دانلود برنامه

برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس

میانه برنامه Call Recorder Full به عنوان بهترین برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس و مکالمات تلفنی تان است. شما از طریق این نوع برنامه ها می توانید مکالمات تلفنی خود را خیلی راحت و با بهترین کیفیت ممکن ضبط کنید. این نوع اپلیکیشن ضبط مکالمه در دو ورژن مود شده و کرک گردیده در بازار موجود است.

از جمله ویژگی های که هنوز در بیش تر سیستم عامل ها وجود ندارد، ویژگی ضبط اتوماتیک مکالمه است که برای هریک از ما نیاز است. به عنوان مثال فکر کنید که شما در ارتباط تلفنی با استاد و یا این که دوست خود هستید، نکته ای که او به شما می گوید را فراموش کرده و می بایست مجددا تماس گرفته و نکته مورد نظر را بپرسید.

ولی این کار در بیشتر مواقع موجب ایجاد حس ناخوشایندی برای شما می شود. از این رو استفاده از برنامه Automatic Call Recorder  برای کاربران اندروید می تواند مفید باشد. با این برنامه می توانید اقدام به ضبط مکالمات تلفنی تان کنید. با نصب ساده، از این برنامه تحت عنوان ضبط کننده تماس هایتان استفاده فرمایید. در ادامه از این مطلب از سایت اسپای 24 ما را همراهی کنید.

فهرست مطالب

معرفی بهترین اپلیکیشن های برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده است که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد. از جمله امکانات برنامه SPY24 می توان به خصوصیات زیر اشاره کرد:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی 100 درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

شیوه فعال کردن برنامه ضبط مکالمات تلفنی

بعد از نصب برنامه Automatic Call Recorder بر روی گوشی، آن را از منوی کاربری کلیک کرده تا وارد آن شوید. بعد از ورود به برنامه شما صفحه ذیل را در نمایشگر تلفن همراه تان مشاهده می کنید.

سپس بر روی مورد ۳ خط در بالای نمایشگر که نشان دهنده منوی برنامه است، کلیک کنید. بعد از کلیک کردن بر روی مورد منو، این صفحه را در نمایشگر تلفن همراه خود مشاهده می کنید.

اکنون از منو، بر روی مورد Settings کلیک کرده تا بتوانید به پیکربندی برنامه ” Automatic Call Recorder” دسترسی داشته باشید.

اکنون شما به منو پیکربندی دسترسی داشته و می‌توانید با فشار دادن آیتم اولیه، برنامه را آماده ضبط مکالمات روزانه خود کنید. در ضمن در این بخش توانسته به آیتم های دیگر این برنامه دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال می‌توانید تم و نوتیفیکشن و… را تغییر دهید.

برخی از زمان ها قصد داشته تا مکالمات تلفنی خود را ضبط کنید. برخی از سازندگان تلفن همراه های هوشمند توانایی ضبط تماس های تلفنی را در خود دستگاه مانند Xiaomi ، OnePlus و موردها دیگر دارند. ولی تمامی دستگاه های اندروید از این قابلیت پشتیبانی نمی کنند.

چه‌گونه یک ارتباط تلفنی را در اندروید ضبط کنیم؟

جدای از توانایی های ضبط تماس داخلی، ساده ترین راه ضبط تماس این است که تماس را روی بلندگو گذاشته و با تلفن هوشمند دیگر مکالمه را ضبط کنید. اما این روش دارای محدودیت های است و از کیفیت پایینی برخوردار‌است. شایسته ترین راه ممکن استفاده از برنامه های جانبی برای ضبط ارتباط تلفنی می باشد. در ادامه شما را با انواع برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس آشنا می کنیم.

برنامه Cube Call Recorder ACR

برنامه Cube Call Recorder ACR یک برنامه کاربردی است که از جمله بهترین برنامه های ضبط ارتباط تلفنی است. زمانی که ‌این برنامه را فعال سازی می کند، به شما اطلاع می دهد که چه گونه ضبط ارتباط تلفنی را انجام دهند. این برنامه به صورت اتوماتیک مکالمات ورودی و خروجی WhatsApp ، Skype و Viber را ثبت کرده که در طی تماس تنها باید روی ویجت برنامه روی صفحه کلیک کنید.

بعد از اجازه دادن به برنامه و فعال کردن اتصال برنامه Cube Call Recorder، شما می توانید تماس ها را با به آسانی ضبط کنید.

برنامه Call Recorder ACR به عنوان بهترین برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس

برنامه Call Recorder ACR در آغاز از شما خواسته که ضبط تماس در کشورتان قانونی است یا خیر. بعد از اجازه دادن برخی مجوزها، برنامه بدون نیاز به شماره تلفن تان، فعال می شود. به همین دلیل برنامه ضبط تماس ACR از جمله شایسته ترین برنامه های ضبط مکالمه تلفنی است.

بعداز فعال‌ کردن برنامه، مکالمات (ورودی یا این که خروجی) به صورت اتوماتیک در داخل برنامه ثبت می شود. توانسته مکالمه های ضبط شده را گوش دهید. در صورت نیاز آن ها را به اشتراک بگذارید یا این که کارهای بیشتری انجام دهید. جدای از آن توانسته از تماس ها در Cloud ورژن پشتیبان تهیه کنید.

بهترین بهترین برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس

 برنامه Automatic Call Recorder

طریقه استفاده از این برنامه بسیار راحت بوده و تمام کاری که شما بایدانجام دهید این است که مجوز های لازم را به برنامه داده و وقتی که آغاز به مکالمه تلفنی کنید، برنامه اتوماتیک آن را ضبط می کند. تماس ها در بخش های گوناگون مانند تماس های دریافتی، تماس های خروجی، همه تماس ها یا این که تماس های مهم به برنامه بیشتر خواهند شد.

جدای از این توانسته ضبط مکالمه را حذف یا این که به اشتراک بگذارید. همچنین یکسری پیکربندی مانند حذف چند شماره از برنامه ضبط تماس، تهیه و تنظیم یک سنجاق برای برنامه را انتخاب کنید تا این که نماد برنامه هنگام ضبط نشان داده شود یا نشود.

برنامه Call Recorder Automatic

برنامه Call Recorder Automatic از جمله برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس می باشد که قابلیت ضبط کردن تماس ها به صورت اتوماتیک را دارد. این برنامه مانند بقیه برنامه های ضبط تماس، اجازه دسترسی به فضای ذخیره سازی، ضبط تماس ها، مدیریت تماس ها و مخاطبین یک تلفن هوشمند را درخواست می کند.

این برنامه دارای یک رابط کاربری ساده است که در آن سه بخش وجود دارند: تماس های ورودی، همه تماس ها و تماس های خروجی. شما با ارتقا به ورژن Premium می توانید یک ‌سری ویژگی های مانند حذف بخشی از مکالمه و تهیه و تنظیم ورژن پشتیبان از cloud را دریافت کنید.

نکته: تماس ها فقط هنگام روشن بودن بلندگو در دستگاه قابل ضبط هستند.

برنامه All Call Recorder Lite 2019

All Call Recorder Lite 2019 یک برنامه اندرویدی ضبط کننده مکالمات تلفنی است که دارای یک رابط کاربری ساده می باشد. برنامه به چهار بخش تقسیم می شود که شامل: کلیه تماس ها، تماس های خروجی، تماس های محل ورود و تماس های مهم است.

برنامه ضبط تماس، آیتم های گوناگونی برای پیکربندی از جمله قابلیت و امکان حذف شماره های که از آن‌ها مایل به ضبط تماس نیستید، باز کردن قفل برنامه از طریق پین، آیتم های اشتراک گذاری و حتی گزینه حذف تبلیغات را نیز دارا است.

استفاده از این برنامه آسان بوده و برای ایجاد مراحل ضبط تماس نیازی به پیکربندی زیادی ندارد، ولی دربردارنده تبلیغات است که شاید برای کاربران اذیت کننده باشد.

برنامه BlackBox Call Recorder

با فعال‌ساز‌ی بهترین برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس BlackBox Call Recorder، هشدارهایی از قبیل این که این برنامه دارنده ضبط یک طرفه در برخی از اپراتورها، عدم سازگاری با سایر برنامه های ضبط کننده صدا، وضعیت صرفه جویی در برق و دادن مجوز است.  از این رو فعال کردن برنامه کمی زمان بر است.

برنامه بعد از نصب شدن، تمام تماس های ضبط گردیده را نشان داده و یک منوی در جهت چپ دارد که در آن مورد های متعدد دیگری وجود دارد. در ضمن یک نماد کاوش در جهت راست داشته تا به راحتی در‌پی تماس های ضبط گردیده خاص باشید.

برای اطلاع از برنامه های ضبط صدای اندورید و آیفون اینجا را کلیک کنید.

 برنامه Auto Call Recorder

برنامه Auto Call Recorder در آغاز فرایند نصب دارای مجوزهای اجباری هست. دقیقاً مانند برنامه های متعدد ضبط تلفن، Auto Call Recorder صفحه ای دارد که تمام تماس های ضبط گردیده را نشان می دهد. منویی در جهت چپ آن وجود دارد که آیتم هایی مانند تمامی تماس ها، تماس های خروجی، تماس های دریافتی، تماس های دلخواه، پیکربندی و مورد های دیگر در آن وجود دارد.

در سمت راست آن نماد جستجو برای جستجوی تماس های ضبط گردیده مورد نیاز شما هست و آن‌گاه تبلیغات در برنامه نشان داده می شود. استفاده از این برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس بسیار آسان است. برای رهایی از مشاهده تبلیغات می توانید برنامه را به ورژن به Call Recorder Pro ارتقاء دهید.

به چه شکل یک ارتباط تلفنی را در Android و iOs ضبط کنیم؟

آیا مایل هستید که تماس‌های تان را با استفاده از تلفن همراه ضبط کنید؟ متاسفانه دستگاه‌های اندروید و آیفون قابلیت ضبط تماس‌ها را ندارد. البته روش های زیادی برای این کار وجود دارد. مثلا می‌توان از یک دستگاه رکوردر جانب گوشی در زمان تماس استفاده کرد. البته گزینه بهتر استفاده از یک نرم افزار است که تماس‌ها را در تلفن همراه به صورت مستقیم ضبط می‌ کند.

 1. استعمال از بلندگوی تلفن حین مکالمه و ضبط مکالمه با به کار گیری از دستگاهی دیگر
 2. ضبط تماس های دریافتی با استعمال از گوگل ویس (Google Voice)
 3. ضبظ مکالمه آیفون با استعمال از پست صوتی
 4. به کارگیری از یک خدمت فرد ثالث برای ضبط تماس
 5. شایسته ترین برنامه های ضبط مکالمه اندروید و آیفون
 6. برنامه ضبط مکالمه آیفون TapeACall
 7. دانلود برنامه ضبط مکالمه اندروید Call Recorder
 8. برنامه ضبط تماس اندروید Smart Call Recorder

آیا ضبط مکالمه تلفنی بدون اجازه جرم است؟

در ادامه از مقاله باید بررسی کرد که آیا ضبط کردن تماس فردی، بدون گرفتن اجازه از آن  جرم است؟ جواب به این سوال به محل معاش استفاده کننده بستگی دارد. قوانین فدرال ایالات متحده می گوید که ضبط کردن تماس جدای از اجازه شخص مقابل مشکلی ندارد. کشورهای دیگر مقررات خودشان را دارند. در کشور‌ایران هم ضبط مکالمه بدون اجازه، جرم به حساب می آید. به این صورت که برای آن که مشکلی پیش نیاید، بهتر است جدای از ضبط کردن تماس، از طرف مقابل اجازه گرفته شود.

نرم افزار ضبط مکالمه اندروید

چه‌گونه یک ارتباط تلفنی را در Android و iOs ضبط کنیم؟

هیچ نوع قابلیت و امکانی برای ضبط کردن یک ارتباط تلفنی در تلفن همراه‌های اندروید و آیفون وجود ندارد. شما میتوانید تماس‌های تلفنی آیفون یا این که اندروید را با چند راه آسان ضبط کنید. البته لازم به ذکر است که از لحاظ قانونی شخص مکالمه کننده با شما از ضبط شدن صدایش مطلع باشد. غیر از این صورت احتمال به دردسر افتادن شما وجود دارد.

در ضمن استفاده از بلندگوی تلفن در زمان مکالمه و ضبط مکالمه با استفاده از دستگاه دیگری، سریع‌ترین و راحت‌ترین روش ضبط تماس اندروید و آیفون است. برای این کار به یک دستگاه دیگر که دارنده میکروفون باشد و بتواند ضبط کند، نیاز دارید.

در صورتی که در اطراف شما محیط آرامی وجود دارد، می توانید از بلندگوی تلفن همراه خود استفاده کنید. می توانید عمل ضبط مکالمه را به راحتی و با طی کردن فرایند پایین انجام دهید:

با مخاطب تان تماس گرفته و بر روی آیکون بلندگو (Speaker) کلیک کنید. در حالتی‌که هدفون بلوتوث دارید و به تلفن همراه اندروید یا این که آیفون شما متصل می باشد، نیاز خواهید داشت که بلندگوی مورد نظر را از لیست انتخاب کنید.

به طرف مقابل بگویید که قصد دارید مکالمه آن را ضبط کنید. ضبط مکالمه آیفون یا این که اندروید را به وسیله دستگاه دیگری که برای این کار آماده است را روشن کنید.

تلفن همراه تان را در مسافت نزدیک و قابل قبولی از میکروفون قرار داده که زمانی حرف می زنید، صدایتان را به طور بدیهی ضبط شود.

مکالمه‌ای که ضبط کرده‌اید را در انتها فعالیت ذخیره کنید

در یک دستگاه دارنده سیستم iOS، توانسته از نرم افزار Voice Memos برای ضبط مکالمه استفاده کنید. در کامپیوتر‌های مک (Mac) و کامیپوترهای مجهز به ویندوز و لینوکس نیز می توانید از اپلیکیشن Audacity استفاده کنید. برای ضبط صدا در اندروید هم می توانید از یکی از برنامه‌های که در این مقاله گفته شد، استفاده کنید.

برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس با به کارگیری گوگل ویس (Google Voice)

گوگل ویس از جمله سرویس بدون پول تماس و پست صوتی است که در کشورهای ایالات متحده و کانادا در دسترس است. این برنامه یک شماره تلفن رایگان ایالات متحده، صندوق محل ورود تماس صوتی و توان برقراری تماس‌های داخلی و بین‌المللی (با دقت نرخی که گوگل انتخاب نموده است) را در اختیارتان می گذارد.

استفاده از خدمات گوگل ویس نیازمند نرم افزار آن با همین اسم است که ورژن‌‌های اینترنت، اندروید و iOS آن نیز در دسترس است. از جمله مزایای این نرم افزار این است که به شما اجازه ضبط تماس های تلفنی را می دهد. جدای از این که‌ این فعالیت را انجام دهید، نیاز دارید که زمانی را برای انجام پیکربندی این خدمات اختصاص دهید. برای انجام این فعالیت فرایند پایین را انجام دهید:

 1. نرم افزار گوگل ویس را برای آیفون و اندروید را دانلود کنید. نرم افزار را باز کرده و با استفاده از یک اکانت کاربری گوگل وارد آن شوید.
 2. روی جست وجو (Search) کلیک کنید و شماره تلفنی را که قصد دارید با به کارگیری از اکانت کاربری گوگل ویس با آن ارتباط داشته باشید را انتخاب کنید.
 3. شماره تان را تایید کرده و بعد از آن (Next) را فشار دهید تا زمانی که از شما خواسته شود شماره تلفن تان را وارد کنید.
 4. شماره تلفنی که در تلفن همراه آیفون یا این که اندروید تان از آن استفاده می کنید را وارد و تایید کرده و صبر کنید تا کد تأیید فعال‌ساز‌ی ارسال شود.
 5. اکانت کاربری گوگل ویس تان را از طریق کدی که برایتان ارسال شده‌است، فعال نمائید.
 6. برای استفاده از برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس گوگل ویس با این طریق یک مرحله آخری وجود دارد که بایستی آن را کامل کنید. با به کار گیری از اکانت کاربری گوگل تان وارد سایت گوگل ویس شوید. حال روی آیکون سه نقطه در جهت چپ برگه کلیک کرده و پیکربندی (Settings) را تعیین کنید. تحت تماس‌ها (Calls)، آیتم های تماس‌ محل ورود (Incoming call options) را فعال کنید.

هم اکنون وقتی که به وسیله اکانت کاربری گوگل ویس ارتباط تلفنی اخذ نمایید، قادر خواهید بود که با فشار دادن کلید چهار در تلفن همراه خویش، شروع به ضبط مکالمه تلفنی کنید. زمانی که این کار را انجام دادید، گوگل طرف مقابل را از ضبط شدن مکالمه باخبر می کند و بهتر است که قبل از این عمل، او‌ را باخبر کنید. پس از اینکه کارتان به آخر رسید، میتوانید با زدن مجدد عدد ۴، ضبط مکالمه اندروید یا این که آیفون را متوقف کنید. تماس‌های ضبط گردیده خویش را می توانید در صندوق محل ورود گوگل ویس (Google Voice inbox) پیدا کرده و به آنان گوش داده و یا این که دانلود نمائید.

متأسفانه، هیچ راهی برای ضبط تماس‌‌های خروجی با به کار گیری از گوگل ویس نیست و فقط برای تماس‌های محل ورود کاربرد دارد.

ضبظ مکالمه آیفون با به کار گیری از پست صوتی

این روش تا حد زیادی به اپراتور شما بستگی دارد. برای این که مشخص شود آیا این روش کار می کند و چقدر موثر است. باید بررسی کنید که آیا اپراتور شما اجازه می دهد که پیام‌های پست صوتی خودتان را دانلود کنید یا این که خیر؟

نرم افزار تلفن (Phone) را در آیفون خویش اجرا فرمایید و روی تب پست صوتی (Voicemail) در کناره پایینی سمت راست کلیک کنید. در صورتی که یک لیست از پیام‌های صوتی را مشاهده کنید، عالی می باشد! توانسته آنان را دانلود کرده و در دستگاه خودتان نگه دارید، پس این شیوه برای شما موثر است.

در صورتیکه صرفا مورد تماس پست صوتی (Call Voicemail) را مشاهده کنید، این خبر خوبی نیست. همچنان توانسته این را آزمایش کنید ولی تماس‌‌های ضبط گردیده شما در صندوق محل ورود پست صوتی اپراتورتان قرار خواهد گرفت. نیاز خواهید داشت که رویه دیگری برای ذخیره سازی پیدا کنید. شاید به کارگیری بلندگوی تلفن دیگری گزینه خوبی برای شما باشد. فرآیند ذیل را برای به کارگیری ضبط مکالمه آیفون از طریق پست صوتی انجام دهید:

 1. با مخاطب خودتان تماس گرفته و او را باخبر کنید که می خواهید تماس را ضبط کنید. از وی بخواهید که برای لحظه‌ای پشت خط بماند.
 2. در آیفون خویش، روی دکمه افزودن تماس (Add Call) کلیک کرده تا یک مکالمه سه طرفه استارت شود.
 3. با شماره خودتان تماس حاصل نمایید. در صورتی که کل مراحل به خوبی پیش رفت، بدون واسطه به صندوق محل ورود پست صوتی خویش می روید.
 4. صبر کنید تا پست صوتی پیام اتمام روند را به اکران درآورد، بعد از آن بر روی ترکیب تماس‌ها (Merge Calls) کلیک کنید تا کنفرانس (تماس سه طرفه) استارت شود.
 5. مکالمه شما مانند یک پیام ضبط می‌گردد که می توانید آن را صندوق محل ورود پست صوتی بازیابی کنید. در حالتی‌که قادر به دیدن پیام‌های پست صوتی شخصیتان در نرم افزار تلفن هستید، می توانید آن را برای ایمین بیشتر دانلود کنید.

استعمال از یک خدمات فرد ثالث برای ضبط تماس

یکسری خدمات فرد ثالث مانند Call Recorder ،IntCall و WeTalk Pro برای ضبط مکالمه اندروید و آیفون در گوگل پلی و اپ استور وجود دارند که به کارگیری از برخی از آنان، راحت نیست. بعضی از این خدمات بدون‌پول نیستند و برای استفاده نامحدود و همینطور برای به کارگیری دقیقه‌ای از خدمات بایستی هزینه ای را بپردازید. تمام این‌ برنامه‌ها به صورت همگانی از روشی شبیه برای برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس استفاده می شوند.

 • اول از هرچیزی نرم افزار ضبط تماس مورد نظر خویش برای آیفون یا این که اندروید را دانلود و اجرا کنید.
 • تماسی را با یکی از مخاطبین یا این که هر شماره‌ای که مد نظرتان هست، برقرار کنید.
 • نرم افزار متبوع، تماس شما‌ را در سرورهای آماده گردیده برقرار خواهد کرد، در حالی که مکالمه را نیز ضبط می کند.
 • وقتی که ارتباط تلفنی تمام شد، می توانید مکالمه ضبط گردیده را از سرور دانلود کنید.

معایب استعمال از یک خدمت فرد ثالث برای ضبط تماس

راجع به این شیوه تعداد کمی محدودیت‌ وجود دارد. او‌لین نقص‌ این است که شناسه تماس با شماره شما برای فردی که با وی تماس می گیرد، همخوانی ندارد. احتمالاً وی نخواهد فهمید که شما چه کسی هستید یا این که بدتر از آن، بسته به محل معاش شما و هر کس با وی تماس می گیرید، یک شماره ناشناس اخذ خواهد کرد.

عیب‌ دیگر، ایراد امنیتی آشکار داشتن یک خدمت ضبط تماس‌های تلفنی برای شما است. درصورتی که مورد تماس‌های شما بسیار مهم و حساس هستند، شایسته ترین فعالیت این است که از این روش اجتناب کنید. ولی در‌حالتی که مورد مکالمات شما چندان حساس نیست و برای به حافظه آوردن مواقعی مناسب است، به کارگیری از این برنامه های ضبط مکالمه هیچ ایرادی ندارد.

شایسته ترین برنامه های ضبط مکالمه اندروید و آیفون

در‌این بخش قصد داشته به معرفی یک‌سری برنامه ضبط مکالمه اندروید و آیفون بپردازیم.

برنامه ضبط مکالمه آیفون TapeACall

نرم افزار TapeACall توانسته تماس‌های ورودی و خروجی استفاده کننده را ضبط کنید. شما می توانید به این صورت تماس‌های ضبط گردیده در موبایل خویش را گوش دهید و یا این که آنان را در یک فضای ذخیره‌سازی ابری آپلود کرده و از روش پست الکرونیکی و دیگر برنامه‌های اجتماعی آن ها ‌را به اشتراک بگذارید. ولی پروسه ضبط کردن با این برنامه مقداری پیچیده است که در ادامه فرایند آن را توضیح می دهیم.

برای آن که قصد دارید یک تماس خروجی را ضبط نمائید، می‌بایست برنامه TapeACall را باز کرده و روی دکمه Record ضربه بزنید. شماره تلفنی که می خواهید با آن تماس گرفته و ضبط شود، روی برگه اکران نشان داده می شود. درحال حاضر روی Call ضربه زده تا عملیات ضبط فعال شود. مجددا روی مورد Add Call کلیک کرده تا با شماره‌ای که مدنظرتان است تماس گرفته شود. زمانی که شخص، تماس شما‌ را پاسخ دهید روی Merge کلیک کرده تا عملیات ضبط آغاز شود.

درصورتی که بخواهید یک تماس دریافتی را ضبط کنید، کافی است روی دکمه Record کلیک کرده تا عملیات ضبط تماس آغاز شود. مجددا از شما خواسته می شود تا خط ضبط را شماره‌گیری کنید. با شماره، تماس گرفته و دکمه Merge را بزنید تا تماس‌ها با هم ترکیب شوند. این نرم افزار بر حسب یک تماس سه خطه عمل می‌نماید که بوسیله چهار کمپانی وسیع آمریکایی نظیر وریزون وایرلس، AT&T ، T-Mobile و Sprint پشتیبانی میگردد. ورژن بدون‌پول TapeACall صرفا ۶۰ ثانیه از هر تماس ضبط گردیده را پخش می‌نماید البته باید با پرداخت ۹.۹۹ دلار از ورژن بی نقص و بدون محدودیت آن استفاده کنید.

برنامه ضبط مکالمه اندروید Call Recorder

فعالیت با نرم افزار Call Recorder بسیار آسان بوده و تماس‌ها به‌چهره اتومات ضبط می گردند. در ورقه هوم چهار مدل‌بندی متفاوت برای ذخیره تماس‌های ضبط گردیده استفاده کننده وجود دارد. این تیم‌ها عبارتند از تماس‌ها، تماس‌های محل ورود، تماس‌های خروجی و تماس‌های مهم. شما می توانید در نصیب Settings این نرم افزار، انتخاب کنید که همگی تماس‌ها و یا این که صرفا تماس‌های محل ورود و یا این که خروجی به‌چهره اتومات ضبط شوند. همینطور باید شماره تلفنی که مایل هستید تماس‌های مرتبط با آن ضبط نشوند را انتخاب کنید. برای باز کردن نرم افزار PIN کد بگذارید و یا این که جور فولدر صوتی ضبط گردیده را تغییر و تحول دهید.

برای ضبط کردن یک تماس خروجی و استفاده از برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس ، کافی است در شرایط معمولی با شخص موردنظرتان تماس بگیرید. در صورتی که نرم افزار را در وضعیت ضبط اتومات قرار داده باشید، برای ضبط کردن یک تماس لازم نیست که عمل خاصی را انجام دهید. بعد از آن که تماس تمام شد، نرم افزار Call Recorder را باز کنید.

محلی برای ثبت تماس‌های خویش مشاهده خواهید کرد. همینطور می‌ تواند تماس ضبط گردیده را در زمان پخش کردن و شنیدن آن جلو یا این که عقب برده و آن را متوقف کنید. در ضمن تماس‌های خویش را با برچسب‌های نظیر بااهمیت و یا این که حذف‌گردیده، علامت‌گذاری کرده و یا این که از روش نشانی اینترنتی و بقیه رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

در برگه هوم نرم افزار، می توانید روی آیکون سه نقطه کلیک کرده و یک تماس را حذف کنید یا این که آن را به اشتراک بگذارید و یا این که جزئیات آن را ببینید. متاسفانه ورژن بدون پول این نرم افزار دربردارنده تبلیغات متعدد می باشد. در صورتی‌که علاقه دارید از تبلیغات خلاص شوید باید حدود ۳.۹۹ دلار برای خرید ورژن فن‌ای و Pro این نرم افزار هزینه کنید.

برنامه ضبط تماس اندروید Smart Call Recorder به عنوان برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس

Smart Call Recorder نرم افزار دیگری است که به طور کاملا خودکار تماس‌های محل ورود و خروجی را در اندروید ضبط می کند. برای استفاده از این نرم افزار، بایستی آن را باز کرده و روی آیکون سه خط افقی ضربه زده و Settings را انتخاب کنید. در زمان نصب می توانید انتخاب کنید که ضبط خودکار تماس‌ها فعال باشد یا این که خیر.

هنگامی که یک تماس محل ورود و یا این که خروجی برقرار شود، نرم افزار به‌صورت خودکار تماس‌ها را ضبط می‌ کند. بعداز اتمام تماس، نرم افزار را باز کرده و لیستی از تماس‌های محل ورود و خروجی را مشاهده خواهید کرد که می‌ توانید آنان‌ را حذف کرده و یا این که به اشتراک بگذارید. با تعیین مورد Play Recording میتوانید تماس ضبط گردیده را گوش کنید. با گزینش مورد Share Recording توانسته تماس‌های ضبط گردیده را از روش نشانی اینترنتی و دیگر رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نرم افزار Smart Call Recorder به طور کامل بدون پول می باشد و ورژن توسعه یافته آن فقط یکسری خصوصیت دارد که در ورژن بدون‌ پول آن نیز قابلیت دسترسی به ‌این خصوصیت‌ها موجود هست.

جمع بندی نرم افزار ضبط مکالمه اندروید

ضبط مکالمه در اندروید یا این که آیفون جدای از اجازه طرف، در بیش تر بخش ها دنیا جرم محسوب می شود و حتما گذشته از دانلود برنامه ضبط مکالمه اندروید یا این که آیفون و استعمال از آن، در آغاز رضایت طرفی که می خواهید صدای اورا ضبط کنید را به دست آورید. ضبط تماس با روش های مختلفی می تواند صورت بگیرد که در این مقاله جدای از معرفی یک سری برنامه ضبط مکالمه آیفون و اندروید، به روش های انجام این کار هم اشاره کردیم. بسیار خوشحالیم که تا پایان مطلب معرفی برنامه ضبط مکالمه اندروید و ای او اس در سایت اسپای 24 ما را همراهی کردید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا