جاسوسی گوشیامنیت شبکه و هکبرنامه هکردیابی گوشیفناوری و خبرگوشی های هوشمندهک گوشی

چگونه با هک کردن گوشی به دسترسی تماس تاریخچه دست پیدا کنیم؟

شماره های مهم ذخیره نشده در تلفن همراه شما ممکن است زیر انبوهی از تمام تماس های تلفنی دیگر، که گاهی اوقات بازتاب زیادی دارد، گم شود. تصور کنید شماره تلفن همراه مشتری مهم یا یکی از دوستان صمیمی را که در مترو یا کتابخانه با او ملاقات کرده اید، گم کنید. دلایل زیادی برای بررسی سابقه تماس تلفنی وجود دارد. شاید گوشی همراه خود را گم کرده باشید و می خواهید بدانید از این گوشی برای برقراری تماس استفاده شده است یا خیر. یا شاید فقط می خواهید گزارش تماس کسی را مشاهده کنید تا ببینید چه کسی با او تماس گرفته است. به هر دلیلی، اگر می خواهید برای مشاهده لیست تماس های ورودی و خروجی یا به عبارت دیگر جاسوسی در تماس های تلفنی وسابقه ثبت تماس را بررسی کنید، چند روش برای انجام این کار وجود دارد.

اگر نمی توانید به راحتی تماس های اخیر شخصی را جستجو کنید زیرا به گوشی دسترسی ندارید، می توانید با هک کردن گوشی وارد حساب گوشی شوید و به تاریخچه تلفن نگاه کنید. در ادامه مراحل شروع وجود دارد:

 • مرورگر اینترنت خود را باز کرده و به وب سایت ارائه دهنده خدمات خود بروید که می تواند ایرانسل من یا همراه اول باشد.
 • گزینه ورود به سیستم را انتخاب کنید، شماره تلفن و رمز ورود را وارد کنید. با این کار شما به اطلاعات حساب متصل خواهید شد.
 • “استفاده و فعالیت اخیر” را انتخاب کنید و صفحه، تمام سابقه و اطلاعات تماس کل ماه را نمایش می دهد.

اگر رمز ورود به حساب دستگاهی را که می خواهید نظارت کنید را دارید، می توانید از این روش برای بررسی فعالیت تماس اخیر تلفن استفاده کنید. اگر گذرواژه ندارید، باید به دنبال گزینه دیگری باشید.

هک کردن گوشی
هک کردن گوشی

خوشبختانه، برنامه های ردیابی و هک کردن گوشی همراه، ما را قادر ساخته است که زبانه ها را در تلفن دیگری نگه داریم، حتی اگر دسترسی فیزیکی به آن ندارید. اسپای۲۴ یکی از آن برنامه های هک کردن گوشی است. این یک نرم افزار ثبت تماس است که می تواند به تلفن هرکسی سری بزند و جزئیات مربوط به سابقه تماس تلفنی را به شما ارائه دهد. روند هک کردن گوشی در تماس های تلفنی ساده است. مراحل زیر را دنبال کنید تا با موفقیت بدانید چه تماس های تلفنی توسط دستگاه هدف برقرار، دریافت و از دست رفته است.

 • در مرحله اول وارد حساب وب اسپای۲۴ شوید؛ به  https://panel.spy24.io/ مراجعه کرده و اعتبارنامه خود را وارد کنید تا وارد حساب وب اسپای۲۴ شوید.
 • در مرحله دوم فراوانی تماس ها را از طریق نمودار بررسی کنید بعد از اینکه با موفقیت وارد حساب وب شدید، داشبورد ظاهر می شود. می توانید گرافی را مشاهده کنید که فرکانس تماس ها را نشان می دهد. نمودار قرمز نشان دهنده تماس های دریافتی و نمودار آبی نشان دهنده تماس های خروجی است. چیزی شبیه به این پیدا خواهید کرد:
 • در مرحله سوم روی منوی تلفن ورود به سیستم کلیک کنید. برای بررسی جزئیات تماس های تلفنی، در سمت چپ داشبورد، روی منوی “گزارش های تلفن” کلیک کنید. این یک لیست کشویی از همه مواردی را که می توانید از راه دور از دستگاه هدف مشاهده کنید به شما ارائه می دهد.
 • در مرحله چهارم بر روی زیر فهرست تماس (تماس تلفنی) کلیک کنید. برای دیدن کل سابقه تماس تلفنی دستگاه مورد نظر، روی تماس ها کلیک کنید. صفحه ای که در سمت راست شما باز می شود، دارای تمام جزئیات است. این قسمت تماس های ورودی و خروجی را به شما نشان می دهد؛ به غیر از این موارد، می توانید اطلاعات مربوط به ساعت و تاریخ، نام مخاطب، شماره تلفن آن ها و مدت زمان تماس را نیز مشاهده کنید. این همان چیزی است که در صفحه خود مشاهده خواهید کرد:
 • در مرحله پنجم تگ های جغرافیایی را مشاهده کنید؛ همچنین می توانید محل تماس گیرنده را بررسی کنید. برای دریافت جزئیات کافی است روی نماد مکان کلیک کنید.
بهترین نرم افزار را برای هک کردن گوشی
بهترین نرم افزار را برای هک کردن گوشی

چگونه بهترین نرم افزار را برای هک کردن گوشی و جاسوسی در تماس های تلفنی انتخاب کنیم؟

با توجه به مطالب بالا کاملاً واضح شده است که چگونه میتوانید هک کردن گوشی را انجام داده و در تماس های تلفنی دستگاه دیگر جاسوسی کنید. اکنون سوال بعدی که در ذهن شما ایجاد می شود می تواند این باشد که بهترین نرم افزار برای جاسوسی در تماس های تلفنی کدام یک است؟ تمام موارد ذکر شده در بالا تقریباً به روش یکسان کار می کنند. با این حال می توانید بهترین نرم افزار را بر اساس معیارهای زیر انتخاب کنید:

 • قیمت :

برنامه های رایگان معمولاً بیشترین جذابیت را برای کاربران دارند. اما از آن جا که این ها برنامه های شخص ثالث هستند و توسعه دهندگان آن ها ناشناخته هستند، استفاده از برنامه های رایگان توصیه نمی شود. آن ها همچنین می توانند محتوای مخربی را در دستگاهی که می خواهید هک کرده و  نظارت کنید، ایجاد کنند. بنابراین سعی کنید از استفاده از برنامه های رایگان خودداری کنید. به دنبال برنامه ای نباشید که با قیمت باورنکردنی ارزان به فروش می رسد. همچنین یکی از گرانترین ها را انتخاب نکنید. قبل از تصمیم گیری نهایی باید آنالیز و تجزیه و تحلیل قیمت و کیفیت را انجام دهید.

 • سازگاری :

برنامه های هک گوشی

برنامه انتخابی شما برای هک کردن گوشی باید با دستگاهی که می خواهید نظارت کنید سازگار باشد. به عنوان مثال اگر دستگاهی که می خواهید هک و نظارت کنید آیفون است و مطمئناً نمی توانید آن را جیلبریک کنید، به دنبال برنامه ای باشید که بدون جیلبریک با آیفون سازگار باشد.

 • امکانات :

اطمینان حاصل کنید که برنامه قادر به عملکردی است که به دنبال آن هستید، یعنی جاسوسی در تماس های تلفنی در این مورد. بسیار عالی خواهد بود اگر از ویژگی های تعریف شده دیگری در برابر یکی برخوردار هستید.

جاسوسی در تماس های تلفنی
جاسوسی در تماس های تلفنی

اسپای۲۴ سازگارترین نرم افزار ثبت تماس است که برای جاسوسی در تماس های تلفنی دستگاه دیگری استفاده می شود. این برنامه از جدیدترین دستگاه های اندروید و آیفون پشتیبانی می کند. با برنامه اسپای۲۴ شما علاوه بر اینکه می توانید مکالمه تلفنی را جاسوسی کنید، می توانید برای پیگیری فعالیت های دیجیتالی در گوشی دیگر به تعدادی از ویژگی های دیگر دسترسی پیدا می کنید.

روش های جلوگیری از هک اندروید

همانطور که گفتیم، هک اندروید می تواند بسیار راحت صورت گیرد و تنها با استفاده از چند خط کد یا استفاده از برنامه ای خاص می توان یک گوشی اندروید را از راه دور هک کرد. اما برای اینکه اینگونه مورد هجوم قرار نگیریم و اصطلاحا هک نشویم، چه راهکارهایی باید در پیش بگیریم؟

 1. همواره در گوشی اندرویدی خود از یک آنتی ویروس به روز و آپدیت شده استفاده نمایید. اگر یک آنتی ویروس قدرتمند داشته باشید می تواند جلوی بسیاری از حملات را بگیرد و در زمینه جلوگیری از هک شدن مثمر ثمر واقع شود.
 2. در واقع باید بدانید اکثر برنامه هایی که در اینترنت وجود دارند و بسیاری از افراد اقدام به تبلیغ آن می کنند و یا برنامه ای با عناوینی جذاب سعی در جذب شما دارد، یک برنامه مخرب مثل تروجان و یا برنامه ای برای هک گوشی اندروید شما می باشد. پس باید قبل از نصب هر برنامه ای در گوشی خود، ابتدا بدانید که منبع این برنامه کجاست؟ آیا این برنامه در سرویس گوگل پلی موجود است؟ چرا باید من این برنامه را نصب کنم؟ آیا ادعایی که این برنامه دارد واقعا با عقل جور در می آید؟ حقیقت این است که بسیاری از برنامه هایی که به این شکل سعی در جذب مخاطب دارند توسط هکر هایی چیره دست طراحی شده اند تا اقدام به جاسوسی از شما نمایند.
 3. سعی کنید که گوشی خود را در اختیار افراد غیر قابل اعتماد قرار ندهید؛ چرا که یکی از الزامات بسیاری از برنامه هایی که برای هک اندروید به شما معرفی شد این است که به گوشی فرد هک شونده دسترسی داشته باشیم. پس اگر گوشی اندرویدی خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهید می توان تا حد بسیار زیادی از هک شدن گوشی خود جلوگیری کرد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا