جاسوسی گوشینرم افزار کنترل والدین

نرم افزار نظارت ویندوز – نرم افزار جاسوسی غیرقابل تشخیص Windows PC Spy Software

نرم افزارهای جاسوسی برای ویندوز تاریخچه مرورگر خود را ذخیره کنید. چت ها و پیام های رایج IM را بخوانید. دسترسی به وب سایت های ناخواسته را مسدود کنید. به مکالمات گوش دهید.

SPY24 – نرم افزار جاسوسی Windows مدرن

بهترین راه حل برای نظارت بر Windows را در دست بگیرید و استفاده از رایانه و نیروی کار فرزندان خود را زیر نظر داشته باشید. نظارت و کنترل از راه دور رایانه های رومیزی و لپ تاپ هایی که نسخه های مختلف سیستم عامل Windows را اجرا می کنند. فعالیت های آنلاین و آفلاین افراد موردنظر خود را به دقت زیر نظر داشته باشید و از آنها در برابر اقدامات غیرمولد ، سوء نیت و اشتباهات محافظت کنید. ذخیره صفحه نمایش کامپیوتر ؛ پیرامون را دنبال کنید ؛ موقعیت مکانی خود را بیابید و با نرم افزار جاسوسی با تکنولوژی پیشرفته Windows Undetectable یک نسخه پشتیبان از اطلاعات آنلاین ایجاد کنید.

با نظارت بر دستگاه های Windows کودکان ، به رفتارهای دیجیتالی آنها توجه زیادی داشته باشید. آیا نگران

استفاده فرزندان خود از کامپیوتر هستید؟ پیگیری تک تک فعالیت های انجام شده بر روی ماشین ها با جدیدترین نرم افزار ردیابی. با کنترل استفاده از اینترنت و جلوگیری از دسترسی به وب سایت های ناخواسته و نامناسب با سن ، از کودکان به صورت آنلاین محافظت کنید. با نظارت بر محیط اطراف آنها را از خطرات احتمالی محافظت کنید.

برنامه نظارت بر کودکان

ویژگی های نرم افزاری برای کنترل های والدین SPY24

ضبط

دوربین های مدار بسته با روشن کردن دوربین دستگاه Windows ، فرزند خود را زیر نظر بگیرید. برای ثبت رویدادها عکس یا فیلم بگیرید.

گوش دادن

به محیط میکروفون Windows را در دست بگیرید و تا زمانی که می خواهید به صداها و صداهای اطراف گوش دهید.

ضبط صفحه نمایش

فعالیتهای رایانه ای فرزندان خود را به عنوان صفحه نمایش کامپیوتر آنها در قالب فیلمهای کوتاه ضبط کنید.

ردیابی

موقعیت مکانی با ردیابی موقعیت مکانی دستگاههای Windows آنها عزیزان خود را پیدا کنید. موقعیت های فعلی و قبلی را بیابید.

با مرور تاریخچه

گشت و گذار در اینترنت روی رایانه های رومیزی و لپ تاپ ، نحوه استفاده از کودکان در اینترنت را دنبال کنید.

مسدود کردن شبکه

با مسدود کردن وب سایت های نامناسب برای سن ، اینترنت را برای کودکان مناسب کنید. وب سایت هایی که حاوی مطالب مربوط به بزرگسالان هستند را مسدود کنید.

نرم افزار نظارت ویندوز - نرم افزار جاسوسی غیرقابل تشخیص Windows PC Spy Software
نرم افزار نظارت ویندوز – نرم افزار جاسوسی غیرقابل تشخیص Windows PC Spy Software

نظارت مخفیانه بر فعالیتهای آنلاین و آفلاینبرنامه Windows Spy App

 

کارکنان با آخرینبا ارزیابی فعالیتهای آنلاین و آفلاین کارکنان مولد و غیر مولد آنها را شناسایی کنید. صفحه کامپیوتر آنها را ضبط کنید تا متوجه شوید در دستگاه ها چه کار می کنند. نظارت و افزایش کارایی کارکنان شاغل با محافظت از آنها در برابر اقدامات غیرمولد و سوء استفاده از اینترنت.

برنامه نظارت بر کارکنان

SPY24نظارت بر

ویژگی های بی نظیرکودک راه حل کودکان طیف گسترده ای از ویژگی های بی نظیر را ارائه می دهد که به والدین اجازه می دهد دستگاه های فرزندان خود را ردیابی کنند.

نظارت بر بچه های

آهنگ ژئو محل سکونت

جغرافیایی ردیابی محل اجازه می دهد تا شما را به پیگیری محل واقعی از یک کامپیوتر لپ تاپ و دسکتاپ

کلید های زده شده

ضبط کلید های به Windows اعمال می شود، از جمله صفحه کلید از طریق مسنجر چت سیاهههای مربوط به پیام های فوری، کلمه عبور و ایمیل.

فعالیت های زمان واقعی

با ضبط صفحه نمایش در رایانه خود متوجه شوید که فرزندان شما در حال حاضر چه کار می کنند.

فیلتر کردن وب سایت ها

با محدود کردن رویکرد آنها به وب سایت های غیرمولد بهره وری خود را افزایش دهید. وب سایت ها را بر اساس دسته بندی یا کلمات کلیدی مسدود کنید.

 

راه حل جاسوسی SPY24 Windows برای افراد

دستگاههای Windows خود را ردیابی کرده و آنها را از طریق یک کنترل پنل تحت وب کنترل کنید. با بارگذاری در ذخیره سازی آنلاین به داده های حساس خود دسترسی پیدا کرده و آنها را مدیریت کنید. دستگاههای گم شده یا سرقت شده را با ردیابی مکان GPS پیدا کنید.

رعایت تک تک

ایمیل

کلیدهایضبط کلیدها توسط ایمیل در Windows با استفاده از برنامه keylogger. می توانید ایمیل های ارسالی یا دریافتی را بخوانید.

ضبط کلید پیوست یک ایمیل ارسالی / دریافتی را روی زمان لپ تاپ و دسکتاپ ضبط کنید.

مشاهده کلیدهای ایمیل

ردیابی مکان GPS موقعیت مکانی

واقعی Windows خود را بشناسید. همچنین ، به تاریخچه موقعیت مکانی نزدیک شوید.

می توانید مکان GPS لپ تاپ و دستگاه رومیزی Windows گم شده یا دزدیده شده خود را عملاً بر روی نقشه پیگیری کنید.

مشاهده مکان یابی GPS

ذخیره رمزهای عبور

ضبط کلیدها برای گذرواژه ها و اعتبارنامه ها برای حساب های آنلاین و رسانه های اجتماعی.

ضبط و ذخیره گذرواژه های فشرده شده در برنامه های پیام رسانی اجتماعی و سایر رایانه های Windows را ادامه دهید.

مرور کلی ذخیره رمزهای عبور

کنترل از راه دور Windows

دوربین و میکروفون Windows را از طریق کنترل پنل تحت وب کنترل کنید.

دوربین Windows و MIC هدف لپ تاپ را از راه دور برای گرفتن عکس و مناطق اطراف کنترل کنید.

مروری بر کنترل از راه دور

آیا می توانم از Windows خود به عنوان دوربین جاسوسی استفاده کنم؟

بله ، می توانید از Windows به عنوان دوربین جاسوسی استفاده کنید ، اما باید دوربین دستگاه را جاسوسی کنید. می توانید این کار را با نصب برنامه نظارت بر لپ تاپ یا رایانه مورد نظر انجام دهید. پس از پیکربندی مراحل نصب ، می توانید کنترل دستگاه مورد نظر را در دست بگیرید. همچنین می توانید از دوربین استفاده کرده و از آن برای ثبت تصاویر استفاده کنید.

می توانید از ویژگی نرم افزار برای جاسوسی از ویندوز ، خطای دوربین و کنترل دستگاه از راه دور به عنوان دوربین جاسوسی استفاده کنید. این تصویر را با استفاده از دوربین جلو می گیرد تا بداند چه کسی از دستگاه رایانه استفاده می کند.

آیا نرم افزار جاسوسی بر روی Windows قابل نصب است؟

دستگاه های ویندوز معمولاً دارای حفاظت دقیق هستند ، اما با برنامه SPY24 می توانید همه موانع را بشکنید. می توانید نرم افزارهای جاسوسی را بر روی دستگاه محاسباتی مورد نظر نصب کرده و کنترل پنل آن را فعال کنید. علاوه بر این ، از قوی ترین و پیشرفته ترین ویژگی ها برای نظارت و ردیابی هر فعالیت دیدن کنید. می توانید میکروفون و دوربین جلوی دستگاه مورد نظر را از راه دور کنترل کنید. کاربران می توانند عکس بگیرند. می توانید از برنامه نظارت ویندوز برای گرفتن عکس از صفحه ، ضبط کلیدها و مسدود کردن وب سایت ها استفاده کنید. همچنین برای فیلم های کوتاه صفحه زنده را ضبط می کند. این بدان معناست که مطمئناً می توانید نرم افزارهای جاسوسی را بر روی یک دستگاه نصب کنید.

چگونه می توانم ویندوز دیگری را کنترل کنم؟

اگر می خواهید چندین دستگاه را زیر نظر داشته باشید ، باید در چندین مجوز نرم افزار جاسوسی SPY24 مشترک شوید. برای نظارت و ردیابی فعالیتهای دستگاه رایانه خود ، آن را در دستگاه Windows دیگری بارگیری و نصب کنید. با این حال ، نرم افزار جاسوسی Windows به شما امکان می دهد با استفاده از داشبورد آنلاین خود ، ماشین های رایانه را رصد کنید. می توانید از آن برای نظارت بر کارکنان و تنظیم کنترل والدین بر روی دستگاه های فرزند خود بدون برخورد با فندق استفاده کنید.

آیا می توان Windows را از راه دور کنترل کرد؟

تا زمانی که برنامه جاسوسی ویندوز SPY24 را بر روی دستگاه محاسبات هدف نصب نکنید ، نمی توانید دستگاه را از راه دور کنترل کنید. نرم افزارهای جاسوسی را روی دستگاه موردنظر نصب کنید و سپس می توانید لپ تاپ و رایانه رومیزی خود را کنترل کنید. می توانید صفحه ها ، ضربه زدن به کلیدها و وب سایت ها را مسدود کنید. همچنین می تواند محیط Windows را ضبط کرده و در دوربین جلوی دستگاه خطا ایجاد کند.

آیا می توانم از راه دور به Windows Spy خود دسترسی داشته باشم؟

کاربر به دستگاه لپ تاپ Windows دسترسی دارد ، اما باید برنامه جاسوسی را روی دستگاه مورد نظر نصب کند. این بدان معناست که او باید رویکرد فیزیکی به ویندوز داشته باشد و سپس نرم افزار نظارت را نصب کند. جدا از نصب جاسوس افزار Windows ، کاربر نمی تواند از راه دور به Windows متصل شود. با داشتن برنامه ای برای ردیابی دستگاه مورد نظر ، کاربر می تواند از راه دور و حداکثر به دستگاه Windows نزدیک شود.گزارشات نرم افزار مانیتورینگ ویندوز
مقوله های بالا
وب سایت ها و برنامه ها را با استفاده از تولیدی و غیرمستقیم متمایز کنید نرم افزار نظارت بر کارمندان.

بهره وری
SPY24 بطور خاص برای اطلاع رسانی و تنظیم آمارهای مدیریتی تهیه شده است

نامه های ارسال شده / دریافت شده
SPY24 شما را قادر می سازد تا به ایمیل های ارسالی / دریافت شده برتر توجه کنید.

سکته مغزی و کلیک ماوس
تعداد دقیق تمام کلیدهای اعمال شده در صفحه کلید لپ تاپ و کلیک ماوس را روی رایانه شخصی توسط کاربران هدف مشاهده کنید.

گزارش فعالیت
SPY24 به شما امکان نصب نرم افزار جاسوسی را بر روی هر رایانه یا لپ تاپ می دهد.

وب سایتهای بازدید شده
بیشترین بازدید از وب سایت ها به همراه زمان و مدت زمان واقعی. این شما را به کمال روشن می کند.

سیاهههای مربوط به هشدار
این گزارشات کاملی از سیگنال های هشدار خودکار ساخته شده به سفارش را در اختیار شما قرار می دهد.

برنامه های بازدید شده
SPY24 به شما قدرت می دهد تا بر فعالیتهای کارمندان در برنامه هایی که قبلاً آنها را مثلاً تولیدی و غیرمولد عنوان کرده اید ، نظارت کنید.

 

منبع :FOX24

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا