دسته‌بندی نشده

هک تلگرام همسر با چند روش ساده

چند سالی است که تلگرام به یک پیام رسان محبوب در بین مردم ایران تبدیل شده است تا حدی که فیلترینگ آن نیز نتوانسته باعث کاهش کاربران آن شود از این رو هک تلگرام دغدغه بسیاری از کاربران این پیام رسان می باشد بسیاری از والدین تمایل دارند از فعالیت فرزند خود در تلگرام آگاه شوند برخی از افراد نیز گاهی به روابط همسر خود در محیط تلگرام مشکوک می شوند در این مقاله به بررسی روش های هک تلگرام می پردازیم.

آیا هک تلگرام امکان پذیر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم خیر. هک سرور اصلی تلگرام حتی توسط قدرتمندترین و باهوش ترین هکرها نیز امکان پذیر نیست. افراد به دلایل گوناگونی اقدام به هک تلگرام می کنند دسته اول همسران و والدین هستند آنها برای نظارت بر فرزندانشان در محیط مجازی سعی در هک تلگرام دارند یا گاهی اوقات برخی از همسران تمایل دارند از فعالیت همسرشان در محیط مجازی مطلع شوند دسته دوم افراد غریبه ای هستند که برای بدست آوردن پول اقدام به هک تلگرام می کنند به عنوان مثال فردی قصد دارد با بدست آوردن اطلاعات تلگرام از شما اخاذی کند و یا به حساب های شخصی شما دسترسی پیدا کند و از آن پول برداشت کند.

همان طور که گفته شد هک سرور اصلی تلگرام در 99 درصد موارد امکان پذیر نیست اما برای هک تلگرام لازم نیست حتما سرور اصلی آن را هک کنید. روش های بسیاری وجود دارد تا بتوانید به اطلاعات تلگرام دسترسی پیدا کنید. یکی از روش های هک تلگرام استفاده از روش مهندسی اجتماعی می باشد. البته می توان گفت مهندسی اجتماعی مبانی هک تلگرام می باشد. اصول اولیه برای هر نوع هک تلگرام می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

هک تلگرام

هک تلگرام با روش مهندسی اجتماعی

در روش مهندسی اجتماعی با جلب اعتماد طرف مقابل می توان زیرکانه اطلاعات شخصی وی را بدست آورید به عنوان مثال با شماره موبایل شما تماس می گیرند و می گویند برنده یک مسابقه شدید و برای این که جایزه خود را دریافت کنید باید کدی که به گوشی شما اس ام اس می شود را بخوانید شما ذوق زده هستید به پیامک ارسالی نگاه نمی کنید که از طرف چه کسی برای شما ارسال شده است شماره را می خوانید بدین ترتیب فرد می توانند به تلگرام شما دسترسی پیدا کند. مهندسی اجتماعی یک روش ساده برای هک شبکه اجتماعی تلگرام می باشد حتی گاهی اوقات فردی علایق معمول شما را می پرسد به عنوان مثال رنگ مورد علاقه، سال تولد و… بدین صورت می تواند به ایمیل شما دسترسی پیدا کنند و به کلیه اکانت های شما دسترسی پیدا کند و حتی می تواند از حساب های مالی شما برداشت کند بنابراین همیشه هوشیار باشید و اطلاعات شخصی خود حتی معمول ترین های آن را در اختیار کسی قرار ندهید. یادتان باشد دوستان همیشه دوست شما نیستند و احتیاط شرط عقل است.

هک تلگرام

هک تلگرام با روش حمله مرد میانی

هک تلگرام در این روش مانند استراق سمع یا گوش ایستادن می ماند به عنوان مثال شما با دوست خود در حال صحبت کردن هستید شخصی در کناری می نشیند و به مکالمه ی شما گوش می دهد و اطلاعات مورد نظر خود را برداشت می کند در این روش اطلاعات اول وارد سرور میانی می شود بعد وارد سرور اصلی می شود. هکر برای هک تلگرام بدین صورت از روش های مختلفی استفاده می کند به عنوان مثال روتری که با آن به اینترنت متصل می شوید را هک می کند یا برای کامپیوتر خود یک آدرس تقلبی ایجاد می کنید بدین ترتیب اطلاعات به آدرس شما ارسال می شود و شما آن را به آدرس اصلی ارسال می کنید.

این نوع هک مربوط به فروشگاه ها، فرودگاه ها و… می باشد زیرا همه باید از یک منبع اینترنت استفاده کنند. تلگرام برای جلوگیری هک از این طریق از پروتکل https  استفاده می کند. تا چندی پیش از این روش برای هک اینستاگرام استفاده می شد اما اینستاگرام هم مدتی است از پروتکل https استفاده می کند.برای این که به این روش هک نشوید تنها از مرورگرهای جدید استفاده کنید و اگر صفحه قرمز شد گزینه ی ادامه را انتخاب نکنید.

هک تلگرام

استفاده روش فیشینگ

فیشینگ یکی از انواع هک تلگرام می باشد در این روش هکر با ترفندی یک وب سایت تقلبی تلگرام برای شما ارسال می کند به عنوان مثال می گوید با این تلگرام بدون نیاز به فیلتر شکن می توانید وارد تلگرام شوید شما نیز شماره تلفن و کد ارسالی از طرف تلگرام را وارد صفحه تقلبی می کنید هکر به محض بدست آوردن شماره تلفن و رمز تلگرام به راحتی به تلگرام شما دسترسی پیدا می کند.برای جلوگیری از هک پیام رسان تلگرام با فیشینگ به وب سایت ارسالی دقت کنید حتما چک کنید که آدرس وب سایت ارسالی صحیح باشد.

هک تلگرام

استفاده از روش آپ تقلبی

ایجاد یک اپ تقلبی جذاب که واقعا هم کار می کند کاربران را ترغیب می کند تا از نسخه اصلی تلگرام استفاده نکنند و از پوسته های آن برای اتصال به تلگرام استفاده کنند از آن جایی که تمام نسخه های اندروید، آیواس و … به صورت متن باز طراحی شده اند عرصه را برای ایجاد نسخه های تقلبی باز کرده اند و با این شیوه باگ های اپلیکیشن به راحتی شناسایی می شود و به این ترتیب می توان به طور جمعی مشکل را رفع کرد. با این روش هکرها کد تلگرام شما را دریافت می کنند و در آن تغییراتی ایجاد می کنند بدین صورت از طرف شما به دیگران پیام می فرستند یا پیام های تبلیغاتی برای گروه های مختلف ارسال می کنند. گاهی اوقات برای جذاب تر کردن نسخه جعلی موارد بسیار جذابی را به آن اضافه می کنند به عنوان مثال استفاده از حالت روح یا استیکرهای جذاب در تلگرام برای جلوگیری از هک شدن تلگرام به این روش باید حتما از نسخه اصلی تلگرام استفاده کنید و نسخه اصلی را آپ های معتبر مانند گوگل استور، اپ استور، کافه بازار و… دریافت کنید.

هک تلگرام

هک شدن تلگرام با Trojan

هک شدن تلگرام با تروجان به این صورت است که برای شما فایلی فرستاده می شود این فایل به احتمال زیاد حاوی یک مورد جذاب است به عنوان مثال یک بازی هیجان انگیز شما نیز بلافاصله آن را در گوشی خود نصب می کنید بدون این که پیغام های آن را بدرستی نگاه کنید گزینه تایید را می زنید. به این ترتیب کلیه دسترسی های غیر ضروری تلگرام را نیز باز می کنید این برنامه برای شما به خوبی کار می کند اما از سوی دیگر در تمام فایل های شما نفوذ می کند به عنوان مثال تروجان به نحوی تنظیم می شود که اگر تلگرام را باز کردید کلیه کلماتی که تایپ می شود ذخیره شده و برای هکر فرستاده شود. برای این که گرفتار این نوع از هک نشوید هیچگاه فایل های افراد و وب سایت های مشکوک و ناشناخته را باز نکنید. به هنگام نصب برنامه حتی از اپ های معتبر نیز دسترسی های آن را چک کنید چنان چه از شما دسترسی خواست که مشکوک بود هرگز آن اپلیکیشن ر در گوشی خود نصب نکنید.

هک تلگرام

هک کردن از راه دور

در این روش هکر تلگرام شما را به طور مستقیم هک نمی کند در واقع گوشی یا کامپیوتر شما را که از نسخه های قدیمی سیستم عامل استفاده می کنند را هک می کند. بدین ترتیب هکر می تواند به تلگرام شما دسترسی پیدا کند. البته هک کامپیوتر کارآسانی نیست و نیاز به دانش بالایی دارد. در این روش هکر ابتدا باید به آی پی شما دسترسی پیدا کند برای بدست آوردن آی پی کافی است هکر شما را به یک وب سایت معرفی کند زمانی که سایت توسط شما باز می شود هکر به آی پی شما دسترسی پیدا می کند با استفاده از نرم افزار پورت اسکنر می تواند رایانه ی شما را هک کند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا