برنامه هکجاسوسی گوشیهک گوشی

نرم افزارهای هک واتساپ

واتساپ یکی از اپلیکیشن های رایج است که امروزه در تمام رده سنی از آن استفاده میکنند. از آن جایی که والدین همیشه نگران این موضوع هستند که فرزندانشان راه اشتباهی را توسط شبکه های مجازی مثل واتساپ انتخاب نکنند؛ نرم افزارهایی به بازار عرضه شده اند که به وسیله آن ها میتوان واتساپ را هک کرده و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کرد. در این مقاله تعدادی از این نرم افزارها معرفی خواهد شد. نرم افزار هک واتساپ :

نرم افزارهای هک واتساپ
نرم افزارهای هک واتساپ

نرم افزار Mobistealth

Mobistealth یکی از نرم افزارهای جاسوسی محسوب میشود و میتواند نگرانی های والدین را کمتر کند. این برنامه بسیار پرکاربرد است و به شما این امکان را میدهد که همانطور که دوست دارید به اطلاعات گوشی فرد مورد نظر دسترسی داشته باشید. کنترل کردن تمام فعالیت های موبایل از متن واتساپ که برای پرونده های رسانه ای ارسال میشود، شروع خواهد شد. مزایایی که این برنامه دارد شامل:

 • کنترل تمام تماس ها و پیامک ها
 • کنترل ایمیل ها و ردیابی موقعیت ها
 • قابل نظارت بودن شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک
 • قابل مشاهده بودن تمام برنامه های پیام رسان مثل واتساپ و لاین و غیره
 • غیر ردیابی میباشد و کاربر اصلا متوجه هک شدن گوشی خود نخواهد شد.

یکی از مشکلاتی که این برنامه دارد این است که به طور مستقیم قابل نصب روی سیستم IOS نیست.

2. برنامه mSpy

این برنامه یکی از ابزارهای ردیاب و قابل اعتماد برای واتساپ میباشد که برای نظارت بر تلفن همراه نیز استفاده میشود. این برنامه به افراد این قابلیت را میدهد که در عرض چند ثانیه تمام اطلاعات مربوط به تماس ها، پیامک ها و موقعیت مکانی شخص مورد نظر را بررسی کنند. این برنامه یک برنامه پرطرفداری است که بیستر توسط والدین برای کنترل فرزندانشان به کار گرفته میشود. نرم افزار mSpy با دستگاه های IOS و Android سازگار است و به شما این امکان را می دهد که جزئیات کامل پیام های مشترک از جمله شماره تماس و زمان آن را مشاهده کنید. این اپلیکیشن تمام داده ها را از دستگاه مورد نظر جمع آوری کرده و به داشبورد شما منتقل میکند که بتوانید در هر زمان و هرجا که هستید آن اطلاعات را بررسی کنید.

شما میتوانید به وسیله این برنامه چت های چند رسانه ای را که در واتساپ به اشتراک گذاشته میشود را مشاهده کنید. mSpy علاوه بر اینکه برای پیام رسان واتساپ استفاده میشود، برای شبکه های اجتماعی دیگر مثل Facebook messenger نیز کارایی دارد. این اپ برای دستگاه های IOS و Androidبه راحتی قابل استفاده است. علاوه بر اینکه والدین میتوانند از آن استفاده مفید کنند، بسیاری از شرکت های بزرگ نیز از این ابزار برای زیر نظر گرفتن کارکنان و درست پیش رفتن کارهای شرکت استفاده میکنند. البته مدیران شرکت همان اول این موضوع را با کارکنان در میان خواهند گذاشت.

برنامه mSpy
برنامه mSpy

3. برنامه Hoverwatch

این برنامه هکر مناسب اندروید میباشد. ویژگی های این اپ شامل:

 • به طور کامل غیر قابل تشخیص باقی میماند. ردیاب گوشی همراه این اجازه را میدهد و به اپلیکیشن کمک میکند تا از چشم کاربر مخفی بماند.
 • داده های دقیق و دست نیافتنی را در دسترس قرار میدهد.
 • تمام تماس ها، پیام های متنی و پرونده های چند رسانه ای و هر اطلاعات دیگری به راحتی و بدون جلب توجه در دسترس قرار میگیرد و کنترل میشوند.
 • تمام شبکه های اجتماعی از جمله واتساپ، فیسبوک و… به طور کامل قابل نظارت هستند.
 • موقعیت جغرافیایی را برای ردیابی موقعیت مکانی به خوبی مشخص میکند.
 • Hoverwatch این اجازه را میدهد که از دوربین واتساپ برای جاسوسی استفاده شود.

اپ Hoverwatch کاملا به صورت مخفی کار خود را انجام میدهد و هیچکس نمیتواند از وجود آن باخبر شده و اطلاعاتی به دست آورد. تنها مشکل آن این است که نیاز به روت (root) دارد و با گوشی های IOS سازگاری ندارد.

برنامه Hoverwatch
برنامه Hoverwatch

4. برنامه Spyzie

برای هک کردن واتساپ این برنامه میتواند گزینه خوب دیگری باشد. با اینکه نسبت به نرم افزارهای دیگر ارزان تر میباشد، ولی یک برنامه مفید برای انجام یک کنترل ضروری در واتساپ میباشد. استفاده از این برنامه ساده است همچنین عملکرد خوبی در دستگاه های iOS و Android دارد. به وسیله Spyzie میتوانید تمام جزییات مربوط به پیام های ارسالی و دریافتی در واتساپ از جمله تاریخ، زمان و اطلاعات فرستنده را مشاهده کنید. از صفحه کنترل (control panel) می توانید جزئیات سایر پرونده هایی را که از طریق WhatsApp ارسال شده اند دریافت کنید، بنابراین همیشه می دانید چه اتفاقی می افتد. دیگر خصوصیات این اپ شامل ردیابی مخاطبین ذخیره شده در گوشی، تاریخچه جستجو در مرورگر، ردیابی GPS و دسترسی به سایر حساب های کاربری دیگر شبکه های اجتماعی است.

برنامه Spyzie
برنامه Spyzie

برنامه Spyzie یک برنامه جاسوسی با تمام قابلیت های مورد نیاز شما میباشد. با این برنامه نه تنها میتوانید تمام پیام ها و رسانه های ارسالی و دریافتی را بررسی کنید بلکه میتوانید آن ها را نیز دانلود کنید. این اپلیکیشن یک پلت فرم امن برای هک کردن واتساپ شخص مورد نظر ارائه میدهد، بدون آنکه آسیبی به گوشی همراه آن شخص وارد شود. شایان ذکر است که Spyzie خدمات جداگانه ای را برای دستگاه های iOS و Android ارائه می دهد. شما می توانید پیام های WhatsApp و چندرسانه ای را در دستگاه های Android نظارت کنید ولی چت های واتساپ را فقط از طریق آیفون میتوانید زیر نظر داشته باشید. Spyzie میتواند یک برنامه ایده آل برای والدین باشد که فرزندان خود را کنترل کنند. همچنین با استفاده از این برنامه می توانید فعالیت های شبکه های اجتماعی، ایمیل ها و پیام ها و همچنین سایر فعالیت های مشکوک تلفنی را ردیابی کنید.

5. برنامه Cocospy

این برنامه نیز همانند نرم افزارهایی که مطرح شد یک برنامه جاسوسی است که برای به دست آوردن اطلاعات در واتساپ استفاده میشود. با نصب این برنامه روی گوشی فرد مورد نظر، میتوانید به راحتی از آن برای بررسی کارهایی که یک شخص در WhatsApp انجام می دهد، استفاده کنید. این برنامه در حالی که در گوشی فرد پنهان است میتواند این امکان را به شما دهد که تمام اطلاعات مورد نظر را مشاهده کنید. این اپ نیز به صورت رایگان نیز قابل استفاده میباشد. می توانید Cocospy را روی دستگاه    Android 4.0 یا iOS 10.0.0 یا حتی نسخه بالاتر نصب کنید.

برنامه Cocospy
برنامه Cocospy

همانطور که گفته شد تمام این نرم افزارها، جزئی از برنامه های جاسوسی هستند ولی بیشتر توسط والدین برای کنترل فرزندان خود مورد استفاده قرار میگیرد. این مطالب صرفا جهت بالا بردن اطلاعات درباره نرم افزارهای هک واتساپ مطرح شد.

هک واتساپ چگونه و با چه روشی ممکن است؟ (WhatsApp)

اگر در گوگل به دنبال نرم افزار، آموزش و یا برنامه هک و کنترل واتساپ هستید که بتوانید توسط آن واتساپ دیگران را هک و کنترل کنید، بی شک با سایت ها و جملات زیر برخورد خواهید کرد …مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

هک واتساپ، آموزش کنترل و هک واتساپ، روش های هک واتساپ، هک واتساپ در پنج دقیقه، چگونه واتساپ دیگران را هک و کنترل کنیم، هک واتساپ دیگران با شماره و بدون کد، هک واتساپ چگونه است، برنامه هک و کنترل واتساپ، چگونه می‌توان واتساپ کسی را هک کرد، هک واتساپ به چه روشی انجام می شود، آموزش هک واتساپ به صورت واقعی، روش جدید هک واتساپ، برنامه هک واتساپ، نرم افزار واقعی کنترل و هک واتساپ، دانلود برنامه هک واتساپ، هک واتساپ فرزندان، هک واتساپ افراد خانواده، هک مخفی واتساپ و …..

اما در حقيقت!؟

بهترین روش هک واتساپ از راه دور

نرم‌ افزار حرفه ای سامانه کنترل و ردیابی گوشی موبایل افراد خانواده (SPY24)، این قابلیت را دارد تا در حوزه کنترل والدین، خدمات کنترل و مانیتورینگ پیام‌ های رد و بدل شده در پیام‌ رسان واتساپ را در اختیارتان قرار دهد. حال در رابطه با نحوه استفاده از نرم‌ افزار (SPY24) برای هک واتساپ در راستای محافظت و مراقبت از خانواده و فرزندان خواهیم پرداخت.

برنامه هک واتساپ و کنترل پیام ها

نرم افزار هک واتساپ WhatsApp به والدین اجازه می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر واتساپ فرزندان خود را داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند…

در ادامه با امکانات این برنامه بیشتر آشنا شوید. مانند : مشاهده پیام ها ، محدود کردن پیام ها ، دسترسی به مخاطبین واتساپ و …

پس از نصب برنامه روی گوشی موبایل افراد خانواده و  فرزندان، نرم افزار این اجازه را به (والدین) می دهد تا بتوانند کنترل و نظارت کاملی بر مسنجر واتساپ WhatsApp گوشی فرزندان خود را داشته باشند.

ویژگی های برنامه هک و کنترل واتساپ افراد خانواده

برنامه کنترل واتساپ به والدین امکان نظارت بر اکانت پیام رسان واتساپ فرزندان و دیگر افراد خانواده را می دهد. والدین می توانند با استفاده از برنامه (SPY24) از قابلیت های زیر برخوردار شوند.

برنامه هک و کنترل واتساپ

 • کنترل و مشاهده تمام پیام های دریافت و ارسال شده از مکالمات مختلف واتس اپ

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا