برنامه هکجاسوسی گوشیردیابی گوشیهک گوشی

هک پیام های شخصی افراد در اینستاگرام بدون شناختن آن ها 1400

هر روز دلایل برای هک پیام های شخصی هک اینستاگرام و جاسوسی برخی از افراد در یک حساب کاربری در این اپلیکیشن بیشتر و بیشتر می شود. به عنوان مثال والدین می خواهند به تمام اطلاعات رد و بدل شده توسط فرزند خود در شبکه اجتماعی گفته شده دسترسی پیدا کنند و بنابراین راه حل هک اینستاگرام را برای آگاهی از همه چیز انتخاب می کنند. برخی از کارفرمایان برای سر در آوردن از کار کارمندان خود در شرکت، نرم افزارهایی را نیز بر روی دستگاه های آن ها نصب می کنند. اما قبل از اقدام به این کار، مهم است که بدانیم آیا این تصمیم گرفته شده با قانون موجود مطابقت دارد یا خیر. در برخی از کشورها، این تحریم ها می تواند سنگین باشد. بسیاری از زوج ها از راه حل های جاسوسی بر روی تلفن های همسر خود استفاده می کنند تا وارد حساب اینستاگرام آن ها شوند.

اما در این مقاله میخواهیم بدانیم که آیا امکان دارد بدون شناخت فردی، بتوان حساب اینستاگرام او را هک کرده و به پیام های شخصی او دست پیدا کرد؟

حساب کاربری اینستاگرام در صورت داشتن رمز عبور قوی و حفظ عادت های امنیتی عالی نسبتاً امن است. آیا این بدان معنی است که قابل هک نیست؟ معمولا همیشه ترفندهایی برای هرکاری وجود دارد و هکرها از هر راهی برای هک اینستاگرام مورد نظر خود اقدام میکنند؛ از جمله:

 • استفاده از برنامه هک اینستاگرام
 • بازنشانی گذرواژه یا پسورد حساب
 • استفاده از صفحه فیشینگ

با استفاده از این سه ترفند، دیگر نیازی به یک معلم فناوری اطلاعات و ارتباطات برای جاسوسی در DMS(Direct Massages) یا پیام های شخصی در اینستاگرام افراد نیست. برای هر کسی، چه در آیفون و چه در اندروید، می توانند به سرعت یاد بگیرند که چگونه حساب Instagram و رمز ورود را هک کنند.

سرقت رمزهای عبوری که در مرورگر ذخیره شده

سرقت رمزهای عبور ذخیره شده در مرورگرها یکی از ساده ترین راه های جاسوسی از پیام های اینستاگرام است. مراحل ساده ای که در مورد هک کردن پیام ها و دریافت سریع رمز عبور وجود دارد. علاوه بر این در ادامه مقاله  خواهید خواند که چگونه پیام های اینستاگرام شخصی را به طور محرمانه بخوانید.

رمزهای عبوری که در مرورگر
رمزهای عبوری که در مرورگر

مرحله 1: پس از داشتن گوشی مورد نظر، صفحه ورود به سیستم اینستاگرام (login) را باز کنید.

مرحله 2: بر روی “Forgot Password” کلیک کنید.

مرحله 3: ایمیل، شماره تلفن یا نام کاربری مرتبط با این حساب Instagram را وارد کنید. برای دسترسی به حساب در گوشی  Android  می توانید از ورود به سیستم با  Facebook نیز استفاده کنید. ” Log In With Facebook”

مرحله 4: به ایمیل کاربر بروید یا از شماره تلفن برای بازنشانی گذرواژه هدف خود استفاده کنید.

مرحله 5: هک اینستاگرام انجام شد، اکنون با استفاده از رمز عبور جدید میتوان وارد حساب اینستاگرام شده و پیام های افراد را خواند.

جالب است بدانید در این روش نیازی نیست از برنامه ای استفاده کنید و متحمل هزینه ای نخواهید شد. این روش آسان و سریع است به شرط آن که گوشی هدف را در دست داشته باشید.

ردیاب اینستاگرام  mSpy

 اینستاگرام یک محیط مناسب برای کودکان و بزرگسالان ایجاد می کند تا زندگی خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند. این باعث می شود بیشتر مردم قربانی شکارچیان آنلاین شوند که با آن ها دوست می شوند و آن ها را فریب می دهند. کار کردن با برنامه mSpy Instagram برنامه راحتی بوده و شما به راحتی میتوانید پیامهای ارسالی به فرزندتان را به صورت مخفیانه بخوانید.

نصب برنامه mSpy Instagram راحت بوده و به آسانی و از راه دور بدون نیاز به لمس گوشی هدف می توانید هک اینستاگرام را انجام دهید و وارد حساب فرد شوید. برخی از مواردی که می توانید با این برنامه انجام دهید عبارتند از:

 • پیام های خصوصی را بخوانید.
 • GIF ، عکس ، داستان و فیلم ارسال شده را بررسی کنید.
 • فالورهای آن فرد را مشاهده کنید.
 • افرادی را که دنبال می کنند مشاهده کنید.
 • نظارت بر نظرات و مانند آن ها
 • می توانید همه عکس هایی را که توسط هدف شما برچسب گذاری شده است مشاهده کنید.

     و موارد دیگر.

ردیاب اینستاگرام  mSpy
ردیاب اینستاگرام  mSpy

احتمالا از دیدن اینکه این برنامه هک اینستاگرام چقدر راحت می باشد متعجب شدید! چیزی که بسیار خوشایندتر می باشد این است که با کاربران اندروید و آیفون سازگار است؛ بنابراین می توانید بسیاری از اطلاعات لازم را با استفاده از mSpy به دست آورید. این برنامه نه تنها برای والدین بلکه برای مشاغلی که می خواهند بدانند رقبای خود چه می کنند ، ایده آل است. Mspy یک برنامه هک اینستاگرام قابل اعتماد میباشد. برای هک اینستاگرام فرد مورد نظر خود صرف نظر از موقعیت جغرافیایی آن ها، به شرح زیر عمل کنید:

 • بسته خود را از صفحه رسمی mSpy بخرید.
 • برنامه را روی دستگاهی که می خواهید نظارت کنید نصب کنید.
 • به روزرسانی ها از طریق صفحه کنترل (control panel) به دستگاه شما شروع می شوند.

mSpy بسته های شخصی و تجاری دارد که می توانید متناسب با نیازهای خود این بسته ها را انتخاب کنید. دانلود این برنامه کمتر از 1 دقیقه زمان می برد و بسیار مقرون به صرفه است زیرا نیازی نیست هر ماه هزینه ای را پرداخت کنید.

مهندسی اجتماعی

مهندسی اجتماعی می تواند برای هک اینستاگرام و جاسوسی در فعالیت های شخص مورد نظر در این اپ بدون شناسایی، مورد استفاده قرار گیرد. این شامل کارهایی است که هکر با ستفاده از آن ها باعث میشود افراد مورد نظر اطلاعات محرمانه خود را به طور ناآگاهانه در دسترس قرار بدهند.

یکی از آن ها فیشینگ است که یافتن رمز عبور را از هک کردن آن آسان تر می کند. فیشینگ بیشتر با سرقت اطلاعات حساس مانند شماره کارت اعتباری همراه است. این روش میتواند به عنوان وسیله ای برای چگونگی بررسی DM یا پیام های خصوصی شخص دیگری در اینستاگرام ، فیس بوک و iMessage باشد.

مهندسی اجتماعی
مهندسی اجتماعی

نکته قابل توجه این است که فیشینگ جرم اینترنتی است که مجازات آن مجازات قانونی است. بنابراین باید هنگام محافظت از عزیزانتان با مسئولیت پذیری از آن استفاده کنید. بیشتر طرح های فیشینگ شامل ایجاد صفحه ورود جعلی در اینستاگرام است و هنگامی که هدف شما اطلاعات حساب خود را وارد می کند، اعتبارنامه ها برای شما ارسال می شود. این یک روش ساده برای هک اینستاگرام و جاسوسی در فعالیت های فرد است زیرا کمترین سوء ظن را ایجاد می کند.

مزیت های روش فیشینگ شامل:

 • شانس کم گرفتار شدن
 • بلافاصله اطلاعات را به دست می آورید.
 • رایگان بوده و شناسایی نمیشوید.

معایب این روش:

 • نمی توانید به یک حساب با ویژگی ایمنی احراز هویت دو عاملی دسترسی پیدا کنید.
 • اکثر مردم به طور مشکوکی با URL ها برخورد می کنند.
 • امکان کنترل از راه دور وجود ندارد.

در این مقاله با سه روش هک اینستاگرام آشنا شدید که به وسیله آن ها می توانید پیام های شخصی یا DM (Direct Massages) افرادی که حتی نمی شناسید را چک کنید. این روش ها می توانند در مسیرهای درست و در جهت نیاز مورد استفاده قرار بگیرند. امیدوارم مطالب مفید واقع شود.

هدف هکران از هک اینستاگرام

در اینستاگرام نیز افراد سودجوی زیادی با اهداف خاص اقدام به نفوذ به حساب های کاربری افراد در اینستاگرام کرده و با هک آن ها، اتفاقات بدی را رقم می زنند. هک اینستاگرام یکی از تلخ ترین اتفاقاتی می باشد که ممکن است برای هر شخصی رخ دهد. هنگامی که صفحه اینستاگرام شما هک می شود، در واقع نمی توانید هیچ کاری انجام داده و اگر هکری که به صفحه شما نفوذ پیدا کرده است قصد تخریب شخصیت شما را داشته باشد، می تواند به راحتی هرچه تمام تر این کار را انجام داده و با آبروی شما بازی کند. به همین علت تصمیم گرفتیم در این مقاله از بررسی کنیم که هک اینستاگرام تا چه حدی ممکن است و چه راهکارهایی برای جلوگیری از هک حساب کاربری شما وجود دارد. برنامه هک گوشی XSPY

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا