هک گوشی

هک گوشی با نصب برنامه از راه دور

یکی از بزرگترین دغدغه های جامعه را می توان هک گوشی با نصب برنامه دانست، بسیاری از افراد به دلیل استفاده از برنامه های نامناسب و سرکاری از این کار نا امید شده اند و تصور دارند که هک گوشی با نصب برنامه امکان پذیر نیست و برای هک گوشی حتما باید هک با استفاده برنامه نویسی و بد افزار ها را فراگیرند، در صورتی که با توجه به پیشرفت تکنولوژی نرم افزارهای قانونی و جدیدی طراحی شده اند که به راحتی می توان با استفاده از آنها به هک گوشی پرداخت.

هک گوشی با نصب برنامه :

از جالب ترین نمونه های هک گوشی با نصب برنامه می توان به هک گوشی با نصب برنامه از راه دور اشاره کرد، در این روش شما نیاز به یادگیری حرفه ای هک با استفاده از تکنیک های مختلف ندارید و تنها کافی است که توانایی نصب یک برنامه را روی گوشی کاربر مورد نظر داشته باشید، البته در بسیاری از برنامه های هک گوشی شما می توانید هک از راه دور را با استفاده از ارائه اطلاعات انجام دهید، در این قسمت چند روش جالب برای هک گوشی با نصب برنامه برای شما توضیح داده خواهد شد.

هک گوشی با نصب برنامه

هک گوشی با نصب برنامه چگونه عمل می کند؟

هک گوشی با نصب برنامه دارای نمونه های متفاوتی در عملکرد می باشد، هر برنامه یک ابزار عملکرد است با نمونه کار متفاوتی از برنامه دیگر می باشد که می تواند کنترل گوشی فرد را به صورت کامل در برگیرد، شما در این برنامه ها نیاز به اقدامات مهم ندارید زیرا تمامی فرآیند در برنامه ریزی برنامه موجود می باشد.

هک گوشی با نصب برنامه های RAT دار :

یک سری از برنامه ها برای هک گوشی از RAT استفاده می کنند، این RAT ها نمونه بسیار پیشرفته و خطرناک برای هک گوشی هستند که می توانند از راه دور یک گوشی را هک کرده و کنترل کنند، شما برای استفاده از این برنامه باید یک سری اطلاعات برای پیدا کردن گوشی مورد نظر به برنامه ارائه دهید، سپس برنامه یک حمله جعلی به گوشی انجام خواهد داد و اجازه ورود خود را به صورت نامحسوس از صاحب گوشی دریافت می کند.

پس از دریافت اجازه ورود، گوشی مورد نظر به صورت خودکار یک بار خاموش و روشن خواهد شد تا سیستم امنیتی و سیستم کلی گوشی یک بار بر اساس حمله RAT تنظیم شود و کنترل گوشی در اختیار برنامه قرار گیرد، پس از اینکه گوشی خاموش و روشن شد شما می توانید تمامی اطلاعات گوشی را دریافت کنید.

از اطلاعاتی که این سری برنامه ها به شما ارائه می کنند، می توان به لوکیشن حضور گوشی، پیامک ها، لیست تماس های یک فرد، لیست مخاطبین فرد، تصاویر موجود در گالری یک فرد، تسلط کامل بر تمامی شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و فیس بوک اشاره کرد.

همچنین شما می توانید با استفاده از این سری برنامه ها کنترل کامل بر گوشی کاربر داشته باشید، یعنی با استفاده از برنامه پیامک ارسال کنید، با دوربین گوشی عکس برداری کنید، تماس تلفنی برقرار کنید، به مخاطبین افرادی را اضافه یا کم کنید و همچنین اختیار بلاک کردن کاربران را نیز خواهید داشت.

هک گوشی با نصب برنامه

آیا استفاده از برنامه های RAT دار مناسب است؟

با توجه به اطلاعاتی که درباره این برنامه ها بیان شد، استفاده از این نمونه برنامه ها را می توان پیشرفته و حرفه ای معرفی کرد، اما شما باید به این نکته دقت داشته باشید که ویروس های RAT بسیار قوی هستند و شما نمی توانید به صورت کامل آنها را کنترل کنید، شاید در ابتدا این ویروس ها تنها گوشی کاربر را در اختیار شما قرار دهند اما می توانند دوباره بدون اطلاع شما به گوشی اندروید حمله کنند و اگر این کار چندین بار به صورت پیوسته انجام شود، گوشی به صورت کامل از بین خواهد رفت و از دسترس شما خارج می شود زیرا سیستم خود را از دست داده است.

هک گوشی با نصب برنامه

اپلیکیشن های هک با استفاده از کد :

یکی از جدیدترین روش های هک گوشی با نصب برنامه، استفاده از برنامه های کد دار است، این برنامه ها برای هک گوشی از بدافزار استفاده نمی کنند بلکه شما می توانید با استفاده از ارائه کد IMEI یا سریال گوشی فرد به هک گوشی او تنها در چند دقیقه بپردازید، زیرا این کد و سریال یک کلید ورود برای گوشی های همراه شمرده می شوند و برنامه دیگر نیاز به هیچگونه عملکرد، ویروس یا حمله نخواهد داشت، همچنین گوشی کاربر به دلیل استفاده از کد و سریال در برابر ارائه اطلاعات به شما هیچ گونه مقاومتی نخواهد داشت.

استفاده از این نمونه برنامه نسبت به برنامه دیگر بهتر می باشد، زیرا شما در نهایت هک گوشی با نصب برنامه را انجام داده اید اما خطری برای نابودی گوشی کاربر را تهدید نمی کند و شما می توانید به صورت مداوم به کنترل گوشی مورد نظر بپردازید، البته قابل ذکر است که افرادی که قصد هک گوشی با نصب برنامه دارند، تنها 10% می توانند از این برنامه استفاده کنند زیرا دسترسی به کد IMEI و سریال گوشی کاربر ندارند.

هک گوشی با نصب برنامه با اختلال در وای فای :

نمونه ای از برنامه های جدید را می توان برنامه هایی معرفی کرد که برای هک گوشی از شبکه های وای فای استفاده می کنند، برای مثال به عنوان شبکه وای فای به گوشی کاربر یک اعلان ارسال می کنند، در صورتی که کاربر اعلان را تایید کند وای فای را قبول کند، برنامه می تواند تمامی شبکه های اجتماعی فرد مانند تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک و… را که با وای فای کار می کنند، در برگیرد و اطلاعات آنها را ذخیره کند.

انجام این نمونه هک تنها چند دقیقه پس از تایید شبکه وای فای زمان می برد و پس از آنها تمامی اطلاعات کامل شبکه های اجتماعی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، از مزایای این برنامه می توان به جاسوسی کامل و توانایی بالا در برابر مقاومت سیستم امنیت گوشی همراه اشاره داشت.

نکته : برای استفاده از این برنامه، شما باید یک شبکه واقعی وای فای را در اختیار برنامه قرار دهید تا برنامه وای فای شما را به کاربر برای اتصال پیشنهاد کند و در تمامی زمانی که اطلاعات گوشی سرقت می شود، وای فای شما مورد استفاده کاربر خواهد بود تا به سرقت اطلاعات و الکی بودن اعلان برای هک گوشی با نصب برنامه شک نکند.

هک گوشی با نصب برنامه

هک گوشی و تسلط دقیق بر شبکه های اجتماعی :

دسته بسیار پر کاربرد هک گوشی با نصب برنامه را می توان برنامه هایی که به هک شبکه های اجتماعی می پردازند، معرفی کرد، این روز ها با گسترش روز افزون کاربرد شبکه های اجتماعی، افراد تمامی اطلاعات خصوصی و مهم خود را در حساب های کاربری خود در برنامه هایی مانند تلگرام، اینستاگرام یا فیس بوک قرار می دهند، برای مثال اگر شما بخواهید از چت های مهم یک فرد آگاهی پیدا کنید با توجه به پیشرفت تکنولوژی هیچوقت نمی توانید  چت ها را در پیام های عادی یک فرد دریافت کنید و حتما باید به برنامه هایی مانند تلگرام، اینستاگرام یا فیس بوک دسترسی داشته باشید.

به همین دلیل برنامه هایی طراحی شده اند که شما می توانید با استفاده از آنها دسترسی کامل بر شبکه های اجتماعی داشته باشید و اطلاعاتی مانند چت های خصوصی، گالری کاربر، کانال ها، ربات ها، گروه ها، حساب های کاربری، اطلاعات موجود در حساب کاربری و… را به دست آورید.

هک گوشی با نصب برنامه

برنامه های هک شبکه های اجتماعی چگونه کار می کنند؟

این برنامه ها از روشی جدید به نام فیشینگ برای کار خود بهره می گیرند، یعنی صفحات ورود به شبکه اجتماعی جعلی می سازند و به کاربر ارائه می کنند، کاربر تصور دارد که در اجرای شبکه اجتماعی مشکلی رخ داده است و اطلاعات ورود را وارد می کند تا از مشکل اطلاع یابد و پس از ورود اطلاعات شما می توانید به راحتی به شبکه های اجتماعی کاربر مانند صاحب شبکه وارد شوید.

نکته مورد نظر درباره این ورود زمان است، هر لحظه امکان دارد که کاربر نسبت به ورود شما به شبکه در قسمت نشست های شبکه اطلاع پیدا کند و شما را حذف کند، به همین دلیل در لحظه ورود تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را برداشت کنید.

هک گوشی با نصب برنامه

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا