جاسوسی گوشیردیابی گوشیگوشی های هوشمندنرم افزار کنترل والدین

مهمترین روش های ردیابی شماره ایرانسل

در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با نحوه ردیابی شماره ایرانسل و پیدا کردن لوکیشن دقیق گوشی گم شده و یا به سرقت رفته شما صحبت کنیم و بگوییم که چگونه و از چه روش هایی امکان ردیابی و رهگیری فرد مورد نظر و یا گوشی تلفن از طریق سیم کارت و شماره تلفنش وجود دارد. این مسئله می‌تواند برای افرادی که گوشی تلفن خود را در سرقت از دست داده‌ اند و یا آن را گم کردند مفید باشد پس توصیه می‌ کنیم تا با ما همراه باشید.

ردیابی شماره ایرانسل روی نقشه

ردیابی شماره ایرانسل از طریق اینترنت

این روز ها به علت بالا رفتن بسیار محسوس قیمت دلار گوشی های تلفن همراه هم گران شده اند و قیمت آنها به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در این شرایط است که سرقت گوشی های تلفن همراه نسبت به گذشته بسیار افزایش پیدا می‌ کند و سارقان در مکان‌ های مختلف در کمین می‌ نشینند تا گوشی تلفن افراد را به سرقت ببرند و به همین علت روش های ردیابی و رهگیری گوشی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است که یکی از این روش ها با استفاده از ردیابی شماره تلفن می باشد. ما در این قسمت قصد داریم تا بیشتر در ارتباط با ردیابی شماره ایرانسل از طریق اینترنت برای شما ثابت کنیم که می‌تواند روشی بسیار مفید و مناسبی برای پیدا کردن گوشی گم شده و یا به سرقت رفته شما باشد.

ردیابی شماره

استفاده از ردیابی شماره سیم کارت برای ردیابی گوشی

به منظور پیدا کردن گوشی تلفن همراه خود و در واقع برای ردیابی و رهگیری آن روش های متنوع و مختلفی وجود دارد که یکی از این روش ها ردیابی سیم کارت می باشد. سیم کارت ها به علت اتصال به شبکه خود قابلیت رهگیری را داشته و دارند و در واقع صاحبان آنها می توانند تا با استفاده از شماره سیم کارت خود آن را مورد ردیابی و رهگیری قرار بدهند. اغلب در فیلم‌ها نیز دیده شده است که افراد مختلف را توسط سیم کارت و گوشی تلفن همراه آنها ردیابی می کنند و این موضوع نشان دهنده اهمیت سیم کارت می باشد که در صورت وجود شرایط لازم امکان ردیابی آن به آسانی وجود خواهد داشت.

ردیابی شماره

اهمیت روشن بودن خط برای ردیابی

یکی از مهمترین شرایط ردیابی گوشی ها از طریق ردیابی شماره روشن بودن خط بعد از به سرقت رفتن آن می باشد و به همین علت است که سارقین بعد از به سرقت بردن گوشی بلافاصله آن را خاموش می کند تا توانایی ردیابی را از طرف فرد مالباخته غیرممکن سازند اما در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی روش های جالبتری برای ردیابی گوشی ها به وسیله ردیابی شماره آنها ایجاد شده است که از مهمترین آنها می توانیم به روش ردیابی شماره ایرانسل اشاره کنیم که تحت اختیار کاربرانی قرار گرفته است که مشترکین خطوط شرکت ایرانسل هستند.

این افراد می‌ توانند تا به منظور ردیابی گوشی تلفن همراه خود از ردیابی شماره ایرانسل خود استفاده نمایند. آنها می‌ توانند تا در صورت به سرقت رفتن گوشی تلفن خود اقدامات زیر را انجام دهند و به وسیله این اقدامات، گوشی تلفن همراه خود را توسط اپراتور ایرانسل ردیابی نمایند.

ردیابی شماره

ردیابی گوشی با کمک اپراتور ایرانسل

اولین مرحله این است که بعد از به سرقت رفتن تلفن همراه خود باید به امور مشترکین مراجعه کرده و یا با تماس با اپراتور های ایرانسل از آنها بخواهید که شماره سیم کارت به سرقت رفته شما را غیر فعال کنند و مسدود نمایند. به عنوان دومین مرحله چهارم باید صبر پیشه کنید و بعد از حدود ۲ الی ۵ روز از غیر فعال شدن سیم کارت خود به وسیله یک خط دیگر از خطوط شرکت ایرانسل کد *6101# شماره گیری نمایید و در پنجره ای که برای شما باز می شود از شما خواسته خواهد شد که شماره imei گوشی سرقت رفته خود را به درستی وارد نمایید این شماره بر روی جعبه گوشی تلفن همراه شما نیز درج شده است.

بعد از ثبت این شماره پیامکی را دریافت خواهید کرد که در این پیامک به شما گفته خواهد شد که درخواست شما ثبت شده است و در حداکثر ۴۸ ساعت آینده نتیجه را با یک پیامک دیگر به شما اعلام خواهند نمود.

اگر پاسخ ردیابی شما مثبت بود و اپراتور توانسته بود تا گوشی تلفن همراه شما را پیدا نماید شما باید با استفاده از کد پیگیری که برای شما فرستاده شده است و همینطور در خاطر داشتن تاریخ دقیق ردیابی برای پیگیری های لازم به مراجع قانونی مراجعه نمایید و مراحل را مو به مو و پشت سر هم پیگیری کنید. اما اگر پاسخ دریافتی شما نشان دهنده نتیجه منفی بود و اپراتور نتوانسته بود که گوشی تلفن همراه سرقت رفته و یا گم شده شما را پیدا نماید شما باید صبر داشته باشید و بعد از ۵ روز دو مرتبه مراحل گفته شده را انجام داده و درخواست خود را جهت انجام ردیابی گوشی تلفن همراه خود ثبت نمایید.

این روش ردیابی شماره ایرانسل می باشد که احتمال جواب دادن آن نسبتا بالا است ولی توصیه ما به شما این است که در صورت عدم توانایی اپراتور ایرانسل برای پیدا کردن گوشی دیگر درنگ نکنید و از روش های دیگر برای پیدا کردن گوشی تلفن همراه خود و در واقع ردیابی آن استفاده نمایید.

ردیابی شماره

مراجعه به پلیس برای ردیابی شماره

شما می توانید تا برای ردیابی شماره ایرانسل مزاحم و یا حتی ردیابی شماره ایرانسل خاموش هم از روش ردیابی شماره استفاده نمایید. اما روش این کار با روش ذکر شده تا میزان قابل توجهی متفاوت می باشد و شما باید مراحل دیگر را برای انجام این کار انجام دهید. به عنوان مثال شما عزیزان برای ردیابی شماره فرد مزاحم می توانید تا به پلیس مراجعه نمایید و خیلی زود نتیجه بگیرید اما اگر بخواهیم این کار را به واسطه اینترنت و در خانه انجام دهید می توانید تا از روش های دیگری مانند استفاده از سایت تروکالر بهره بگیرید.

ردیابی شماره

استفاده از سایت true caller

شما عزیزان می توانید تا برای ردیابی شماره ایرانسل خود به سایت اصلی تروکالر مراجعه نمایید و اقدام به ردیابی شماره خود کنید. این سایت می تواند تا در صورت روشن بودن شماره مورد نظر و اتصال آن به اینترنت آدرس و موقعیت مکانی آن را نیز برای شما مشخص نماید.

برای استفاده از سایت تروکالر شما باید در این سایت ثبت نام کنید و به این منظور از شما یک شماره تلفن خواسته می شود که شماره سیم کارت خود شما می باشد و شما به وسیله شماره سیم کارت خود در این سامانه ثبت نام می کنید. اما برای ردیابی شماره مورد نظر خود می بایست در همان صفحه اول سایت تروکالر آن شماره را وارد نمایید و گزینه سرچ را بزنید که در صورت داشتن اکانت در این سایت نتایج و جزئیات جستجو برای شما ظاهر خواهد شد که به گفته تعداد زیادی از کاربران این سایت اطلاعات آن از صحت بالایی برخوردار هستند و شما می توانید با خیال راحت به این اطلاعات اعتماد کنید.

اطلاعاتی که سایت تروکالر در اختیار شما قرار می دهد از قبیل نام و نام خانوادگی صاحب خط و همینطور آدرس لحظه ای فرد می باشد که برای به دست آمدن آدرس و لوکیشن دقیق او باید خوش شانس باشید تا فرد مورد نظر اینترنت خود را به همراه جی پی اس فعال کرده باشد در غیر این صورت امکان به دست آوردن لوکیشن وجود نخواهد داشت.

ردیابی شماره

ردیابی شماره ایرانسل روی نقشه

شما عزیزان می توانید برای ردیابی شماره ایرانسل بر روی نقشه از شیوه های دیگری استفاده کنید که مهمترین آنها استفاده از نرم افزار های ردیاب شماره تلفن می باشد. این نرم افزار ها این توانایی را دارند که با دریافت شماره تلفن همراه مورد نظر شما آن را ردیابی کرده و مکانش را به شما نشان دهند. البته صحت عملکرد این نرم افزار ها بستگی به نوع ساخت آنها دارد و اگر فیک و تقلبی نباشند می توانند تا برای شما کار ساز بوده و لوکیشن شماره مدنظر شما را پیدا نمایند.

ردیابی شماره

کارایی نرم افزار های غیر رایگان

البته بیشتر این نرم افزارها که عملکرد خوبی دارند و می توانند شما را به نتیجه مطلوب برسانند، پولی هستند و برای استفاده از آنها باید مبلغ تعیین شده از طرف صاحب نرم افزار را بپردازید و اکانت خود را در آن فعال نمایید. در ارتباط با چنین نرم افزار هایی این نکته نیز قابل توجه است که اغلب این نرم افزارها خارجی هستند برای انجام مراحل پرداخت شما نیاز به کارت های اعتباری بین المللی دارید فقط در این صورت است که می‌توانید تا پرداخت را انجام دهید و این موضوع به علت تحریم ایران باعث شده تا کاربران ایرانی نتوانند از این اپلیکیشن ها استفاده نمایند.

ردیابی شماره

نرم افزار همیاب 24

البته این نرم افزار ها انواع داخلی هم دارند که یکی از بهترین نرم افزار های ردیابی شماره گوشی های سرقتی و گم شده در داخل کشور نرم افزار همیاب ۲۴ می باشد که به علت توانایی بالا به شدت مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته است. از مزایای این نرم افزار می توانیم به ردیابی به وسیله اپراتور ها و همینطور اطلاع رسانی به اصناف مختلف و همینطور کلانتری‌ ها جهت جلوگیری از خارج شدن گوشی از مرز ها و یا جلوگیری از خرید و فروش دستگاه شما در سراسر کشور اشاره کنیم.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا