برنامه هکجاسوسی گوشیردیابی گوشیهک گوشی

هک کردن گوشی بدون نصب برنامه

همانطور که میدانید هک به معنای دستیابی به اطلاعات شخصی دیگران است؛ هک کردن جز کارهای غیر قانونی به حساب می آید که با رشد تکنولوژی، روز به روز ابزارها و برنامه های جدید هکری وارد بازار میشوند. مطمئنا همه ما یکسری اطلاعات شخصی در گوشی همراه خود نگهداری میکنیم که دوست نداریم فرد دیگری به آن ها دسترسی پیدا کند. باید بگویم که رایج ترین دستگاهی که امروزه هک میشود گوشی هوشمند میباشد. پس باید خیلی مراقب بود! خب همانطور که قابل مشاهده است مردم گوشی های خود را به وای فای های عمومی، تلویزیون، حساب بانکی، لپتاب، پست الکترونیکی و حساب های کاربری مربوط به شبکه های اجتماعی متصل میکنند و از آن جایی که هکرها دنبال دسترسی بیشتری هستند، کافیست یک گوشی را هک کنند سپس میتوانند تمام چیزهایی که به آن گوشی همراه متصل بوده را کنترل کنند. هک کردن گوشی :

هک کردن گوشی بدون نصب برنامه

هک کردن گوشی بدون نصب برنامه
هک کردن گوشی بدون نصب برنامه

خیلی از هک ها غیر قانونی هستند اما جالب است بدانید هک اخلاقی و قانونی نیز در جامعه انجام میشود که میتواند اهداف متفاوتی را داشته باشد که در این مقاله توضیحاتی خواهیم داد و نکته دیگری این است که شاید همیشه فکر کنید هک کردن با یک نرم افزار مخرب یا ابزاری انجام میشود؛ اما اینطور نیست و بدون نصب برنامه نیز میتوان هک کردن را انجام داد که در ادامه خواهیم گفت.

همانطور که اشاره کردم هک اخلاقی نیز وجود دارد که همان هک کردن قانونی است و ابزارهای حقوقی هستند که میتوانید به وسیله آن ها یک گوشی همراه شخصی را هک کنید. باید قبل از استفاده از هک قانونی تمام ضوابط و قوانین مربوط به آن را مطالعه کنید و طبق قوانین آن جلو برید. فراموش نکنید که مرز بسیار نازکی میان هک قانونی و هک غیر قانونی وجود دارد، پس باید خیلی حواستان را جمع کنید. همچنین توجه داشته باشید تمام اطلاعاتی که به دست آوردید را نباید برای شکنجه شخص مقابل استفاده کنید و باید کاملا شخصی بماند در غیر این صورت با اتهامات قانونی روبرو خواهید شد. سعی کنید این نوع هک کردن را فقط در مواقع بسیار ضروری استفاده کنید، در غیر اینصورت پیشنهاد نمیشود.

هک گوشی با نصب برنامه
هک گوشی با نصب برنامه

نرم افزارهای هک متفاوتی وجود دارند که هکر ها از این نرم افزارها معمولا استفاده میکنند. یکی از این نرم افزارهای هک Mobile Spy Free میباشد که هک کردن از طریق آن بسیار راحت و موثر میباشد. برای اینکار باید نرم افزار روی گوشی شخص مورد نظر نصب شود. اما راه دیگری هم هست که بدون نصب کردن نرم افزار میتوانید کار هک کردن را انجام دهید که در ادامه توضیح خواهم داد.

هک گوشی از راه دور
هک گوشی از راه دور

Spying Application برنامه ای است که بدون نصب برنامه روی گوشی شخص مقابل میتوان از آن استفاده کرد. خیلی از افراد این اپلیکیشن را با نرم افزارهای هک اشتباه میگیرند اما آن ها دو چیز کاملا جدا و متفاوت میباشند. همانطور که گفته شد نرم افزار هک باید حتما روی گوشی فرد مورد نظر نصب شود اما Spying Application کارایی متفاوتی دارد. آن اطلاعات گوشی را بدون نصب شدن، به دست می آورد. طریقه نصب این اپ روی هرکدام از گوشی های مدل اندروید و آیفون فرق میکند. گوشی اندرویدی یک روند و گوشی آیفون یک روند دیگری را برای نصب دنبال خواهند کرد.

هک گوشی بدون نصب برنامه
هک گوشی بدون نصب برنامه

این اپ توسط کارشناسان ایرانی علاوه بر اینکه به زبان فارسی ترجمه شده است، یکسری تغییرات که برای کاربران ایرانی مناسب باشد در آن ایجاد شده است. این اپ به هدف نظارت بر فرزندان توسط سامانه کنترل فرزندان در فضای مجازی عرضه شده است و استفاده از آن برای اشخاص دیگر بدون اطلاع از آن ها غیر قانونی بوده و قبل از انجام این کار باید این افراد را در جریان قرار داد. این برنامه رایگان نمیباشد و دارای پشتیبانی به زبان فارسی بوده و آنلاین میباشد. از جمله امکاناتی که این برنامه در اختیار کاربران قرار میدهد شامل:

هک کردن گوشی

  • کنترل تماس های دریافتی و خروجی و پیام های ارسالی و دریافتی همراه با تاریخ و زمان
  • کنترل تمام شبکه های اجتماعی حتی بین المللی مثل پیام های تلگرام، اینستاگرام و…
  • کنترل موقعیت لحظه به لحظه فرد مقابل از طریق دوربین جلو و عقب موبایل او و حتی شنیدن صدای اطراف به طور همزمان
  • کنترل سایت هایی که مشاهده شده و برنامه هایی که اجرا شدند و مسدود یا بلاک کردن سریع آن ها از راه دور در صورت مناسب نبودن
  • قابلیت مدیریت فایل های گوشی از راه دور
  • دسترسی به موقعیت مکانی گوشی به همراه تاریخچه مکان ها و مسیرهایی که فرد بیشتر در رفت و آمد بوده است
  • نرم افزار شنود صدا و شنود گوشی آیفون و حتی ضبط کرد صدا
  • مشاهده کردن تمام مخاطبین در دفترچه تلفن به همراه نام و نام خانوادگی و تاریخ ذخیره آن ها
  • کنترل کلیپ بورد (Clip Board) و هر آنچه که داخل آن ذخیره شده است مثل تصاویر، فیلم و… کلیپ بورد یک حافظه موقتی است که یکسری برنامه ها به وسیله کاربر در آن ذخیره میشود و در صورت استفاده نشدن بطور خودکار حذف خواهد شد.
هک کردن قانونی
هک کردن قانونی

دلایلی که برای هک کردن قانونی وجود دارد به شرح زیر است:

کنترل فرزندان توسط والدین

این روزها بخاطر مشکلات متفاوتی که در جامعه وجود دارند والدین بسیار نگران فرزندان سرکش خود میباشند. نگرش فرزندان بسیار متفاوت شده است و باید مراقب آن ها بود. والدین نیز با شنیدن اخبارهایی مثل تجاوز به کودکان، آدم ربایی، خودکشی و… نگرانیشان بیشتر خواهد شد. همچنین والدین میتوانند به وسیله این اپ تمام قسمت های گوشی و فعالیت های فرزند خود را در شبکه های اجتماعی را در نظر داشته باشد. والدین میتوانند در صورت متوجه شدن مشکل یا خطری که میدانند فرزندشان را تهدید میکند، هک را کنار گذاشته و از راه های دیگر به فرزند خود کمک کنند. حتی بعضی از والدین از این راه متوجه میشوند که در بعضی شرایط رفتار او نسبت به فرزندش درست نبوده که موجب ایجاد مشکلات دیگر شده است در نتیجه تلاش میکند راجع به موضوعات با فرزند خود صحبت کند.

کنترل فرزندان توسط والدین
کنترل فرزندان توسط والدین

مدیریت کردن شرکت

شرکت های بزرگ معمولا این کار را انجام داده و تمام کارمندان خود را زیر نظر دارند. همچنین این راه به محافظت از شرکت در مقابل تهدیدهای خارجی و داخلی محافظت خواهد کرد و میتواند بهترین روش برای حفظ راز تجارتی باشد. البته باید مدیر شرکت توجه داشته باشد که تمام کارکنان شرکت را از این موضوع آگاه ساخته و در قوانین شرکت این موضوع ثبت شود.

مدیریت کردن شرکت
مدیریت کردن شرکت

همانطور که در این مقاله گفته شد هک کردن هم میتواند به عنوان وسیله ای برای سو استفاده کردن استفاده شود هم میتواند به عنوان یک وسیله که بتواند نفعی برای خانواده داشته باشد مورد استفاده قرار بگیرد. این موضوع به خود افراد بستگی دارد که چقدر میخواهند به صورت اخلاقی به این قضیه نگاه کنند. باید دقت داشته باشید که در صورت سو استفاده از اپلیکیشن اسپای۲۴ میتواند برای شما پیگردهای قانونی نیز به همراه داشته باشد.

آشنایی با بهترین برنامه هک گوشی

سیستم عامل اندروید یک سیستم عامل متن باز می باشد که امکانات بسیار زیادی را در اختیار توسعه دهندگان برنامه ها و سیستم عامل ها قرار داده است. در واقع سیستم عامل های متن باز دسترسی های بیشتری را برای کاربرانشان فراهم می کنند. و همین موضوع باعث شده تا بیشتر در معرض خطر قرار بگیرند. سیستم عامل اندروید هم از این قاعده مستثنی نبوده و بدافزار ها، ویروس ها و برنامه های هک بسیاری برای آن ایجاد شده است. به علاوه، به علت اینکه اغلب افراد از دستگاه های اندرویدی استفاده می کنند، خیلی ها به دنبال هک اندروید همچون هک کردن کاربران در شبکه ی اجتماعی تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی هستند. در این مطلب می خواهیم به توضیح روش های هک اندروید و راه های نفوذ به گوشی های اندروید بپردازیم و روش هایی را نیز برای افزایش امنیت سیستم عامل اندروید در اختیار شما قرار دهیم تا با استفاده از آن بتوانید از نفوذ دیگران بر گوشی خود، جلوگیری کنید.

کنترل و نفوذ به گوشی اندروید با استفاده از برنامه

بهتر است قبل از هر چیزی بگوییم که استفاده از نرم افزارهایی که برای هک گوشی معرفی می شوند، معمولا چندان کارایی نداشته و پیچیدگی های زیادی خواهد داشت. یکی از ساده ترین راه های کنترل و نظارت بر گوشی، استفاده از برنامه هایی است که از قبل برای همین منظور طراحی شده اند. اگر به دنبال پیچیدگی های مربوط به برنامه نویسی نبوده و یا وقت این کار را ندارید، می توانید از طریق دانلود و نصب برنامه های نظارتی، اقدام به کنترل گوشی فرزندان خود نمایید. برنامه های مختلفی در این زمینه ایجاد شده اند که هدف آن ها نظارت و کنترل تلفن همراه فرزندان و اعضای خانواده می باشد. با استفاده از این برنامه بدون اینکه نیاز به نوشتن کدهای پیچیده داشته باشید، قادرید به تمامی اطلاعات گوشی فرزند خود دست پیدا کرده و کنترل کاملی روی آن داشته باشید. علاقه مندان می توانند با کمی تحقیق و جستجو در اینترنت یکی از بهترین برنامه ها را در زمینه مراقبت از خانواده از سایت های معتبر دانلود و نصب نمایند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا