نرم افزار کنترل والدین

نحوه ساخت اکانت یوتیوب چگونه است

یوتیوب یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار برای به اشتراک گذاشتن ویدیوهای مختلف می باشد. یکی از مواردی که سبب شده است یوتیوب در کل دنیا پرمخاطب باشد امکان کسب درآمد از آن است. با ساخت اکانت یوتیوب می توانید یک حساب و کانال برای خود ایجاد کنید به این ترتیب با اضافه شدن فالورهای کانالتان و افزایش بازدید از ویدیوهایتان درآمد شما نیز افزایش پیدا می کند.

ساخت اکانت یوتیوب

چنانچه ویدیوهای شما در کانالتان پربازدید باشد شما می توانید مبلغی هم از خود یوتیوب دریافت کنید.بدین ترتیب یوتیوب یک فضای تجاری مجازی ایجاد کرده است وهمین امر فرصت شغلی فراوانی را برای افراد بسیاری به وجود آورد.بنا به دلایلی شبکه اجتماعی یوتیوب در کشور ما فیلتر است و نمی توانید بدون فیلترشکن به آن دسترسی داشته باشید. اما با وجود فیلتر، یوتیوب بستر مناسبی را برای مشاغل مجازی به وجود آورده است به همین علت بسیاری از افراد از این کانال برای گسترش کسب و کار خود استفاده می کنند. برای ساخت اکانت یوتیوب کافی است به وب سایت یوتیوب مراجعه کنید و از طریق حساب کاربری خود در گوگل مراحل ثبت نام و عضویت در یوتیوب را انجام دهید در واقع تمام افرادی که جیمیل دارند می توانند یک اکانت در یوتیوب نیز بسازند زیرا شبکه یوتیوب زیرمجموعه شرکت گوگل است. همان طور که می دانید زمانی که وارد حساب کاربری خود در گوگل می شوید در بخشی از حساب شما قسمت های مختلفی وجود دارد که یک قسمت مربوط به یوتیوب می شود. بعد از ورود به یوتیوب از طریق یخشی در سمت چپ می توانید کلیه اطلاعات خود را ویرایش کنید.

ساخت اکانت یوتیوب

ساخت اکانت یوتیوب بدون جیمیل امکان پذیر است.

اگر جزو افرادی هستید که به سیستم امنیتی گوگل اعتماد ندارید و تمایل به ساخت اکانت یوتیوب بدون جیمیل را دارید ما را در ادامه ی این مقاله همراهی کنید.

پس از باز کردن مرورگر باید از حساب کاربری خود در جیمیل خارج شوید معمولا تا زمانی که کلید خروج از سیستم را نزنید از حساب کاربری خود خارج نمی شوید و با هر بار باز کردن مرورگر مشاهده می کنید که در حساب کاربری جیمیلتان قرار دارید.باید به سایت یوتیوب مراجعه کنید و گزینه ی ثبت نام در یوتیوب را انتخاب کنید.برای شما صفحه ای باز می شود این صفحه در واقع صفحه ی حساب کاربری شما می باشد بعد از انتخاب گزینه ی آپشن های بیشتر کادری برای شما نمایش داده می شود. در این کادر نیز دو گزینه وجود دارد که شما باید گزینه ی ساخت اکانت یوتیوب را انتخاب کنید.سپس کادر دیگری برای شما نشان داده می شود که از شما می خواهد اکانت خود را با حساب گوگل بسازید در این قسمت شما باید یک گزینه ی دیگر را انتخاب کنید؛ محتوای این گزینه این است من ترجیح میدم برای ساخت اکانت یوتیوب از یک آدرس ایمیل دیگری استفاده کنم.

ساخت اکانت یوتیوب

مراحل ساخت اکانت یوتیوب بدون جیمیل

پس از ورود به صفحه ی ساخت اکانت یوتیوب بدون جیمیل صفحه ای برای شما باز می شود شما باید کلیه مشخصات مورد نیاز را در این صفحه وارد کنید آنگاه گزینه ی بعدی را انتخاب کنید. سپس برای شما کادری باز می شود که در رابطه با قوانین است با تایید آن وارد مرحله بعد خواهید شد.در این مرحله شما باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید برای شما از طرف یوتیوب ایمیلی ارسال می شود، لینکی در این ایمیل وجود دارد شما با این لینک به یوتیوب متصل می شوید دوباره کادری به شما نمایش داده می شود شما باید گزینه ی ادامه با یوتیوب را انتخاب کنید بدین ترتیب وارد حساب کاربری خود در یوتیوب می شوید و از این پس با ایمیل مد نظر خود به یوتیوب متصل می شوید.

ساخت اکانت یوتیوب

مراحل ساخت حساب در یوتیوب با کامپیوتر

ابتدا وارد صفحه ی مرورگر کامپیوتر خود شوید سایت یوتیوب را باز کنید و بر روی گزینه ی ثبت نام کلیک کنید. اگر داخل حساب گوگل خود بودید که مشکلی نیست از همان طریق می توانید وارد حساب یوتیوب خود نیز شوید. چنانچه قبلا در گوگل حساب کاربری نداشتید بر روی گزینه ی ایجاد حساب کاربری کلیک کنید بدین ترتیب می توانید اقدام به ساخت اکانت یوتیوب خود کنید. سپس فرمی به شما نشان داده می شود این فرم شامل مشخصات فردی، آدرس ایمیل و رمز ورود شما می شود. رمزی که برای حساب کاربری خود انتخاب می کنید باید ترکیبی از حروف و اعداد باشد این رمز باید 8 رقم یا بیشتر باشد چنان که از 8 رقم کمتر باشد یوتیوب رمز را نخواهد پذیرفت. در انتها و پس از تکمیل فرم گزینه ی بعدی را انتخاب کنید. سپس باید ایمیل خود در گوگل را تایید کنید؛ برای تایید ایمیل از جانب یوتیوب پیامی ارسال می شود که یک کد 6 رقمی است این کد را به خاطر بسپارید. پس از وارد کردن کد وارد مرحله ی بعد می شوید کادری برای شما باز می شود در این کادر تاریخ تولد و جنسیت خود را باید مشخص کنید. در انتها با تایید قوانین یوتیوب وارد حساب یوتیوب می شوید.

ساخت اکانت یوتیوب

ساخت حساب کاربری در یوتیوب با گوشی موبایل

برای ساخت اکانت یوتیوب در گوشی موبایل می توانید اپلیکیشن یوتیوب را در گوشی خود دانلود و نصب کنید. برای مرحله ی اول ساخت اکانت یوتیوب باید بر روی پروفایل کلیک کنید که در گوشه ی سمت راست اپلیکیشن قرار دارد حال باید بر روی گزینه ی ثبت نام کلیک کنید. صفحه ای برای شما باز می شود که باید در آن اکانت خود را وارد کنید. در این مرحله برای ساخت اکانت یوتیوب باید گزینه ی ساخت اکانت را انتخاب کنید سپس اطلاعات شخصی خود را وارد می کنید و وارد صفحه ی بعدی می شوید برای ساخت اکانت یوتیوب نیاز به یک نام کاربری دارید نکته ای که در این قسمت وجود دارد این است که نام کاربری شما نباید قبلا توسط فردی انتخاب شده باشد نکته ی دوم ترکیب نام کاربری با آدرس انتهایی جیمیل یعنی باید انتهای نام کاربری خود بنویسید @gmail .com وارد مرحله ی دیگر می شوید رمز خود را انتخاب می کنید این رمز را باید دو مرتبه تکرار کنید در انتهای کادر تکرار رمز، گزینه ی بعدی را می زنید کادری برای شما باز می شود عبارت SKIP را انتخاب می کنید در صفحه ی بعد باید قوانین یوتیوب را تایید کنید و بدین ترتیب نام کاربری شما توسط یوتیوب تایید می شود.

ساخت اکانت یوتیوب

آموزش ساخت کانال یوتیوب

حال که با روش ساخت اکانت یوتیوب آشنا شدید خوب است که روش ساخت کانال یوتیوب را نیز آموزش ببینید برای اشتراک گذاری ویدیو های خود باید یک کانال در یوتیوب بسازید. همان طور که گفته شد یوتیوب زیر مجموعه ی گوگل می باشد شما با ساخت کانال و اشتراک گذاری ویدیو های خود می توانید برای سایت خود در گوگل نیز بازدید مناسبی بگیرید. با چند تنظیم ساده می توانید کانال ویدیویی خود را بسازید برای لوگوی کانال خود عکسی انتخاب کنید در انتها متصل کردن حساب یوتیوب خود به سایر شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و… سبب می شود تعداد اعضای کانال شما افزوده شود. اگر قصد دارید برای کسب و کار خود یک کانال در یوتیوب بسازید بهتر است ابتدا یک ایمیل غیر شخصی بسازید بدین ترتیب همکار شما می تواند بدون دانستن رمز کانال را به راحتی مدیریت کند یک نکته مهمی که وجود دارد این است که با هر حساب کاربری که در یوتیوب دارید صرفا می توانید یک کانال یوتیوب بسازید.

ساخت اکانت یوتیوب

نحوه تبدیل حساب گوگل به کانال یوتیوب

پس از ورود به سایت یوتیوب و ثبت نام کردن از طریق حساب گوگل وارد یوتیوب می شوید. در سمت راست شما منوی حساب کاربری شما قرار دارد در همان قسمت گزینه کانالتان را انتخاب کنید در این مرحله اطلاعات شما در حساب گوگل نمایش داده می شود می توانید این اطلاعات را ویرایش کنید در انتها با انتخاب گزینه ی ساخت کانال، کانال شما ایجاد می شود. چنانچه از قبل در گوگل حساب کاربری ندارید باید یک حساب ایجاد کنید یا از طریق یک ایمیل به غیر از گوگل اقدام به ساخت کانال کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا