هک واتساپ

کنترل واتساپ دیگران به چه صورت است؟ هک واتساپ زیر 3 دقیقه

با توجه به اینکه، در این دوره زمان مشغله های کاری و فکری زیادی برای هر شخص وجود دارد، ممکن است شخصی مجبور به کنترل واتساپ دیگران بشود. این فرد حتما نیاز به چک و کنترل کردن اطلاعات وارد شده و خارج شده از واتس اپ دیگران دارد. ممکن است این فرد فرزند کوچکی داشته باشد، که به دلیل نبودن در کنار او و داشتن مشغله های کاری، خطرات احتمالی که در فضای مجازی وجود دارند، کودک او را تهدید بنمایند.

چرا باید از  کنترل واتساپ دیگران استفاده نماییم؟

 پس برای محافظت از نزدیکان خود باید از برنامه کنترل واتساپ دیگران استفاده کنید. از آن جایی که این فضا به بستری نا امن تبدیل شده است، پدر یا مادر باید بر فرزند خود کنترل داشته باشند تا از گزند افراد سودجویی که در این زمان زیاد شده اند، از او محافظت بنمایند. همین طور ممکن است فردی به دلایل شخصی نیاز به کنترل واتساپ دیگران داشته باشد، ‌که البته این کار وارد شدن به حریم شخصی دیگران می باشد پس باید از این موضوع اطلاع داشته باشند و شما بهتر است از این برنامه کنترل واتساپ دیگران، برای به دست آوردن اطلاعات شخص دیگری استفاده ننمایید و فقط برای رفع نگرانی از آن استفاده کنید.

شناخت و کنترل واتساپ دیگران

چند دهه گذشته را تصور کنید، زندگی بدون تلفن همراه سخت و طاقت فرسا به نظر می رسد. افراد برای ارتباط برقرار کردن با سایر مردم، سختی های زیادی را باید تحمل می کردند و زمان زیادی را برای این کار صرف می نمودند. اگر قادر به انجام این امور نبودند، از دوستان و هم بستگان خود بی خبر می ماندند. نامه نوشتن و دید و بازدید از روش های زمان گذشته، برای ارتباط برقرار کردن، می باشد. تلفن های خانگی توانستند قسمتی از این مشکلات را رفع بنمایند و جز یکی از وسایل کاربردی، در خانه ها بشوند. با به روی کار آمدن تلفن همراه، شیوه زندگی تغییر یافت، با صرف زمان و انرژی کم می توانیم از طریق پیام و تماس با افراد دیگر در ارتباط باشیم.

بیست سال از به روی کار آمدن اولین پیام رسان می گذرد و بر خلاف پیامک ها که برای هر کدام، مبلغی را باید پرداخت می کردیم، در پیام رسان ها از طریق اینترنت، می توان به صورت نا محدود پیام متنی برای دیگران ارسال کرد و تا جایی که اینترنت ما تمام نشده باشد، از این طریق می توانیم ارتباط برقرار کنیم. در تلفن های هوشمند امروزی پیام رسان ها پیشرفت های زیادی کرده اند و یکی از پرطرفدار ترین اپلیکیشن های موبایل شده اند.

واتس اپ؛ پیام رسان محبوب همه

در سال ۲۰۰۹ فردی به نام یان کوم پیام رسان واتس اپ یا تلفظ درست آن واتس اَپ، را نوشت و انتشار داد. در اول کار این نرم افزار بر سر راه خود سختی های زیادی داشت و کم کم این مشکلات و معایب را برطرف کرد و آپدیت های جدیدی در دسترس مردم قرار داد. مارک زاکربرگ در سال ۲۰۱۴ این پیام رسان را خرید و آن را به فیس بوک مرتبط کرد. واتس اپ یکی از موثر ترین پیام رسان ها می باشد که مردم جهان به راحتی برای ارتباط با دیگران از آن استفاده می کنند. در این پیام رسان می توان بدون محدودیت انواع فیلم، اهنگ، ویس، تصاویر و پیام را رد و بدل کرد و می توان همزمان با چند نفر در ارتباط بود. در واتس اپ می توان گروه های کاری، خانوادگی، درسی و دوستانه ساخت و در کنار یکدیگر اوقات خوشی را در فضای مجازی گذراند. واتس اپ جزء ممتاز ترین پیام رسان های جهان به حساب می آید.

کنترل واتساپ دیگران

مردم برای این کار دلایل خاص خود را دارند، برخی برای نظارت بر فرزندان خود این عمل را انجام می دهند تا بدانند که بچه هایشان در فضای مجازی چه کاری انجام می دهند. برخی دیگر تمایل به کنترل واتساپ دیگران دارند برای مثال کنترل همسر و چیزهایی از این دست، که به شما پیشنهاد می شود با آگاهی فرد این کار را انجام دهید. چرا که به هر دلیل کنترل واتساپ دیگران کاری ناپسند و غیر اخلاقی می باشد، که ممکن است برای شما دردسر درست کند. اما به هر دلیل ما باید با روش های کنترل واتساپ دیگران آشنا باشیم تا از واتس اپ خود و عزیزان مان مراقبت نماییم.

روش های کنترل واتساپ دیگران

دوازده سال پیش یکی از این پیام رسان ها، به نام واتس اپ تولید شده است. در جهان بیش تر از نیمی از جمعیت و مردمی که به اینترنت دسترسی دارند، که به حساب دیگر یعنی دو میلیارد نفر از واتس اپ استفاده می کنند. از سوی دیگر با محبوبیت و مشهور شدن این پیام رسان ها، هکر ها نیز تلاش زیادی برای هک کردن حساب اشخاص و کاربران انجام می دهند و برخی از آن ها نیز سعی بر دست یابی و کنترل واتساپ دیگران از راه دور را دارند. اگر شما نیاز دارید که روش هایی یاد بگیرید تا بتوانید از فرزندان تان و یا همسرتان در برابر این سودجو ها محافظت کنید و کنترل کاملی بر واتس اپ آن ها داشته باشید، پس باید به فکر یادگیری چند روش از کنترل واتساپ دیگران از راه دور باشید.

اپلیکیشن های جاسوسی و مانیتورینگ Xspy

اپلیکیشن های جاسوسی و مانیتورینگ، توجه بسیاری از والدین را به خود جلب کرده است. این اپلیکیشن ها، همانند keylogger عمل می کنند، ولی در واقع پیشرفته تر از آن می باشند. کی لاگر ها نوعی بدافزار هستند، که هنگام نصب بر روی سیستم و یا موبایل، باعث ایجاد مشکلاتی در آن می شوند. این اپ باید بر روی گوشی پدر یا مادر و فرزند شان نصب شود، پس از آن اطلاعات واتس اپ فرزند خود، از طریق برنامه ای که نصب نموده اند، را در اختیار دارند.

در واقع اپلیکیشن مورد نظر این اطلاعات را برای شخص مورد نظر ارسال می کند. پس شما باید به گوشی فرد مورد نظر دسترسی پیدا کنید تا بتوانید این برنامه ها را برای گوشی آن ها نصب نمایید، اما اگر به صورت مستقیم دسترسی نداشته باشید، می توانید لینک دانلود برنامه و یا خود اپلیکیشن را برای آن ها ارسال نمایید تا دانلود کنند پس از آن شما می توانید از اطلاعات فرزند خود و یا فرد مورد نظر با خبر شوید و بر روی آن ها نظارت داشته باشید. همینطور برای این که خود شما مورد حمله هکر ها قرار نگیرید، باید از نصب برنامه های ناشناس اجتناب نمایید و هر چند مدت یک بار برنامه های گوشی خود را چک نمایید.

 هک واتساپ شما

هکر ها با آسان ترین و راحت ترین روش ها با هک کردن واتس اپ شما می توانند به اکانت شما ورود پیدا کنند و با روش های مختلفی می توانند، این کار را انجام دهند. یکی از این روش ها با مجموعه ای از کد صورت می گیرد و کنترل واتساپ دیگران از این طریق انجام می شود. اپلیکیشن کنترل واتساپ رایگان دیگران، در بعضی از سایت های اینترنت موجود هستند، که می توانید دانلود کنید و از آن ها برای هک واتس اپ استفاده بنمایید.

این اپلیکیشن ها کارایی متفاوتی دارند که ابتدا بهتر است با روش کار این اپ ها آشنا بشوید. چند مورد از این برنامه که هم به صورت رایگان موجود هستند و هم به صورت پولی، آی کی مانیتور، اسپوفینگ و پی ال سی اسپای از برنامه های موجود برای کنترل واتس اپ دیگران هستند. شما باید با جست و جو و تحقیق در مورد این اپلیکیشن ها از کارایی و ویژگی های آن ها مطلع شوید تا بتوانید بر اساس نیاز تان این برنامه ها را تهیه کنید، هم چنین باید از نحوه کار با آن نیز مطلع شوید.

استخراج پیام های واتس اپ

قبلا دسترسی به فایل پیام های افراد بسیار راحت تر اتفاق می افتاد، اما در حال حاضر این کار قابل اجرا نمی باشد. امروزه هکر ها می توانند با دسترسی به موبایل شما از تمام پیام های واتس اپ با خبر شوند و تمام مکالمه های شما را در اختیار داشته باشند. بهترین کاری که شما می توانید انجام دهید استفاده از رمز برای ایمیل و برنامه واتس اپ خود می باشد. مهم تر از همه رمز گذاری برای خود گوشی می باشد. اگر بتوانند وارد گوشی شما شوند، یک بک آپ از واتس اپ شما تهیه می کنند و به گوشی دیگری انتقال می دهند و با باز کردن فایل بک آپ تمامی اطلاعات شما از جمله عکس، پیام، فیلم  و ویس برای آن ها نمایان می شود. پس بهترین کار این است که گوشی خود را به دست هیچ کس نسپارید.

استخراج از طریق فایل Decrypt 12 و Whatsapp Viewer

 استخراج از طریق فایل Decrypt 12 و Whatsapp Viewer همان روشی است که با دسترسی به بک آپ  واتس اپ شما می توانند به داده های واتس اپ نیز دسترسی پیدا کنند. با فایل دیکریپت و کی که از واتس اپ فرد مورد نظر برداشته شده است، توسط برنامه واتس اپ ویور اطلاعات را بازیابی و رمز گشایی می توان کرد. همین طور با دسترسی داشتن به واتس اپ طرف مورد نظر می توانید، سریعا فایل های مورد نظر را از طریق تنظیمات واتس اپ در قسمت includ media واتساپ، به دستگاه دیگری به اشتراک بگذارید.

واتس اپ وب

یکی دیگر از راه های کنترل واتساپ دیگران در خود واتس اپ صورت می گیرد، که این یکی از ویژگی های واتس آپ برای استفاده همزمان از اکانت خود در گوشی و لپ تاپ می باشد. اگر فردی یک لحظه گوشی شما به دستش برسد می تواند، از واتس اپ وب و اسکن کیو آر کد، به طور دائم به واتساپ شما دسترسی پیدا کند و به صورت آنلاین اطلاعات شما را مشاهده نماید. اپلیکیشن های مختلفی هستند که به موبایل وصل می شوند، که صفحه گوشی را به طور کامل در رایانه نشان می دهند، باید مراقب بود که اگر این برنامه ها را در گوشی خود دارید، در اختیار کسی قرار ندهید و یا به طور مداوم آن ها را چک کنید که به رایانه ی دیگری متصل نباشد.

سوالات متداول:

 کنترل واتساپ دیگران جرم است؟

 اگر بدون آگاهی شخص وارد حریم شخصی او شوید، جرم تلقی می شود.

اپ کنترل واتس اپ دیگران رایگان موجود است؟

با جست و جو می توانید این اپ ها را در گوگل پلی بیابید.

کنترل واتساپ دیگران از راه دور امکان پذیر است؟

با استفاده از اپلیکیشن های موجود و روش های گفته شده می توان از راه دور دسترسی یافت.

در این مقاله در SPY24، قصد داشتیم تا شما را با 5 روش اصلی کنترل واتساپ دیگران آشنا کنیم تا بتوانید به واسطه دانستن این روش ها، امنیت اطلاعات خود در واتساپ را بالا ببرید و نگذارید کسی پیام های شما در واتساپ را کنترل کند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا