جاسوسی گوشیهک گوشی

هک تلگرام گوشی آیفون در سال 2021

هک تلگرام گوشی آیفون به صورت علمی امکان پذیر است، اما باید دقت داشته باشید که به صورت معمول نمی تواند با نرم افزارهای عادی انجام شود، بسیاری از سایت های کلاه بردار نرم افزارهای نامعتبر را به عنوان نرم افزارهایی که توانایی هک تلگرام گوشی آیفن را دارند به فروش می رسانند، در صورتی که هک تلگرام گوشی آیفون به دانش بسیار زیادی نیاز دارند و نمی تواند به صورت عادی توسط یک مبتدی انجام شود.

هک تلگرام گوشی آیفون

هک تلگرام گوشی آیفون :

بسیاری از کاربران که دارای گوشی همراه آیفون هستند، تصور دارند که هک تلگرام گوشی آیفون امکان پذیر نیست، اما در این متن ما به شما هک تلگرام گوشی آیفون و چگونگی جلوگیری از آن را آموزش خواهیم داد، توجه داشته باشید، شما برای جلوگیری از هک شدن تلگرام خود در وحله اول باید هک تلگرام گوشی آیفون را بلد باشید تا نسبت به تمامی اقدامات مورد نیاز برای هک شدن یک راه حل مناسب بسنجید.

چگونه بفهمیم کسی هک تلگرام گوشی آیفون انجام داده است یا خیر ؟

فرقی نمی کند که گوشی شما ایفون باشد یا یک گوشی اندروید با مارک دیگر داشته باشید، در هر صورت شما می توانید در تنظیمات تلگرام خود از اینکه تلگرام شما مورد هک شدن قرار گرفته است یا خیر اطلاع پیدا کنید، در قسمت زیر روش اطلاع پیدا کردن از هک تلگرام برای شما عزیزان بیان شده است.

1 ــ وارد برنامه تلگرام شوید.

2 ــ به قسمت تنظیمات تلگرام یعنی setting وارد شوید.

3 ــ در قسمت تنظیمات تلگرام خود گزینه Privacy and security را انتخاب کنید.

4 ــ پس از انتخاب گزینه مورد نظر شما باید گزینه active sessions  را انتخاب کنید.

5 ــ در مرحله آخر شما یک صفحه را مشاهده خواهید کرد، در این صفحه تمامی دستگاهی که تلگرام شما را دارند نمایش داده می شود.

هک تلگرام گوشی آیفون

پس از اینکه دستگاه های موجود روی تلگرام خود را مشاهده کنید، ممکن است با دستگاه هایی روبرو شوید که برای شما نا آشنا هستند و شما از آنها استفاده نمی کنید، در این صورت تلگرام شما مورد هک شدن قرار گرفته است، این دستگاه ها نسبت به یوزر تلگرام شما دسترسی پیدا کرده اند و با استفاده از آن به تلگرام شما وارد شده اند.

به یاد داشته باشید که در برخی از مواقع شما در زمان قدیم با یک دستگاه دیگر غیر از دستگاه فعلی خود وارد تلگرام شده اید و زمانی که لیست دستگاه های موجود را چک می کنید، نام آن دستگاه نیز حتی در صورت غیر فعال بودن ذکر خواهد شد، برای اینکه مطلع شوید، ایا دستگاه مورد نظر واقعا وجود دارد یا خیر؟ باید زمان فعال بودن دستگاه را در پایین اسم دستگاه چک کنید.

در صورتی که زمان فعال بودن دستگاه برای مدت نزدیک یا به صورت همزمان با شما فعال باشد و همچنین برای شما ناآشنا باشد، مسلما تلگرام شما مورد هک شدن قرار گرفته است.

هک تلگرام گوشی آیفون چگونه امکان پذیر است ؟

برای هک تلگرام گوشی آیفون دو راه وجود دارد که در این قسمت برای شما بیان خواهیم کرد:

1 ــ استفاده از کد اطلاع رسانی تلگرام در صورت داشتن گوشی:

توجه داشته باشید ، زمانی که شخصی دیگر غیر از شما از طریق گوشی همراه خود یا دستگاه لپتاب و تلگرام قصد به وارد شدن به سیستم تلگرام شما داشته باشد، سیستم تلگرام برای جلوگیری از هک تلگرام گوشی آیفون شما به شما یک کد ارسال خواهد کرد و یک پیام برای شما ارسال می کند که یک دستگاه دیگر غیر از دستگاه خود شما قصد به وارد شدن به تلگرام شما را دارد.

اگر شما این کد را در اختیار کاربر مورد نظر برای وارد شدن به تلگرام قرار دهید، کاربر می تواند وارد تلگرام شما شود، در صورتی که کد برای یک فرد هکر باشد و شما این کد را در اختیار آن فرد قرار ندهید، مسلما شخص مورد نظر نمی تواند وارد تلگرام شما شود.

اما در برخی از موارد بدون اینکه  شما اطلاع داشته باشید، گوشی شما در دسترس دیگر افراد قرار خواهد گرفت و مسلما این افراد می توانند تنها در چند لحظه می توانند با استفاده از کد فعال سازی وارد تلگرام شما شوند و پیام اطلاع رسانی تلگرام را حذف کنند، برای مثال اگر شما گوشی همراه خود را به یک فرد تعمیر کار سپرده باشید، مسلما این شخص می تواند تنها در چند لحظه تلگرام شما را روی گوشی شخصی خودش نیز نصب کند.

در این صورت شما متوجه هک تلگرام گوشی آیفون خود نخواهید شد، مگر اینکه لیست دستگاه های موجود روی گوشی خود را چک کنید، البته قابل ذکر است که بهترین راه برای هک تلگرام گوشی آیفون شما، تسپردن گوشی به افراد غریبه یا حتی هر فرد دیگری است، برای گوشی همراه خود همیشه یک رمز معتبر استفاده کنید.

هک تلگرام گوشی آیفون

2 ــ نصب برنامه برای دسترسی به همه اطلاعات گوشی:

یکی از راه های هک تلگرام گوشی آیفون ، نصب برنامه روی گوشی همراه شما است، برنامه هایی وجود دارند که با نصب شدن روی گوشی شما می توانند نسبت به اطلاعات گوشی همراه شما دسترسی کامل را داشته باشند، این برنامه ها با برنامه های هکر های دیگر متفاوت هستند، این برنامه با ظاهری عادی و در قبیل برنامه های دیگر به شما معرفی می شوند.

اما زمانی که شما آنها را نصب می کنید، می تواند به تمامی اطلاعات گوشی همراه شما و تمامی برنامه هایی که استفاده می کنید مانند برنامه تلگرام دسترسی داشته باشد، در هر صورت هم که شما دستگاه های موجود روی تلگرام خود را حذف کنید، دستگاهی که از این برنامه برای حضور در تلگرام شما استفاده می کند، می تواند دوباره و دوباره به تلگرام شما وارد شود.

شاید برای شما عجیب باشد که یک برنامه با عنوان دیگر توانایی انجام همچنین کاری را داشته باشد، اما یکی از همین برنامه ها را می توان برنامه setting دانست، این برنامه می توانددر دستگاه شما به عنوان تنظیمات ذخیره شود و شما هیچ گاه نیز به فکر حذف کردن آن نباشید، این برنامه توسط یک ایمیل وارد گوشی شما می شود و به صورت روزانه می تواند تمامی اطلاعات موجود در گوشی شما را در هر لحظه به ایمیلی که توسط آن وارد گوشی شما شده است، ارسال کند.

هک تلگرام گوشی آیفون

چگونه افرادی را که تلگرام ما را هک کرده اند را از تلگرام خود خارج کنیم؟

در صورتی که هکر به گوشی تلفن شما دترسی پیدا کرده باشد و از طریق دریافت کد وارد تلگرام شما شده باشد ، خارج کردن او بسیار راحت است، پس از اینکه شما لیست دستگاه های موجود روی تلگرام خود را چک کنید، در صورتی که دستگاه های غیر آشنا را مشاهده کنید، می توانید تنها با انتخاب گزینه all terminate other session تمامی دستگاهایی که غیر از دستگاه شما به سیستم تلگرام شما دسترسی دارند را حذف کنید و تنها دستگاهی که به سیستم دسترسی دارد، سیستم فعلی خود شما باقی بماند.

اما اگر هکر مورد نظر از طریق برنامه ناشناس وارد گوشی همراه شما شده است و تمامی اطلاعات گوشی همراه شما را دریافت کرده است، نمی توانید از طریق برنامه تلگرام هکر را حذف کنید، تنها موردی که می تواند این نوع هک را متوقف کند، حذف کردن برنامه موجود در گوشی همراه است، من پیشنهاد می کنم اگر مورد همچنین هکی قرار گرفتین به صورت کامل گوشی همراه خود را ریست کنید تا تمامی برنامه های گوشی همراه شما پاک شود و به صورت کامل از هک تلگرام گوشی آیفون خود جلوگیری کنید.

هک تلگرام گوشی آیفون

نکات امنیتی برای جلوگیری از هک گوشی همراه خود:

برای جلوگیری از هک تلگرام گوشی ایفون راه کار های بسیار زیادی وجود دارد، در این قسمت به صورت کلی راه حل هایی را برای شما عزیزان بیان کرده ایم.

1ــ فعال سازی هویت دو مرحله ای تلگرام:

زمانی که تلگرام خود را نصب می کنید در قسمت تنظیمات برای ورود دستگاه دیگر به تلگرام خود یک رمز قرار دهید، توجه داشته باشید هنگامی که شما این رمز را قرار دهید، زمانی که هکر مورد نظر گوشی شما را در دسترس داشته باشد و کد تلگرام را دریافت کند، پس از تایید کد برنامه تلگرام نمی تواند به اکانت شما دسترسی پبدا کند و از شخص هکر درخواست می کند تا رمزی را که شما تعیین کرده اید، ارائه دهد.

در این صورت هکر مورد نظر رمز شما را نداشته و نمی تواند هک گوشی آیفون شما را انجام دهد، برای تنظیم رمز برای ورود به تلگرام خود وارد تنظیمات تلگرام شوید، سپس روی قسمت Privacy and security کلیک کنید، پس از اینکه روی این گزینه کلیک کردید شما باید روی گزینه Tow-step verification  کلیک کنید، این گزینه به معنی هویت دو مرحله ای است، در این قسمت شما رمز مورد نظر خود را وارد می کنید و زمانی که هکر مورد نظر قصد به تایید هویت خود داشته باشد، نمی تواند هک تلگرام گوشی آیفون شما را انجام دهد.

هک تلگرام گوشی آیفون

2  ــ بررسی مرتب Session :

یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از وجود هکر ها در تلگرام بررسی مداوم لیست دستگاه های موجود در تلگرام شما و حذف دستگاه های نا آشنا است.

هک تلگرام گوشی آیفون

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا