جاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

معرفی کاربرد و نسخه های نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی

امروزه همواره برنامه های زیادی برای کنترل اعضای خانواده و نظارت بر آنها از طریق تلفن همراه طراحی و عرضه شده است. این برنامه های مرسوم به نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی از راه دور، باعث مانیتورینگ و نظارت بر فعالیت های فرد از طریق گوشی همراه وی  می شوند. میزان دسترسی به اطلاعات و فعالیت های فرد بستگی به نوع نرم افزار مصرفی  می باشد. پس باید نرم افزاری مطمئن و کاربردی را برای کنترل و نظارت انتخاب نمایید تا اطلاعات صحیح را در اسرع وقت به شما برساند.

مفهوم کنترل از راه دور

مفهوم کنترل از راه دور گوشی، یعنی دسترسی به موقعیت مکانی، نرم افزار های شبکه های اجتماعی، گالری تصاویر، مخاطبین، صندوق پیامک و…. است. والدین یا شخص همسر می تواند با استفاده از این روش، کنترلی رضایت بخش بر عملکرد اعضای خانواده ی خود داشته باشند و در صورت نیاز اطلاعات موجود در گوشی آن ها حذف و یا مسدود کنند. امروز با توجه به خطرات بیش از حد فضا های مجازی برای کودکان و نوجوانان، نظارت والدین بر فعالیت های موبایل فرزندان امری ضروری می باشد چرا که امروزه وجود سایت های با محتوای نامناسب باعث وارد شدن آسیب های روانی به فرزندان و جلوگیری از آرامش روانی آنها می شود.

همچنین افراد سودجو در انواع شبکه های اجتماعی با اخاذی و کلاهبرداری سعی به تهدید دیگران و سوءاستفاده های مالی می کنند. والدین می توانند با استفاده از نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی فرزندان، مانع از آسیب رسیدن به ذهنیت فرزندان خود شوند و آنها را از تمامی خطر های احتمالی حفظ نمایند.

نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی

نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی فرزندان و همسر

نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی فرزندان و همسر یکی از نرم افزار های قدرتمند در زمینه ی نظارت و کنترل اعضای خانواده می باشد. با نصب این برنامه ها دیگر نگران اعضای خانواده ی خود نیستید و در صورت هرگونه بی خبری احتمالی می توانید به راحتی از موقعیت مکانی آنها با خبر شوید، یکی از مهمترین خصوصیات این نرم افزار وابسته نبودن به اینترنت می باشد. یعنی گوشی هدف اگر به اینترنت وصل باشد، اطلاعات از طریق امواج وایرلس ارسال می شود، اما اگر داده های تلفن همراه شخص خاموش بود، موقعیت مکانی وی از طریق خطوط تلفن و یا همان فرکانس های ماهواره ای بر روی نقشه ی گوگل پیدا و ارسال می شود.

در چنین شرایطی فرد در هر جایی باشد موقعیت مکانی وی به طور دقیق مشخص می شود. علاوه بر موقعیت مکانی، تمامی اطلاعات و داده های موجود رد تلفن همراه وی برای شما نمایان می گردد و در واقع شما می توانید همه ی اطلاعات را مشاهده و یا تغییر دهید.

نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی

امکانات و دسترسی های نرم افزار کنترل گوشی نظارت آزاد

با نصب نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی دسترسی شما به گوشی شخص مورد نظر به حدی بالا می باشد که انگار موبایل وی را در دست گرفته اید، همچنین اطلاعات موقعیت مکانی کاملا دقیق و با جزئیات کامل آدرس برای شما ارسال می شود. برخی از دسترسی های نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی را برای شما ذکر می کنیم.

·      امکان دسترسی به سایت های موجود در سرچ مرورگر

·      امکان مسدود کردن سایت های نامناسب

·      دسترسی و نظارت کامل بر پیامک، تماس  و تاریخ و ساعت دقیق

·      دسترسی به موقعیت مکانی فعلی، مسیر های رفت و آمد و مسیر های پر بازدید

·      دسترسی به شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، واتس آپ

·      امکان مسدود کردن مخاطبین و هدایت تماس ها

·      دسترسی به گالری تصاویر، صدا های ضبط شده

·       دسترسی به برخی از تنظیمات سیستمی موبایل

·      و…

همانطور که مشاهده می نمایید شما از طریق ای نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی، می توانید تمامی مواردی که باعث نگرانی شما از جانب فرزندان تان می شود را کنترل کنید.

نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی

نصب نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی اعضای خانواده

نصب نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی بسیار راحت و بدون دردسر می باشد. در ابتدا گروه پشتیبانی تمامی اطلاعات و آموزش ها را به شما ارائه می دهند. شما می توانید نرم افزار را به صورت فیزیکی بر روی گوشی فرزند خود نصب کنید و پس از نصب آیکون آن را پنهان کنید و یا در صورت نیاز و عدم دسترسی به گوشی فرزند خود، با یک حقه ساده نرم افزار را توسط فرزندتان نصب کنید. در  این روش شما امکان این را دارید تا آیکون نرم افزار را تغییر دهید و به طور مثال می توانید آن را مانند یک فیلتر شکن رایگان و یا یک بازی تغییر دهید و لینک آن را برای فرزند خود بفرستید و بخواهید که نصب کند، هنگام نصب از فرزند شما رمز عبور و نام ایمیل خواسته می شود، پس از وارد کردن آن عملیات نظارت شما به آسانی شروع می شود. حتی در آخرین نسخه ی نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی، امکان نصب از راه دور و بدون دخالت فرزندتان فراهم شده است، که در ادامه درباره ی آن بیشتر توضیح می دهیم.

نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی

انواع نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی

این نرم افزار قوی و هوشمند در سه نسخه ی کلی طراحی و ارائه می شود.

در نسخه ی اول شما باید خودتان نرم افزار را به صورت فیزیکی بر روی گوشی فرزندان تان نصب نمایید، پس از نصب نرم افزار ردیابی ،آیکون به صورت خودکار مخفی می شود و هیچ راهی برای پیدا کردن آن وجود ندارد، در واقع فرزند شما اصلا متوجه نصب شدن نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی، بر روی موبایل خود، از طریق شما نمی شود.

در نسخه ی دوم والدین با استفاده از شماره ی تلفن و سریال گوشی اقدام به ردیابی موبایل فرزند از راه دور می کنند، این نوع هک کردن نیازی به دسترسی فیزیکی ندارد.

نسخه ی سوم همان نحوه ی نصبی را دارد که در قسمت نصب نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی به آن اشاره کردیم . یعنی از راه دور و فقط از طریق شماره تلفن و سریال گوشی فرد  باعث نصب نرم افزار بر روی گوشی فرزند خود می شویم قابلیت های این نسخه بالاتر از نسخه ی اول و دوم می باشد چرا که امکان ضبط مکالمات و همچنین تصاویر پیرامون فرد را از طریق دوربین موبایل را دارا می باشد.

نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی

ویژگی های مهم نرم افزار کنترل از راه دور گوشی

نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی از راه دور علاوه بر دسترسی های خوبی که برای شما مهیا می کند، ویژگی های مطلوبی نیز دارد که توجه به آنها خارج از لطف نمی باشد. برخی از این ویژگی ها را به طور خلاصه ذکر می نماییم.

·      ردیابی بدون دسترسی به اینترنت

·      ردیابی از طریق از طریق شماره موبایل و یا از طریق اس ام اس

·      ردیابی موقعیت مکانی با فرکانس های ماهواره ای

·      امکان نصب بدون دسترسی مستقیم

·      نصب کاملا مخفی و نامحسوس

·      نصب و پشتیبانی رایگان

·       کاربرد آسان و رابط کاربری، کاربر پسند

·      ردیابی بدون روشن بودن مکان یاب

·      و…

همانطور که مشاهده می نمایید ، نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی از راه دور تمامی ، ویژگی های یک نرم افزار قوی و مناسب را دارا می باشد.

نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی

نکات مهم درباره ی نرم افزار کنترل گوشی

اگر قصد استفاده از نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی را دارید، باید اطلاعات کافی درباره نحوه ی نصب و استفاده از آن را داشته باشید. پس هنگام دریافت نرم افزار حتما اطلاعات لازم را از تیم پشتیبانی دریافت نمایید. هنگام نصب نرم افزار مطمئن شوید که حتما لوگوی آن را پنهان کرده اید ، چرا که شخص می تواند در صورت مشاهده ی لوگو ان را حذف و دسترسی شما را قطع نماید. اگر قصد دارید بدون هیچ دسترسی فیزیکی و یا مراجعه به خود فرزند نرم افزار را بر روی گوشی وی نصب نمایید، حتما باید نسخه ی سوم آن که جدید ترین نسخه می باشد را تهیه نمایید. برای بهبود عملکرد نرم افزار بهتر است از موبایل هایی با اندروید متوسط به بالا استفاده کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا