جاسوسی گوشیبرنامه هکهک گوشی

چگونه پیام واتساپ کسی را بدون دسترسی به گوشی او بخوانیم؟

واتس اپ کاملاً جزئی جدانشدنی از زندگی ما شده است. مردم در تمام طول روز از واتساپ استفاده می کنند، شاید کمی بیش از حد و وقتی گپ های واتس اپ بیش از حد زیاد می شوند، نمی توانید کنجکاو نشوید. چه فرزند باشد یا کارفرما، اگر فکر می کنید بیش از حد به برنامه پیام رسان اعتیاد پیدا کرده اند، چند راه حل وجود دارد که می توانید انتخاب کنید و روی واتس اپ آ« ها نظارت داشته باشید.. در این مقاله ما می خواهیم برخی از بهترین گزینه ها را برای هک واتساپ و خواندن پیام های واتساپ فردی بدون داشتن تلفن وی بررسی کنیم.

چگونه پیام WhatsApp کسی را بدون دسترسی به گوشی او بخوانیم؟

بیشتر بخوانید:

فهرست مطالب

آیا می توانید پیام های واتساپ را بدون داشتن تلفن شخص جاسوسی کنید؟

برای انجام مراحل کار باید حداقل یک بار به صورت فیزیکی به گوشی مد نظر دسترسی داشته باشید و مهم نیست که برای کدام روش تصمیم بگیرید. اکنون بسیاری از شما حتماً با وب سایتی روبرو شده اید که ادعا می کند از راه دور هک واتس اپ را انجام داده و به پیام های واتساپ دسترسی پیدا می کند. این را بخاطر داشته باشید که هیچ یک از این برنامه ها ارزش وقت و هزینه شما را ندارند. برنامه ها ممکن است بعداً به شما امکان دسترسی به فعالیت ها را بدهند اما برای نصب، باید دسترسی فیزیکی به گوشی داشته باشید. مخصوصاً اگر گوشی با سیستم عامل اندروید باشد بدون لمس آن، نمی توانید هیچ نرم افزاری از برنامه را روی آن نصب کنید.

در این مقاله به دو روش محبوب برای هک واتس اپ و دسترسی به پیام های واتساپ مطرح شده است:

روش 1: تقلب آدرس مک MAC spoofing

این یک روش است که به کاربران اجازه می‌دهد به هر دستگاه آی‌ او اس (آیفون و آیپد) دسترسی پیدا کنند، اما مربوط به جانب فنی است. با این حال، اگر علاقه‌مندید، این روش شامل تغییر آدرس مک شبکه تلفنی که شما در حال نظارت بر آن هستید، می‌شود.

مک مخفف آدرس کنترل دسترسی رسانه است و هر دستگاه متصل به یک شبکه این شماره یکتایی را دارد. چندین راه برای تغییر یا تغییر آدرس مک وجود دارد. با این حال، مگر اینکه در زمینه فنی ماهر باشید، این فرآیند را دشوار و فنی خواهید یافت.

روش 2: هک از طریق ابر Cloud Hacking:

این روش برای سیستم عامل   آیفون یا اندروید مناسب است. اگر به حساب گوگل یا اپل کاربر تلفن دسترسی دارید، می توانید هک واتس اپ را انجام داده و داده های واتساپ را که در تلفن ذخیره شده است، استخراج کنید.

هرگز نباید درگیر کلاهبرداری هایی شوید که ادعا می کنند هک واتس اپ یا هر برنامه پیام فوری دیگر بدون لمس گوشی امکان پذیر میباشد و هر برنامه ای که ادعا می کند این کار را انجام می دهد یک حقه بازی است. بنابراین بهتر است از این تبلیغات خودداری کنید و وقت و هزینه خود را صرف این تبلیغات نکنید.

روش 3: کلون اپلیکیشن

اندروید یک ویژگی درون‌یابی دارد که به شما امکان می‌دهد بدون استفاده از ابزارهای شخص ثالث بیش از یک نسخه از هر اپلیکیشن را ایجاد کنید. شما می‌توانید هر اپلیکیشنی را که می‌خواهید کلون کنید و آن را به دلخواه خود تنظیم کنید.

برای ایجاد دو نمونه از همان اپلیکیشن، در این مورد واتساپ، می‌توانید به این ترتیب عمل کنید:

 • تنظیمات را باز کنید
 • بر روی ابزارها (Utilities) کلیک کنید
 • روی اپلیکیشن‌های موازی (Parallel Apps) کلیک کنید
 • لیستی از اپلیکیشن‌هایی که می‌توانید نسخه کلونی ایجاد کنید، مشاهده خواهید کرد
 • بر روی اپلیکیشن مورد نظرتان (واتساپ) کلیک کنید و کلید را به حالت روشن (ON) تغییر دهید
 • تلفن شما یک نسخه از اپلیکیشن برای شما ایجاد خواهد کرد

روش 4: تغییر پروفایل

نکته مثبت این است که اندروید از چندین پروفایل کاربری پشتیبانی می‌کند. شما خوش شانس هستید چرا که می‌توانید بر روی واتساپ کسی دیگر جاسوسی کنید. در پایان، او به طور داوطلبانه و بی‌آگاهانه به شما دسترسی به داده‌های خود را می‌دهد.

برای افزودن چندین پروفایل کاربری و کنترل دسترسی‌هایی که به دستگاه دارند، می‌توانید به این ترتیب عمل کنید:

 • تنظیمات را باز کنید
 • بر روی سیستم (System) کلیک کنید
 • روی کاربران چندگانه (Multiple Users) کلیک کرده و آن را به حالت روشن (ON) تغییر دهید
 • بر روی افزودن کاربر کلیک کنید و تایید کنید
 • پس از افزودن و تایید پروفایل کاربری اضافی، می‌توانید به هر پروفایل جدیدی که افزوده و تایید کرده‌اید، سوئیچ کنید

روش 5: اسپای۲۴ – بهترین راه برای خواندن پیام های واتساپ شخصی بدون داشتن گوشی آنها

اپلیکیشن‌های بسیاری برای کنترل فعالیت‌های واتساپ به صورت از راه دور وجود دارند، اما انتخاب یکی که ویژگی‌های اضافی داشته باشد، مهم است. با این حال، یکی از بهترین راه‌ها برای دسترسی به پیام‌های واتساپ از طریق استفاده از ابزارهای شخص ثالث است. بهتر است از یک ابزار قابل اعتماد و بدون محدودیت استفاده کنید. اسپای۲۴ یکی از این اپلیکیشن‌هاست که به شما اجازه می‌دهد مکالمات واتساپ را مشاهده کنید و حتی چیزهای چندرسانه‌ای که کاربران از طریق این اپلیکیشن پیام‌رسانی فوری ارسال می‌کنند را نیز ببینید.

اول از همه، شما نیاز به دسترسی فیزیکی به تلفنی دارید که می‌خواهید تحت نظر داشته باشید و اسپای۲۴ را روی آن نصب کنید. این اپلیکیشن یک وسیله قوی برای دستیابی به تمام مکالمات واتساپ است، همچنین به شما امکان می‌دهد تا به مکالمات فوری دیگری نیز از جمله پیام‌های متنی، تماس‌ها، ایمیل‌ها، موقعیت‌ها، تصاویر و بسیاری موارد دیگر دسترسی پیدا کنید.

اینجا چند دلیلی که اسپای۲۴ بهترین گزینه برای جاسوسی بر روی پیام‌های واتساپ فردی مشخص است را آورده‌ایم:

 • دسترسی از راه دور

ابتدا، اسپای۲۴ به شما امکان می‌دهد که به صورت از راه دور به تمام عملکردها و فعالیت‌های تلفن از طریق داشبورد دسترسی داشته باشید. شما می‌توانید با استفاده از مشخصات ورود به حساب کاربری خود از طریق ایمیل، واقعیت فعالیت‌های واتساپ را مشاهده کنید.

 • قابلیت مخفیانه

بهترین ویژگی این اپلیکیشن این است که واقعاً یک اپلیکیشن نامرئی است. هیچ راهی برای کاربر تلفن وجود ندارد تا آن را تشخیص دهد. اپلیکیشن همچنین خود را در لیست اپلیکیشن‌های نصب شده نشان نمی‌دهد و به صورت مخفی در پس‌زمینه کار می‌کند.

 • دسترسی به شبکه‌های اجتماعی و چت‌های فوری

شما می‌توانید تمام پیام‌های واتساپ را به همراه جزئیات تماس، تاریخ و زمان مشاهده کنید. شما دقیقاً می‌دانید که پیامی کی دریافت یا ارسال شده است. همچنین می‌توانید تصاویر و فایل‌های دیگری که در چت‌ها تبادل شده‌اند را نیز مشاهده کنید.

 • هشدارهای فوری

شما می‌توانید هشدارها را بر روی مخاطبین، کلمات و مکان‌های خاص تنظیم کنید. زمانی که تطابقی با هر یک از مواردی که در لیست نظارت تنظیم کرده‌اید، وجود داشته باشد، اسپای۲۴ به شما بلافاصله اعلان خواهد فرستاد.

 • ضبط صفحه نمایش

این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد تا تصاویر زنده از صفحه نمایش بگیرید. اگر احساس کنید که کاربر تلفن قصد دارد پس از آن چت را حذف کند، می‌توانید یک تصویر ثابت بگیرید. شما

می‌توانید هر فعالیتی را در تلفن ضبط نمایید و با توجه به اینکه معمولاً تصاویر ثابت در بازه‌های زمانی کوتاهی گرفته می‌شوند، ردیابی را انجام دهید.

 • بازیابی پیام‌های حذف‌شده

اگر کاربران پیام‌های متنی خود را حذف کرده و هر نوع داده دیگری که نمی‌خواسته را روی تلفن پاک کرده‌اند، اسپای۲۴ می‌تواند پیام‌های حذف شده را بازیابی کند. تا زمانی که پشتیبانی وجود داشته باشد، این ویژگی دسترسی به پیام‌های حذف شده را بسیار آسان و راحت می‌کند.

مراحل خواندن پیام‌های واتساپ کسی با استفاده از اسپای۲۴

در زیر راهنمایی مرحله به مرحله برای استفاده از اپلیکیشن روی یک تلفن جهت دستیابی به پیام‌های واتساپ آورده شده است:

مرحله 1: خرید طرح اشتراک

ابتدا، با مراجعه به وب‌ سایت رسمی و انتخاب طرح، به اپلیکیشن مشترک شوید.

مراحل خواندن پیام‌های واتساپ کسی با استفاده از اسپای۲۴

مرحله 2: بررسی سازگاری

اسپای۲۴ با هر دو اندروید و آیفون سازگار است. فرآیند نصب برای هر دو دستگاه متفاوت است، اما آسان است. اسپای۲۴ یک ایمیل حاوی کد فعالسازی، مشخصات ورود و دستورالعمل‌های نصب به شما ارسال خواهد کرد.

مراحل خواندن پیام‌های واتساپ کسی با استفاده از اسپای۲۴

مرحله 3: نصب اپلیکیشن

بعد از 24-48 ساعت از نصب، اپلیکیشن تمام داده‌ها را از تلفن به حساب وب آنلاین شما همگام می‌کند. از آن زمان به بعد، می‌توانید هر فعالیتی را که می‌خواهید نظارت کنید.

مراحل خواندن پیام‌های واتساپ کسی با استفاده از اسپای۲۴

مرحله 4: دسترسی به داشبورد آنلاین

حساب وب یک پورتال است که از طریق آن می‌توانید تمام فعالیت‌ها در تلفنی را که در حال نظارت هستید، مشاهده کنید. پس از ورود، داشبورد آنلاین شما همه چیز را در تلفن نشان می‌دهد.

مراحل خواندن پیام‌های واتساپ کسی با استفاده از اسپای۲۴

مرحله 5: پیگیری فعالیت گوشی

از پنل کنترل، می‌توانید از طریق توابع مختلف تلفن که در حالتی که در تلفن اتفاق می‌افتد، ناوبری کنید و هر فعالیتی را که می‌خواهید مشاهده کنید. تمام توابع تلفن به صورت منظم مرتب شده‌اند.

مراحل خواندن پیام‌های واتساپ کسی با استفاده از اسپای۲۴

مرحله 6: مشاهده پیام‌های واتساپ

برای مشاهده پیام‌های واتساپ، باید از نوار کنترل سمت چپ روی پیام‌رسان واتساپ کلیک کنید. شما می‌توانید به تمام پیام‌های واتساپ با مشخصات تماس، زمان و تاریخ دسترسی پیدا کنید.

مراحل خواندن پیام‌های واتساپ کسی با استفاده از اسپای۲۴

مرحله 7: قابلیت‌های اضافی

این اپلیکیشن مجموعه‌ای از قابلیت‌های از راه دور آسان و موثر را ارائه می‌دهد که به شما اجازه می‌دهد تا تلفن را قفل/خاموش کنید، داده‌ها را پاک کنید و محیط اطراف را ضبط کنید. همچنین می‌توانید تصاویر زنده از صفحه نمایش بگیرید.

مراحل خواندن پیام‌های واتساپ کسی با استفاده از اسپای۲۴

آنچه اسپای۲۴ را به عنوان نرم‌افزار مانیتورینگ ایده‌آل برای خواندن پیام‌های کسی در واتساپ تبدیل می‌کند

اسپای۲۴ به شما امکان مانیتور کردن فعالیت‌های واتساپ یک شخص را به صورت ایمن، بی‌صدا و از راه دور می‌دهد. تنها کافی است یک بار دسترسی به تلفن مورد نظر داشته باشید. علاوه بر مانیتورینگ واتساپ، تعداد زیادی ویژگی دیگر وجود دارد که می‌توانید با استفاده از اسپای۲۴ از آن‌ها لذت ببرید.

بهترین را برای آخر نگه داشتیم – چه منتظری؟

پس، این چگونه می‌توانید به طور مؤثر پیام‌های کسی را به صورت از راه دور در واتساپ بخوانید. اسپای۲۴ در عملکرد خود ناپایدار نخواهد بود. این قابلیت اطمینان و ایمنی در استفاده را دارد. داشبورد آنلاین همچنین تسهیل راحتی برای کاربر فراهم می‌کند.

تنها کاری که باید انجام دهید، دسترسی به تلفنی است که می‌خواهید برای اولین بار نظارت کنید، و سپس بدون لمس تلفن ادامه دهید. از آن زمان به بعد، تمام داده‌ها به داشبورد آنلاین شما همگام می‌شود و می‌توانید فعالیت‌های کاربر هدف را بدون اطلاع رساندن به او، پیگیری کنید.

گرچه اینجا روش‌های مختلفی ذکر شده‌اند، اما دلیل پیشنهاد ما برای استفاده از اسپای۲۴ این است که پس از نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن، آن مخفی می‌شود و هر فعالیت جزئی را بر روی تلفن از راه دور و به طور پنهانی رصد می‌کند. نصب اپلیکیشن بسیار آسان است و هزینه‌ای مناسب دارد.

سوالات عمومی

آیا برای کار با اسپای۲۴ نیاز به جیلبریک یا روت کردن دستگاه دارم؟

برای استفاده از اسپای۲۴ نیازی به جیلبریک یا روت کردن دستگاه خود ندارید. با این حال، اگر تصمیم به انجام هر دوی این کارها داشته باشید، خواهید داشتگاه بیشتری برای دسترسی به قابلیت‌ها و امکانات خواهید داشت.

آیا می‌توانم پیام‌های واتساپ کسی را بدون نصب نرم‌افزار خواند؟

نصب از راه دور هر اپلیکیشنی بر روی دستگاه‌های اندروید یا آی‌اواس امکان‌پذیر نیست. مانند سایر اپلیکیشن‌ها، برای نصب اولیه و راه‌اندازی مانیتورینگ واتساپ، نیاز به دسترسی فیزیکی به دستگاه هدف دارید. بعد از تکمیل فرآیند راه‌اندازی و نصب، می‌توانید از اسپای۲۴ با حالت مخفیانه استفاده کنید. با این حال، از طریق مدارک احتراماً به یک دستگاه آی‌اواس با استفاده از اطلاعات ابری iCloud متصل شده و به تمام اطلاعات موجود در ابر دسترسی خواهید داشت.

علاوه بر خواندن پیام‌های واتساپ، آیا می‌توانم به تصاویر و ویدیوهای واتساپ دسترسی پیدا کنم؟

پاسخ کوتاه این است: بله. اگر از اسپای۲۴ برای مانیتورینگ واتساپ کسی استفاده کنید، به راحتی می‌توانید تمام گفتگوهای ذخیره‌شده و حذف‌شده، سوابق تماس‌ها، گوش دادن به تماس های در حال انجام و دسترسی به تمام رسانه‌ها و فایل‌های ارسال‌شده از طریق واتساپ را مشاهده کنید. بیشتر تلفن‌ها همچنین به طور خودکار تمام رسانه‌های واتساپ را به گالری تلفن دانلود می‌کنند و اگر این مورد برای تلفن شما هم صدق کند، می‌توانید از اسپای۲۴ برای بررسی انبار مدیای هر کسی در هر زمان استفاده کنید.

آیا اسپای۲۴ با دستگاه من سازگار است؟

اسپای۲۴ با هر دو اندروید و آی‌اوس سازگار است. در اندروید، تمام گوشی‌ها و تبلت‌هایی با نسخه 4.x تا 13 و در آی‌اوس، از آی‌اوس 6.x تا 16.5، سازگاری دارند.

آیا روشی رایگان برای جاسوسی بر روی واتساپ وجود دارد؟

روش‌های رایگان برای جاسوسی بر روی واتساپ در تکنیک‌های بالا ذکر شده‌اند. با این حال، این روش‌ها نیاز به تلاش زیادی برای تنظیم دستگاه‌ها دارند. اسپای۲۴ بهترین گزینه برای جاسوسی بر روی واتساپ است.

آیا می‌توانم مکان زنده واتساپ را با اسپای۲۴ مشاهده کنم؟

مشاهده مکان زنده واتساپ با SPY24 امکان‌پذیر نیست. با این حال، اپلیکیشن دارای قابلیت پیگیری مکان با به‌روزرسانی‌های زمان واقعی و قابلیت‌های جغرافیایی است که کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.

آیا می‌توانم با استفاده از اسپای۲۴ به گفتگوهای واتساپ پاسخ دهم؟

تمام گفتگوهای واتساپی که در داشبورد اسپای۲۴ نمایش داده می‌شوند، دسترسی فقط خواندنی دارند و قابلیت پاسخ به آن‌ها ندارد. با این حال، کاربران می‌توانند تمام داده‌های گفتگو را و همچنین فایل‌های رسانه‌ای مرتبط را از اسپای۲۴ دانلود کنند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا