فناوری و خبرجاسوسی گوشیگوشی های هوشمندنرم افزار کنترل والدین

کنترل و نظارت گالری فرزند – ساده ترین روش برای نظارت گالری

چگونه گالری گوشی را کنترل و نظارت کنیم؟ با استفاده از اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری، می‌توانید با چند کلیک، همه‌ی گالری‌های ذخیره‌شده در گالری دستگاه هدف را ردیابی کنید. از داشبورد اسپای۲۴، می‌توانید گالری‌ها را همراه با زمان گرفتن آن‌ها مشاهده کنید.

 • همه‌ی گالری‌ها و گالری‌های زنده ای که دوربین دستگاه آن‌ها گرفته باشد را ببینید
 • از اسکرین‌شات‌ها، گالری‌های ارسال شده و دریافتی کنترل و نظارت کنید
 • گالری‌ها را در ابر و اپلیکیشن‌های اجتماعی ردیابی کنید
 • به صورت نامرئی ردیابی کنید. نیاز به جیلبریک یا روت ندارید.

فهرست مطالب

ویژگی‌های اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری

چه نوع گالری‌هایی ممکن است کسی روی تلفن همراه خود ذخیره کند؟ شما می‌توانید با اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری، پاسخ به این سوال را پیدا کنید. تمام گالری‌های ذخیره‌شده در دستگاه هدف را به صورت راه‌دور ردیابی کنید و به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. بیایید ویژگی‌های آن را بررسی کنیم.

گالری کنترل و نظارت

گالری تصاویر را ردیابی کنید و به گالری‌های ذخیره‌شده در دستگاه هدف دسترسی پیدا کنید. همراه با این موارد، جزئیات گالری‌ها را مشاهده کنید از جمله زمان، تاریخ، فرمت فایل‌ها و موارد دیگر.

گالری‌هایی که کلیک شده یا دانلود شده‌اند را ردیابی کنید

گالری‌هایی را که با تلفن هدف گرفته شده‌اند، همراه با تصاویر دانلود شده یا ذخیره‌شده را ردیابی کنید. به گالری‌های دانلود یا ذخیره‌شده از مرورگرها یا اپلیکیشن‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، توئیتر، اسنپ‌چت و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید.

گالری‌های حذف‌شده یا پنهان‌شده را ردیابی کنید

شما حتی می‌توانید گالری‌هایی که کاربر از تلفن همراه خود حذف کرده‌است را کنترل و نظارت کنید. همچنین، به تصاویر پنهان‌شده در صندوق امانت یا دیگر اپلیکیشن‌های کلاهبرداری دسترسی پیدا کنید. از تمامی این گالری‌های پنهان و حذف‌شده، به‌سبب ویژگی اپلیکیشن جاسوسی گالری، در داشبورد SPY24 ذخیره می‌شوند.

ویژگی‌های اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری

چگونه اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری کار می‌کند؟

ردیابی گالری‌های ذخیره‌ شده در دستگاه هدف به‌ سادگی با ویژگی اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری اسپای۲۴ انجام می‌شود. برای این کار، به اسپای۲۴ وارد شوید و یک حساب کاربری اسپای۲۴ بسازید. یک طرح اشتراک را انتخاب کنید و سپس اپلیکیشن SPY24 را در دستگاه هدف که می‌خواهید کنترل و نظارت کنید، نصب کنید. بعد از آن، دو م

رحله ساده زیر را دنبال کنید:

 • به صفحه اصلی SPY24 وارد شوید.
 • حالا روی گزینه “گالری” در پنل انتخابی در سمت چپ کلیک کنید.
 • حالا نهایتاً می‌توانید به گالری‌های ذخیره‌شده در دستگاه هدف کنترل و نظارت کنید. می‌توانید به تمام گالری‌های ذخیره‌شده دسترسی پیدا کنید بدون اینکه دستگاه آن‌ها را لمس کنید؛ با این حال، نصب یک باره بر روی تلفن هدف نیاز است.

شما می‌توانید از هر دستگاهی با دسترسی به اینترنت برای کسب تمام داده‌ها راه دور استفاده کنید. داده‌های شما به صورت ایمن در سرورهای اپلیکیشن اسپای۲۴ ذخیره می‌شود و شما می‌توانید هر زمان که می‌خواهید از طریق داشبورد / پنل کنترل به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

چگونه اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری کار می‌کند؟

چرا نیاز به اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری داریم؟ مزایای کنترل و نظارت گالری

برای والدین

تقریباً همه‌ی افراد امروزه یک تلفن همراه دارند. به تحقیقات، اغلب کودکان تا سن هفت سالگی تلفن‌های همراه دارند و این تلفن‌ها به بخشی اساسی از زندگی آن‌ها تبدیل شده‌اند. آن‌ها معمولاً وقت خود را صرف گرفتن گالری‌ها، تهیه و تماشای ویدئوها، ضبط تماس‌ها و غیره می‌کنند. اغلب آن‌ها گالری‌ها را در پلتفرم‌های اجتماعی مختلف به اشتراک می‌گذارند.

بله، گالری‌ها وسیله‌ی خوبی برای ثبت هر لحظه‌ی زندگی هستند، اما می‌توانند باری هم باشند. اگر کودک شما گالری‌های نامناسبی از خودش در تلفن همراه خود دارد، اگر گالری‌های عریانی (sexting) را تبادل کرده‌اند، اگر گالری کودک شما پر از محتوای اجتماعی و پورنوگرافی برزگسال است؟

چرا نیاز به اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری داریم؟

فکر کردن به این امکان نگران‌کننده است و آسیب‌های آن‌ها قابل اصلاح نیستند. علاوه بر این، هکرها از استفاده از اینترنت بهره می‌برند. آن‌ها می‌توانند اطلاعات شخصی کسی را از رسانه‌های اجتماعی از جمله گالری‌ها، بدزدند و کودکان شما را تهدید و اذیت کنند. بنابراین به اسپای۲۴ جهت کنترل و نظارت گالری‌ها نیاز دارید که به شما در بهتر دسترسی به این وضعیت‌ها کمک می‌کند.

شما می‌توانید با کنترل و نظارت گالری‌ها یا سایر فایل‌های چندرسانه‌ایی که کودک شما ارسال یا دریافت می‌کند، شروع کنید و اقدامات لازم را برای مقابله با تهدیدات پتانسیلی انجام دهید. همچنین می‌توانید از ویژگی اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری استفاده کنید.

برای همسر

آیا تاکنون تعجب کرده‌اید که همسر شما چه نوع گالری‌هایی را در تلفن همراه خود ذخیره می‌کند؟ حالا با کمک اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری، می‌توانید به گالری‌های ذخیره‌شده در تلفن همسر دسترسی پیدا کنید. شما حتی به گالری‌های حذف‌شده یا گالری‌های پنهان‌شده در اپ‌های کلاهبرداری دسترسی خواهید داشت.

برای تجارت

به عنوان صاحبان کسب و کار، موارد زیادی وجود دارد که از طریق گالری‌ها و انتقال‌ها، اطلاعات شرکتی از بین می‌روند یا تخریب می‌شوند. اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری اسپای۲۴ ممکن است دقیقاً بهترین راه‌حل شما باشد. به عنوان کارفرما، می‌توانید بدانید که کارمندان شما چه نوع اطلاعاتی را در گالری دستگاه متعلق به شرکت ذخیره کرده‌اند و اطمینان حاصل کنید که هیچ گونه گالری محرمانه یا اطلاعات حساسی را ندارند.

به چند روش می توانید گالری را هک کنید؟

چه چیزهایی می‌توانید با یک اپلیکیشن هک گالری ببینید؟

این اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری به شما اجازه می‌دهد تمام گالری‌هایی که در دستگاه هدف وجود دارند را ببینید. این شامل گالری‌هایی است که کاربر دستگاه هدف با استفاده از دوربین دستگاه گرفته است، همچنین تمام گالری‌هایی که او ارسال یا دریافت کرده‌است.

هنگامی که اپلیکیشن به درستی نصب شده است، همچنین می‌توانید تمام گالری‌هایی که کاربر آن‌ها را در ابر ذخیره کرده‌است و همچنین هر گالری‌ای در اپلیکیشن‌های رسانه‌های اجتماعی که استفاده می‌کند را مشاهده کنید. همچنین جزئیات همراه با گالری مورد نظر، از جمله منبع گالری، نیز مشاهده خواهید کرد.

و همه این اطلاعات را می‌توانید بدون نیاز به جیلبریک یا روت کردن دستگاه خود به دست آورید. اگر می‌خواهید گالری‌های دستگاه را بدون اطلاع کاربر دستگاه ردیابی کنید، می‌توانید اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری را در حالت پنهانی تنظیم کنید.

بیشتر بخوانید: هک گالری دیگران با شماره تلفن

چه تصاویری پس از هک گالری قابل دسترسی هستند؟

دستور رهنمای و کمک درباره پیگیری آنلاین گوشی

نصب این اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری بر روی دستگاه هدف فرآیندی ساده است. اینجا نحوه انجام آن برای دستگاه‌های اندروید و iOS آورده شده است.

چگونه بر روی گوشی‌های همراه اندروید به گالری‌های تلفن همراه کنترل و نظارت کنیم؟

مرحله 1: ایجاد حساب کاربری

ابتدا آدرس ایمیل خود را در فیلد ارائه شده وارد کنید و سپس بر روی “ثبت نام” کلیک کنید تا یک حساب رایگان بسازید که برای نظارت بر گالری‌ها استفاده می‌شود.

ایجاد حساب کاربری

مرحله 2: نصب اسپای۲۴ روی اندروید

سپس دستورالعمل‌ها را برای نصب اپلیکیشن کنترل و نظارت بر روی دستگاه هدف دریافت خواهید کرد.

دستورالعمل‌ها را برای تکمیل نصب دنبال کنید و سپس بر روی “ادامه” کلیک کنید.

نصب اسپای۲۴ روی اندروید

مرحله 3: شروع نظارت

پس از نصب موفقیت‌آمیز اپلیکیشن، می‌توانید به پنل کنترل بروید تا نظارت بر گالری‌ها روی دستگاه هدف را آغاز کنید.

شروع نظارت

برای مشاهده گالری‌ها در دستگاه، بر روی بخش “گالری‌ها” زیر “ویژگی‌های کلیدی” کلیک کنید و باید به گالری‌های دستگاه از منابع مختلف دسترسی پیدا کنید. بر روی یکی از گالری‌ها کلیک کنید تا جزئیات بیشتری را مشاهده کنید یا با استفاده از دکمه “دانلود”، گالری را به دستگاه خود دانلود کنید.

چگونه می‌توانیم گالری‌ها و گالری‌های آیکلود را در آیفون نظارت کنیم؟

مرحله 1: ایجاد حساب برای دستگاه iOS خود

در وب سایت اصلی اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری، آدرس ایمیل خود را وارد کرده و بر روی “ثبت نام” کلیک کنید تا یک حساب کاربری برای پیگیری دستگاه ایجاد کنید.

مرحله 2: وارد کردن جزئیات آیکلود

برای ردیابی گالری‌ها در آیفون، نیاز به وارد کردن جزئیات ورود به آیکلود دستگاهی که می‌خواهید ردیابی کنید دارید.

اطلاعات ورود صحیح را وارد کنید و سپس بر روی “ادامه” کلیک کنید.

مرحله 3: شروع نظارت

حالا آماده‌اید نظارت بر گالری‌های دستگاه هدف را آغاز کنید. برای این کار، به پنل کنترل خود بروید و بخش “گالری‌ها” را در بخش “ویژگی‌های کلیدی” انتخاب کنید.

بر روی یک گالری کلیک کنید تا آن را به صورت دقیق‌تر مشاهده کنید یا بر روی دکمه “دانلود” کلیک کنید تا گالری را به دستگاه خود دانلود کنید.

همه‌ی این اطلاعات را می‌توانید بدون نیاز به جیلبریک یا روت کردن دستگاه‌های خود به‌دست آورید. اگر می‌خواهید گالری‌های دستگاه‌ها را بدون اطلاع دارنده‌ی دستگاه ردیابی کنید، می‌توانید اپلیکیشن کنترل و نظارت گالری را در حالت پنهانی تنظیم کنید.

نیاز به هک گوشی کودکان توسط والدین

چه کارهایی می‌توانید با اپلیکیشن جاسوسی گالری انجام دهید؟

هنگامی که اپلیکیشن اسپای۲۴ را بر روی دستگاه هدف نصب کرده و از اپلیکیشن جاسوسی گالری استفاده می‌کنید، می‌توانید:

 • گالری‌های گرفته‌شده توسط دوربین دستگاه را ردیابی و دسترسی پیدا کنید.
 • گالری‌های دانلودشده از مرورگرها یا دیگر اپلیکیشن‌های رسانه‌های اجتماعی را ردیابی و دسترسی پیدا کنید.
 • اسکرین‌شات‌ها را ردیابی و دسترسی پیدا کنید.
 • تاریخ، زمان‌ها و فرمت‌های فایل‌ها را ردیابی و دسترسی پیدا کنید.
 • گالری‌های حذف‌شده یا پنهان‌شده را دسترسی پیدا کنید.

آیا نیاز به روت کردن یا جیلبریک کردن دستگاه هدف دارم؟

نه، شما نیازی به روت کردن یا جیلبریک کردن دستگاه اندروید/ایفون هدف ندارید تا از ویژگی جاسوسی گالری اپلیکیشن SPY24 برای ردیابی گالری‌های کاربر هدف استفاده کنید.

چگونه می‌توان به‌صورت مخفیانه از گالری‌های گوشی کسی دیگر هک کرد؟

شما به‌راحتی می‌توانید بدون اطلاع کاربر، از گالری‌های گوشی‌اش هک کنید. اما تنها راه موثر برای انجام این کار استفاده از یک اپلیکیشن جاسوسی گوشی مانند اسپای۲۴ است. اسپای۲۴ به ویژه مفید است زیرا علاوه بر گالری‌ها، اطلاعات مختلف دیگری را نیز ارائه می‌دهد.

چگونه می‌توان به گالری‌های گوگل کسی دیگر دسترسی پیدا کرد؟

دسترسی به گالری‌های گوگل کسی دیگر از نظر تکنیکی ممکن است اگر به اطلاعات ورود به حساب گوگل آن حساب دسترسی داشته باشید. اما راه‌حلی موثرتر استفاده از یک اپلیکیشن جاسوسی گالری مانند اسپای۲۴ است که به شما امکان مشاهده تمام تصاویر موجود در حساب گالری گوگل آن شخص و تمام گالری‌های از سایر منابع را می‌دهد.

آیا کسی می‌تواند از گالری‌های شما با یک گوشی دیگر دسترسی پیدا کند؟

بله، اگر کسی از یک اپلیکیشن جاسوسی گالری موثر استفاده کند، می‌تواند به راحتی تمام گالری‌های دستگاه شما را از یک گوشی دیگر ردیابی کند. اسپای۲۴ به شخص نظارت کننده اجازه می‌دهد گالری‌های شما را در پنل کنترل که می‌توانند بر روی گوشی خود باز کنند، ردیابی کند.

آیا می‌توانم گالری‌های آیکلود کسی دیگر را مشاهده کنم؟

بله. با استفاده از اسپای۲۴، می‌توانید گالری‌های آیکلود کسی دیگر را مشاهده کنید. پس از نصب اپلیکیشن و اتصال آن به حساب آیکلود دستگاه هدف، باید تمام گالری‌های دستگاه را از جمله تمام گالری‌های آیکلود مشاهده کنید.

آیا می‌توانم گالری‌های از آیکلود کسی دیگر را دانلود کنم؟

بله. پس از دسترسی به گالری‌ها، سپانه از اپلیکیشن جاسوسی مانند اسپای۲۴ یا ورود به حساب آیکلود آن شخص، به‌طور تکنیکی می‌توانید گالری‌ها را دانلود کنید.

چه کارهایی می‌توانید با اپلیکیشن جاسوسی گالری انجام دهید؟

آیا ردیابی تصاویر کسی دیگر قانونی است؟

مقالات بسیاری در اینترنت درباره نحوه جاسوسی بر گالری تلفن همراه با استفاده از تکنیک‌های هک و ابزارهای مختلف ردیابی وجود دارد. این‌ها بدون شک به‌طور قانونی در بیشتر کشورها محکوم خواهند شد. اما اسپای۲۴ در هیچ حالتی یک ابزار هک نیست. این یک نرم‌افزار کنترل والدین است که به والدین‌ها کمک می‌کند تا فعالیت‌های فرزندان خود را تحت نظر داشته باشند و کاملاً قانونی است.

چگونه می‌توان گالری‌های افراد دیگر را با اسپای۲۴ مشاهده کرد؟

نرم‌افزار اسپای۲۴ بسیاری از فرصت‌های ردیابی ارائه می‌دهد که شامل استفاده از برنامه‌ها، تاریخچه مرورگر، نشان‌ها، لاگ‌های پیام، لاگ‌های تماس، مکان‌یابی جی‌پی‌اس، کی‌لوگر، گالری، ویدئو و بسیاری از ویژگی‌های مفید دیگر است. همچنین می‌توانید وب‌سایت‌های خاصی را مسدود کنید و فعالیت اینترنتی را محدود کنید و استفاده از برنامه‌ها را متوقف کنید و غیره.

همانطور که می‌دانید، این قابلیت‌ها برای والدین که نگران فرزندانشان هستند، ممکن است بسیار مفید باشد. فرض کنید که شما صد‌ها مایل از خانه در یک سفر کاری هستید و می‌خواهید بدانید که فرزندان شما الان چه کاری می‌کنند. هیچ چیز نمی‌تواند ساده‌تر باشد – شما پنل کنترل را باز می‌کنید، وارد حساب کاربری می‌شوید و ووالا! شما همه چیزی که در حال رخداد است را مشاهده می‌کنید. شما می‌توانید گالری‌ها، ویدئوها، برنامه‌ها و غیره را رصد کنید. تنها چیزی که برای شروع لازم است خرید SPY24 است که دارای گالری ردیابی‌کننده داخلی است و آن را بر روی دستگاه‌های هدف نصب کنید.

چگونه می‌توان گالری‌های تلفن‌ همراه یک دستگاه را ردیابی کرد؟

تمام کودکان از گرفتن عکس‌ها و فیلم‌ها، به اشتراک‌گذاری آنها با دوستان و آپلود آنها در اینترنت لذت می‌برند. به همین دلیل، دستگاه تلفن همراه هر کودک متعدد از مواد رسانه‌ای از همه رویدادهای بازدیدشده در خود دارد. بنابراین، اگر می‌خواهید بدانید کودکان شما وقت خود را با دوستانشان چگونه می‌گذرانند، گالری‌ها و فیلم‌ها از دستگاه‌های آنها به شما کمک خواهند کرد. همانطور که ممکن است بدانید، بسیاری از کودکان می‌خواهند مثل بزرگ‌ترها باشند، بنابراین از دیگران کپی می‌کنند. به همین دلیل، آنها عکس‌ها و فیلم‌های اقدامات خود را گرفته و ضبط می‌کنند.

پس از نصب نرم‌افزار ردیابی گالری، به تمام گالری‌ها در کنترل‌پنل دسترسی خواهید داشت. این بدان معناست که می‌توانید از هر مرورگر و دستگاهی استفاده کنید، کافیست دسترسی به اینترنت داشته باشید. این اطلاعات به ایمنی در سرورهای اسپای۲۴ ذخیره می‌شوند و تنها شما هستید که می‌توانید آنها را بررسی کنید. نگران نباشید، اطلاعات شما محافظت شده است!

آیا اسپای۲۴ بهترین اپلیکیشن برای نظارت بر تصاویر در اندروید است؟

کلیه درکنترل پنل SPY24 گالری‌های دستگاه را می‌توان ردیابی کرد و دسترسی پیدا کرد. با این امکان، شما می‌توانید به گالری‌های کودکانتان نظارت کنید و مطمئن شوید که ایمن هستند. اگرچه بسیاری از افراد می‌ترسند که اسپای۲۴ ممکن است به عنوان یک ابزار جاسوسی برای رصد تصاویر کسی استفاده شود، اما این نرم‌افزار تنها می‌تواند بر روی دستگاهی که خود شما مالک آن هستید یا اگر مالک اجازه دسترسی به دستگاه داده باشد نصب شود. همچنین برای دانلود اپلیکیشن به دستگاه نیاز به دسترسی دارید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا