هک گوشی

نحوه ی هک گوشی بدون نصب برنامه

هک گوشی بدون نصب برنامه فقط توسط هکر هایی که دارای دانش بالایی هستند امکان پذیر است. در واقع یک فرد عادی که قصد کنترل و نظارت بر حضور فرزند خود در فضای مجازی را دارد یا کسی که به همسر خود مشکوک است و تمایل دارد که پیام های او در پیام رسان های تلگرام، واتساپ و… چک کند نمی تواند بدون نصب برنامه های هک گوشی به هدف خود دست پیدا کند.

هک گوشی بدون نصب برنامه به چه معنایی است؟

هک کردن به معنی دسترسی غیر مجاز و بدون اطلاع فرد به اطلاعات شخصیش می باشد حال این اطلاعات فقط محدود به رایانه های شخصی یا هک گوشی نمی شود.حتی قبل ظهور کامپیوتر و گوشی نیز فرآیند هک کردن یا دزدی کردن اطلاعات شخصی فرد وجود داشت. هک کردن در مورد آثار هنری مانند موسیقی، نقاشی و… نیز اتفاق می افتد.معنای اصلی و امروزی هک گوشی نفوذ به به گوشی هوشمند و جاسوسی از اطلاعات قربانی می باشد. همانطور که گفته شد هک گوشی بدون نصب برنامه برای افراد عادی امکان پذیر نیست اما هکرهایی  که حرفه ی اولیه و اصلی آن ها هک کردن است قادر خواهند بود تنها با یک شماره موبایل به موبایل قربانی نفوذ کرده و کلیه ی اطلاعات شخصی وی را هک کنند و بسته به نیازشان از اطلاعات بدست آورده سوء استفاده کنند. یکی از دلایل هک گوشی از طریق شبکه تلفن همراه باگ های امنیتی موجود در شبکه می باشد. برند و مدل گوشی در هک آن دخیل نیست.هک کردن گوشی بدون نصب برنامه با دانستن شماره تلفن قربانی امکان پذیر است اما نیازمند دانش برنامه نویسی می باشد که هر فردی به این دانش تسلط ندارد.

هک گوشی بدون نصب برنامه

هک گوشی بدون نصب برنامه از طریق شماره تلفن و آی پی موبایل

در برخی از مواقع شما به قربانی دسترسی ندارید  بنابراین تنها یک راه برای هک گوشی فرد وجود دارد البته به شرط آن که شماره ی تلفن قربانی را داشته باشید می توانید گوشی قربانی را هک کنید البته هک گوشی با شماره تلفن را فقط هکرهایی با هوش و دانش بالا قادر به انجام آن هستند. برای هک گوشی با شماره تلفن نیاز به دسترسی به سیستم بین المللی مخابرات دارید.در صورت دسترسی به این شبکه صرفا با یک تماس با قربانی یا ارسال یک پیام به خط وی می توانید به گوشی قربانی نفوذ کنید.این نوع از نفوذ و جاسوسی گوشی موبایل یک نمونه جدید می باشد که هکر از طریق مشکلاتی که در زیرساخت های مخابراتی وجود دارد قادر خواهد بود که به گوشی قربانی نفوذ کند.هیچ نرم افزاری وجود ندارد که بتواند جلوی این نوع از هک گوشی را بگیرد. یکی دیگر از روش های هک گوشی بدون نصب برنامه استفاده از آی پی گوشی می باشد. این روش نیز سخت است و صرفا هکرهای قدرتمند قادر به این نوع از هک هستند.هک گوشی به این روش با نفوذ به سیستم عامل قربانی صورت می گیرد در این روش لازم است هکرها به دانش برنامه نویسی مسلط باشند.

هک گوشی بدون نصب برنامه

هک گوشی بدون نصب برنامه در موبایل های اپل

برای هک گوشی بدون نصب برنامه می توانید از امکانات گوشی اپل استفاده کنید اپلیکیشن mobistealth یک برنامه کنترل و نظارت در فضای مجازی می باشد که به دو طریق می توان از آن استفاده کرد. در روش اول  ibackup یک نسخه از برنامه باید در گوشی موبایل قربانی نصب شود اما یک روش دیگر icloud بدون نصب برنامه در گوشی قربانی کار می کند در این روش با دانستن اپل ایدی و رمز عبور قادر خواهید بود که گوشی قربانی را هک کنید مکان گوشی موبایل را ردیابی کنید و اطلاعات مورد نظر خود را برداشت کنید البته شما فقط می توانید اطلاعات ذخیره شده در icloud را برداشت کنید. برای دستیابی به اطلاعات بیشتر نیاز دارید که از طریق ibackup اقدام کنید. برای استفاده از این نرم افزار باید در وب سایت mobistealth ثبت نام کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. شما باید حساب خود را با اپل آیدی با آیتونز فعال کنید. با این روش می توانید خیلی سریع گوشی قربانی را تحت نفوذ قرار دهید.از این نرم افزار صرفا می توان در گوشی های آ یو اس استفاده کرد برای گوشی های اندرویدی باید از یک نرم افزار دیگر استفاده کرد.

هک گوشی بدون نصب برنامه

هک گوشی از طریق تماس تلفنی

یکی دیگر از روش های هک گوشی بدون نصب برنامه برقراری تماس تلفنی با قربانی می باشد. در گام اول باید بدانید که زمانی که تماس تلفنی با شما برقرار می شود بلافاصله شما هک نخواهید شد بنابراین لزومی ندارد که تا یک شماره ی ناشناس دیدید از پاسخگویی بترسید بلکه هوشیارتر شوید و بدانید که احتمال دارد شخص پشت خط یک هکر باشد.یک نکته ی مهم دیگر که باید به آن توجه کنید این است که هک گوشی بدون نصب برنامه فقط نیاز برنامه نویسی سنگین و دانش بالا ندارد بلکه گاهی اوقات هکرها از دانش و هوش خود با یک روش ساده بهره گیری می کنند و بدین ترتیب شما را غافلگیر می کنند. در برخی مواقع هکر با هک گوشی شما در نظر دارد که به اطلاعات حساب بانکی شما دست پیدا کند و یا گاهی از طریق هک پیام رسان شما قصد دارند مبلغی دریافت کنند. هکر به شما زنگ می زند و به شما می گوید برای شرکت در قرعه کشی کدی که به گوشی شما ارسال می شود را برای من بخوانید با تند صحبت کردن و عجله فرصت فکر کردن را از شما می گیرد شما کد را برای وی می خوانید غافل از این که این کد ارسالی از پیام رسان تلگرام می باشد.

هک گوشی بدون نصب برنامه

چگونه گوشی موبایل با یک تماس تلفنی هک می شود

شاید تا به الان تصور شما از هک گوشی بدون نصب برنامه و با شماره تلفن این بوده است که زمانی که شما تماس را برقرار می کنید بلافاصله ویروس وارد گوشی شما می شود و بدین صورت هک گوشی بدون نصب برنامه صورت می گیرد.این تفکر کاملا اشتباه است .منظور از هک گوشی بدون نصب برنامه و فقط با یک شماره تلفن این است که هکر با استفاده از تکنیک های مهندسی اجتماعی موفق می شود که از شما کد ورود، کد کاربری و سایر اطلاعات را کسب کند. گاهی اوقات در برخی از فیلم های پلیسی مشاهده می کنید که یک هکر با دانش بالا با صرف چند دقیقه کوتاه و از طریق تماس تلفنی می تواند گوشی قربانی را هک کند و کلیه ی تماس های وی را شنود کند باید به شما بگوییم این فقط یک فیلم است. برای هک به این روش، هکر به مدت 2 ساعت زمان نیاز دارد تا بتواند گوشی قربانی را هک کند از سوی دیگر راه های بسیار راحت تری برای هک گوشی بدون نصب برنامه وجود دارد که نیازی نیست هکر تا این حد زمان صرف کند.

هک گوشی بدون نصب برنامه

مهندسی اجتماعی

همان طور که گفته شد یکی از روش های هک گوشی بدون نصب برنامه مهندسی اجتماعی می باشد. در واقع مهندسی اجتماعی یک روش فریب است .در هک گوشی با مهندسی اجتماعی چند نکته باید رعایت شود که عبارتند از:

·        مهندسی اجتماعی به هر شکلی امکان پذیر است. یک تماس تلفنی ساده، یک ایمیل، پیامک و…

·        ممکن است مدت زمان طولانی با شخصی در فضای مجازی دوست شوید و او به راحتی اطلاعات مورد نیاز را از شما کسب کند، دوستان همیشه دوست نیستند.

·        مهندسی اجتماعی یکی از روش های خطرناک برای هک گوشی بدون نصب برنامه است؛ فردی که روابط اجتماعی قوی را دارد به راحتی می تواند آن را انجام دهد.

هک گوشی بدون نصب برنامه

هک گوشی با روش ss7

در این روش هکر با استفاده از نقص در سیستم مخابرات تمام تماس ها را ابتدا به یک سیستم ضبط صدا به طور مستقیم هدایت می کند که اصطلاحا به آن روت می گویند سپس تماس به کاربر اصلی که به آن ری روت می گویند هدایت می شود به این روش از هک گوشی مردمیانی می گویند به این معنا که در هر تماس تلفنی اطلاعات در ابتدا به سیستم شنود میانی ارسال می شود و سپس به گیرنده اصلی ارسال می شود. این روش از هک مانند این است که دو نفر باهم در حال گفتگو هستند و فردی به استراق سمع مکالمات آن دو می پردازد.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا