هک اینستاگرام

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام به 2 روش دائمی و موقت

دیلیت اکانت اینستاگرام (Delete Instagram Account) به معنای حذف حساب کاربری شما می باشد؛ طبیعتا پس از نصب و ساخت حساب کاربری در هر برنامه ای، شما باید توانایی حذف و پاک کردن آن را نیز داشته باشید؛ حال ما در این مقاله از سایت SPY24 قصد داریم تا برای شما بگویم چگونه می توانید حساب خود را در اینستاگرام حذف کنید. دیلیت اکانت موقت اینستاگرام و دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام دو روشی است که شما می توانید از آن برای حذف حساب خود استفاده کنید؛ در ادامه به آموزش این دو روش و معرفی سایت دیلیت اکانت اینستاگرام می پردازیم. در پایان پیشنهاد می کنیم با کلیک بر روی لینک پیشنهادی، بهترین برنامه کنترل و نظارت اینستاگرام دیگرات را دریافت کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام چیست؟

برای حذف اینستاگرام دلایل مختلفی وجود دارد اما نکته ای که در این شبکه اجتماعی وجود دارد این است که شما باید حتما دلیل حذف حساب خود را به این اینستاگرام اطلاع دهید. این بدین معنا نمی باشد که دیلیت اکانت اینستاگرام فرایند سخت و پیچیده ای باشد بلعکس این امر به راحتی قابل انجام است.
دیلیت اکانت اینستاگرام به 2 صورت دائمی و موقت برای کاربران وجود دارد که در نتیجه این قابلیت این امکان را به کاربران می دهد تا در هر زمان تمایل داشتند بتوانند مسیر دیلیت اکانت اینستاگرام را طی کنند. حال در ادامه قصد داریم تا برای شما دیلیت اکانت موقت اینستاگرام و دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام را آموزش دهیم.

دیلیت اکانت موقت اینستاگرام:

یکی دیگر از هزاران قابلیت شبکه اجتماعی اینستاگرام، قابلیت دیلیت اکانت موقت یا دی اکتیو می باشد. این قابلیت بدین صورت است که اگر شخصی قصد داشته باشد برای یک مدت کوتاهی اکانت خود را از دسترس خارج کند و به فعالیت خود ادامه ندهد می تواند از این قابلیت استفاده کند. زمانی که شما اکانت خود را برای مدتی دی اکتیو می کنید دیگر هیچگونه مشخصاتی از حساب کاربری شما باقی نمی ماند و نام اکانت اینستاگرام شما به instagramer تغییر می کند.

دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام:

دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام (Delete Instagram account) برای زمانی است که شما قصد دارید برای همیشه با این پیام رسان خداحافظی کنید. شما با انتخاب این روش تمام اطلاعات حساب خود را از دست می دهید و دیگر امکان بازیابی اطلاعات را نخواهید داشت. اینستاگرام یک بازه زمانی یک ماهه را در اختیار کاربرانی قرار می دهد که اقدام به حذف دائمی حساب خود کرده اند، تا در صورت پشیمانی بتوانند مجدد با وارد کردن نام کاربری و پسورد خود در اکانت اینستاگرامشان لاگین شوند و به فعالیت خود ادامه دهند.

دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام
دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام

معرفی سایت دیلیت اکانت اینستاگرام برای حذف حساب کاربری:

1. وارد بخش تنظیمات اپلیکیشن اینستاگرام شوید.
2. بر روی گزینه کمک (help) ضربه بزنید تا وارد صفحه بعدی شوید.
3. با ورود به صفحه help شما با سه گزینه رو به رو خواهید شد؛ در میان این گزینه ها شما گزینه help center را انتخاب کنید.
4. در ادامه وارد صفحه ای می شود که باید روی عبارت managing your account کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.
5. حال باید در این صفحه برای حذف اکانت اینستاگرام خود روی عبارت delete your account بزنید تا به صفحه دیلیت اکانت منتقل شوید.
6. در صفحه بعدی عبارت how do I delete my Instagram account? را انتخاب نماید.
7. حال گزینه delete your account page را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید.
8. در این مرحله باید وارد حساب کاربری خود شوید؛ اگر قبلا از طریق سایت وارد حساب خود شده اید دیگر نیازی به انجام این فرایند نیست.
9. در گام بعدی شما باید دلیل حذف اکانت خود را به اینستاگرام توضیح دهید. برای عبور از این مرحله می توانید گزینه something else را انتخاب نماید و سریع تر اقدام به حذف حساب خود نماید.
10. در آخرین مرحله شما گزینه delete را انتخاب می کنید و فرایند حذف اکانت شما انجام می شود.

نتیجه گیری:

هرکاربری ممکن است بنابر دلایل مد نظر خود قصد دیلیت اکانت اینستاگرام را داشته باشد؛ ما در این مقاله از سایت spy24 برای شما آموزش دیلیت اکانت موقت اینستاگرام و دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام را قرار داده ایم تا به راحتی بتوانید فرق این دو روش حذف را متوجه بشوید و در صورت نیاز از هر یک از آن ها استفاده کنید؛ همچنین شما می توانید برای آشنا شدن با سایت دیلیت اکانت اینستاگرام این مقاله را مطالعه نماید. در پایان پیشنهاد می کنیم با کلیک بر روی لینک پیشنهادی، بهترین برنامه کنترل و نظارت اینستاگرام دیگرات را دریافت کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا