برنامه هکهک گوشی

هک شدن تلگرام با مخرب ها و بدافزارها

زمانی که به دنبال روش های هک کردن تلگرام در گوگل هستید و جستجو میکنید مطمئنا با نتیجه های مختلفی روبرو میشوید. از هک کردن تلگرام با ربات گرفته تا هک کردن کردن تلگرام با شماره تلفن، هک کردن تلگرام با آیدی و موارد دیگر که حتما دیده اید. باید بگویم که تمام این روش ها غیر ممکن و دروغ هستند. با وجود اینکه هر برنامه و دستگاهی قابل هک شدن میباشند ولی برنامه هایی مثل تلگرام و امثال آن به این راحتی ها هم قابل هک کردن نیستند. بالاخره هر برنامه ای دارای یکسری راهکارهای امنیتی میباشد که کاربران با استفاده از آن ها میتوانند شرایط امنی را برای حساب های کاربری خود فراهم کنند. در ادامه درباره روش هایی که برای هک کردن تلگرام استفاده میشوند، توضیحاتی داده خواهد شد.

نفوذ کردن به سرورهای
نفوذ کردن به سرورهای
  1. نفوذ کردن به سرورهای اصلی راهی برای هک تلگرام

تلگرام برای پردازش اطلاعات کاربران خود از سرور استفاده میکند. این روش بسیار سخت و پیچیده است و کمتر کسی از این روش استفاده خواهد کرد حتی برای سرورهایی که معمولی بوده و دارای ترافیک کمی هستند.

  1. کی لاگر (keylogger) روشی برای هک تلگرام

کی لاگر ها به طور کلی قانونی هستند و استفاده های مهمی هم میتوان از آن ها کرد ولی متاسفانه کاربرد منفی آن بیشتر از کاربرد مثبتش میباشد. این نرم افزار یا سخت افزارها روی تمام دستگاه هایی که اندروید یا ویندوز هستند کارایی دارند و به این سیستم ها بیشتر نفوذ خواهند کرد. و اما طریقه هک کردن آن ها به چه شکل است؟ این ابزارها کلیدهایی که روی کیبورد توسط شخص فشار داده میشوند را متوجه شده و ذخیره میکنند. هک کردن با این روش بسیار میتواند وحشتناک باشد، زیرا آن ها به طور کامل به حریم خصوصی شخص وارد شده و هرچیزی که تایپ میشود از جمله اطلاعات حساب بانکی، رمزهای ورود به حساب های کاربری و هرچیز دیگری را میفهمند.

روشی برای هک تلگرام
روشی برای هک تلگرام

3. فیشینگ (phishing) روشی دیگر برای هک کردن تلگرام

زمانی که وارد یک سایت میشوید چقدر به ظاهر آن توجه میکنید؟ تا حالا شده است گرافیک و ظاهر یک سایت برای شما شک برانگیز باشد؟ یا حتی لینکی که برای شما می آید و با کلیک کردن روی آن وارد یک سایت میشوید. تا حالا چند بار آدرس سایتی که وارد آن میشوید را چک کرده اید که میتواند قابل اطمینان باشد یا خیر؟ این روش دقیقا از حواس پرتی و دقت نکردن افراد استفاده کرده و آن ها را فریب میدهد و اطلاعاتشان را به دست می آورد. بعضی از افراد که از این روش استفاده میکنند، معمولا صفحات شبیه سازی شده با صفحه login تلگرام را ساخته و با این هکر، اطلاعات حساب کاربری فرد که شامل شماره تماس و کد تایید میباشد را به دست می آورند. اگر وارد این چنین صفحه ای شدید، اول از همه ادرس سایت را چک کنید که باید web.telegram.org باشد و حتما با https شروع شده باشد؛ اگر غیر از این بود فورا از آن سایت خارج شوید. علاوه بر این مورد بسیار مراقب لینک هایی که در تلگرام برای شما نیز ارسال میشود باشید و بی مهابا روی هر لینکی کلیک نکنید زیرا ممکن است یکی دیگر از فریب های فیشینگ برای دسترسی به اطلاعاتتان باشد.

برای هک کردن تلگرام
برای هک کردن تلگرام

4. هک کردن تلگرام با رت (RAT)

RAT یکی از خطرناک ترین و وحشتناک ترین نوع حملات است و مخفف کلمه Remote Access Trojan میباشد. RATها به صورت نامحسوس و خیلی پیشرفته همراه با بعضی نرم افزارها، بازی ها و بعضی مواقع با اضافه شدن به یک ایمیل وارد سیستم دستگاه شخص شده و کارشان را شروع میکنند. اگر این برنامه به گوشی شما وارد شود به راحتی میتواند به حساب کاربری تلگرامتان و تمام اطلاعات آن دسترسی پیدا کند. موارد دیگری هستند که خطرناک بودن آن را بیشتر نشان میدهند از جمله:

  • در سیستم شخص به صورت مخفی دانلود و اجرا میشوند که آن فرد هم متوجه نمیشود.
  • به طور کامل سیستم آن شخص را آلوده کرده و آن را زیر نظر داشته باشد.
  • میتوانند ابزارهایی مانند keylogger را در سیستم فعال کرده و انواع دیگری از بدافزارها و مخرب ها را به سیستم وارد کند.
  • و غیره.

5. هک کردن تلگرام با حمله مرد میانی

یکی دیگر از راه های وارد شده به تلگرام شخصی دیگر استفاده از حمله مرد میانی یا man-in-the-middle-attack میباشد. هکر با این روش وارد شبکه شده و میتواند میان دونفر قرار بگیرد و پیام هایی که بین آن ها رد و بدل میشود را بخواند. این روش نیز خطرناک است و میتواند به راحتی به اطلاعات حساب کاربری تلگرام دست پیدا کند.

هک کردن تلگرام با رت
هک کردن تلگرام با رت

6. استفاده از برنامه های واسطه و جعلی برای هک کردن تلگرام

این روش نیز مانند روش فیشینگ با فریب دادن کاربر، سیستم او را هک میکند البته این بار نه به وسیله لینک یا سایت های شبیه سازی شده بلکه با اپلیکیشن های مورد علاقه کاربران. ابزارهایی هستند که به شخص این اجازه را میدهند که بتواند یک فایل APK از یک برنامه یا یک بازی اندرویدی پرطرفدار ساخته و در اختیار کاربران قرار دهد. این برنامه بازی دقیقا همان کار خود را انجام میدهند با این تفاوت که میتوانند به گوشی همراه شما دسترسی کامل داشته باشند. همانطور که حتما مشاهده کردید برنامه های زیادی وجود دارند که نسخه شبیه سازی شده ی تلگرام میباشند و حتی شرکت تلگرام این برنامه ها را قبول ندارد. از دانلود کردن این برنامه ها خودداری کنید چون میتوانند برای گوشی شما خطرناک باشند. بهترین برنامه برای دانلود و نصب همان نسخه اصلی تلگرام میباشد که میتوانید با رعایت نکات امنیتی آن، با خیال راحت از این برنامه استفاده کنید. سعی کنید برای دانلود برنامه ها و بازی های مورد نظر خود نیز از فروشگاه های معتبر مثل Google play store استفاده کنید.

روش های هک کردن تلگرام

7. هک کردن تلگرام با مهندسی اجتماعی

این شعار را همیشه در ذهنتان داشته باشید، ” به هر کسی اعتماد نکنید”. میتوانم بدون شک بگویم که این روش از روش هایی که گفته شد خطرناک تر است و افراد در این راه بدون هیچ کامپیوتری بلکه با زبان خود منجر به هک شدن تلگرام فرد مورد نظرشان خواهند شد. اینگونه افراد با جلب اعتماد شخص مقابل خود و با وارد شدن از راه های دوستی، کاری و راه های دیگر و نیز با ایجاد صمیمیت و استفاده از روش خود سعی میکند اطلاعات حساب کاربری تلگرام او را هک کند و در کارش هم موفق میشود. سعی کنید به هرکسی اعتماد نکنید.

بعد از معرفی شدن تمام این روش ها تنها چیزی که بسیار قابل توجه بود، تاکید بسیار روی دقتی که باید کاربر داشته باشد، بود. هکرها میتوانند از کارشان هم در جهت مثبت استفاده کنند و هم در جهت منفی؛ این شما هستید که باید همیشه گوش به زنگ و مراقب باشید و تمام نکات امنیتی در تلگرام و دیگر نکاتی که در این مقاله به آن ها اشاره شده بود را رعایت کنید. در این صورت میتوانید نگرانیتان را درباره این اتفاق از بین ببرید.

هک شدن تلگرام با برنامه اسپای۲۴

شاید شما هم این روزها از آشنایان خود در مورد هک شدن تلگرام مطالب پراکنده‌ای شنیده باشید و یا حتی خودتان یکی از کسانی باشید که تلگرامتان هک شده و به دام هکرها افتاده‌اید. با “SPY24” همراه باشید.

تصور کنید در منزل یا محل کارتان نشسته‌اید که یک پیام، حاوی یک کد 5 رقمی از شرکت تلگرام با همان لوگوی آبی آسمانی به همراه موشک کاغذی سفید دریافت می‌کنید. بلافاصله این بار در یک گفتگوی دیگر باز هم از طرف تلگرام و باز هم با همان لوگوی آبی آسمانی به همراه موشک کاغذی سفید رنگ، پیامی به زبان فارسی و شاید هم انگلیسی با این مضمون که “شرکت تلگرام برای تایید شماره شما نیازمند دریافت کد ارسالی می‌باشد و در صورتی که کد ارسال نشود، شماره شما از سرور تلگرام حذف خواهد شد” به دستتان می‌رسد و شما هم با تصور این که پیام از طرف تلگرام ارسال شده است، کد را برای هکر محترم فرستاده و دسترسی به حساب شخصی خود را به جناب هکر هدیه می‌دهید. و از این جا داستان رنگ دیگری به خود می‌گیرد، ارسال پیام‌های نا مربوط به دوستان، آشنایان و دیگر افراد و تشکیل گروه‌های غیر اخلاقی و یا حتی سوء استفاده‌های مالی و… یکی از چندین و چند پیامد ناگوار این اتفاق شوم می‌باشد. در تماس‌هایی که در طول هفته گذشته از طرف مشتریان محترم SPY24 داشتیم، حتی به اختلافات خانوادگی اشاره‌ه‍ایی شد که نتیجه هک شدن تلگرام یکی از اعضای خانواده بود.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا