برنامه هکجاسوسی گوشیشبکه اجتماعینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

نکاتی در مورد هک واتساپ طرف مقابل جدید 1400

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت و توسعه علم و فناوری در این راستا پدیده ای به نام هک ایجاد شده است و نگرانی ها و دغدغه هایی برای افراد در رابطه با حفظ حریم شخصی خود در گوشی موبایل و یا سیستم های کامپیوتری ایجاد کرده است. هک واتساپ یکی از راه های نفوذ و دسترسی به اطلاعات شخصی می باشد در این مقاله به این موضوع می پردازیم با ما همراه باشید.

هک چیست

هک در واقع می ‌تواند یک اقدام قانونی و یا غیر قانونی باشد برای دسترسی پیدا کردن به یک شبکه خصوصی، این دسترسی می تواند غیر مجاز باشد و بدون اطلاع فرد قربانی صورت گیرد یا اینکه کاملا قانونی و با اطلاع فرد و به منزله تست امنیت انجام شود.

هکرها می توانند از سد سیستم امنیتی عبور کنند و به اطلاعات شخصی و حریم شما دسترسی پیدا کنند و ممکن است شما را مورد سوء استفاده قرار دهند. سرآغاز هک در سال ۱۳۶۰ بود که طی آن افرادی که از مهارت و دانش بالایی برخوردار بودند در زمینه یافتن نقاط ضعف و آسیب‌ پذیر در سیستم ها فعالیت می کردند، که هکر نامیده شدند. هکر ها باهوش هستند و مهارت خاصی دارند چرا که قادر به نفوذ به سیستم هایی هستند که توسط تیم متخصص ایجاد شده تا امنیت لازم را بوجود آورد.

هک واتساپ

برنامه واتساپ

همه شما تا به حال نام این برنامه را شنیده اید. این برنامه در واقع یک پیام رسان بین المللی می باشد که از محبوبیت بالایی در جهان برخوردار است و کاربران زیادی از آن استفاده می کنند. شاید بتوان گفت که این برنامه بهترین نرم افزار موبایل در عصر ارتباطات می باشد، با استفاده از این برنامه به طور قطع با پیامک های معمولی خداحافظی خواهید کرد و با استفاده از آن می توانید متن، عکس، صدا و تصویر خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. داشتن سرعت بالا از جمله ویژگی‌ های منحصر به فرد این برنامه است. در واقع بخشی از اطلاعات روزمره و شخصی شما درون این برنامه جا دارد در ادامه می خواهیم به مبحث هک واتساپ و روش های جلوگیری آن بپردازیم.

هک واتساپ

روش های هک واتساپ

روش هایی برای هک وجود دارد که ما به توضیح برخی از آنها می پردازیم اما لازم به ذکر است که بدانید واتساپ از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و هک کردن آن به طور صد درصد امکان پذیر نیست اما می توانید با استفاده از روش هایی آن را امتحان کنید.

  • از طریق هک جیمیل
  • هک از طریق شماره
  • هک با ترموکس
  • هک واتساپ با بارکد

هک واتساپ

هک واتساپ

هک واتساپ با استفاده از شماره یکی از بهترین روش های هک می باشد که با این روش می توانید به واتساپ موجود در گوشی قربانی دسترسی پیدا کنید و آن را مورد حمله قرار دهید اما همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم هک واتساپ به صورت قطعی نمی باشد. این روش نیز از این موضوع مستثنی نیست و به طور قطعی جواب نمی دهد. شما باید به گوشی فرد دسترسی پیدا کنید و بتوانید شماره مورد نظر خود را بر روی واتساپ آن شخص قرار دهید و بر روی گوشی خود فعال سازی کنید. در نظر داشته باشید که هک واتساپ کار آسانی نیست.

یکی دیگر از روش‌های هک واتساپ استفاده از جیمیل می باشد. تاکنون هشدارهایی در جهت حفظ اطلاعات موجود در جیمیل خود را مشاهده کرده اید. چرا که در صورت قرار گیری اطلاعات جیمیل شما در دسترس فرد دیگر، می تواند در کمترین زمان و به راحت ترین شکل وارد واتساپ شما شود و شماره شما را وارد کنند و به تمام اطلاعات موجود دسترسی پیدا کنند و حساب‌ های متصل به جیمیل تان را هک کند.

هک واتساپ از طریق استفاده از نرم افزار sfp نیاز به روش های سخت و پیچیده ندارد و شما می توانید بدون اطلاعات خاصی در این زمینه هک پیام های موجود در واتساپ را انجام دهید و به گوشی فرد مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. این نرم افزار ساخت ایران است که به منظور مراقبت های والدین از فرزندان و فعالیت آنها در فضای مجازی ایجاد شده است. در واقع این برنامه حساب کاربری واتساپ طرف مقابل‌ را هک  اما به شما این امکان را می دهد که به پیام های موجود در آن برنامه دسترسی پیدا کنید و بتوانید بر روی آن کنترل داشته باشید.

برای فعال کردن این برنامه کافیست به گوشی موبایل فرد مقابلتان دسترسی داشته باشید و این برنامه را روی آن نصب کنید، بعد از نصب این برنامه، آیکون آن از لیست برنامه های موجود در گوشی فرد قربانی حذف خواهد شد و شخص متوجه حضور همچنین برنامه ای در گوشی خود نمی باشد.

با توجه به توضیحات ارائه شده می‌ توان دریافت که هک واتساپ کار بسیار مشکلی است چرا که واتساپ امنیت بسیار بالایی دارد و حتی اگر هکر ماهری نیز باشید به طور قطعی نمی توانید هک  را انجام دهید و به اطلاعات موجود در آن دسترسی پیدا کنید اما استفاده از نرم افزار sfp سریعترین روش برای دسترسی به پیام ها و اطلاعات موجود در واتساپ می باشد.

هک واتساپ

چگونه متوجه هک واتساپ شویم؟

علامت های زیادی وجود دارد که در پی هک واتساپ، بر روی گوشی قربانی ایجاد می شود اما برخی از آنها مربوط به خود گوشی تلفن می باشد پس در صورت مشاهده آنها خیلی نگران نباشید.

با نصب برنامه های هک در روی گوشی شما مصرف اینترنت گوشی نسبت به قبل افزایش پیدا می کند بنابراین در صورت مشاهده چنین نشانه ای می توانید با مراجعه به بخش مربوط به مصرف اینترنت آن را چک و بررسی کنید و برنامه مخربی که سبب افزایش مصرف اینترنت تان شده حذف کنید.

ممکن است هکری که به واتساپ شما دسترسی پیدا کرده است به فعالیت هایی در گروه های واتساپی بپردازد و یا پیام هایی را به مخاطبین شما ارسال کند. در صورت مشاهده پیام ها و گروه های ناشناخته به هک اکانت خود مشکوک باشید.

بررسی کردن آخرین بازدید خود در این نرم افزار یکی دیگر از نشانه های هک واتساپ می باشد. زمانی که شما مدتی معین از واتساپ خود استفاده نکرده اید و آنلاین نشده اید، اما شما را به عنوان کاربری آنلاین نمایش می دهد.

هک واتساپ

راه های از بین بردن هک واتساپ

در صورتی که موارد بالا را مشاهده کردید و به هک  اطمینان داشتید، می توانید برای جلوگیری از ادامه این روند و رفع هک بودن خود اقدامات زیر را انجام دهید:

فعال کردن تایید دو مرحله ای: یکی از بهترین روش های افزایش امنیت واتساپ استفاده از تایید دو مرحله ای است شما با این کار یک لایه امنیتی برای نفوذ هکرها به واتساپ خود ایجاد کرده اید. با فعال کردن این گزینه هکر باید برای ورود به حساب کاربری شما رمز و ایمیل وارد شده شما را داشته باشد تا دسترسی پیدا کند، بهترین راه برای استفاده از این گزینه این است که قبل از هک شدن آن را فعال کنید.

استفاده از یک آنتی ویروس قوی: همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم برخی از هک ها توسط برنامه های مخرب و بدافزارها صورت می گیرند. بنابراین با استفاده از یک آنتی ویروس قوی می توانید ویروس های احتمالی را دفع کنید و خود را از شر هک شدن نجات دهید. و یا می توانید با بررسی و چک مرتب از بخش تنظیمات برنامه های ناشناس و یا غیر قابل استفاده خود را حذف کنید.

هک واتساپ

استفاده از برنامه های هک گوشی

واتساپ در ایران مورد توجه همگان قرار گرفته است شاید شما نیز تا به حال به این فکر کرده باشید که آیا می توانیم به پیام های دیگران دسترسی پیدا کنید و یا خیر؟ اما باید بدانید که موضوع هک غیر قانونی در واقع نوعی دزدی و سودجویی از فردا قربانی می باشد، که قطعا بدون تاوان نخواهد بود. در هک واتساپ تمامی تماس ها و پیام های دریافتی و همچنین ارسالی قابل مشاهده برای هکر می باشد. برای محفوظ ماندن از این اتفاق می توانید از راهکارهای ارائه شده در بالا استفاده کنید. همچنین در صورت استفاده والدین از برنامه‌ های کنترلی برای فرزندان خود نیز مقرراتی وجود دارد و نصب این گونه برنامه ها برای افراد بالای ۱۸ سال جرم محسوب می شود.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا