امنیت گوشیبرنامه هکگوشی های هوشمندهک گوشی

همه چیز درباره ی هک گوشی آیفون (IPhone Hack)

متاسفانه طبق آماری که گرفته شده است بسیاری از افراد به هک کردن گوشی دیگران  و دریافت اطلاعات شخصی آنها علاقه مند هستند. یکی از گوشی هایی که طرفدار بسیار زیادی در بین مردم دارد، گوشی آیفون است و  این سوال مطرح می شود که آیا هک گوشی آیفون امکان پذیر است؟

هک کردن گوشی های دیگران و دریافت اطلاعات شخصی آنان کار درستی نیست و توصیه می شود اینکار را انجام ندهید ولی در برخی از موارد والدین به دنبال راهی برای کنترل فرزندان خود هستند. با دانستن روش های هک گوشی آیفون می توانند فعالیت فرزندان خود را در فضای مجازی کنترل کنند و مانع استفاده نادرست آنان شوند.

دانستن روش های هک گوشی آیفون به شما کمک می کند از اطلاعات شخصی موجود در گوشی خود محافظت کنید و مانع از هک شدن گوشی آیفون خود شوید. ما در این مقاله قصد داریم روش های هک گوشی آیفون و همچنین محافظت گوشی آیفون در برابر هک شدن را به شما آموزش دهیم. همچنین قصد داریم روش هایی را برای اطلاع از هک شدن گوشی هایتان را برای شما بگوییم. اگر به دنبال راهی برای محافظت از اطلاعات شخصی خود و کنترل فعالیت فرزندان خود هستید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

آیا امکان هک گوشی آیفون توسط هکر ها وجود دارد؟

گوشی های آیفون از امنیت بسیار بالایی نسبت به گوشی های اندروید برخوردار هستند و به همین دلیل در بین مردم جایگاه ویژه ای دارند. گوشی های آیفون را به سادگی نمی توان هک و اطلاعات شخصی را از آنها دریافت کرد ولی به این معنی نیست که هک گوشی آیفون امکان پذیر نیست!!! اما با توجه به توضیحاتی که دادیم برای چه اکثر مردم از گوشی های اندروید استفاده می کنند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با توجه به تحریم هایی که در کشور ایران وجود دارد، استفاده از گوشی های آیفون مشکل است و به سختی می توان از امکانات آن بهره مند شد. ولی گوشی های اندروید در لیست تحریم ها قرار ندارند و به راحتی می توان از امکانات آنها استفاده کرد. دسترسی به اطلاعات موجود در گوشی های اندروید نسبت به گوشی های آیفون ساده تر است و هکر ها راحت تر می توانند آنها را هک کنند. حال با توجه به امنیتی که گوشی های آیفون دارند می توان آنها را هک کرد؟ نرم افزاری برای هک گوشی آیفون وجود دارد؟ در ادامه به تمام این سوالات پاسخ خواهیم داد.

هک گوشی آیفون

آیا نرم افزاری برای هک گوشی آیفون وجود دارد؟

با توجه به این که بسیاری از افراد مشتاق هک کردن گوشی آیفون دیگران هستند، روزانه برنامه های جدید اینترنتی برای هک گوشی آیفون وارد سایت های مختلف می شوند که بسیار خطرناک هستند و کارایی ندارند. استفاده از این برنامه ها ممکن است گوشی شما را هک کند و با دریافت اطلاعات شخصی شما اقدام به اخاذی از شما کنند.

برای هک گوشی آیفون بهتر است از برنامه هایی که تایید شده اند، استفاده کنید. یکی از برنامه هایی که استفاده از آن تایید شده  و بسیار آسان است، نرم افزار XSPY می باشد.  ما توصیه می کنیم تنها برای کنترل فعالیت فرزند خود در فضای مجازی از این نرم افزار استفاده کنید. در ادامه بیشتر به معرفی این نرم افزار می پردازیم.

سایت های بسیاری ، نرم افزار های مختلفی را با نام XSPY در اختیار مردم قرار داده اند که خطرناک هستند و ممکن است اطلاعات شخصی شما را دریافت کنند از این رو به شما توصیه می کنیم برای دانلود این نرم افزار تنها به سایت xspy مراجعه کنید.

هک گوشی آیفون

نرم افزار XSPY  برای هک گوشی آیفون

همانطور که در بالا اشاره کردیم، گوشی های آیفون از امنیت بالایی برخوردار هستند و هک گوشی آیفون به سادگی انجام نمی شود و تنها باید از نرم افزار های مرتبط مانند نرم افزار  XSPY استفاده کرد. این نرم افزار به منظور استفاده والدین برای کنترل فرزندان خود طراحی و ساخته شد و با توجه به قابلیت هایی که داشت در بین مردم طرفدار های بسیاری پیدا کرد.

شما با استفاده از این نرم افزار می توانید تماس های فرزند خود را کنترل کنید. برای هک گوشی آیفون توسط این نرم افزار نیاز به دسترسی به گوشی همراه نیست و تنها با شماره تلفن همراه فرزندتان می توانید گوشی را هک کنید. با اینکار تماس هایی که به سیم کارت فرزندتان وارد می شود، برای شما ضبط و هدایت می گردد.

دو نسخه از این نرم افزار وجود دارد و شما می توانید از هر دو نسخه برای کنترل فرزند خود استفاده کنید.

هک گوشی آیفون

نحوه نصب نرم افزار XSPY چگونه است؟

دو نسخه از نرم افزار XSPY  برای هک گوشی آیفون وجود دارد و دو روش متفاوت برای نصب دارند.

 1. در نسخه اول، نرم افزار مورد نظر را باید بر روی گوشی فرزند خود نصب کنید و پس از نصب کردن آن بر روی گوش آیفون، مخفی می شود و هیچکس حتی باهوشترین افراد نمی توانند آن را بیابند.
 2. در نسخه دوم نیازی به نصب برنامه بر روی گوشی فرزندتان نیست و تنها کافیست شماره تلفن همراه فرزند خود به همراه شماره سریال گوشی را در این نرم افزار وارد کنید تا بتوانید فعالیت فرزند خود را کنترل کنید.

جدیدترین نسخه این نرم افزار، استفاده از برنامه را برای والدین آسان تر نموده است. شما لینک برنامه را با آیکون یک برنامه دیگر بطور مثال تلگرام بدون فیلتر، برای فرزند خود ارسال می کنید و از وی بخواهید بر روی لینک کلیک کند. به محض کلیک فرزند شما بر روی لینک، برنامه به صورت خودکار بر روی گوشی فرزندتان نصب و مخفی می شود و شما به راحتی می توانید اطلاعات فرزند خود را دریافت کنید.

هک گوشی آیفون

ویژگی های نرم افزار XSPY برای هک گوشی آیفون چیست؟

این نرم افزار از قابلیت و ویژگی های زیادی برخوردار است که در ادامه آنها را خواهیم گفت. برخی از این قابلیت ها که  این نرم افزار را محبوب ساخته است، موارد زیر هستند:

 • دیدن هرگونه پیام ارسالی و دریافتی
 • دیدن مخاطبین گوشی
 • دریافت تماس های ورودی و خروجی
 • امکان ضبط فیلم و عکس از دوربین گوشی به صورت مخفیانه
 • امکان باز کردن تمام برنامه های گوشی
 • امکان مشاهده تاریخچه مرورگر
 • امکان گرفتن عکس از صفحه گوشی
 • امکان کنترل و مشاهده فعالیت های فرزند خود در شبکه های اجتماعی

تا اینجای مقاله اطلاعات لازم برای هک گوشی آیفون را در اختیار شما قرار دادیم ولی ممکن است این سوال پیش آید از کجا متوجه شویم که گوشی آیفون ما هک شده است یا خیر؟

هک گوشی آیفون

چگونه متوجه شویم گوشی آیفون ما هک شده است یا خیر؟

گوشی های آیفون از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند ولی ممکن است با یک اشتباه شخصی، گوشی هک شود. بطور مثال، کلیک کردن بر روی لینک های کوتاه، وارد شدن به سایت های ناشناس، دانلود نرم افزار های ناشناس و….

برای اینکه متوجه شویم گوشی آیفون ما هک شده است یا خیر؟ نشانه هایی وجود دارد که به ما هشدار می دهد که گوشی آیفون ما هک شده است. این نشانه ها موارد زیر هستند:

 1. تماس با افراد ناشناس از گوشی شما با افراد دیگر
 2. نصب شدن برنامه های ناشناس بر روی گوشی  شما
 3. ارسال تبلیغات فراوان بر روی گوشی شما
 4. افزایش مصرف و کاهش سرعت اینترنت
 5. مصرف شارژ برقی سریع گوشی
 6. مصرف بیش از حد شارژ اعتباری سیم کارت
 7. ارسال پیامک های عجیب از سوی شما به مخاطبین
 8. کندی گوشی
 9. ارسال نشدن ایمیل ها

در صورتی که گوشی آیفون ما هک شد چه اقدامی انجام دهیم؟

اگر نشانه های بالا را در گوشی آیفون خود مشاهده و احساس کردید که گوشی شما هک شده است ابتدا رمز های عبور ایمیل و برنامه های گوشی خود را تغییر دهید. سپس برنامه های امنیتی را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید. اگر روش هایی که گفتیم فایده نداشت، هک گوشی آیفون خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانی کنید. با این کارها از گوشی و اطلاعات خود در برابر هکر ها مواظبت خواهید کرد.

هک گوشی آیفون

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا