برنامه هکجاسوسی گوشیردیابی گوشیهک گوشی

چگونه از هک کردن گوشی برای خواندن پیام های شخصی استفاده کنیم؟ 2023

چندین روش وجود دارد که می توانید پیام های متنی تلفن شخصی را هک کرده و پیام های او را بخوانید. روش های معروف هک کردن گوشی شامل نصب یک نرم افزار بر روی گوشی همراه است که به شما امکان می دهد تمام پیام های ورودی و خروجی را بخوانید. اما چیزهای بیشتری وجود دارد! برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی هک کردن گوشی برای خواندن متن های شخصی، ادامه مطالب را از دست ندهید.

هک گوشی
هک گوشی

آیا راهی برای هک گوشی برای خواندن پیام های متنی وجود دارد؟

اگر راهی برای دسترسی به پیام های متنی کسی وجود نداشت، احتمالاً بازار گسترده ای برای برنامه های جاسوسی در آن بازار وجود نخواهد داشت. با استفاده از برنامه های جاسوسی ، کاربران می توانند به پیام های متنی از جمله پیام های برنامه های پیام فوری مانند Facebook Messenger ، Instagram Direct Messages ، WhatsApp ، LINE ، Kik ، Viber دیگران دسترسی پیدا کنند. می توانید پیام های متنی ورودی و همچنین خروجی را از طریق گوشی هوشمند بخوانید و بدین ترتیب به کل مکالمه دسترسی پیدا کنید.

اما جدا از این، روش های دیگری نیز وجود دارند که می توانند در هک کردن گوشی موثر باشند. اگرچه این روش ها محدودیت های خاصی دارند، اما ارزش بررسی کردن را دارند. بسته به آنچه که می خواهید با هک شدن گوشی به دست آورید و آیا iPhone دارید یا گوشی Android، روش های مختلفی وجود دارد مانند موارد ذکر شده در زیر:

صفحه نمایش قفل Bypass

هک کردن گوشی با این روش نیز امکان پذیر است. با استفاده از این روش به راحتی می توان امنیت یک آیفون را هک کرد، اگرچه عملیاتی که می توانید با Lock Screen Bypass انجام دهید، اندک است. شما می توانید پیام های متنی خوانده نشده و ایمیل ها را بخوانید و آخرین تماس های تلفنی را مشاهده کنید. با دستورات صوتی مانند “بخوان پیام ها را” ، “تماس های اخیر را به من نشان بده” ، “ارسال پیام متنی به [نام شخص] بفرست” و “یک ایمیل به [نام شخص] بفرست ” ، شما می توانید تلفن را برای ارائه اطلاعات خصوصی شخص داشته باشید. این موضوع برای گوشی های دارای  iOS 9، iOS 11  و iOS 12  امکان پذیر است. آیفون X دارای کنترل صورت است که سطح محافظت بیشتری را ایجاد می کند. هکرها نمی توانند صفحه قفل را در این تلفن ها دور بزنند، بنابراین گزینه ها محدود هستند. اگر به دنبال روش های کارامدتر هستید، به دانش برنامه نویسی نیاز خواهید داشت.

هک کردن گوشی با استفاده از کالی لینوکس

Kali Linux یک زبان برنامه نویسی است که هکرها می توانند از آن برای دسترسی به تلفن هوشمند نیز استفاده کنند. چندین آموزش آنلاین وجود دارد که به هک کردن گوشی می پردازند. در اینجا ما یک مرور مختصر ارائه می دهیم. با استفاده از کالی لینوکس، می توانید یک فایل apk مخرب ایجاد کنید که در صورت بارگیری توسط قربانی، منجر به هک شدن تلفن وی می شود. این فایل شامل نام آدرس IP محلی و فرمانی است که بین دستگاه هدف و هکر لینک برقرار می کند. دستورات را می توان به دستگاه مورد نظر جهت ارسال عکس ، خواندن پیام و مشاهده گزارش های تماس ارسال کرد. در این روش، شما نیازی به دسترسی فیزیکی به دستگاه ندارید. در عوض برای دانلود فایل به کاربر دستگاه متکی هستید. این روش فقط برای جاسوسی در دستگاه های Android مناسب است. با این حال روش کالی لینوکس برای کسانی که در زمینه فناوری آگاهی دارند، مناسب است. اگر در زمینه برنامه نویسی مهارتی ندارید، بهترین پیشنهاد برای شما تهیه یک نرم افزار جاسوسی برای هک پیام های متنی شخص مورد نظر میباشد.

سایت های زیادی ادعا می کنند که می توانند از طریق تلفن شخصی به پیام متنی و بدون هزینه دسترسی داشته باشند. با این حال ادعاهای اینگونه سایت ها درست نیستند و می توانند باعث هدر رفتن پول شما شوند. چنین نرم افزاری همچنین می تواند باعث ایجاد بدافزار و ویروس های دیگر در گوشی شود.

هک کردن گوشی
هک کردن گوشی

همچنین می توانید متخصصانی را از حوزه IT استخدام کنید که در زمینه هک گوشی ها متخصص هستند. اما این راه حل ممکن است دلیلی برای نگرانی امنیتی باشد زیرا شخص ثالثی یعنی هکر می تواند به داده ها دسترسی پیدا کند. این بدان معناست که اطلاعات شما کاملاً ایمن نیستند. همچنین فراموش نکنید که برای این کار شما باید یک تلفن را مصادره کنید و دسترسی به پیام های متنی ممکن است ساعت ها طول بکشد. با وجود کودکان مخصوصاً نوجوانان که به گوشی خود وابسته هستند، آن ها بلافاصله مشکوک می شوند که والدینشان با تلفنشان درگیر کاری هستند.

در صورت داشتن رابطه خوب با فرزند خود به سادگی گوشی آن ها را بخواهید. اگر آن ها به شما رمز ورود می دهند خود را پدر یا مادری خوش شانسی بدانید. اما در اکثر موارد ، فرزندان راحت نیستند که والدین پیام های متنی آن ها را بخوانند؛ به همین دلیل شما به یک گزینه جایگزین نیاز دارید.

Xnspy

Xnspy  یک برنامه جاسوسی است که به شما در هک کردن گوشی مورد نظرتان کمک میکند. این نرم افزار به شما امکان می دهد پیام های متنی را در یک دستگاه ، چه آیفون و چه اندروید بخوانید. مخصوصاً برای دستگاه های Android باید دسترسی فیزیکی به دستگاه داشته باشید. پس از نصب نرم افزار جاسوسی بر روی تلفن مورد نظر، می توانید تمام پیام های ورودی و خروجی را از راه دور و بدون نیاز به دسترسی به تلفن های آن ها بخوانید.

با این حال برای دستگاه های iOS ، شما نیازی به دسترسی فیزیکی به دستگاه ندارید. برای خواندن متن از راه دور فقط باید اعتبارنامه Cloud یک شخص را بدست آورید. علاوه بر این Xnspy ، یک داشبورد آنلاین (صفحه کنترل مبتنی بر وب) را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. از آنجا می توانید تمام پیام های متنی ارسال شده و دریافت شده را بخوانید.

برنامه های جاسوسی به دلیل ویژگی های متنوعی که ارائه می دهند، محبوب هستند. با هک گوشی از این راه می توانید به امکاناتی بیشتر از فقط خواندن پیام های متنی دست پیدا کنید. اگر یک ابزار جاسوسی کامل می خواهید که به شما امکان ضبط مکالمات دیگران، مشاهده عکس ها و فیلم های ذخیره شده در تلفن آن ها، بررسی ایمیل ها یا پیام های فوری آنها را بدهد، Xnspy ابزار هک مناسب شماست!

چگونه پیام های متنی را بدون داشتن گوشی آن شخص هک کنید؟

برای iOS ، فقط به مدارک iCloud ، یعنی نام کاربری و رمز ورود حساب iCloud شخص نیاز دارید. شما میتوانید برای هک کردن گوشی آیفون از این روش استفاده کنید. این همچنین بدان معنی است که برای خواندن پیام های متنی از آیفون نیازی به دسترسی فیزیکی به آن ندارید. از آنجا که از تمام داده های آیفون در iCloud پشتیبان تهیه می شود، اعتبارنامه به شما امکان می دهد تمام فعالیت های رخ داده در آیفون را کنترل کنید.

متأسفانه این مورد در مورد تلفن Android اعمال نمی شود. برای خواندن پیام های متنی شخص دیگر، باید تلفن را در اختیار داشته باشید. برای هک کردن گوشی و پیام های متنی آن، باید Xnspy را در آن دستگاه Android نصب کنید. پس از نصب دیگر نیازی به دسترسی مجدد به تلفن ندارید. برنامه به طور خودکار تمام پیام های ورودی و خروجی را در داشبورد Xnspy شما نشان می دهد.

Xnspy  همچنین به شما امکان می دهد پیام های فوری دیگران را از تمام برنامه های محبوب مشاهده کنید. به عنوان مثال برای مشاهده پیام ها در WhatsApp ، به سادگی WhatsApp را از لیست کشویی سمت راست صفحه داشبورد Xnspy خود انتخاب کنید. تمام پیام های WhatsApp همراه با زمان ، شناسه تماس گیرنده و شماره تماس میباشد.

چگونه پیام های متنی را هک کنیم بدون اینکه شخص مورد نظر متوجه شود؟

هنگامی که Xnspy را روی تلفن نصب کردید برنامه در حالت مخفی کار می کند. Xnspy   این امکان را به شما می دهد تا پیام های متنی را بدون آنکه آن شخص متوجه شود، بخوانید. می توانید متن های ارسالی و دریافت شده و همچنین پیام های ارسالی / دریافت شده را در WhatsApp ،Facebook Messenger ،LINE ، Viber، Kik، Tinder Messages و Skype بخوانید.

Xnspy  مجموعه ای از قابلیت ها را برای هک کردن گوشی در اختیار شما قرار می دهد و به شما امکان می دهد پیام ها را در دستگاه های تحت نظارت و موارد دیگر بخوانید. ویژگی keylogger با ورود به سیستم تمام فشارهایی که در دستگاه تحت نظارت ایجاد می شوند، این قابلیت را گسترش می دهد. بنابراین می توانید به پیام هایی را که حذف شده اند یا هرگز ارسال نشده اند نیز دسترسی پیدا کنید. به غیر از خواندن پیام های متنی، Xnspy  به شما امکان می دهد موارد مربوط به تماس، ضبط تماس، فعالیت برنامه، موقعیت مکانی، تاریخچه مرورگر و موارد دیگر را کنترل کنید.

علاوه بر همه این ها می توانید از راه دور دستگاه را نیز کنترل کنید. می توانید برنامه های خاصی را مسدود کنید. ویژگی ضبط محیط ارائه شده توسط Xnspy به کاربران این امکان را می دهد تا محیط تلفن را ضبط کنند بدون اینکه صاحب دستگاه از آن اطلاع داشته باشد.

Xnspy  ابزاری برای نظارت والدین و کارفرمایان است. برای اطمینان از ایمنی فرزند، والدین می توانند از برنامه جاسوسی برای هک کردن گوشی فرزندان خود و نظارت بر صحبت آن ها استفاده کنند. والدین همچنین می توانند بر فعالیت آنلاین فرزند خود روزانه نظارت کنند. همچنین کارفرمایان می توانند اطمینان حاصل کنند که کارمندان آنها با کسی ازجمله شرکت های رقیب صحبت نمی کنند. Xnspy  ابزاری لازم و مناسب برای نظارت میباشد

هک کردن موبایل، از شایعه تا واقعیت!

قبل ترها و تا زمانی که استفاده از تلفن همراه به گستردگی امروز نشده بود، معمولا کلمه ی هک زد در اخبارهای جهانی و به قصد دزدی های بزرگ از بانک های بزرگ و یا حملات گسترده ی سایبری با مقاصد اغلب سیاسی می شنیدیم اما این روزها، دیگر هک کردن تنها مختص کامپیوترها و تشکیلات بزرگ نیست بلکه دیگر این وسیله ی کوچک و کاربردی هم دستاویزی برای برداشت غیر قانونی اطلاعات کابرانش تبدیل شده است. کمی که به گذشته برگردیم، هنوز هم جامعه معتقد بود که گوشی افراد معروف و به اصطلاح سلبریتی ها هدف هکرها به منظور سو استفاده از اطلاعات شخصی آن ها، قرار می گیرد اما دیگر افراد معروف و افراد معمولی فرقی با هم ندارند و هر کدام به نحوی اطلاعاتشان برای هکرها، کارایی دارد. البته واقعیت این است که هکرها، تا زمانی که یک کاربر برای آن ها تبدیل به سوژه نشود، اقدام به هک کردن موبایل آن نمی کنند.

یک بار برای همیشه این را به خاطر داشته باشید که اگر گوشی تلفن همراه شما هک شد، یعنی هکر هم به برنامه های نصب شده در گوشی شما و هم کلیه ی حساب های کاربری، شبکه های اجتماعی، مخاطبین و عکس های شما دسترسی دارد. البته در میان تمام این اطلاعات بعضاً دلهره آور درباره ی هک شدن موبایل باید بگوییم که دسترسی غیر قانونی به سیستم عامل یک موبایل اصلا کار ساده و راحتی نیست و واقعا یک شخص باید انگیزه ای فراتر از ماجراجویی برای هک کردن گوشی شما داشته باشد. البته این در حالی است که هک کردن برنامه های نصب شده بر روی موبایل بسیار آسان تر‌ از هک کردن موبایل است. در واقع هکرها با ساخت یک تروجان که معمولا به برنامه هایی غیر اصیل ولی با رنگ و لعابی گول زننده آن هم معمولا در سایت ها قرار می گیرند، بر روی گوشی های شما نصب شده و یک در باز و مخفی برای هکرها به وجود می آورند. به همین خاطر همیشه توصیه و تاکید کرده ایم که برای نصب برنامه های مختلف، همیشه به استورهای مجاز قرار گرفته شده بر روی تلفن همراه خود مراجعه کنید و در غیر این صورت هیچگونه برنامه ای را بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب ننمایید.

این‌ نکته را هم باید بدانید که با این که گوشی های ساخت شرکت اپل از امنیت بسیار بالاتری نسبت به دیگر گوشی ها برخوردار هستند اما با این حال باید بگوییم که هر گوشی با هر سیستم عاملی قابلیت هک شدن را دارد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا