دسته‌بندی نشده

روش های ردیابی و کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه

کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه از راه دور، در حال حاضر کاری است که هر کسی، چه پیر و چه جوان بدون هیچ گونه تخصص فنی می تواند انجام دهد. با استفاده از برنامه های جاسوسی تلفن، می توانید به راحتی به عملکردهای حیاتی یک تلفن دسترسی پیدا کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را بدون دسترسی یا تشخیص جمع آوری کنید.

آیا می توانید بدون دسترسی به تلفن جاسوسی کنید؟

شاید شما هم تا به حال خواسته باشید کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه را گوشی کسی دیگر را امتحان کنید. بسیاری از ما علاقه ای به استفاده از برنامه های کنترل و ردیابی نداریم یا به دلیل عدم آشنایی با فناوری و یا عدم اطمینان به برنامه های کنترل و ردیابی، کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه را بیشتر میپسندید. برای کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه چندین روش وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه

کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه با روش Device Manager Android

در هر دستگاه اندروید Device Manager Android به طور پیش فرض نصب شده است. همچنین به عنوان “دستگاه من را پیدا کنید” شناخته می شود. استفاده از آن بسیار ساده است زیرا در اکثر دستگاه های اندروید فعال است. نیازی به نصب نیست. فقط باید مطمئن شوید که تلفن مورد نظر به اینترنت متصل است. برای دسترسی به آن ، به اعتبارنامه حساب Google متصل به مدیر دستگاه اندروید نیاز دارید. بیایید ببینیم چگونه کار می کند. این یک راه حل کنترل تلفن همراه کامل نیست اما از چهار عملکرد پشتیبانی می کند.

مکان تلفن را ردیابی کنید

زنگ بزنید

تلفن را قفل کنید

پاک کردن اطلاعات گوشی

استفاده از Find My Device آسان است و در اکثر دستگاه های Android فعال می شود. برای دسترسی به Find My Device ، باید از اعتبار حساب Google تلفن استفاده کنید. در اینجا این روش است:

از مرورگر وب رایانه خود ، از google.com/android/devicemanager دیدن کنید.

اطلاعات کاربری حساب Google مربوط به اندروید را که قصد کنترل آن را دارید وارد کنید

اکنون صفحه نمایش نقشه را نشان می دهد و محل تلفن را نشان می دهد و همچنین گزینه های زنگ زدن ، قفل و پاک کردن را نیز خواهید داشت.

کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه

کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه با روش جدول زمانی  توسط Google

در اینجا روش دیگری برای کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه برای اندروید، وجود دارد. این روش به عنوان “تاریخچه مسیر” شناخته می شد اما اکنون به آن “خط زمان شما” می گویند و درست مانند مدیر دستگاه اندروید با حساب گوگل کار می کند. برای کار کردن، دستگاه اندروید مورد نظر باید به اینترنت متصل باشد و گزینه مکان فعال شود. همچنین باید به اعتبارنامه حساب گوگل دستگاه موردنظر دسترسی داشته باشید.

Google Maps را در مرورگر خود باز کنید.

با حساب گوگل متصل به اندروید که می خواهید آن را کنترل کنید، وارد شوید.

از سمت چپ بالای صفحه روی «منو» کلیک کنید.

روی «Timeline شما» کلیک کنید

این جدول زمانی را نشان می دهد که شخص مورد نظر کجا سفر کرده است.

برای مشاهده مکان هایی که اخیراً توسط Android مشاهده شده است ، روی منو >> مکان های شما >> بازدید شده کلیک کنید.

کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه

کنترل تلفن همراه به صورت گسترده تر

روشهای ذکر شده در بالا مطمئناً کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه را در اختیار شما قرار می دهد، اما جاسوسی گسترده ای را در اندروید ارائه نمی دهد. فقط می توانید مکان اندروید را ردیابی کرده یا چند عملکرد را از راه دور انجام دهید. اگر می خواهید گوشی اندرویدی را کنترل کنید  و همه موارد ذخیره شده در تلفن شامل: پیام های متنی، محل پیگیری، گزارش تماس ها و غیره را مشاهده کنید ، تنها با نصب یک برنامه کنترل و ردیابی امکان پذیر است. اگرچه شما نیاز به دسترسی فیزیکی به دستگاه دارید اما فقط برای 10 تا 15 دقیقه است. به علاوه، می توانید برنامه را مخفی کنید تا صاحب دستگاه اندروید متوجه نشود که برنامه جاسوسی روی گوشی او نصب شده است. خوب است بدانید که بدون نصب نرم افزار نمی توانید از گوشی اندروید را کنترل کنید. حتی این برنامه های جاسوسی نیاز به نصب دارند و این روش نیاز به فعالیت انسانی دارد. برای بارگیری و نصب برنامه نیز به دسترسی فیزیکی به دستگاه مورد نظر نیاز خواهید داشت.

کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه

کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه در آیفون

با کمک  از برنامه Family Family Orbit iPhone قادر خواهید بود،  کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه را بدون روت کردن تحت نظارت داشته باشید. این برنامه قدرتمند و قابل اعتماد است و شما را قادر می سازد تا با استفاده از دو روش فعالیتهای تلفن را زیر نظر داشته باشید: iCloud و iTunes. این روشها بسیار آسان هستند – تنها بخش دشوار یافتن Apple ID و رمز عبور تلفن مورد نظر است.

کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه

روش iCloud

این روش به شما کمک می کند تا با کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه، فعالیتها را بر روی iPhone ، iPad یا iPod Touch مخفیانه کنترل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در نرم افزار مانیتورینگ آیفون Family Orbit ثبت نام کنید و از Apple ID و رمز عبور تلفن مورد نظر برای ورود به سیستم استفاده کنید. از آنجا که سرور iCloud تمام جزئیات استفاده از تلفن را ذخیره می کند، برنامه Family Orbit یک اتصال از راه دور با سرور ایجاد می کند و شما را قادر می سازد تا تمام استفاده  هایی که از تلفن می شود، را مشاهده کنید. شما قادر خواهید بود بر تماس ها، پیام های متنی، سابقه وب، عکس ها، مخاطبین و موارد دیگر نظارت داشته باشید. علاوه بر این، ردیاب GPS تاریخچه موقعیت مکانی گوشی را استخراج می کند. همچنین می توانید از برنامه Family Orbit برای نظارت بر مکان آنها استفاده کنید. این برنامه به شما امکان می دهد چندین دستگاه را از یک حساب نظارت کنید.

کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه

روش iTunes

می توانید با استفاده از Family Orbit iPhone Tracker میزان استفاده از تلفن فرزند خود را که در پشتیبان iTunes محلی ذخیره شده است، کنترل کنید. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا میزان استفاده از تلفن را بصورت محرمانه بدون جیلبریک یا نصب هیچ برنامه ای بر روی گوشی مورد نظر پیگیری کنید.

برای کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه در آیفون، شما فقط برنامه را روی رایانه Windows یا Mac خود نصب می کنید و از iTunes برای پیکربندی تلفن مورد نظر برای پشتیبان گیری از رایانه خود با iTunes استفاده می کنید. سپس نرم افزار مانیتورینگ Family Orbit پشتیبان ها را رمزگشایی کرده و در کنترل پنل شما بارگذاری می کند، جایی که می توانید تمام فعالیت های تلفن آنها را مشاهده کنید. این برنامه به شما امکان می دهد موارد زیر را کنترل کنید:

تماس

پیام های متنی

برنامه های نصب شده

عکس و فیلم

جستجوهای اینترنتی

چت در WhatsApp ، Viber ، Kik و LINE

محل

مخاطبین و تقویم

 

نتیجه

در واقع امکان کنترل تلفن همراه بدون نصب برنامه وجود دارد، اما فقط برای دستگاه های iOS. برای دستگاه های Android ، باید برنامه یا نرم افزار ردیابی را نصب کنید. در میان بسیاری از برنامه های ردیابی موجود، Family Orbit با ویژگی های منحصر به فرد و سهولت استفاده برجسته می شود. این برنامه بسیار امن ، دقیق و قابل اعتماد است و می توانید از آن در هر دو دستگاه Android و iOS استفاده کنید.

Family Orbit دقیق ترین و مطمئن ترین برنامه ای است که می توانید از آن برای نظارت بر تلفن همراه Android استفاده کنید. استفاده از این برنامه بسیار آسان است و به صورت لحظه ای اطلاعاتی را در مورد تماس های تلفن همراه ، پیام های متنی ، برنامه ها ، عکس ها ، موقعیت مکانی و موارد دیگر به شما ارائه می دهد. بنابراین ، می توانید از آن برای نظارت بر فعالیت های تلفن فرزندان خود از هر کجا که هستید استفاده کنید.Family Orbit بسیار آسان است.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا