دسته‌بندی نشده

کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه (نرم افزار کنترل گوشی همسر)

کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه، یکی از روش های کاربردی برای ردیابی و نفوذ به اطلاعات محرمانه تلفن همراه پارتنر عاطفی هر فرد می باشد. با استفاده از این روش می توان به تلفن همراه افراد نفوذ کرد و به تمام اپلیکیشن های ارتباطی آن دسترسی پیدا نمود. شرایط زندگی خصوصی تان ممکن است طوری شده باشد که شما وادار به کنترل گوشی افراد خانواده خود شوید. هک گوشی همسر بهترین راه است که به ذهن شما می رسد. شما می توانید برای هک کردن تضمینی گوشی همسرتان از برنامه اسپای۲۴، اپلیکشن کاربردی در حوزه کنترل گوشی دیگران استفاده کنید.

شما برای رخنه به فضای مجازی و تلفن همراه طرف مقابل تان بدون شک باید راهی را پیدا کنید که بدون نصب نرم افزار کنترل گوشی همسر و ردیابی گوشی همسر این کار را انجام دهید. در ادامه از این مطلب از وبسایت اسپای۲۴ شما را با ردیابی گوشی همسر رایگان و نصب جی پی اس روی گوشی همسر آشنا می کنیم.

دلایل متعدد کنترل گوشی همسر

گسترش فضای مجازی و همچنین محبوبیت و فعالیت بیش از اندازه کاربران در شبکه های اجتماعی مختلف، بنیاد بسیاری از خانواده را از هم گسسته است. فضای مجازی در واقع بستری را برای خیانت زوجین به یکدیگر فراهم کرده که متاسفانه رو به روز با افزایش حضور کاربران و همچنین بالا رفتن آمار طلاق در کشور، رو به رو هستیم. اعتماد، اصلی ترین ستون تشکیل خانواده و ارتباط عاطفی است که اگر از بین برود، روابط عاطفی میان زوجین روز به روز سرد تر می شود.

از این جهت عدم اعتماد میان زوجین و شک و تردید نسبت به خیانت کردن پارتنر ها، موجب شده تا امروزه بسیاری از خانم ها و آقایان دست به کنترل و ردیابی همسرشان بزنند. به همین دلیل کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه رایگان، امروزه به یکی از جنجالی ترین خبر های دنیا اینترنت تبدیل شده و متاسفانه تعداد افرادی که به دنبال راه های هک و کنترل همسر خود هستند، روز به روز افزایش می یابند.

کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه

آیا کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه ممکن است؟

با این که هک کردن و کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه یک امر غیر قانونی است و انجام آن، به معنی نقض حریم شخصی فرد مقابل است، اما با این حال افراد زیادی در صدد ردیابی همسر خود بر می آیند. همان طور که می دانید هک کردن تلفن همراه یک فرد و کنترل آن، با نصب برنامه های مخصوص جاسوسی امکان پذیر می باشد. اما برخی از افراد به هیچ عنوان امکان دسترسی به تلفن همراه همسرشان را برای نصب برنامه های جاسوسی، ندارد.

به همین دلیل می توانند از راه های کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه استفاده کنند. به طور کلی باید بدانید که امکان نفوذ به تلفن همراه یک فرد بدون برنامه امکان پذیر نیست، اما می توانید برنامه های جاسوسی را از راه دور بر روی تلفن همراه فرد مورد نظر نصب نمایید و علاوه بر دسترسی به تمامی اطلاعات ضروری و حیاتی او، موقعیت مکانی اش را نیز در هر لحظه ردیابی کنید.

هک گوشی همراه با استفاده از بدافزار :

یک روش هک گوشی همراه طراحی و ساخت بد افزار هایی است که توانایی نابودی دیوار های امنیتی گوشی همراه را داشته باشند و بتوانند به اطلاعات گوشی همراه نفوذ کنند، در این روش شما در ابتدا یک یا چند اعلان را می توانید جعل کنید تا کاربر نسبت به یکی از اعلان ها واکنش نشان داده و با تایید اعلان، اجازه ورود به بدافزار را بدهد.

استفاده از بد افزار معمولا برای دزدین اطلاعات و از بین بردن یک سیستم است به همین دلیل غیر قانونی می باشد، تنها بد افزاری که شما می توانید به صورت قانونی از آن استفاده کنید کی لاگرها هستند، کی لاگر ها حریم شخصی فرد را به صورت کلی نابود می کنند و خطرناک ترین نمونه بدافزار برای کار شناخته می شوند.

برنامه ردیابی گوشی همسر

استفاده از کیلاگرها برای کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه:

در صورتی که شما از کی لاگر ها استفاده کنید تمامی اطلاعات گوشی همراه کاربر حتی چیزی در حال حاضر در حال تایپ آن می باشد نیز دزدیده خواهد شد و در اختیار شما قرار می گیرد، از اطلاعات دزدیده شده و کلی کی لاگر ها تا به امروز می توان به چت های خصوصی، اطلاعات حساب های شخصی و شبکه های اجتماعی، حتی حساب های بانکی، البوم و مخاطبین یک شخص اشاره کرد.

خطر استفاده از کیلاگر ها از بین بردن سیستم عامل گوشی هدف می باشد، کی لاگر برای رسیدن به هدف خود همه چیز را نابود می کند و ممکن است پس از اینکه شما کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه در دست گرفتید، بدون اطلاع شما کی لاگر ها به صورت متعدد به سیستم عامل گوشی حمله کنند تا باعث نابودی کامل و از بین رفتن گوشی همراه همسر شما شوند.

ردیاب گوشی همسر

هک گوشی با استفاده از روش Rat:

از خطرناک ترین نمونه های حمله به گوشی یک فرد را برای هک میتوان حمله RAT معرفی کرد، شما برای استفاده از روش RAT در ابتدا باید یک برنامه را در سیستم عامل خود نصب کنید تا حمله RAT را کنترل کند و در نهایت اطلاعات خواسته شده را به شما ارائه کند، RAT ها به صورت نامحسوس عمل می کنند برای مثال زمانی که کاربر در حال انجام یک بازی می باشد RAT به شخص یک اعلان ارور ارسال می کند زیرا کاربر درگیر بازی است و به این اعلان به چه چیزی اشاره دارد توجه نمی کند و تنها با زدن یک دکمه می خواهد آن را رد کند.

زمانی که کاربر در شرایط مختلف بر روی یکی از کادر ها کلیک کند، RAT ها می توانند به راحتی به گوشی همراه نفوذ کنند، اولین کار هر RAT در گوشی همراه از بین بردن سیستم امنیتی گوشی همراه می باشد، زیرا سیستم امنیتی زمانی که RAT قصد ورود به اطلاعات و کنترل آنها را داشته باشد با او مقابله خواهد کرد.

( در صورتی که کاربرد در گوشی همراه خود از برنامه های امنیتی و افزایش حفاظت گوشی استفاده کرده باشد، اولین کار RAT غیر فعال کردن برنامه به صورت کامل است.)

RAT ها پس از اینکه سیستم امنیتی را به صورت کامل از بین ببرند می توانند در گوشی همراه مستقر شوند، پس از مستقر شدن شما به یک باز زمانی کوتاه نیاز دارید تا RAT  ها بتوانند تمامی شبکه های اجتماعی و برنامه های موجود را آلوده کنند و اطلاعات آنها را دریافت کنند.

در طول این بازه زمانی شما کم کم اطلاعات را در برنامه نصب شده خود دریافت خواهید کرد و پس از اتمام بازه زمانی مورد نیاز شما به صورت کامل کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه در اختیار گرفته اید، اما از نکات بد استفاده از RAT ها می توان به حملات متعدد آنها پس از هک گوشی اشاره کرد که شما کنترلی بر آن نخواهید داشت، زیرا گوشی مورد نظر دیگر سیستم امنیتی خود را از دست داده است و RAT ها تا زمانی که تمامی سیستم را از بین نبرند کار خود را تموم نمی کنند.

نصب جی پی اس روی گوشی همسر

اطلاعات دریافتی توسط RAT ها:

 • تمامی چت های موجود در گوشی همراه
 • تصاویر موجود در گالری
 • مخاطبین گوشی همراه و لیست تماس ها
 • دسترسی به تمامی شبکه های اجتماعی گوشی همراه
 • توانایی کنترل گوشی

هک گوشی همراه با استفاده از روش فیشینگ:

روش فیشینگ نسبت به دو روش بیان شده برای کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه روش آسان تری می باشد، در این روش شما از یک حمله جعلی استفاده می کنید، برای مثال اگر قصد ورود به تلگرام همسر خود را دارید، در روش فیشینگ یک صفحه لاگین تلگرام فیک طراحی می شود و زمانی که فرد در حال استفاده از تلگرام است ناگهان به کاربر نشان داده می شود کاربر تصور دارد که حساب کاربری او دچار مشکل شده است و مجبور به وارد کردن اطلاعات حساب و رمز ورود خود می باشد اما درواقع در حال وارد اطلاعات مورد نیاز برای ورود شما به حساب کاربری است.

این حمله تنها برای تلگرام صدق نمی کند برای هک گوشی مانند در بخش های مختلف و نمونه اعلان های مختلف به گوشی همراه همسر شما ارسال می شوند تا در نهایت در کوتاه ترین بازه زمانی کنترل تمامی گوشی همراه و تمامی شبکه های اجتماعی در اختیار شما قرار گیرد.

بهترین نرم افزار کنترل گوشی همسر

هک گوشی با استفاده از برنامه:

همانطور که در بخش بالا مطالعه کردید، هک گوشی همراه با استفاده از برنامه می تواند از خطرناک نمونه های کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه است، به همین دلیل برای هک های قانونی مانند هک گوشی فرزندان یا هک گوشی همسر در شرایط سخت برنامه هایی طراحی شده اند که شما می توانید با استفاده از آنها در کوتاه ترین زمان ممکن به هک گوشی بپردازید.

با استفاده از برنامه شما به جز اینکه برنامه را نصب کنید نیاز به انجام هیچ کار دیگری ندارید زیرا تمامی مراحل انجام شده و از قبل در سیستم گوشی همراه شما ذخیره شده اند، برای کارکرد کنترل گوشی با نصب برنامه شما باید برنامه را در گوشی هدف نصب کنید و سپس برنامه به صورت کامل مخفی خواهد شد، اگر نمی خواهید برنامه را نصب کنید باید شماره سریال گوشی همراه همسر خود را برای کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه در اختیار داشته باشید.

نرم افزار کنترل گوشی همسر

چگونگی کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه

بدون نصب هیچ گونه برنامه جاسوسی، نمی توان تلفن همراه فرد دیگری را کنترل نمود. اما می توانید با استفاده از نرم افزار های کنترل از راه دور، به تلفن همراه همسرتان نفوذ کنید. کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه بدین گونه است که شما باید لینک های مخرب و ویروسی را برای فرد مقابل ارسال نمایید. برای این امر کافی است تا یک برنامه جاسوسی مخصوص را بر روی تلفن همراه و یا سیستم کامپیوتر خود نصب کنید و با استفاده از آن، لینک ها و پیام های مخرب را بسازید.

لینک های مخرب اغلب به صورت آیکون اپلیکیشن های ارتباطی نظیر اینستاگرام، تلگرام و یا واتساپ ساخته می شوند و بیانگر آپدیت های جدید این اپلیکیشن ها هستند. اما در حقیقت، ان ها ویروس های مخربی اند که پس از کلیک بر روی آن ها، به صورت خودکار و پنهان بر روی تلفن همراه افراد نصب می شوند و عملیات های جاسوسی را انجام می دهند.

بنابراین اگر به دنبال کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه هستید، بهتر است که از این لینک های مخرب استفاده کنید. با این روش به راحتی تلفن همراه همسرتان را مورد حملات فیشینگ قرار می دهید و می توانید او را کنترل و دریابی کنید. این لینک ها را می توانید از طریق ایمیل، SMS و دایرکت اینستاگرام و … برای همسرتان و یا هر فرد دیگری ارسال نمایید. بدین تربیت آن ها با باز کردن پیام شما، راه نفوذ به اطلاعاتشان را در اختیارتان قرار می دهند.

ردیابی گوشی همسر

با کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه به چه اطلاعاتی دست پیدا می کنیم؟

هنگامی که فرایند کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه را با موفقیت به سرانجام رساندید، می توانید کنترل کامل تلفن همراه او را در دست بگیرید. شما می توانید به تاریخچه تمامی تماس ها و پیامک های او دسترسی داشته باشید. همچنین امکان مشاهده تمام فیلم ها و عکس های دانلود شده و یا به اشتراک گذاشته شده نیز برای شما فراهم می شود. با نفوذ به تلفن همراه همسرتان، می توانید بر تمامی چت های او و حتی ویس چت ها و صدا های ارسال شده برای او، به صورت آنلاین نظارت کنید و لیست مخاطبانش را بررسی نمایید.

علاوه بر این ها می توانید ردیابی گوشی همسر بدون نصب نرم افزار را نیز انجام دهید و با فعال کردن گزینه location در تلفن همراه او، موقعیت مکانی لحظه به لحظه او را نیز مشاهده نمایید. با استفاده از این روش، می توانید کاربران او را بلاک و یا تماس هایش را مسدود کنید. در برخی شرایط حتی می توانید از راه دور، قفل صفحه تلفن او را تغییر دهید و دسترسی همسرتان به گوشی خودش را محدود نمایید.

ردیابی گوشی همسر رایگان

ردیابی گوشی همسر با GPS و Gmail

امروزه اکثر تلفن های هوشمند، منطبق با سیستم های ماهواره ای و سیستم جی پی اس، طراحی و تولید شده اند. یکی دیگر از راه های کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه، استفاده از سیستم GPS درون تلفن همراه او می باشد. برای ردیابی گوشی بدون نصب برنامه رایگان، تنها کافی است تا با روش فیشینگ به تلفن همراه او از راه دور دسترسی پیدا کنید و گزینه GPS تلفن را فعال نمایید.

با فعال کردن این گزینه می توانید  به صورت آنلاین، موقعیت مکانی همسرتان را بر روی نقشه مکان یاب مشاهده نمایید. یکی دیگر از ترفند های ممکن برای دسترسی به برنامه ها و ایمیل های تلفن همراه همسرتان، استفاده از آدرس Gmail خود در حساب های گوگل می باشد. شما می توانید آدرس Gmail همسرتان را در اکانت های سرویس های گوگل به آدرس Gmail خودتان تغییر دهید و به اکانت های گوگل او نفوذ کنید. با این ترفند می توانید تاریخچه سرچ سرویس گوگل را نیز مشاهده و کنترل نمایید.

مقاله: بهترین روش هک گوشی همسر 

کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه

قابلیت نرم افزار های کنترل کننده از راه دور

برترین و اصلی ترین قابلیتی که نرم افزار های کنترل از راه دور دارند، این است که آیکون آن ها به طور خودکار در تلفن همراه همسرتان مخفی می شود و از هیچ طریقی نمی تواند به وجود این برنامه ها پی ببرد. این برنامه ها به صورت کاملا خودکار فعالیت می کنند و هر تغییر در تلفن همراه همسرتان را برای شما ارسال خواهند کرد. با کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه، حتی می توانید تماس ها و پیام های او را بازیابی نمایید و با دسترسی به دوربین های گوشی همسرتان، از آن ها اسکرین شات بگیرید.

از دیگر قابلیت های این برنامه ها، این است که می توانید با استفاده از ان ها وبسایت های مختلف را برای همسرتان فیلتر و اپلیکیشن های ارتباطی او را مسدود نمایید. امکان خاموش و روشن کردن تلفن همراه همسرتان از راه دور، نیز از دیگر قابلیت های منحصر به فرد برنامه های جاسوسی می باشند. شما حتی می توانید حافظه داخلی و کارت SD را به طور کامل فرمت کنید و تلفن همراه را ریست نمایید.

کنترل گوشی همسر بدون نصب کردن برنامه

بهترین برنامه های کنترل گوشی از راه دور؛ نرم افزار کنترل گوشی همسر

امروزه نرم افزار های مختلفی برای هک کردن و نفوذ به تلفن های همراه، طراحی شده اند که به راحتی می توانید آن ها را هم با نسخه رایگان و هم با نسخه پولی، از سایت ما دانلود نمایید. یکی از مزیت های مهم این نرم افزار ها، این است که طراحی آن ها بسیار ساده انجام شده تا افراد مبتدی و تازه کار نیز بتوانند از آن ها استفاده کنند.

AndroidRAT و Hackode از جدید ترین و کاربردی ترین ابزار ها برای کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه هستند که ویروس های قدرتمندی را به تلفن همراه همسرتان انتقال می دهند و اطلاعات آن را به سرقت می برند. برنامه هایی نظیر DroidBox، Nmap، SSHDroid و Shark For Root از دیگر نرم افزار های مناسب و قوی برای جاسوسی از راه دور می باشند.

 • “نرم افزار کنترل گوشی همسر برای ایفون”
 • “کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه رایگان”
 • “کنترل گوشی فرزندان”
 • “کنترل گوشی فرزندان رایگان”
 • “کنترل گوشی از راه دور”
 • “کنترل واتس اپ دیگران”

ردیابی گوشی همسر با کمک سایت ایکسپای!

در آخر باید به شما بگوییم که هک کردن گوشی طرف مقابل و ردیابی گوشی همسر بدون نصب هیچ نوع برنامه ای قابل امکان نیست. اما شما می توانید از راه دور و بدون این که همسر تان متوجه شود اقدام به نصب نرم افزار کنترل گوشی همسر بر روی گوشی ها آن ها کنید. بدافزارها و فیشینگ از جمله روش های هک کردن می باشد. در مطالب فوق مفصل در مورد همه موارد توضیح داده ایم. بسیار متشکریم که تا پایان این مقاله از سایت SPY24 ما را همراهی کردید. شما می توانید از برنامه SPY24، اپلیکشن کاربردی در حوزه کنترل گوشی دیگران استفاده کنید.

منبع: www.business2community.com، messagingapplab.com

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا