جاسوسی گوشینرم افزار کنترل والدین

کنترل موبایل از راه دور بدون دسترسی به تلفن مورد نظر

والدین بسیاری روزانه در اینترنت به دنبال روش هایی می گردند تا بتوانند  امنیت و حفاظت خانواده خود را تامین کنند . کنترل موبایل از راه دور یکی از روش های شگفت انگیزی است که در دسترس قرار گرفته است. با نرم افزارهای کنترل موبایل از راه دور می توانید بر تمامی فعالیت ها اعضای خانواده خود در گوشی همراه  مانند پیام ها، تماس ها و حتی ردیابی کردن آنها از راه دور نظارت داشته باشید.

کنترل موبایل از راه دور

بی شک نام کنترل موبایل از راه دور را بسیار شنیده اید. بسیاری از والدین به دلیل مشغله های کاری و خارج بودن از منزل تمایل دارند فعالیت های اعضای خانواده خود را کنترل کنند. کنترل موبایل از راه دور قادر است بدون نیاز داشت به گوشی فرد مورد نظرتان تمامی فعالیت های که او در تلفن خود انجام می دهد از جمله پیامها، تماسها، عکس ها و فیلم  را به شما نشان دهد. کنترل موبایل از راه دور می تواند با استفاده از برنامه های بسیاری که در این زمینه طراحی شده است در اختیار شما قرار بگیرد. کافیست یکی از این برنامه ها و قابلیت های آن را بشناسید و با خیالی آسوده از فرزند خود محافظت کنید.

کنترل موبایل از راه دور

به چه دلایلی به کنترل موبایل از راه دور نیاز داریم

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که به هر دلیلی تمایل به کنترل و ردیابی کردن موبایل از راه دور اعضای خانواده به خصوص کودکان و نوجوانان  را داشته باشید .

. با توجه به اینکه پیشرفت تکنولوژی موجب آن شده است که بیشتر کاربران این دستگاه کودکان و نوجوانان باشند لذا از خطراتی که ممکن است از طریق گوشی های هوشمند فرزندانمان را تهدید کند نباید غافل باشیم بهترین دلیل برای استفاده از کنترل موبایل از راه دور  نظارت بر کارهایی است که فرزند ما دور از چشم ما با آن درگیر است.

یکی از مهمترین دلایلی که ممکن است ما تمایل داشته باشیم موبایل خود را کنترل یا ردیابی کنیم زمانی است که دستگاه موبایل خود را گم کرده باشیم یا حتی آن را به سرقت برده باشند. با توجه به اینکه هر فردی در گوشی موبایل خود می تواند هزاران عکس و فیلم خانوادگی و شماره تلفن های کاری را داشته باشد، داشتن یک نرم افزار کنترل و ردیابی از راه دور برای اینکه بتوانیم قبل از سارق به آن دستیابی داشته باشیم می تواند کمک بسیاری خوبی برای ما باشد حتی این امکان وجود دارد با نرم افزارهای کنترل و ردیابی از طریق جی پی اس می شود مکان موبایل را ردیابی کرد.

اگر پدر و مادر پیری در خانه دارید به دلایل شرایط کاری مجبور هستید آنها را در خانه تنها بگذارید و نگران بیرون رفتن آنها هستید با کنترل موبایل از راه دور می توانید مکان آنها را ردیابی کنید.

کنترل موبایل از راه دور

هک کردن گوشی موبایل بدون دسترسی به آن

برای هک کردن گوشی موبایل ضروری نیست که شما  حتما یک  هکر حرفه ای باشید. شما فقط باید چند مهارت را بیاموزید و بعد می توانید یک گوشی موبایل را هک کنید .هک کردن و کنترل موبایل از راه دور به روش های مختلفی امکان پذیر است.، شما به راحتی می توانید با نصب یکی از نرم افزارهای هک موجود در بازار، این کار را انجام دهید. با این وجود، نرم افزارهای زیادی وجود دارد که ادعا می کنند می توانند تلفن را هک کنند اما همه این ادعاها صحیح نیستند، بنابراین ما بهترین برنامه ای را که می توانند به شما کمک کنند تلفن شخصی را بدون دسترسی داشتن به آن به راحتی هک کنید، به شما در این مقاله معرفی می کنیم

کنترل موبایل از راه دور

آیا  از طریق شماره موبایل می توان گوشی را هک کرد

وقتی نوبت به هک شدن تلفن اندروید می رسد، ممکن است تلفن همراه را هک کرده یا مکان افراد را با شماره تلفن همراه پیدا کنید. برای هک کردن تلفن همراه اندروید ممکن است به شماره IMEI و شرکت مخابراتی نیاز داشته باشید.

هک کردن گوشی تلفن همراه با استفاده از شماره تلفن از طریق تبادل شبکه سیگنالینگ امکان پذیر می شود.

سیستم سیگنالینگ در زمان برقراری تماس ها یا ارسال پیام ها می تواند شماره تلفن، انتقال پیام ها را از یک شبکه به شبکه دیگر متصل کند. حال از راه سیستم سیگنالینگ و بر اساس شماره تلفن گوشی موبایل مورد نظر می توان مکان شخصی که قصد کنترل آن را داریم ردیابی کنیم. همچنین قادر خواهیم بود پیام هایی که دریافت یا ارسال می کند را از راه دور مشاهده کنیم. این سیستم این امکان را به ما می دهد که بتوانیم مکالمه های تلفنی موبایل مورد نظر را گوش دهیم و در صورت تمایل آنها را ضبط کنیم.

لازم است این را بدانید که در این زمینه هیچ آسیبی به گوشی تلفن شما وارد نمی شود در واقع این شبکه تلفن همراه شما است که هک می شود نه گوشی موبایل.

کنترل موبایل از راه دور

روش های هک کردن و کنترل موبایل از راه دور  با شماره تلفن

همانطور که در بالا اشاره شد برای هک کردن گوشی تلفن روش های گوناگونی وجود دارد که اکثر آنها نیازمند دانش برنامه نویسی و هکر حرفه ایی بودن است. از آنجا که آموختن زبان برنامه نویسی اصلا کار ساده ای نیست برنامه های زیادی در زمینه کنترل والدین بر اعضای خانواده طراحی شده است که به شما امکان می دهد بتوانید به راحتی و بدون داشتن اطلاعات برنامه نویسی و با استفاده از برنامه های هکر حرفه ایی بتوانید فرزندانتان را از راه دور کنترل و مراقبت کند

یکی از بهترین برنامه های ردیابی و کنترل موبایل از راه دور  جهت حفظ امنیت کودکان و نوجوانان در فضای مجازی و کنترل بازی های که در موبایل خود نصب می کنند نرم افزار نظارت آزاد می باشد.

کنترل موبایل از راه دور

نرم افزار کنترل و ردیابی نظارت آزاد

برنامه نظارت آزاد یکی از برنامه های کاربردی است که با کمک آن می توانید تمامی فعالیت هایی که فرزند شما در موبایل خود انجام می دهد را از راه دور کنترل و نظارت کنید. این برنامه در سه نسخه تنظیم شده است که هر کدام از نسخه های آن قابلیت های ویژه ایی دارند.

در نسخه اول شما می توانید برنامه نظارت آزاد را  در گوشی مورد نظر خود نصب نمایید. این برنامه به محض نصب شدن می تواند از دید خارج شود و فرد مورد نظر شما قادر نیست آن را بین برنامه های موبایل خود پیدا کند.

در نسخه دوم  شما می توانید تنها با در دست داشتن شماره موبایل و شماره سریال موبایل مورد نظرتان بتوانید گوشی که قصد نظارت بر آن را دارید هک کنید.

با نسخه سوم این برنامه شما می توانید لینک برنامه را برای فرد مورد نظر خود ارسال کنید. شما می توانید آیکون برنامه را به شکل آیکون های دیگر در بیاورید و از او بخواهید آن را در گوشی خود نصب کند. بعد از وارد شدن به لینک و نصب آن این برنامه این قابلیت را دارد که از دید خارج شود و کسی متوجه نصب آن نشود.

کنترل موبایل از راه دور

قابلیت های نرم افزار کنترل آزاد

سامانه همیار جی پی اس یکی از بهترین سامانه ها برای نظارت و کنترل موبایل از راه دور فرزندان است. برنامه نظارت آزاد سامانه همیار جی پی اس با نصبی بسیار آسان و ساده برای کمک به شما طراحی شده است برخی از قابلیت های این برنامه در زیر ذکر شده است.

–          کنترل تماس های تلفنی و پیام ها با ذکر دقیق تاریخ

–          کنترل کردن پیام هایی که در شبکه های اجتماعی نظیر واتساپ و تلگرام رد و بدل شده است.

–          موقعیت مکانی و مسیرهایی که فرزند شما طی کرده است.

–          تمامی سایت هایی که از ان بازدیده کرده است

–          تمامی برنامه هایی که نصب یا حذف کرده است.

–          با قابلیت پنهان سازی برنامه

–          مدیریت و کنترل از راه دور

–          بدون نیاز به دسترسی به تلفن  مورد نظر

–          قابلیت مسدود کردن شماره های ناشناس و سایت های غیر اخلاقی

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا