امنیت شبکه و هکامنیت Wi-Fiبرنامه هک

نرم افزار های هک وای فای آمریکایی بدون روت

امروزه هک وای فای آمریکایی و دسترسی به بسته های اینترنتی خریداری شده توسط کاربران یکی از اهداف مهم هکر های اینترنتی می باشد که می توانند از این طریق بدون صرف هیچ گونه هزینه ای از اینترنت رایگان شبکه های وای فای هک شده استفاده کنند؛ این مسئله یکی از دغدغه های اصلی کاربران شبکه های وای فای می باشد، امروزه هک وای فای آمریکایی و نفوذ به مودم های بیسیم کار چندان سختی هم نیست و تعداد زیادی برنامه و نرم افزار هک واقعی به منظور هک کردن شبکه های وای فای در اینترنت موجود است که کار کردن با آنها بسیار آسان است؛ در این مطلب به بررسی چگونگی هک وای فای آمریکایی و روش های آن می پردازیم.

بیشتر بخوانید:

دلایل هک وای فای آمریکایی چیست

در حقیقت پاسخ به این پرسش که چرا هکر های اینترنتی شبکه های وای فای را به عنوان طعمه ی خود انتخاب می کنند و به هک وای فای آمریکایی می پردازند کاملا مشخص است، در سال های اخیر به علت گران تر شدن بسته های اینترنتی و افزایش میزان استفاده از مردم از اینترنت و شبکه های اجتماعی در سر تا سر جهان هکر های اینترنتی ترغیب شده اند که برنامه ها و روش های مختلفی برای هک وای فای آمریکایی ابداع کنند که از میان مهمترین این برنامه ها می توان به نرم افزار های wifi map، instabridge، LAN Scanner، wifite و autoscript اشاره کرد.

هک وای فای آمریکایی

آیا وای فای های آمریکایی را می توان هک کرد

در پاسخ به این سوال باید گفت که امروزه هک وای فای آمریکایی امکان پذیر می باشد و در دو سه سال گذشته در یک اقدام بزرگ هکری، هکر های اینترنتی بیش از ۵۰۰ هزار دستگاه روتر مربوط به وای فای های آمریکایی را هک کرده اند که در میان این دستگاه های روتر نام مودم های بیسیم TP Link نیز حضور داشته است، همان طور که می دانید مودم های بیسیم TP link در داخل کشور ما نیز کاربران بسیاری دارد؛ این حمله بزرگ هکری از طریق نفوذ بد افزار ها و برنامه های مخرب انجام شد و کاربران وای فای های آمریکایی در بیش از پنجاه کشور جهان نفوذ و دسترسی افراد ناشناس به شبکه های وای فای خود را اعلام کردند.

هک وای فای آمریکایی

چه کسانی بیشتر در معرض خطر هک وای فای آمریکایی قرار دارند

بدیهی است که هکر های اینترنتی طعمه های خود را با توجه به ضعف های امنیتی شبکه های وای فای و میزان آسیب پذیری کاربران انتخاب می کنند، یعنی هرچه میزان آسیب پذیری یک شبکه ی وای فای های آمریکایی بیشتر باشد حملات هکر های اینترنتی به منظور نفوذ و دسترسی به آن شبکه وای فای نیز به همان اندازه بیشتر است؛ منظور از این آسیب پذیری می تواند نوع رمزنگاری یک مودم بیسیم یا انتخاب رمز های عبور ساده و پیش فرض برای شبکه های وای فای است، به طور کلی شبکه های وای فای مربوط به کسب و کار های کوچک و خانه ها بیشتر در معرض خطر هک وای فای هستند.

هک وای فای آمریکایی

در صورت ورود هکر های اینترنتی به شبکه های وای فای چه باید کرد

چندی پیش که ماجرای هک وای فای آمریکایی از سوی برخی از هکر های اینترنتی به طور گسترده در سر تا سر جهان اتفاق افتاد برخی از کارشناسان و شرکت های سازنده ی مودم های بیسیم و روتر ها به کاربران خود اعلام کردند که لازم است که روتر و مودم بیسیم خود حتما ریبوت کنند تا از هک وای فای آمریکایی و نفوذ هکر های اینترنتی به شبکه های وای فای جلوگیری کنند؛ ریبوت کردن این روتر ها توانست تا حدود زیادی مانع از ادامه ی فعالیت هکر های اینترنتی شود؛ بنابراین در صورتی که متوجه اتصال افراد ناشناس و هکر ها به شبکه های وای فای مورد استفاده خود شده اید پس از طی این مراحل حتما رمز عبور وای فای خود را تغییر دهید و از رمز های عبور متفاوت و پیچیده تری از رمز عبور قبلی خود استفاده کنید و دستگاه های خود را از وجود بد افزار ها و برنامه های مخرب و هکری به طور دقیق بررسی کنید.

هک وای فای آمریکایی

روش brute force attack چیست و چه کاربرد هایی دارد

روش brute force attack یکی از روش های کلاسیک هک کردن شبکه های وای فای می باشد که از سال های گذشته به منظور کشف کردن رمز های عبور گوشی های تلفن همراه، پسورد حساب کاربری اشخاص در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله اینستاگرام، توییتر، تلگرام و واتساپ و شناسایی کردن رمز عبور شبکه های وای فای و هک وای فای آمریکایی از این روش استفاده می شود؛ البته این روش می تواند زمان زیادی از یک هکر اینترنتی را صرف کند، از این رو در سال های اخیر روش های نوین تر و ساده تری هم ابداع شده اند که با صرف انرژی کمتر و زمان کوتاه تری در مقایسه با روش brute force attack به هک وای فای آمریکایی می پردازند، به طور کلی این روش یکی از محبوب ترین روش های هکر های اینترنتی به منظور هک کردن شبکه های وای فای می باشد که در قسمت بعدی بیشتر به توضیحات آن می پردازیم.

هک وای فای آمریکایی

استفاده از روش brute force attack به منظور هک وای فای آمریکایی چگونه انجام می شود

در برخی از موارد روش brute force attack در میان هکر های اینترنتی با نام dictionary attack نیز شناخته می شود؛ در این روش قدیمی و محبوب هک کردن وای فای های آمریکایی شما به عنوان یک هکر اینترنتی می بایست تعداد زیادی از رمز های عبور را بر روی یک شبکه وای فای امتحان کنید تا در نهایت یکی از این رمز های عبوری که در اختیار شما می باشد بر روی شبکه وای فای مورد نظر جواب دهد؛ همان طور که در قسمت قبلی گفته شد از مهمترین معایب این روش کلاسیک هک وای فای آمریکایی این است که ممکن است زمان زیادی از شما بگیرد اما همچنان یکی از محبوب ترین روش های هکری در سرتاسر جهان می باشد زیرا بسیاری از کاربران به علت ناآگاهی یا سهل انگاری از رمز های عبور پیش فرض مودم های بیسیم یا رمز هایی بسیار آسان و پر تکرار استفاده می کنند که حدس زدن این پسورد ها برای یک هکر اینترنتی چندان دشوار نمی باشد و احتمال هک رمز وای فای آمریکایی در این شرایط بسیار زیاد است.

هک وای فای آمریکایی

چند نمونه از مهمترین روش های جلوگیری از هک شدن شبکه های وای فای آمریکایی

همان طور که در قسمت های قبلی این مقاله به طور مفصل در خصوص موضوع هک وای فای آمریکایی و روش های مختلف هک کردن شبکه های وای فای صحبت کردیم، به منظور جلوگیری از هک شدن شبکه های وای فای کاربران بهتر است تا حد امکان میزان امنیت مودم های بیسیم و روتر های خود را افزایش دهید تا امکان هک کردن شبکه ی وای فای مورد استفاده شما کاهش پیدا کند؛ در قدم اول انتخاب یک رمز عبور پیچیده و خلاقانه می تواند از شبکه های وای فای شما در مقابل حملات هکر های اینترنتی و افراد ناآشنا محافظت کند، اما منظور از یک رمز عبور پیچیده چیست؟ سعی کنید در هنگام انتخاب رمز عبور برای شبکه های وای فای از اطلاعاتی مربوط به خودتان مثل نام و تاریخ تولد یا رمز های ساده ای مثل ترتیب اعداد ۱ تا ۶ استفاده نکنید.

هک وای فای آمریکایی

مراقب بد افزار ها و برنامه های هکری آلوده و ویروسی باشید

تا به اینجای مطلب گفتیم که در سال های اخیر هکر های اینترنتی با استفاده از برخی برنامه های مخرب و ویروسی و بد افزار ها توانسته اند به راحتی به شبکه های وای فای کاربران دسترسی پیدا کنند؛ امروزه استفاده از بد افزار ها و برنامه های آلوده و ویروسی یکی از آسان ترین روش های هک وای فای آمریکایی می باشد زیرا بسیاری از کاربران هرگز متوجه این برنامه ها و بد افزار ها بر روی سیستم و دستگاه های مورد استفاده ی خود نخواهند شد و یک هکر اینترنتی می تواند به راحتی در شبکه های وای فای مورد استفاده ی کاربران نفوذ پیدا کند، پس اگر شما نیز یکی از کاربران وای فای های آمریکایی هستید حتما به برنامه های آلوده و بد افزار ها توجه داشته باشید.

هک وای فای آمریکایی

نصب برنامه ها و نرم افزار های ایمن از منابع قابل اطمینان

یکی از مهمترین روش هایی که می توانید از حملات هکر های اینترنتی با استفاده از نفوذ نرم افزار ها و برنامه های مخرب و هکری جلوگیری کنید دانلود کردن تمام نرم افزار ها، اپ ها و برنامه ها از منابع معتبر و قابل اعتماد می باشد؛ اگر از دستگاهی استفاده می کنید که دارای سیستم عامل های اندروید و آی او اس می باشد برای دانلود و نصب کردن هر گونه برنامه و نرم افزاری حتما از فروشگاه های گوگل پلی و اپ استور استفاده کنید زیرا این فروشگاه ها میزان امنیت بالاتری در مقایسه با برخی از وب سایت های اینترنتی دارند، توجه داشته باشید که زمانی که یک هکر اینترنتی بتواند به گوشی تلفن همراه یا دستگاه هایی که به یک شبکه وای فای اتصال دارند دسترسی پیدا کند به راحتی به خود آن شبکه وای فای نیز نفوذ پیدا خواهد کرد. در این مقاله از SPY24 نرم افزار هک وای فای آمریکایی بدون روت را کامل توضیح دادیم و روش استفاده و قابلیت های آن را بیان کردیم.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا