هک گوشیامنیت شبکه و هکامنیت گوشیبرنامه هکنرم افزار کنترل والدین

هک گوشی با کد ملی

همانطور که می دانید با استفاده از برنامه هک گوشی با کد ملی می توانید بدون آگاهی وارد حریم خصوصی دیگر افراد شوید و هر آن چه از اطلاعات آن فرد لازم دارید را برداشت کنید و ممکن است فکر کنید که برای انجام این کار به طور حتم به دانش بسیار بالا برنامه نویسی احتیاج دارید ولی هکرها، برنامه هک گوشی را راه اندازی کرده اند که شما با یک آموزش ساده می توانید از آن ها استفاده کنید.

زمانی که با واژه برنامه هک گوشی بدون نصب برنامه روی گوشی طرف مقابل روبه رو می شوید، سوالات زیادی ذهن شما را درگیر می کند ولی یکی از این اساسی‌ ترین سوال ها این است که آیا می توان بدون دسترسی مستقیم به گوشی و نصب برنامه های هک گوشی، گوشی یک نفر دیگر را از راه دور هک کرد و اطلاعات شخصی آن را به گوشی خود ارسال کرد؟ برای یافتن این پاسخ، توصیه می شود که ادامه این مقاله از سایت اسپای۲۴ را بخوانید.

هک گوشی با کد ملی

اگر که نمی توانید به تلفن فرد مورد نظر دسترسی پیدا کنید و برنامه هک گوشی بدون نصب برنامه روی گوشی طرف مقابل را بر روی گوشی او نصب کنید ولی هم‌ چنان این انگیزه را دارید که گوشی فرد مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید، باید از شماره تلفن استفاده کنید. در واقع یک هکر به تنها چیزی که نیاز دارد شماره تلفن فرد قربانی است تا این گونه بتواند تمام اطلاعات شخصی، تماس ها، پیام ها و موقعیت های او را بدست آورد.

هک گوشی با کد ملی

شما با استفاده از این روش بدون نیاز به نصب هر گونه برنامه هک گوشی با کد ملی و بدون توجه به برند گوشی می توانید گوشی هر فردی را هک کنید.

هک گوشی از طریق کد ملی با سیستم سیگنالینگ

این موضوع می تواند به شدت برای شما ترسناک باشد که گوشی شما در هر لحظه بدون آگاهی شما و بدون وجود هیچ گونه برنامه هکی، تنها با یک شماره می تواند مورد حملات هکرها قرار گیرد و تمام اطلاعات شخصی و عکس های شخصی شما از گوشیتان برداشت شود.

در این روش شما از یک شبکه بین المللی ارتباط مخابرات به نام سیستم سیگنالینگ (signaling system No. 7 – SS7) استفاده می کنید که نام این شبکه در انگلستان به صورت مخفف C7 و در آمریکا به صورت مخفف CCSS7 وجود دارد. در واقع این شبکه به عنوان یک رابط بین شبکه های تلفن عمل می کند.

در این شبکه بدون نیاز به برنامه هک گوشی با کد ملی و تنها با برقراری یک تماس تلفنی یا ارسال یک پیامک به فرد قربانی، جزییاتی مانند صورت حساب ها، پیام ها و سایر اقدامات خودتان را به آن فرد متصل کنید.

لازم به ذکر است که این نوع آسیب پذیری مربوط به تلفن همراه شما نیست و هر تلفن همراهی این امکان آسیب پذیری را دارد چرا که هکرها با این روش زیر ساخت های مخابراتی را هک می کنند و شما به طور کلی با هیچ روشی یا نصب هیچ برنامه ایی نمی توانید مانع کار آن ها شوید. به عبارتی دیگر با این روش شبکه تلفن به طور کلی هک می شود.

آسیب پذیری SS7 یک آسیب پذیری نسبتا جدیدی است که از شهریور سال 1394 گزارش شده است و جالب این است که این آسیب در اکثر شبکه های مخابراتی موجود می باشد ولی نویسنده این مقاله در جریان این موضوع نیست که آیا این مشکل در شبکه های مخابرتی ایران وجود دارد یا ندارد.

هک گوشی بدون نصب برنامه روی گوشی طرف مقابل

آزمایش هک گوشی با کد ملی

یک کارشناس ماهر این ایده را بررسی کرد که آیا می توان بدون نصب برنامه هک گوشی و تنها از طریق یک پیامک، گوشی ساده Apple فرد قربانی را هک کرد. او تمام اطلاعات گوشی فرد داوطلب را تنها در عرض 15 دقیقه بدست آورد. این کارشناس باور دارد که علت این اتفاق بخاطر مکانیزم های امنیتی احراز هویت دو منظوره (two factor authentication) موجود در تلفن های همراه است.

نحوه هک گوشی با کد ملی

تا به اینجای مقاله متوجه شدید که امکان هک گوشی بدون نصب برنامه روی گوشی طرف مقابل وجود دارد ولی ممکن است به دنبال راه حل دقیق انجام این کار باشید. در ادامه مقاله این روش ها توضیح داده خواهد شد.

هک گوشی با ip

این روش یکی از راه های سختی است که بخواهید گوشی فردی را بدون نصب برنامه هک گوشی، هک کنید. در این روش شما نیاز به دانش بالای برنامه نویسی دارید تا بتوانید به سیستم عامل گوشی قربانی متصل شوید و سپس آن را هک کنید.

در واقع در این روش شما نیاز به دانش بالایی در زمینه شناسایی قسمت های آسیب پذیر تلفن قربانی دارید تا بتوانید از همان قسمت ها وارد گوشی فرد قربانی شوید. سوالی که ممکن است ذهن شما را درگیر کرده باشد این است که آیا هر فرد عادی می تواند از این روش برای هک گوشی با کد ملی استفاده کند؟ مقاله در جواب می گوید خیر. در واقع در این روش شما باید یک هکر بسیار حرفه ای باشید که زبان های مختلف برنامه نویسی را به خوبی یاد گرفته است.

هک گوشی بدون نصب برنامه روی گوشی طرف مقابل رایگان

ولی هیچ جای ناامیدی وجود ندارد چرا که شما می توانید همانند یک هکر از راه دور برنامه هک گوشی مختلف را بر روی گوشی قربانی نصب کنید.

انگیزه هک گوشی با کد ملی

پیش از پایان یافتن این مقاله لازم به ذکر است که هک کردن به معنی ورود بدون اجازه به اطلاعات شخصی فرد دیگر است که با این کار وارد حریم خصوصی فرد دیگری می شوید و این گونه قانون را نقض می کنید پس لازم است پیش از انجام این کار هدف و انگیزه واقعی خود را مشخص کنید و اگر متوجه شدید که با این کار قصد دارید که از فرد دیگری محافظت کنید، می توانید از این روش استفاده کنید.

انگیزه هک گوشی با کد ملی

در این مقاله تلاش شد که به این سوال پاسخ داده شود که آیا امکان هک گوشی با کد ملی وجود دارد یا خیر. همانطور که در مقاله ملاحظه کردید، امکان این کار وجود دارد ولی نه برای افراد عادی و افراد مبتدی که اطلاعی از زبان های برنامه نویسی ندارند. در واقع تنها هکرهای حرفه ایی با استفاده از یک شماره تلفن می توانند به گوشی قربانی نفوذ کنند و اطلاعات شخصی او را دریافت کنند و افراد عادی برای هک کردن باید حتما از برنامه هک گوشی استفاده کنند.

برنامه کنترل و نظارت اسپای۲۴ برای کنترل

اسپای۲۴ یک برنامه کنترل و نظارت است که برای کنترل و نظارت بر دستگاه های تلفن همراه، تبلت و کامپیوتر استفاده می شود. این برنامه به شما اجازه می دهد تا فعالیت های کاربران را رصد کنید و به عنوان یک ابزار کنترل پدر و مادران، کارفرمایان و دیگر افرادی که به دنبال کنترل کارمندان یا افرادی هستند که مسئولیت نظارت بر آنها را دارند، عمل می کند.

برنامه کنترل و نظارت اسپای۲۴ برای کنترل

با استفاده از اسپای۲۴، شما می توانید فعالیت های کاربران را در دستگاه های هدف رصد کنید، از جمله فعالیت های آنلاین، تماس ها، پیام ها، تاریخچه مرورگر و برنامه های نصب شده. همچنین، شما می توانید محتوای پیام ها و تماس ها را مشاهده کنید و حتی به دوربین و میکروفون دستگاه هدف دسترسی پیدا کنید.

در ادامه، بیش از 30 ویژگی ردیابی برای گوشی‌های اندروید و آیفون را برای شما ذکر می‌کنیم:

برای گوشی‌های اندروید و آیفون:

 1. ردیابی موقعیت جغرافیایی با استفاده از GPS
 2. رصد تماس‌های ورودی و خروجی
 3. مشاهده پیامک‌ها
 4. رصد تاریخچه مرورگر وب
 5. مشاهده فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مختلف
 6. رصد نوشتاری در برنامه‌های متنی
 7. مشاهده عکس‌ها و ویدئوها
 8. رصد تماس‌های VoIP مانند واتس‌اپ، تلگرام و …
 9. مشاهده تقویم و برنامه‌های روزانه
 10. رصد فعالیت در برنامه‌های نصب شده
 11. رصد تعداد و مدت زمان استفاده از برنامه‌ها
 12. مشاهده لیست مخاطبین
 13. رصد تصاویر از دوربین گوشی
 14. رصد صداها از میکروفون گوشی
 15. مشاهده اطلاعات مرتبط با شبکه و اینترنت
 16. رصد تماس‌های FaceTime و Skype
 17. مشاهده تماس‌های FaceTime Audio و Skype Audio
 18. رصد پیام‌های تلگرام و وایبر
 19. مشاهده فعالیت در برنامه‌های ایمیل
 20. رصدفعالیت‌های درون برنامه‌های متنی مانند iMessage
 21. رصد فعالیت در برنامه‌های نقشه‌ها
 22. مشاهده فعالیت در برنامه‌های موسیقی و ویدئو
 23. رصد تعاملات با دستگاه‌های دیگر با استفاده از Bluetooth
 24. مشاهده فعالیت در برنامه‌های کنترل پد
 25. رصد فعالیت در برنامه‌های دسترسی از راه دور به دستگاه مانند TeamViewer
 26. مشاهده فعالیت در برنامه‌های کاربردی مانند Dropbox و Google Drive
 27. رصد فعالیت در برنامه‌های تقویم آنلاین مانند Google Calendar
 28. مشاهده فعالیت در برنامه‌های پیام رسانی مانند WhatsApp و Facebook Messenger
 29. رصد فعالیت در برنامه‌های تبادل فایل مانند AirDrop
 30. مشاهده فعالیت در برنامه‌های ایمیل مانند Gmail و Outlook
 31. رصد فعالیت در برنامه‌های پرداخت مانند Apple Pay و Google Wallet
 32. مشاهده فعالیت در برنامه‌های خرید آنلاین مانند Amazon و eBay
 33. رصد فعالیت در برنامه‌های بازی‌های آنلاین مانند Fortnite و PUBG
 34. مشاهده فعالیت در برنامه‌های سلامتی و تناسب اندام مانند Fitbit و MyFitnessPal
 35. رصد فعالیت در برنامه‌های آموزشی و مطالعه مانند Duolingo و Kindle.

چگونه می توان هک گوشی با کد ملی از راه دور را انجام داد؟

تا به اینجا متوجه شدید که امکان هک گوشی بدون نصب برنامه در گوشی هدف و از طریق شماره تلفن وجود دارد، اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان این کار را انجام داد و چه روش هایی برای هک گوشی از طریق شماره وجود دارد؟

برای انجام این کار روش های زیادی وجود دارد که البته بیشتر آنها نیازمند یادگیری زبان های برنامه نویسی هستند. فراگیری زبان های برنامه نویسی اصلا کار ساده ای نیست و به زمان زیادی نیاز دارد که به همین دلیل هم بسیاری از افراد از این کار منصرف می شوند. اما خوشبختانه برنامه نویسان حرفه ای در سطح دنیا نرم افزارهایی را برای هک گوشی طراحی و در اختیار عموم قرار داده اند که با استفاده از آنها به راحتی می توان به هک گوشی دیگران پرداخت.

برنامه SPY24 نیز یکی از برنامه هایی است که با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی توسط سامانه کنترل فرزند، طراحی و عرضه شده است. این برنامه در چند نسخه با قابلیت های متفاوت ارائه شده است که هک گوشی را هم با دسترسی و هم بدون دسترسی و از طریق شماره تلفن برای شما انجام می دهد. در این مطلب از وبسایت SPY24 شما را با هک گوشی با کد ملی آشنا کردیم.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا