دسته‌بندی نشده

پاک کردن اکانت هک شده تلگرام

پاک کردن اکانت هک شده تلگرام، راهی برای جلوگیری از اخاذی هکر ها و فاش کردن اطلاعات محرمانه شما می باشد. در صورتی که هکر ها به اکانت شما نفوذ کرده باشند، با پاک کردن حساب کاربری خود، تمام اطلاعاتتان را از بین خواهید برد و در این شرایط پروژه هک کردن و اخاذی از شما، با شکست مواجه می شود. سوال اینجاست که چگونه تلگرام هک شده را دیلیت اکانت کنیم؟ در ادامه ی این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت. همچنین می توانید برای کنترل تلگرام فرزندان خود، برنامه کنترل تلگرام را از طریق وبسایت spy24 دانلود کنید.

روش پس گرفتن اکانت هک شده تلگرام چگونه است؟

یکی از روش هایی که می توانید با استفاده از آن نسبت به برگرداندن اکانت هک شده تلگرام خود اقدام کنید، مراجعه به نشست های فعال در تنظیمات تلگرام می باشد. برای تحقق این امر ابتدا وارد قسمت Setting شوید و بخش Privacy and Security را انتخاب کنید. در این بخش با تمام موارد امنیتی اکانت تلگرام رو به رو خواهید شد. برای برگرداندن اکانت تلگرام هک شده لازم است تا به قسمت Active Sessions مراجعه نمایید.

در این قسمت تمام دستگاه هایی که به اکانت تلگرام شما متصل هستند و در واقع می توانند آن را کنترل کنند، قابل مشاهده می باشد که با انتخاب گزینه Terminate All Other Sessions، می توانید تمام اتصالات ناآشنا را غیر فعال کنید. البته اگر که دسترسی شما توسط هکر محدود گردید، لازم است تا به محض اتصال به اکانتتان، تایید دو مرحله ای را فعال نمایید تا بدین ترتیب از سرقت اطلاعاتتان جلوگیری کنید.

راه های افزایش امنیت تلگرام

راه های افزایش امنیت تلگرام

از آن جایی که پاک کردن اکانت هک شده تلگرام تنها راه پس از نفوذ افراد سودجو به اکانت های تلگرامی می باشد، لازم است تا با راهکار های مخصوصی امنیت اکانت تلگرام را افزایش دهید. استفاده از رمز عبور برای اکانت تلگرام که می تواند به صورت اعداد یا اثر انگشت باشد، نخستین گام افزایش امنیت در تلگرام است. فعال کردن رمز دوم و یا همان تایید دو مرحله ای، ثبت یک ایمیل فعال برای برگرداندن اکانت حذف شده و همچنین بررسی مداوم نشست های فعال، از دیگر راهکار های افزایش امنیت اکانت ها در تلگرام می باشد.

روش های پاک کردن اکانت هک شده تلگرام

یکی از روش هایی که هکرها می توانند دسترسی شما را به اکانت تلگرامتان محدود کنند، این است که پس از نفوذ به حساب کاربری، شما را از اکانت اخراج کنند. در این شرایط دیگر استفاده از روش نشست های فعال ممکن نخواهد بود. زیرا که در صورت متصل شدن به تلگرام تا ۲۴ ساعت نسبت به اخراج دیگر کاربران محدودیت دارید. از این جهت پس از اتصال باید هرچه سریع تر نسبت به پاک کردن اکانت هک شده تلگرام اقدام کنید. زیرا که چاره ای جز حذف اکانت هک شده برای حفاظت از اطلاعاتتان وجود ندارد.

  • ریست کردن؛ از بهترین راهکارهای پاک کردن اکانت هک شده تلگرام
رفع هک اکانت تلگرام

در برخی شرایط ممکن است که هکر پس از نفوذ به اکانت شما، به سرعت تایید دو مرحله ای را فعال کند. در این شرایط نمی توانید با روش دیلیت اکانت و غیر فعال کردن نشست های فعال از اطلاعاتتان حفاظت کنید. زیرا در هیچ شرایطی به حساب کاربری خود دسترسی نخواهید داشت. در این شرایط، ریست کردن بهترین راه حل ممکن می باشد. با ریست کردن اکانت خود علاوه بر محدود کردن دسترسی هکر،  تمام اطلاعاتتان نیز از بین خواهند رفت و دیگر چیزی برای آشکار شدن توسط هکر ها وجود نخواهد داشت.

  • کمک گرفتن از پشتیبانی تلگرام

اگر به هر دلیلی نخواهید که از روش پاک کردن اکانت هک شده تلگرام برای محدود کردن دسترسی هکر استفاده کنید، می توانید درخواست خود را به پشتیبانی تلگرام ارسال کنید تا از طریق سرورهای اصلی، به حفاظت از اطلاعاتتان بپردازند. برای این امر لازم است تا به Telegram Support مراجعه کنید. در این قسمت، کادری با عنوان Please describe your problem مشاهده می شود که باید درخواست خود را با مدارک و شواهدی که هک شدن اکانتتان را ثابت کند، با زبان انگلیسی بنویسید.

پس از نوشتن درخواست خود، در فیلد های Your email و Your phone number آدرس ایمیل و شماره تلفنتان را با کد کشور ثبت کنید. پس از چک کردن مشخصات خود با کلیک بر روی گزینه Submit، درخواستتان برای پشتیبانان تلگرام ارسال خواهد شد. در نهایت پس از گذشت چند روز، از سوی پشتیبان پاسخ نهایی به ایمیل شما ارسال می شود.

  • شکایت کردن و مسدود کردن خط؛ آخرین روش برای پاک کردن اکانت هک شده تلگرام
شکایت و پیگیری هک تلگرام

در واقع مسدود کردن شماره تلفن، آخرین سنگر برای پاک کردن اکانت هک شده تلگرام و جلوگیری از فاش شدن اطلاعات حساب کاربریتان می باشد.  در این شرایط می توانید به سازمان های مربوطه مراجعه کرده و شماره تلفن خود را باطل نمایید‌. در صورتی که توسط هکر تهدید شدید، می توانید به صورت رسمی نیز از او شکایت کنید و از نیرو پلیس سایبری کمک بگیرید.

سخن نهایی

در مقاله ی پاک کردن اکانت هک شده تلگرام به روش های حذف اکانت هک شده و جلوگیری از سو استفاده از اطلاعات شما پرداختیم. دیلیت اکانت تلگرام یکی از بهترین روش هایی است که می توان در هنگام هک شدن اکانت خود توسط افراد انجام داد تا از فاش شدن اطلاعات حساب کاربری خود جلوگیری کنید. همچنین می توانید برای کنترل تلگرام دیگران با دانلود برنامه کنترل تلگرام از طریق وبسایت spy24 اقدام کنید.

سوالات متداول
نخستین گام برای حفاظت از اطلاعات اکانت تلگرام چیست؟
افزایش امنیت اکانت و همچنین غیر فعال کردن دستگاه های موجود در نشست های فعال.
دیلیت اکانت تلگرام هک شده در چه شرایطی پاسخگو می باشد؟
در شرایطی که هکر شما را از اکانت خود اخراج کند، می توانید با پاک کردن اکانت هک شده تلگرام، دسترسی او را نیز محدود سازید.
دلیل ریست کردن اکانت تلگرام هک شده چیست؟
در صورتی که هکر گزینه تایید دو مرحله ای را فعال کرده باشد، برای افزایش امنیت حریم شخصی خود راهی جز ریست کردن ندارید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا