دسته‌بندی نشده

نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان)

نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان)، یکی از جدید ترین نرم افزار هایی است که با هدف نظارت بر عملکرد کودکان و نوجوانان در استفاده از اینترنت و اپلیکیشن های ارتباطی، طراحی شده است. این نرم افزار یک اپلیکیشن محبوب ایرانی است که عملکرد آن به صورت کامل، مطابق با سیاست های رفتاری والدین می باشد. این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۷ در دسترس عموم قرار گرفت و برای افراد تازه کار و مبتدی نیز مناسب خواهد بود.

دلیل کنترل کردن فرزندان

گسترش اینترنت و ارتقاء یافتن دنیا تکنولوژی، موجب شده تا استفاده از گوشی های هوشمند در اختیار تمام سنین افراد جامعه قرار بگیرد و حتی کودکان نیز بتوانند به راحتی وارد دنیا مجازی شوند. در پی این اعمال، آمار استفاده از اپلیکیشن های ارتباطی نظیر اینستاگرام، واتساپ، تلگرام، یوتیوب و … به طور چشمگیری افزایش یافت و مطابق با آمار و ارقام به دست آمده، حدود ۶۰ درصد از کاربران اپلیکیشن های مجازی، جوانان و نوجوانان در محدوده  سنی ۱۰ الی ۲۰ سال هستند.

با کاهش یافتن سن استفاده از اپلیکیشن های مجازی، نگرانی های شدیدی در رابطه با آسیب های مخرب اینترنت بر روی روحیات و شخصیت کودکان و نوجوانان به وجود آمد که والدین را به کنترل تلفن همراه فرزندانشان مجبور ساخت. از این جهت برای این که والدین بتوانند از فرزندانشان در فضا های مجازی و از دست سودجویان محافظت کنند، استفاده از نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان) رواج پیدا کرده است.

نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان)

راهکار های دسترسی به تلفن همراه فرزندان

مسلماً تنها راه کنترل کامل تلفن همراه کودکان و نوجوانان، این است که بتوانید به تلفن همراه آن ها نفوذ کنید و تمام فعالیت های فرزندانتان را کنترل نمایید. در واقع می توانید از روش های هک کردن استفاده کنید. اما امروزه برای این که والدین بتوانند راحت تر اعمال فرزندان خود در فضا های مجازی را کنترل کنند، اپلیکیشن های مخصوصی طراحی و به بازار روانه شده اند که مخصوص والدین می باشند.

این اپلیکیشن ها در واقع عملکردی نظیر نرم افزار های هک کردن دارند اما تنها تفاوتی که میان آن ها به چشم می خورد، این است که استفاده از نرم افزار های کنترل والدین، کاملا قانونی می باشد. نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان)، یکی از به روز ترین و بهترین اپلیکیشن های کنترل مخصوص والدین است که طراحی ساده و کاربردی آن، موجب شده تا افراد مبتدی نیز بتوانند به راحتی از این اپلیکیشن استفاده نمایند.

نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان)

نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان) چیست؟

نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان) را می توان از کاربردی ترین اپلیکیشن های کنترل گر مخصوص والدین دانست. این اپلیکیشن مطابق با سیاست های رفتاری والدین فعالیت می کند و با نصب آن بر روی تلفن همراه و یا تبلت فرزند خود، می توانید تمام فعالیت های او را کنترل نمایید. البته این نرم افزار می تواند به صورت پیش فرض نیز فعالیت کند. به طوری که با وارد کردن جنسیت و سن فرزند خود در فیلد های مخصوص، روز و ساعت های مخصوصی برای کارکرد فرزندان در اختیار والدین قرار می دهد.

والدین نیز می توانند با انتخاب تایم مورد نظرشان، فعالیت فرزندان خود را در اینترنت و اپلیکیشن های مجازی محدود نمایند. نرم افزار کنترل والدین توسعه راهکارهای هوشمند انارستان، همچنین وبگاه ها و برنامه هایی را در اختیار کودکان و نوجوانان قرار می دهد، که توسط والدین انتخاب شده و کنترل می شوند. به طور کلی با نصب نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان)، والدین تعیین می کنند که فرزندانشان در چه تایمی از شبانه روز از تبلت یا تلفن همراه خود استفاده کنند و به کدام سایت و اپلیکیشن ها دسترسی داشته باشند.

نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان)

نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان) بر روی کدام سیستم عامل نصب می شود؟

یکی از بزرگ ترین مزیت های نصب نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان) این است که برای دو سخت افزار مجزا طراحی شده اند. شما می توانید مطابق با دستگاهی که فرزندتان از آن استفاده می کند، نسخه های مختلفی از این برنامه را دانلود کنید. به طور کلی نرم افزار کنترل انارستان، برای تبلت و تلفن همراه کاربرد دارد. توجه داشته باشید که تنها، سیستم عامل اندروید توانایی پشتیبانی از اپلیکیشن کنترل کننده انارستان را دارد و مناسب برای استفاده در سیستم عامل ios، ویندوز، لینوکس، مک و … نیست‌.

نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان)، می تواند در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید، گزارش کلی عملکرد فرزندانتان را برای شما ارسال کند. توجه داشته باشید که این نرم افزار نوین کنترل فرزندان، توسط طراحان و برنامه نویسان ایرانی تهیه شده است و فرزندان به هیچ عنوان نمی توانند با روش های جلوگیری از هک، کنترل خودکار این اپلیکیشن را غیر فعال کنند.

نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان)


امکانات نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان)

عملکرد کلی نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان) به گونه ای است که فرزندان باید از مجوز هایی که والدین تعیین کرده اند، استفاده کنند. این برنامه همچنین پس از به پایان رسیدن تایم فعالیت فرزندان با تبلت و یا تلفن همراه، دسترسی به تمام امکانات را از بین می برد. از دیگر امکانات این برنامه، این است که استفاده از اپلیکیشن های مجازی نظیر واتساپ، اینستاگرام و تلگرام و همچنین بازی های آنلاین، تنها از طریق اجازه والدین امکان پذیر می باشد.

والدین با نصب اپلیکیشن کنترل انارستان، می توانند به حافظه داخلی تلفن های همراه دسترسی داشته باشند و تمام فایل های موجود در آن را بررسی نمایند. همچنین والدین می توانند دسترسی استفاده از بلوتوث، WIFI و درگاه OTG برای انتقال فایل ها را برای فرزندان خود باز بگذارند و یا محدود کنند. یکی از بزرگ ترین امکاناتی که این نرم افزار در اختیار والدین قرار می دهد، این است که می توانند به سیم کارت موجود در تلفن همراه یا تبلت دسترسی داشته باشند و امکان برقرار تماس ها و حتی ارسال پیامک را برای فرزندانشان، فعال و یا غیر فعال کنند.

نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان)

روش راه اندازی و استفاده از نرم افزار کنترل والدین توسعه راهکارهای هوشمند امین (انارستان)

برای راه اندازی کردن نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان)، تنها کافی است تا این برنامه خریداری کرده و آن را بر روی تلفن همراه خود و فرزندانتان نصب نمایید. به طور کلی این اپلیکیشن در دو نسخه مخصوص والدین و نسخه کودک طراحی شده که باید مطابق با نسخه های مخصوص، بر روی تبلت و یا تلفن همراه نصب شوند. پس از نصب برنامه، در ابتدا نسخه مخصوص به والدین فعال شده و می توانند تنظیمات دلخواهشان را بر روی نسخه مخصوص کودک اعمال نمایند.

راه اندازی این اپلیکیشن کنترل والدین، با نصب و فعال سازی نسخه کودک در دستگاه هوشمند مربوط به او، به پایان خواهد رسید و پس از آن والدین می توانند نظارت کاملی بر روی فعالیت فرزندانشان در اپلیکیشن های مجازی و دنیای اینترنت داشته باشند. والدین همچنین می توانند برای خارج شدن از این نرم افزار، از یک پسورد پیچیده استفاده کنند تا فرزندانشان نتوانند نسخه کودک این برنامه در دستگاه خود را غیر فعال کنند. این برنامه همچنین تمام تغییراتی که در تلفن همراه هوشمند فرزندانتان به وجود بیاید را به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.

نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان)

دانلود نرم افزار کنترل هوشمند امین (انارستان)

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین هوشمند امین (انارستان) باید به سایت اصلی این برنامه و یا سایت های معتبر در زمینه ارائه نرم افزار های مخصوص هک و کنترل، مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که استفاده از نرم افزار کنترل والدین هوشمند انارستان، به صورت رایگان نیست و باید حتما نسخه های مخصوص را خریداری نمایید. پس از مراجعه به سایت های معتبر و پرداخت مبلغ مشخص شده برای خریداری این اپلیکیشن کنترل گر از طریق درگاه های الکترونیکی، لینک دانلود برنامه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پس از آن به راحتی می توانید این اپلیکیشن را دانلود نمایید. البته از آن جایی که اعتماد به این نرم افزار، ممکن است در ابتدا برای والدین دشوار باشد، نسخه رایگانی از آن نیز طراحی شده که می توانید در ابتدا از آن استفاده نمایید و سپس نسخه اصلی را خریداری کنید. توجه داشته باشید که استفاده از نسخه رایگان این اپلیکیشن بسیار محدود است و پس از به پایان رسیدن زمان مشخص شده، به طور کامل برای والدین و کودکان غیر فعال می شود.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا