآیند چند ثانیه بیشتر طول نخواهد کشید.

 این سیستم جستجوی کاملی را در سرورهای اینستاگرام انجام می دهد و رمز عبور را در سریع ترین زمان ممکن بازیابی می کند. این سرعت مشخصه SPY24 است.سیستم روی خط مشی دادن و گرفتن کار می کند. شما نام کاربری را می دهید و ما رمز عبور را به شما می دهیم. بهترین جنبه از کل روند این است که همه چیز رایگان است. پس برای چی منتظری؟ آماده هک و تفریح ​​شوید.نتیجه گیری:در این مقاله از سایت spy24  به یکی از روش های جدید و هوشمند هک کردن اکانت اینستاگرام یعنی استفاده از ربات هک پسورد اینستاگرام را به شما معرفی کردیم که هکر می تواند با استفاده از آن شما را به راحتی هک کند و از طریق اطلاعاتی که از اکانت شما به دست میاورد از شما اخاذی کند. همچنین برنامه های دیگری را برای شما معرفی کردیم که حتی می تواند با تایید دومرحله ای را دور زده و به راحتی آن ها را هک کنید.همچنین شما می توانید برای دسترسی سریع به اکانت دیگران، برای نظارت بر فعالیت و عملکرد آن ها برنامه کنترل اینستاگرام دیگران را دانلود نماید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا