امنیت شبکه و هکبرنامه هکجاسوسی گوشینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

چگونگی انجام هک اندروید با لینک (Hack Android With Link)

امروزه هک اندروید با لینک یکی از پرطرفدارترین شیوه ها هک شناسایی می شود، در واقع اگر بخواهیم به صورت کلی هک را بررسی کنیم، واژه هک یکی از پرطرفدارترین واژه های مورد بررسی است که با استفاده از روش های پیچیده به دستگاه های مختلف نفوذ کرده و به اطلاعات آنها دسترسی پیدا می کند.

هکر ها را می توان یکی از قدرتمندترین افراد دانست، زیرا توانایی دسترسی به تمامی اطلاعات در سراسر جهان را دارند، اما همینطور افرادی هستند که می توانند امنیت مجازی و گوشی های اندروید را بالا ببرند و از هک اندروید با لینک و روش های دیگر هک اندروید جلوگیری کنند، در این متن به صورت کلی هک اندروید با لینک برای شما توضیح داده و روش های جلوگیری از آن را نیز برای شما بیان خواهیم کرد.

هک اندروید با لینک :

هک اندروید با لینک همانطور که گفته شد یکی از روش های هک در سال 2021 شناخته می شود، این روش توسط افرادی که هکر های حرفه ای هستند، مورد استفاده قرار می گیرد زیرا افرادی که می خواهند از هک اندروید جلوگیری کنند توجه بسیار کمی به هک اندروید با لینک دارند و هکر ها به راحتی می توانند از این روش برای دسترسی به اطلاعات مختلف استفاده کنند.

در این روش هکر یک لینک را برای هک گوشی اندروید برای مخاطب ارسال می کند، سپس مخاطب به دلیل اطلاع نداشتن از هک اندروید با لینک، به صورت معمول روی لینک مورد نظر کلیک کرده و هکر می تواند با دریافت تایید مخاطب وارد گوشی او شود و به اطلاعات شخصی او دسترسی پیدا کند.

هک اندروید با لینک

لینک چیست؟

برای فراگیری هر چه بهتر هک اندروید با لینک، در ابتدا بهتر است که با لینک آلوده آشنا شوید، توجه داشته باشید در دنیای مجازی به صورت کلی به هرگونه سورس، صفحه، داکیومنت،  سرویس، برنامه و… که توانایی دسترسی به یک سورس، صفحه، داکیومنت،  سرویس، برنامه دیگر را داشته باشد، لینک گفته می شود.

البته در عبارت ساده تر می توان گفت یک لینک یعنی شما در یک صفحه اینترنتی روی یک لینک کلیک می کنید و سپس آن آدرس اینترنتی شما را به یک صفحه دیگر در اینترنت هدایت می کند.

لینک ها انواع بسیار زیادی دارند، برای مثال برخی از لینک  ها برای دانلود مورد استفاده قرار می گیرند، در حالی که برخی دیگر از لینک ها برای نمایش ویدیو و برخی از لینک ها برای پخش موزیک و حتی دانلود برنامه های مختلف و اجرای آنها مورد استفاده قرار می گیرند.

با این موارد می توان گفت لینک یک بخش بسیار مهم از صفحات اینترنت است و بدون لینک ها نمی توانیم در اینترنت حضور فعال داشته باشیم.

هک اندروید با لینک

لینک آلوده چیست؟

در بین لینک های موجود در اینترنت، لینک های وجود دارند که آلوده کننده اینترنت شما و دستگاه شما هستند، این لینک ها می توانند ویروس های مختلفی را به دستگاه شما وارد کرده و نرم افزارهای شما را به بد افزار ها تبدیل کنند تا به راحتی گوشی شما مورد هک قرار بگیرد.

توجه داشته باشید، بسیاری از افراد تصور دارند که این نمونه لینک ها با دیگر لینک های موجود تفاوت های اساسی دارند، در حالی که لینک های آلوده کاملا شبیه به لینک های مفید هستند و تفاوتی با آنها دارند، به همین دلیل شناسایی لینک های آلوده برای ما و شما می تواند غیر ممکن باشد اما به صورت کلی برای جلوگیری از وارد شدن ویروس توسط لینک آلوده به سیستم پیشنهاد می شود که زمان استفاده از لینک ها از آنتی ویروس و فایروال استفاده کنید، در این صورت حتی با آلوده بودن لینک نیز مورد هک گوشی و سیستم قرار نخواهید گرفت.

هک اندروید با لینک

ساخت لینک برای هک اندروید با لینک :

یکی از بزرگترین سوال های موجود درباره ساخت لینک های آلوده، هدف ساخت این لینک ها است. در پاسخ به این سوال می توانم بگویم علاوه بر هک اندروید با لینک، هدف های بسیار بزرگی می تواند پشت ساخت لینک های آلوده وجود داشته باشد که هک اندروید با لینک تنها بخشی از این اهداف است.

به صورت کلی اهداف ساخت لینک های آلوده را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

1 ــ انتشار ویروس در دستگاه شما

2 ــ تبدیل نرم افزارهای شما به بدافزار

3 ــ انتشار بدافزارها در دستگاه شما

4 ــ دسترسی به اهداف مالی با دسترسی به سیستم شما

5 ـ به دست آوردن اطلاعات سیستم

6 ــ به دست آوردن اطلاعات شخصی با هک اندروید با لینک

7 ــ نفوذ به برنامه های شخصی موجود در اینترنت شما

8 ــ هک سایت شما و….

با توجه به موارد بالا می توان گفت درصد بالایی از اهداف مربوط به هک اندروید با لینک و دسترسی به اهداف مالی می باشد، بیشتر گروه های مالی برای استفاده از سیستم از آنتی ویروس های قوی استفاده می کنند تا از نفوذ این لینک ها به سیستم خود جلوگیری کنند اما این آنتی ویروس ها باید توسط برنامه نویسان بسیار ماهر طراحی شده باشد، در این قسمت برای شما هک اندروید با لینک را به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

هک اندروید با لینک

روش هک اندروید با لینک :

همانطور که تا به اینجا متوجه شدید یکی از اهداف ساخت لینک های آلوده، هک اندروید با لینک است، در این روش هکر یک لینک آلوده و حرفه ای می سازد، سپس کاربر مورد نظر را با روش های مختلف ترغیب می کند تا روی لینک مورد نظر کلیک کند.

برای مثال در برخی از موارد هکر به کاربر وعده می دهد که با کلیک روی لینک می تواند فیلم های مخفی از شخصیت های مشهور را مشاهده کند یا می تواند به برنامه هایی که به راحتی در دسترس قرار نمی گیرند، دسترسی پیدا کند، در برخی از موارد نیز کاربر را به شرکت در مسابقه و دریافت جوایز مهم سوق می دهند و از این راه ها کاربر را مجاب می کنند که از لینک مورد نظر استفاده کند.

لینک آلوده مانند یک تایید از سمت کاربر برای هکر است، برای مثال هکر برای ورود به سیستم شما نیازمند یک اجازه کوتاه است، و لینک را برای شما ارسال می کند، زمانی که شما روی لینک کلیک می کنید، هکر به به راحتی اجازه را از شما دریافت کرده و وارد سیستم شما می شود.

در اولین مرحله هکر به تمامی اطلاعات شما در سیستم در کوتاه ترین مدت زمان ممکن دسترسی پیدا می کند، سپس در سیستم شما در تغییر کاربرد نرم افزارها، آنها را به بدافزار تبدیل کرده و باعث می شود تا اطلاعات شخصی شما را به صورت مخفیانه به سیستمی دیگر ارسال کنند، البته قابل ذکر است که شما می توانید به راحتی یک برنامه را در گوشی شخص مقابل برای انتقال اطلاعات نصب کنید.

هک اندروید با لینک

بهترین برنامه برای هک گوشی با لینک :

توجه داشته باشید شما زمانی که لینک را برای شخص مورد نظر ارسال می کنید، نیازمند به یک برنامه برای انتقال اطلاعات هستید، در این موقعیت به شما پیشنهاد می کنیم از نرم افزار SPY PLC استفاده کنید، این نرم افزار در SPY یک لینک را در اختیار کاربر مورد نظر قرار می دهد، زمانی که کاربر روی لینک کلیک می کند، نرم افزار روی سیستم مورد نظر به صورت خودکار و بدون اجازه کاربر یک برنامه نصب کرده و آن را در لیست پنهان برنامه ها قرار می دهد. کاربر مورد نظر به هیچ عنوان متوجه عملکرد برنامه نخواهد بود و شما پس از نصب برنامه به راحتی می توانید تمامی اطلاعات موجود در گوشی شخص مورد نظر را به گوشی خودتان انتقال دهید.

اطلاعاتی که می توان از طریق هک گوشی با لینک انتقال داد:

1 ــ لیست تماس های گوشی هدف

2 ــ لیست پیام های ارسالی و دریافتی گوشی هدف

3 ــ تمامی مکالمات تصویری

4 ــ استفاده از شنود مکالمات

5 ــ لیست تمام تصاویر موجود در گالری

6 ــ نمایش موقعیت مکانی هدف

7 ــ مشاهده تصاویر اطراف گوشی توسط دوربین گوشی مورد نظر

هک اندروید با لینک

هک گوشی با لینک برای چه افرادی مناسب است؟

طبق قانون جمهوری اسلامی گفته شده است که هک گوشی با هر روش می تواند یکی از سنگین ترین جرایم موجود باشد، اما به صورت کلی شما می توانید تنها برای سه مورد از هک گوشی استفاده کنید، عک گوشی فرزندان، هک گوشی والدین سالخورده، هک گوشی خودتان برای جلوگیری از دزدیده شدن گوشی و یا گم شدن گوشی، که می تواند به شما در پیدا کردن فرزندان، والدین سالخورده و پیدا کردن گوشی خودتان کمک ویژه ای داشته باشد.

هک اندروید با لینک

سخن پایانی :

در این متن به صورت کلی برای شما هک اندروید با لینک را توضیح داده ایم، برای جلوگیری از هک اندروید با لینک پیشنهاد  می شود که روی هیچ لینکی کلیک نکنید، مگر اینکه لینک مورد نظر از سایت های معتبر با آدرس سایتی https به شما داده شود، زیرا این سایت ها ارائه دهنده بد افزار و لینک های آلوده نبوده و شما می توانید به راحتی از لینک مورد نظر برای دانلود فیلم، دانلود برنامه، مراجعه به صفحات دیگر و… استفاده کنید.

توجه داشته باشید به هیچ عنوان برای استفاده از تلگرام و فیلتر شکن از لینک های ارائه دهنده استفاده نکنید، زیرا در 90% مواقع این لینک ها آلوده کننده گوشی همراه شما خواهند بود و باعث هک اندروید با لینک می شوند.

هک اندروید با لینک

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا