امنیت گوشیبرنامه هکجاسوسی گوشینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

هک شدن اپل آیدی و جلوگیری از آن چك كردن اپل ايدي

اپل آیدی شما هنگام دسترسی به دستگاه ها و سرویس های مختلف اپل ضروری است چگونه می توانید از ایمن بودن حساب خود اطمینان داشته باشید؟  برای محافظت از هک شدن اپل آیدی در زیر مراحل لازم برای جلوگیری کلاهبرداران به اپل آیدی شما ذکر شده است. اپل به دلیل امنیت تقریباً غیر قابل نفوذ شهرت دارد. اما هیچ سیستمی در برابر خطرات ایمن نیست. حتی دستگاه ها و کاربران اپل نیز گاهی قربانی هکرها می شوند.

اپل آیدی چیست؟

اپل آیدی،  یک حساب کاربری است برای ورود به سرویس های مختلف که توسط شرکت  اپل ارائه شده می باشد. با بسیاری از محصولات آنها از جمله iCloud ، iWork ، فروشگاه iTunes و Apple Store کار می کند. از هر آدرس ایمیل معتبری می توانید به عنوان شناسه اپل استفاده کنید. از مارس 2013، اپل تأیید صحت دو مرحله ای را به عنوان یک روش امنیتی اختیاری برای محافظت از حساب ارائه می دهد. کاربران مجاز به داشتن چندین شناسه اپل هستند، اما ممکن است آنها ادغام نشوند.

هک شدن اپل آیدی

تشخیص هک شدن اپل آیدی

مواردی که در ادامه برای شما ذکر می شود هشدار هایی مبنی بر هک شدن اپل آیدی شما است که لازم است آنها را بدانید.

1) زمانی که اپل به شما ایمیل می زند و به شما اطلاع می دهد به تازگی با دستگاه دیگری به  حساب اپل آیدی خود وارد شده اید.

2) تغییر پیدا کردن اطلاعات حساب شخصی و رمز عبور حسابتان

3) وقتی متوجه خریدهایی از اپل می شوید که شما آن را انجام نداده اید.

4) پیام هایی که به مخاطبین شما ارسال شده است و شما از آن بی خبرید.

هک شدن اپل آیدی

اقدامات لازم بعد از هک شدن اپل آیدی

بلافاصله بعد از هک شدن اپل آیدی خود رمز عبور خود را تغییر دهید و برای امنیت بیشتر از رمز های عبور سخت تر استفاده کنید. اگر موفق به تغییر رمز نشدید بهتر است به فروشگاه های مجاز اپل مراجعه کنید.

در زمان هک شدن اپل آیدی خود، جزئیات و اطلاعات حساب خود را چک کنید و اگر متوجه هر نوع تغییری در آن شدید اصلاحش کنید.

موضوع هک شدن اپل آیدی خود را می توانید با ارسال یک پیام به اپل گزارش دهید.

حتما اپل ایدی خود را با تایید دو عاملی ایمن کنید و از اقدامات بعدی که هکر برای هک شدن اپل آیدی شما انجام می دهد جلوگیری کنید.

هک شدن اپل آیدی

آیا راهی برای هک گوشی های اپل وجود دارد ؟

درست است که گوشی های آیفون از ایمنی بسیار بالایی برخوردار هستند و هک کردن آنها دشوار است. اما هکرها، با استفاده از  فناوری های مدرن و حرفه ای در زمینه هک، قادر به هک هر نوع سیستم عاملی هستند و روز به روز در این زمینه بیشتر اطلاعات کسب می کنند و یک راه نفوذ برای رسیدن به اطلاعات و فعالیت های مخرب خود پیدا می کنند. اگر شما یک هکر حرفه ای نیستید ولی برای کنترل و نظارت بر گوشی ایفون فرزند خود به دنبال یک روش هک می گردید، ما می توانیم برنامه کنترل نظارت والدین را به شما معرفی کنیم . با استفاده از این برنامه شما می توانید تمامی اطلاعات گوشی فرزند خود را بدون هک شدن اپل آیدی او در اختیار داشته باشید و بر تمامی فعالیت های او از راه دور نظارت داشته باشید .این نرم افزار در دو نسخه ارائه شده است و ما در ادامه  مزیت هر نسخه را برای شما بیان می کنیم.

در نسخه اولیه این برنامه را روی گوشی فرزندتان نصب کنید .بعد با خیالی آسوده تمامی فعالیت هایی که با گوشی آیفون خود انجام می دهد را از راه دور کنترل کنید بدون آنکه او بتواند این برنامه را در گوشی خود پیدا کند چون این برنامه بعد از نصب مخفی می شود.

در نسخه  ثانویه برنامه هک موبایل آیفون می توانید عملیات هک موبایل فرزند خود را از راه دور و بدون دسترسی مستقیم هک کنید . در این روش شما لینک برنامه هک را با تغییر دادن آیکون  و تبدیل آن به آیکون برنامه هایی که مورد علاقه فرزندتان است، می توانید از او بخواهید روی لینک کلیک کند و بعد برنامه را نصب کند . بعد از نصب برنامه مخفی می شود. یکی از قابلیت های منحصر به فرد این نسخه امکان شنود مکالمات و مشاهده تصاویر و فیلم های موجود در گالری می باشد.

هک شدن اپل آیدی

 جلوگیری از هک شدن اپل آیدی

این مقاله برای کمک به شما و در جهت محافظت از دستگاه ه آیفون و جلوگیری از هک شدن اپل آیدی شما ارائه شده است.

مراقبت تلاشهای فیشینگ

پیام های فیشینگ نسخه های جعلی از اقدامات امنیتی قانونی است.  ایمیل ها ، پیام های متنی و تماس هایی است که شما دریافت می کنید، ادعا می شود از طرف اپل، گوگل یا سایر شرکت های معتبر است و معمولاً حاوی پیام های فوری یا حساس هستند، مانند: “برای اطمینان از فعال بودن حساب خود همین حالا کلیک کنید!” از آنجایی که این ایمیل ها ، پیام ها و تماس ها برای دسترسی به اطلاعات شخصی طراحی شده اند، آنها اغلب درخواست اعتبار کاربر را می کنند. همه اینها بی معنی است  و کلیک کردن روی آنها خطرناک است. پس مراقب تلاشهای فیشینگ باشید تا از هک شدن اپل آیدی خود جلوگیری کنید.

آدرس ایمیل خود را خصوصی نگه دارید

هر از گاهی، سو استفاده ای کشف می شود که می تواند داده های شما را به سادگی از طریق کلیک کردن روی پیوند به خطر بیندازد. داشتن آدرس ایمیل خصوصی روش خوبی برای جلوگیری از حملات جاسوسی هدفمند یا تصادفی از این طریق است. شما باید در حفظ ایمیل و جزئیات آن کوشا باشید . تا کسی با استفاده از روش هک شدن اپل آیدی نتواند به حساب شما دسترسی داشته باشد.

 رمز عبور آیفون خود را به روز کنید

برای افزایش بیشتر حفاظت از iPhone خود، می توانید علاوه بر اعداد در کد عبور خود از حروف نیز استفاده کنید. با استفاده از یک کد حروف عددی بیش از هشت حرف و عدد، می توانید مطمئن شوید که کد عبور را نمی توان هک یا حدس زد.  تا زمانی که شما از ترکیب آشکاری استفاده نکنید. برای جلوگیری از، از دست رفتن داده های خود، حتماً کد عبور خود را به خاطر بسپارید. ما توصیه می کنیم یک رمز عبور عددی با 8 حرف یا بیشتر ایجاد کنید.

هک شدن اپل آیدی

احراز هویت دو عاملی

احراز هویت فاکتور یک فرآیند تأیید مالک حساب است که هر زمان که بخواهید ورود به سیستم جدید انجام شود، شروع می شود. اپل 2FA را در سال 2016 معرفی کرد. 2FA از حساب iCloud محافظت می کند حتی در مواردی که رمز عبور برای شخص دیگری شناخته شده باشد. تا زمانی که یک هکر بالقوه به هیچ یک از دستگاه های قابل اعتماد شما دسترسی نداشته باشد ، حساب iCloud شما همچنان غیر قابل دسترسی است.

احراز هویت دو عاملی مانند این عمل می کند: هنگامی که می خواهید به حساب iCloud خود وارد شوید، یک کد منحصر به فرد برای شما ارسال می شود. برای تکمیل مراحل ورود به سیستم، باید رمز ورود و کد دریافت شده در تلفن خود را وارد کنید. بدون کد ( که به صورت تصادفی در زمان واقعی تولید می شود)، هرکسی که می خواهد به حساب دسترسی پیدا کند نمی تواند وارد شود، حتی اگر نام کاربری و رمز ورود شما را داشته باشد.

هک شدن اپل آیدی

در صورت گم کردن اپل آیدی چه می توان کرد؟

در صورت فراموش کردن اپل آیدی تان می توانید مراحل زیر را دنبال کنید تا بتوانید دوباره آن را بازیابی کنید.

در دستگاه iOS خود ، تنظیمات را باز کنید

روی نام خود ضربه بزنید و آدرس ایمیل در بالای صفحه لیست خواهد شد

در سیستم عامل Mac ، تنظیمات برگزیده سیستم را باز کنید

روی Apple ID در سمت راست نام خود کلیک کنید

آدرس ایمیل تحت نام شما ذکر شده است

این پیش فرض این است که شما در دستگاهی که استفاده می کنید وارد سیستم شده باشید. اگر هنوز در سیستم عامل Mac خود وارد نشده اید ، احتمالاً در iPhone خود خواهید بود. به این دلیل که قفل تلفن را با رمز عبور اختصاصی آن دستگاه باز می کنید. تمایل ندارید که تلفن را قفل کنید ، فقط اجازه می دهید بعد از مدتی تلفن خودش قفل شود. در نتیجه ، حتی اگر به خاطر نداشته باشید رمز Apple ID شما چیست، احتمالاً رمز عبور آیفون خود را می دانید و می توانید از این طریق هم آدرس ایمیل Apple ID خود را پیدا کنید و هم رمز عبور را تغییر دهید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا