امنیت گوشیبرنامه هک

هک گوشی همسر با سریال گوشی

گاهی اوقات شرایط کاری و یا موقعیتی که با طرف مقابل تان دارید که این فرد می تواند همکار، همسر و یا پسر نوجوانتان باشد ایجاب می کند که به کنترل و یا نظارت این افراد بپردازید. در این خصوص راه های گوناگونی برای هک گوشی همسر با سریال گوشی و دستیابی به اطلاعات گوشی فرد مورد نظر وجود دارد.

یکی از ساده ترین این راه ها استفاده از کد IMEI به همراه شماره تلفن گوشی می باشد، این روش از پیچیدگی نرم افزاری خاصی برخوردار نیست و نیازی هم به یادگیری زبان های برنامه نویسی ندارد. در این روش تنها کاربر کافی است نرم افزارهایی که برای هک گوشی افراد با کد IMEI طراحی و ساخته شده اند را نصب و استفاده کند. اگر می خواهید با این نوع از برنامه ها به صورت کامل تر آشنا بشوید و یاد بگیرید که چگونه می توانید به اطلاعات شخصی افراد به صورت مخفی دست بیابید لازم است تا انتهای این مطلب از وبسایت SPY24 همراه ما باشید.

چرا بايد گوشي عزیزان مان را هك كنيم؟

همانطور که پیشتر گفته شد گاهی شرایط زندگی و موقعیتی که با طرف مقابل مان داریم به گونه ای پیش می رود که نیاز پیدا می کنید تا گوشی این دسته از افراد را کنترل و یا اطلاعاتی را در خصوص این افراد به دست آورید. مثلا با خود فکر می کنید که همسرتان و یا شریک زندگی آینده تان به صورت مخفیانه در حال خیانت کردن به شما است و یا رفتاری های غیر عادی و مشکوکی در فرزندتان دیده اید و کنجکاو می شوید تا از وضعیت فرزندتان خبردار شوید.

در این زمینه لازم است تا از یکی بهترین راه های برای برطرف کردن سوء ظن و یا کشف حقیقت، یعنی هک گوشی همسر با سریال گوشی استفاده کنید به این دلیل که امروزه گوشی تلفن همراه تبدیل به مخزن اسرار و اطلاعات شخصی افراد شده است. با به وجود آمدن شبکه های اجتماعی، توانایی برقراری ارتباط محرمانه آسان تر شد و کودکان و نوجوان بیشتر مورد سوء استفاده قرار گرفتند. این موضوعات باعث شد تا بسیاری از مردان و زنان نسبت به یکدیگر و فرزندانشان بیشتر احساس خطر و ناامنی کنند و به فکر نظارت بیشتر گوشی نوجوانانشان و یا هک گوشی همسرشان بیفتند.

هک گوشی همسر با سریال گوشی

دسترسی به گوشی دیگران چگونه انجام می شود؟

نصب نرم افزارهای هک گوشی یکی از ساده ترین روش های هک گوشی افراد می باشد که به ما این توانایی را می دهد تا در هر زمان که دلمان می خواهد به بررسی اطلاعات گوشی افراد بپردازیم. برای اینکار نیازی به یادگیری زبان برنامه نویسی و یا گذراندن دوره ای خاصی و پیشرفته ای نیست اما در دیگر روش های ههک گوشی همسر با سریال گوشی، باید حداقل یک سال برای یادگیری زبان برنامه نویسی و زمانی را به یادگیری نحوه هک گوشی بدون دسترسی به گوشی شخص مورد نظر صرف کرد. با پیشرفت تکنولوژی در زمینه IT، نرم افزاری هایی برای هک گوشی افراد تنها با استفاده از کد  IMEI شماره تلفن شخص ساخته و عرضه شدند.

نرم افزار هک گوشی همسر با سریال گوشی با imei

نرم افزار PLC جزء آن دسته از نرم افزار هایی است که توانسته است نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و این قابلیت را ایجاد کرده است تا افراد بتوانند از طریق آن به شکلی که طرف مقابلشان از موضوع بویی نبرد گوشی شان را با استفاده از کد IMEI و شماره سیم کارت هک بنماید. بعد از نصب و بکارگیری نرم افزار PLC، می توان به تمام اطلاعات، عکس ها، فیلم ها،  پیام های که از طریق پیامک و یا شبکه های اجتماعی دریافت و ارسال شده است دست یافت.

هک گوشی همسر با شماره موبایل

شماره سریال یا کد IMEI چیست؟

احتمالا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که اطلاع دقیقی در خصوص کد IMEI ندارید و نمی دانید که با استفاده از کد IMEI چه کاری می توان انجام داد. شماره سریال گوشی تلفن همراه و یا کد IMEI، شماره ای است که در پشت جعبه تمام گوشی های اصل وجود دارد و یا به شکل برچسبی بر روی کارتون گوشی، صفحه پشت دستگاه و یا در تنظیمات گوشی در بخش درباره دستگاه تلفن همراه می توان آن را یافت.

از طریق کد دستوری (#06#*) هم این امکان وجود دارد تا به شماره سریال تلفن همراه دست یافت. با استفاده از کد IMEI می توان برای شناسایی موقعیت گوشی، اطلاع از اصل بودن و یا ریجستری شدن دستگاه و … برای هک گوشی همسر با سریال گوشی استفاده کرد. البته تنها دستگاه های تلفن همراه دارای کد IMEI نیستند و ابزارهای دیگری چون ماوس، صفحه کلید، لپ تاپ و دیگر ابزار آلات الکتریکی نیز دارای کد IMEI هستند. معمولا کد IMEI از ترکیب تعداد محدودی حروف و اعداد و با تکرار دو حروف انگلیسی S یا N در ابتدای آن ساخته می شود.

هک گوشی با شماره سریال

چطور امکان هک گوشی با imei و شماره تلفن وجود دارد؟

دستیابی به اطلاعات شخصی افراد به آن صورت که فکر می کنید نیست، با نصب و هک گوشی همسر با سریال گوشی، قسمت شبکه موبایل در اختیار افراد قرار داده می شود نه خود گوشی افراد. با در اختیار داشتن شبکه موبایل، افراد می توانند به شکل کاملا مخفیانه در هر زمانی، به سرقت اطلاعات شخصی افراد بپردازند. نوهل هکر زبده آلمانی در این خصوص می گوید با استفاده از نرم PLC می توان تمام گوشی تلفن همراه را هک کرد. حتی گوشی های چون آیفون که از امنیت بالایی برخوردار هستند.

افراد با به کارگیری این نرم افزار و تسلط به گوشی تلفن، می توانند به تمام اطلاعات، موقعیت ها، شماره کارتها و رمز هایی که در گوشی شخص تان ثبت و ذخیره شده است دست بیابند زیرا با استفاده از این نرم افزار می توان مکانیزم های امنیتی را دور زد و حتی می توان وارد حساب هایی که نیاز به تایید دو منظوره دارند، شد. تاکنون زیر ساخت ها اطلاعاتی بیش از 800 شرکت جهانی از طریق نرم افزار SS7 plc دچار آسیب شده است.

هک گوشی با imei

روش های جلوگیری از هک گوشی هوشمند و حفظ امنیت بیشتر گوشی

برای جلوگیری از هک گوشی و به سرقت رفتن اطلاعات دو راه ساده وجود دارد، این دو راه به صورت زیر می باشد:

  1. شماره سیم کارت: در بسیاری از روش های هک گوشی همسر با سریال گوشی باید به شماره سیم کارت دسترسی داشت تا بتوانند گوشی مورد نظرشان را هک کنند، در صورتی که افراد به شماره سیم کارت دسترسی نداشته باشند، امنیت دستگاه تلفن همراه تا حد زیادی بالا خواهد رفت.
  2. رمز عبور: با گذاشتن رمز بر روی قفل صفحه کلید و نرم افزار های موبایل، دیگر جاسوسان به سختی خواهند توانست به اطلاعات حساب کاربری و حساب بانکی دست بیابند.
هک واتساپ با imei

نتیجه گیری

افراد در طول زندگی زناشویی خود ممکن است که بنا بر دلایلی مانند مشاهده رفتار مشکوک از زوج خود به او شک کنند. در این حال مدام ذهن آن ها مشغول می شود تا به نوعی به گوشی و اطلاعات آن دسترسی پیدا کنند. در این مطلب از وبسایت اسپای۲۴ شما را با هک گوشی همسر با سریال گوشی به طور کامل آشنا کردیم.

سوالات متداول

آیا کسی می تواند با استفاده از شماره سریال به تلفن شما دسترسی پیدا کند؟

آن را هک کند یا به دستگاه شما آسیب برساند؟ بله، افراد با داشتن مهارت و اطلاعات کافی می توانند به راحتی گوشی افراد را هک کنند.

آیا به اشتراک گذاری شماره های سریال ایمن است؟

خیر، به این دلیل که یکی از راه های هک گوشی و سرقت اطلاعات، استفاده از کد IMEI دستگاه تلفن همراه می باشد.

شماره سریال به چه منظور مورد استفاده قرار می گیرد؟

با استفاده از شماره سریال یا همان کد IMEI، مراکز خدمات پس از فروش متوجه اصل و یا فیک گوشی برای تعمیر و یا تعویض گوشی می شوند و کارهایی چون ریجستری کردن گوشی و… از طریق آن انجام می شود. در صورت گم شدن و یا هک گوشی همسر با سریال گوشی می توان به کمک کد IMEI متوجه موقعیت مکانی گوشی تلفن همراه شد و اقدام به غیر فعال کردن گوشی کرد.

چگونه بفهمیم از طریق شماره سریال هک شده ایم؟

به کمک اپراتور های تلفن همراه میتوان اقدام به اسکن سوابق تلفن کرد و متوجه هک شدن گوشی شد. در صورت هک گوشی همسر با سریال گوش باید هرچه سریعتر اقدام به کلون کردن و یا مسدود کردن گوشی تلفن همراه کرد تا از سوء استفاده کردن و کلاهبرداری به اسم شما جلوگیری شود.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا