برنامه هکجاسوسی گوشیشبکه اجتماعینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

هک تلگرام از طریق شماره تلفن با دسترسی مستقیم

هک تلگرام یکی از داغ ترین مباحث در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می باشد . امنیت بسیار بالای سرور های تلگرام مانع از هک آن به صورت غیر مستقیم می شود ، به همین دلیل هک تلگرام تنها به روش دسترسی مستقیم امکان پذیر می باشد.

هدف از هک تلگرام

همانطور که می دانید تنها هدف از هک  تلگرام دسترسی به اطلاعات محرمانه و خصوصی مانند تصاویر، متن ها، مکالمات، و … می باشد. حال ممکن است این اطلاعات شامل گفتگو های بسیار محرمانه و مهم و یا مسائل مربوط به حساب های مالی باشد. به همین دلیل هک می تواند موجب ضرر و زیان های مالی و رخداد های ناگوار اجتماعی  و حیثیتی برای فرد قربانی شود. اگرچه می توان به این هک ها پایان داد و از شخص هکر شکایت کرد، اما پیشگیری بهتر از درمان می باشد، پس باید همیشه هوشیار بود و مانع از هک شدن و لو رفتن اطلاعات خصوصی شد.

هک تلگرام

آیا هک تلگرام واقعا” امکان پذیر است ؟

یکی از سوال های متداول کاربران واقعیت یا عدم واقعیت هک تلگرام می باشد. تا به حال هیچ هکر حرفه ای توانایی هک تلگرام از راه دور و بدون دسترسی فیزیکی را نداشته است، البته شاید در آینده این اتفاق امکان پذیر شود اما در حال حاضر سازندگان تلگرام هر روز در حال ارتقا سرور ها و سیستم امنیت آن می باشند تا مانع از هر گونه خطر احتمالی و حمله های مختلف شوند، پس می توان گفت هک تلگرام تقریبا غیر ممکن می باشد .

هک تلگرام

انواع روش های هک

روش های مختلفی برای هک وجود دارد که درباره ی برنامه های مختلف پاسخگو می باشد. به طور مثال برای هک اینستاگرام از روش های متداول کد نویسی و نرم افزاری استفاده می کنند، اما این نوع هک ها بسیار سخت و زمانبر می باشد و نیازمند اطلاعات و آگاهی بسیار بالا می باشد ، این نوع هک ها که مرسوم به روش های راه دور می باشند برای تلگرام هیچ کارایی ندارند.نوع دیگر هک دسترسی مستقیم می باشد یعنی شخص هکر برای دقایقی گوشی فرد را در دست می گیرد و اطلاعات لازمه را جمع آوری می کند و یا با نصب نرم افزار های مختلف جاسوسی بر روی گوشی قدم اول در هک شخص را برمی دارد. نرم افزار های جاسوسی، ممکن است از طریق لینک های مخرب و یا به صورت فیزیکی بر روی گوشی نصب شوند، وظیفه این نرم افزار ها ذخیره اطلاعات فرد و ارسال آن از طریق اینترنت به هکر، به طور مخفیانه می باشد، خوشبختانه این نوع نرم افزار ها نیز برای هک تلگرام کارآمد نمی باشند، چرا که برای ورود به تلگرام باید از خود شماره تلفن فعال استفاده کنید و رمز آن یکبار مصرف می باشد.

هک تلگرام

هک تلگرام از طریق شماره تلفن

تنها روش هک تلگرام که بسیار ساده نیز می باشد ، هک با شماره تلفن می باشد. زمانی که شخص هکر توانست به صورت مستقیم و فیزیکی موبایل شخص و یا سیم کارت وی را در اختیار بگیرد اولین گام هک را بر می دارد . او ابتدا یک نسخه از تلگرام را بر روی موبایل خود نصب می کند و در قسمت شماره تلفن ، شماره ی شخص قربانی را وارد می کند ، حال یک کد یکبار مصرف به موبایل یا سیم کارت شخص ارسال می شود ، هکر این کد را  وارد کرده  وارد تلگرام شخص می شود. در آخر تلگرام یک پیام مبنی بر ورود دستگاه جدید به حساب شما وارد می کند که هکر قبل از شخص وارد تلگرام شده و آن را حذف می کند ، همچنین کد احراز هویت یکبار مصرف را بلافاصله حذف می کند تا شخص متوجه هیچ چیز نشود ، با انجام این چند کار ساده در عرض یک الی دو دقیقه تلگرام هدف به طور کامل در اختیار هکر قرار می گیرد.

هک تلگرام

لو رفتن اطلاعات با هک شدن تلگرام از طریق شماره تلفن

شاید این سوال پیش بیاید زمانی که تلگرام هک می شود چه مقدار از اطلاعات در دسترس اشخاص بیگانه قرار می گیرد ؟ باید بگویم تمام اطلاعات ، شامل عکس ها ، مکالمات،صدا ها ، فایل های ارسالی و دریافتی و… شخص می تواند تمامی این اطلاعات را ذخیره کرده و با استفاده از آن سوء استفاده مالی و … کند. پس بهتر است همواره تمامی نکات لازم جهت جلوگیری از هک تلگرام خود را رعایت کنید.

هک تلگرام

نکات مهم جهت جلوگیری از هک به وسیله ی شماره تلفن

برای جلوگیری از هک تلگرام هیچ کار سختی در پیش ندارید، یکی از مهمترین نکته ها این است که همواره موبایل و سیم کارتتان را نزد خود نگه دارید و آن را دست شخص ناشناس نسپارید. یکی از روش های هک مستقیم از طریق فریب فرد می باشد . فرض کنید شخصی به شما نزدیک می شود و از شما می خواهد تا گوشی خود را برای یک دقیقه به وی بسپارید تا تماس بگیرد ، در چنین شرایطی وی می تواند تنها در عرض سی ثانیه کد احراز هویت را از روی گوشی شما بردارد ، پس بهتر است در چنین شرایطی همواره شخص را تحت نظارت داشته باشید و تا حد امکان گوشی خود را دست کسی نسپارید. یکی دیگر از روش های جلوگیری هک ، فعال کردن رمز تایید دو مرحله ای باشد ، شما با فعال کردن این رمز، باعث می شود تا حتی اگر شخص توانست کد احراز هویت شما را بردارد ، نتواند وارد تلگرام شود زیرا فقط خود شما رمز دوم آن را دارید.

هک تلگرام

فعال کردن رمز تایید دو مرحله ای برای حفظ بیشتر امنیت

زمانی که این رمز را فعال می کنید، باعث می شود تا امنیت تلگرام تان به شدت بالا برود و هکر ها حتی با در دست داشتن سیم کارت شما و شماره شما توانایی ورود به تلگرام تان را نداشته باشد. برای انجام این کار مراحل زیر را باید انجام دهید.

1.   به قسمت  setting  بروید

2.   در این قسمت گزینه  privacy and security  را انتخاب نمایید .

3.   حال در سر نویس  security  گزینه  two-step verification  را انتخاب نمایید .

4.   از شما رمز مورد نظر را می خواهد همان را باید وارد نمایید.

5.   سپس برای اطمینان،از شما یک رمز hint  می خواهد می توانید وارد کنید ، یا از آن بگذرید.

6.    در نهایت یک آدرس ایمیل را وارد کنید تا لینک تایید برای شما فرستاده شود.

با انجام این چند مرحله ی ساده ، شما مانع از هک تلگرام خود می شوید ، البته بسیار مهم می باشد که رمز وارد شده را به صورت محرمانه نگه دارید زیرا زمانی که می خواهید وارد تلگرام شوید علاوه بر کد احراز هویت ، رمز دوم را نیز از شما می خواهد ، پس مراقب باشید رمز را گم یا فراموش نکنید.

هک تلگرام

 چگونه از هک شدن خود آگاه شویم ؟

شما همواره باید مراقب باشید که هک نشده باشید ، چرا که تمامی اعمال جهت هک تلگرام از طریق شماره تلفن، بسیار سریع و مخفیانه اتفاق می افتد و شما ممکن است اصلا متوجه چیز مشکوکی نشوید. برای اطلاع از هک شدن خود می توانید از طریق خود نرم افزار تلگرام اقدام نمایید. برای این کار وارد بخش  setting  شوید و روی گزینه ی privacy and security بزنید و در صفحه ی جاری  بخش security  گزینه ی  active sissions  را انتخاب کنید. معنی این عبارت نشست های فعال می باشد ، نشست های فعال همان موبایل ها و کامپیوتر هایی هستند که تلگرام شما بر روی آنها نصب شده است. در این قسمت اگر نامی ناشناس غیر از موبایل و کامپیوتر خود را مشاهده کردید بر روی آن ضربه بزنید و آن نشست را خاتمه دهید. حال ممکن است زیاد بودن تعداد نشست ها شما را به اشتباه بیندازد، همواره تمام نشست ها را با دقت نگاه کنید، ممکن است آنها موبایل های افراد نزدیک شما باشد که قصد کنجکاوی در امور تان را داشته اند و یا خیر  خودتان چندبار از سیستم تلگرام خارج شده و دوباره وارد شده اید، چرا که تلگرام تمام ورود ها را ذخیره می کند.

هک تلگرام

اشتباهات رایج درباره هک تلگرام

افراد همیشه قربانی نیستند و گاه فردی از سر کنجکاوی و یا به هدف های دیگر قصد هک تلگرام شخص یا اشخاصی را دارد و به دنبال روش های مختلف می باشد، در چنین حالتی افراد سو استفاده گر و سایت ها مخرب، با ادعای ارائه نرم افزار های هک تلگرام وارد عرصه عمل می شوند، هیچ گاه گول این افراد را نخورید، چرا که هک هیچ برنامه ای ساده نیست و در حال حاضر هک تلگرام جز کار های غیر ممکن می باشد پس هیچ نرم افزاری برای هک این برنامه وجود ندارد، بیشتر نرم افزار های ارائه شده با این ادعا، مخرب و فایل های خراب و غیر اجرایی می باشند که ممکن است موجب اختلال در عملکرد سیستم تان شود .همچنین باید بگویم هک شبکه های اجتماعی جزء جرایم محسوب می شود و شخص در صورت پی بردن به هک شدن اکانتش می تواند از طریق پلیس فضای مجازی اقدام به شکایت کند ، که باعث پیگرد قانونی و جریمه می شود.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا