فناوری و خبرجاسوسی گوشیشبکه اجتماعینرم افزار کنترل والدین

برنامه کنترل و نظارت مسنجر  بلک بری بی بی ام (Blackberry Messenger BBM)

در این مطلب از سایت اسپای 24 شما را با برنامه کنترل مسنجر بلک بی بی ام آشنا می کنیم. BBM به عنوان یک پیام رسان بلک بری در بین جوانان بسیار محبوب است. این برنامه متفاوت از سایر برنامه های اجتماعی می باشد و به کاربران اجازه می دهد تا استیکرها را پیدا کرده، اقدام به خرید کنند و بازی های رایگان دریافت کنند. اما لازم به ذکر است که مشکلات مختلفی نیز دارد. گاهی نوجوانان در چت بلک بری زیاده روی می کنند و از مطالعه دروس خود غافل می شوند. کارمندان اقدام به پیام بازی در مسنجر بلک بی بی ام در طول ساعات کاری می کنند. در این میان می شود با برنامه اسپای۲۴ به حل این نوع مشکلات پرداخت و چت مسنجر بلک بی بی ام را در دستگاه های آیفون و اندروید مورد نظارت قرار داد.

برنامه کنترل و نظارت مسنجر  بلک بری بی بی ام (Blackberry Messenger BBM)

کنترل برای والدین

شما به عنوان والدین، آیا اطلاع دارید که فرزندان تان با تلفن های همراه شان چه کار می کنند؟ آیا آن ها به دنبال اطلاعات برای درس خود هستند یا فقط وقت خود را صرف چت کردن در بلک بری می کنند؟ آیا در حال حاضر نمرات فرزندان شما کاهش یافته است؟ جدای از آن، بسیاری از افراد در مسنجر بلک بی بی ام هستند که از بلک بری به عنوان پلتفرمی برای اجرای اعمال شیطانی و یا سواستفاده های جنسی است. آن ها ابتدا این گونه نشان می دهند که با فرزندان شما دوست شده و اعتماد آنها را از طریق پیام های مسنجر بلک بی بی ام جلب می کنند. سپس از فرزندان تان خواسته که آن ها روبرو ببینند. با توجه به این که نوجوانان بیش از حد ساده لوح هستند و به راحتی حرف این نوع افراد را باور می کنند. شاید وقتی فرزندانتان را نادیده می گیرید، خطراتی این چنینی متوجه آن ها می شود.

کنترل برای والدین

برای حل این نوع مشکلات و کنترل BBM، می توانید برنامه اسپای۲۴ را بر روی گوشی های بچه های خود نصب نمایید. spy24 می‌تواند سابقه تماس، موقعیت مکانی GPS، وب‌سایت‌های بازدید شده توسط فرزندان شما را ثبت کند. زمانی که شما متوجه شدید اتفاق خطرناکی افتاده است، می توانید آن را متوقف کرده و از فرزندان خود در برابر خطرهای آنلاین محافظت کنید. در ضمن می‌توانید از spy24 برای مسدود کردن برنامه‌ها برای تضمین مطالعه کافی فرزندان تان استفاده نمایید.

نظارت بر کارکنان

شاید شما به عنوان کارفرما اخیرا متوجه شده اید که عملکرد شرکتتان کاهش پیدا کرده است؟ شاید بعضی از کارمندان وقت خود را در چت کردن با دوستان شان یا بازی در مسنجر بلک بی بی ام تلفن می کنند. یا این که بعضی از کارمندان اقدام به افشا و انتقال اطلاعات در BBM به رقبا می کنند.

 چگونه می توان با کنترل مسنجر بلک بی بی ام، کارمندان غیرمسئول یا بی وفا را شناسایی کرد؟

Spy24 به شما در حل کردن این نوع مشکلات و گرفتن کارمندان غیرمسئول و بی وفا کمک کند. برنامه spy24 به شما کمک کرده تا گزارش‌های چت BBM کارمندان خود را از طریق ورود به سیستم و گرفتن اسکرین شات نظارت نمایید. می توانید از قبل کلمات کلیدی را روی دستگاه های iOS یا اندروید کارمندان خود تنظیم کرده و زمانی که کارمندان شما کلمات کلیدی را در بلک بری خود وارد کنید. spy24 گزارش ها را برای شما ارسال می کند یا گزارش ها را در ftp آپلود می کند. سپس می‌توانید تمام حقیقتی را که می‌خواهید بدانید در دستگاه‌های اندروید و ios کارمندان خود را یافته تا بفهمید چه کسانی جاسوسی می‌کنند و این گونه از مزایای شرکت خود محافظت کنید. در همین حال، شما همچنین می توانید میزان بهره وری و کارایی کارکنان خود را بهبود بخشید.

مزایای فردی

Spy24 پیام های متنی ارسال شده در مسنجر بلک بی بی ام را ثبت می کنند. از این رو آرشیو کردن و دسترسی به پیام‌های بلک‌بری ارسالی شما در هر زمان آسان می باشد. حتی اگر به طور تصادفی پیام های خروجی را در BBM حذف کرده باشید، می توانید مطمئن باشید که پیام های شما ذخیره شده و می توانید آن ها را به راحتی بازیابی کنید.

برنامه پیام رسان BBM چیست؟

Bbm یک نوع برنامه چت برای کاربران بلک بری می باشد و بیش از 90 میلیون نفر در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند. در سال 2006 راه اندازی شد و اکنون به چندین کاربر اجازه می دهد تا به طور همزمان به وسیله متن، تصاویر، فایل ها، ضبط های صوتی و حتی اشتراک گذاری موقعیت مکانی ارتباط برقرار می کنند.

این موجب می‌شود spy24 برنامه کنترل پیام‌رسان BBM ابزاری ضروری برای والدین، کارفرمایان و افرادی بوده که موجب محافظت از خانواده و کسب‌وکارشان مطمئن باشند. زمانی که این فناوری را نصب کردید و نحوه کنترل مسنجر بلک بی بی ام را یاد گرفتید، متوجه خواهید شد که کاربردهای آن برای شما بسیار ارزشمند می باشد.

برنامه پیام رسان BBM چیست؟

اسپای۲۴ برنامه کنترل پیام رسان BBM بهترین راه برای حفظ اطلاعات است. می توانید مکالمات پیام رسان بلک بری هدف را تحت کنترل قرار داده و اطلاعات کلیدی ارسال و دریافت شده را مستقیماً به دستگاه بلک بری آن ها فاش نمایید.

Spy24 کسب اطلاعات کلیدی را با استفاده از فناوری برنامه کنترل مسنجر بلک بی بی ام برای کاربران راحت می کند. داده های گرفته شده را حتی می توان از حساب کاربری آنلاین خود پیش نمایش کرده و سپس به آسانی دانلود نمایید.

چرا باید پیام رسان بلک بری را کنترل کنید؟

دلایل زیادی هست که باید بدانید که چگونه Blackberry  دیگران را کنترل نمایید. چه پدر و مادر باشید، چه کارفرما یا فردی، برنامه SPY24 برای کنترل پیام رسان مسنجر بلک بی بی ام می تواند اطلاعات را در اختیارتان بگذارد.

فضای آنلاین در حال تبدیل شدن به یک نگرانی بزرگ برای والدین است، زیرا اطمینان پیدا کردن از ایمنی فرزندان شما بیش از هر زمان دیگری چالش برانگیز است. اگر مثل بسیاری از والدین نگران فعالیتی می باشند که فرزندان تان در فضای مجازی دارند یا نگران افرادی هستید که به صورت آنلاین با آن ها صحبت می کنند، برنامه کنترل پیام رسان بلک بری spy24 به شما برای محافظت از آن ها کمک می کند.

برنامه کنترل مسنجر بلک بی بی ام برای ردیابی فعالیت و بهره وری کارمندان نیز مفید است. کارفرمایان می توانند مطمئن شوند که کارمندان شان اطلاعات ارزشمند شرکت را به اشتراک نمی گذارند یا حتی در صورت عدم اجازه آن ها را سرقت نمی کنند. برنامه کنترل پیام رسان bbمسنجر بلک بی بی ام spy24 به کارفرمایان فناوری لازم برای ثبت هر نوع پیام بلک بری ارسال و دریافت شده توسط دستگاه مورد نظر را می دهد.

تمام جزئیات تماس بین فرستنده و گیرنده وجود داشته و بنابراین دقیقاً بدانید که چه کسی با چه کسی در ارتباط است. سایر ویژگی های جذاب توسط اپلیکیشن کنترل پیام رسان bbm در دسترس قرار می گیرد.

قابلیت های برنامه نظارت گوشی Spy24

برنامه نظارت تلفن همراه Spy24 دارای بیش از 150 ویژگی می باشد که در میان برنامه های کنترل چشمگیرترین و بهترین آن هاست. نظارت همه پیام‌ها، تماس‌ها و چند رسانه‌ای رد و بدل شده از طریق واتس‌اپ و سایر اپلیکیشن‌های im از جمله پیام‌رسان های مانند اینستاگرام، فیس‌بوک، لاین، اسکایپ، کیک، وی چت و وایبر از جمله امکانات آن می باشد. دریافت به روز رسانی فوری پیام ها همراه با تاریخ، زمان و اطلاعات فرستنده نیز در این برنامه موجود است. در ادامه لیستی از برخی ویژگی های دیگر وجود دارد که به توضیح آن پرداخته ایم.

ضبط تماس مخفی

تمام تماس های ورودی و خروجی را ضبط کرده و سپس ضبط های خود را دانلود کنید یا مستقیماً از داشبورد گوش کنید. تصاویر، فایل‌های صوتی و سایر فایل‌های چندرسانه‌ای روشی موثر برای ردیابی تلفن همراه و کنترل BBM هر کاربر اندرویدی می باشد. برنامه کنترل spy24  به شما این قابلیت را داده که با کلیک یک دکمه به تمامی ویژگی های ذکر شده دسترسی پیدا می کنید.

هک اسنپ چت بدون نظرسنجی

وارد اسنپ چت فرزندتان شده تا همه پیام ها و فایل های چندرسانه ای را از راه دور مشاهده نمایید.

کنترل پیام رسان اسکایپ

فرآیند نظارت بر تمام مکالمات اسکایپ از جمله فایل های چند رسانه ای منتقل شده از طریق دستگاه ها با برنامه نظارت موبایل spy24 بسیار ساده تر شد.

کنترل پیام رسان واتساپ

از طریق کنترل و هک واتساپ می توانید به آسانی به تمام پیام های متنی و پیام های چند رسانه ای مانند فیلم ها، تصاویر، صداهای ضبط شده که از طریق پیام رسان واتس اپ رد و بدل شده اند، دسترسی داشته باشید.

ردیابی پیام‌رسان hike

جدای از کنترل BBM با این برنامه می توان هایک را که یک برنامه پرطرفدار در رسانه‌های اجتماعی برای کاربران در سراسر دنیا می باشد، کنترل کرد. از این برنامه می توان برای به اشتراک گذاری متون و عکس ها استفاده کرد. برنامه نظارت موبایل spy24 را می توان برای ردیابی همه چت های hike استفاده کرد. spy24 شما را در مورد مکان زنده گوشی هوشمند اندرویدی مورد نظر نیز مطلع می کند.

ضبط دوربین از راه دور

دوربین تلفن همراه را از راه دور فعال کرده تا عکس یا فیلم گرفته که در پنل کاربری شما آپلود شوند.

کنترل ایمیل

ایمیل یاهو و جی میل محبوب ترین روش برای برقراری ارتباط رسمی هستند. مردم از این سرویس های ایمیل برای به اشتراک گذاری انواع ایمیل ها استفاده می کنند. شما می توانید خانواده خود را با کمک برنامه کنترل تلفن همراه spy24 ایمن نگه داشته تا خود را از همه تهدیدها دور نگه دارید. کارفرمایان می توانند  اسپای۲۴ را روی موبایل کارمندان خود نصب کرده تا مکالمات ایمیل آن ها را زیر نظر بگیرند، در حالی که والدین می توانند برنامه نظارت بر والدین آیفون را روی دستگاه اندرویدی فرزندان تان نصب کنند تا مراقب ایمیل های به اشتراک گذاشته شده به وسیله آن ها باشند.

نتیجه گیری

spy24 می تواند به شما کمک کند تا اقدام به کنترل کردن مسنجر بلک بی بی ام فرزندان خود را از طریق ثبت کردن دکمه ها و گرفتن اسکرین شات کنید. سپس می توانید به راحتی گزارش های چت مسنجر بلک بی بی ام کودک خود را کنترل کرده و بدون آن که کودک شما زا این موضوع مطلع شود. در این مطلب از سایت اسپای 24 شما را با برنامه کنترل BBM به طور کامل آشنا کردیم.

می‌توانید بدون نیاز به روت کردن گوشی، BBM را نظارت کنید؟

اپلیکیشن جاسوسی SPY24 بر روی هر دو نوع اندروید (روت شده و غیر روت شده) کار می‌کند. شما نیازی به روت کردن دستگاه اندرویدی خود ندارید. مقایسه ویژگی‌ها را در اینجا بررسی کنید.

آیا می‌توانید گفتگوهای BBM را در آیفون‌های غیر جیلبریک شده نظارت کنید؟

خیر. اپلیکیشن جاسوسی SPY24 قادر به نظارت بر گفتگوهای BBM در دستگاه‌های غیر جیلبریک شده نیست. شما نیاز به جیلبریک کردن دستگاه مورد نظر دارید. راهنمای جیلبریک را اینجا بررسی کنید.

آیا می‌توانید پیام‌های قدیمی BBM را بازیابی کنید؟

بله. SPY24 پیام‌های BBM را که پس از نصب اپلیکیشن SPY24 حذف شده‌اند، ذخیره می‌کند. اما نمی‌تواند پیام‌هایی که قبل از نصب اپلیکیشن حذف شده‌اند را ثبت کند.

برای آیفون‌ها و آیپدهای غیر جیلبریک شده، می‌تواند پیام‌های حذف شده‌ای که بعد از یک پشتیبان‌گیری از آیکلود انجام می‌شود، خوانده شود. اما نمی‌تواند پیام‌های حذف شده‌ای که قبل از ایجاد پشتیبان در آیکلود انجام می‌شود را خواند.

بیشتر بخوانید:

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا