برنامه هکجاسوسی گوشینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

معرفی و آموزش استفاده از نرم افزار کنترل و نظارت

امروزه اکثر کودکان و نوجوانان دارای موبایل شخصی می باشند و از آن برای سرگرمی و مباحث درسی و ارتباطی استفاده می کنند. نرم افزار کنترل و نظارت موبایل نیز به این منظور طراحی شده است تا والدین بتوانند از طریق آن ها بر فعالیت های فرزندان و اعضای خانواده خود نظارت داشته باشند. ذکر این نکته بسیار مهم می باشد که کنترل و نظارت به موقع باعث می شود تا فرزندان شما از آسیب های احتمالی دنیای مجازی و حتی واقعی به دور باشند. در ادامه ی این مقاله درباره ی ضرورت های استفاده از نرم افزار کنترل و نظارت توضیحات کافی را ارائه می دهیم.

 مفهوم نظارت مخفی و کنترل نامحسوس

شاید بارها اسم نرم افزار کنترل و نظارت نامحسوس و یا مخفی را شنیده اید و با خود فکر می کنید دقیقا چه کاری را انجام می دهد. نظارت و کنترل نامحسوس به این معنی می باشد که شما تمام فعالیت هایی را که فرزند دلبندتان انجام می دهد را ببینید و بتوانید از آن ها در برابر خطرات و آسیب های احتمالی مراقبت کنید. اگر شما کنترل ها و نظارت های خود را مخفی نکنید، آن ها علاوه بر این که با حس بی اعتمادی شما رو به رو می شوند و حسن نیت شما را درک نمی کنند، می توانند با استفاده از شیطنت های خود، کارهای خود را از شما مخفی کنند و نظارت شما چندان کامل و دقیق نباشد. این نظارت می تواند شامل مرور فعالیت های فضای مجازی، تماس ها و پیامک ها، مکان هایی که می روند و… باشد. در ادامه تمامی موارد مذکور را با جزئیات دقیق تری بیان می کنیم.

نرم افزار کنترل و نظارت

چرا باید از نرم افزار کنترل و نظارت موبایل برای فرزندان استفاده کرد؟

خطرات احتمالی زیادی در دنیای مجازی موبایل ها در حال آسیب رسانی به فرزندان می باشد و حتی در دنیای واقعی نیز آن ها تحت تاثیر قرار می دهد. شما نمی توانید از خرید موبایل برای فرزندان خود امتناع کنید، چرا که ما در عصر ارتباطات قرار داریم و آن ها برای مباحث درسی و علمی و همچنین سرگرمی به موبایل احتیاج دارند. اما تهیه موبایل و اینترنت برای فرزند بدون کنترل و نظارت اشتباه بزرگی می باشد. آن ها ذهن های شفاف و آماده ی پذیرشی دارند که مرتب در حال کنجکاوی اند و گاهی همین کنجکاوی آن ها در دام رفتار های غیر اخلاقی گرفتار می کند. شاید با خود بگویید من هر روز موبایل فرزندم را چک می کنم. باید بگویم شما سخت در اشتباه هستید! چرا که کودکان و نوجوانان امروزی به خوبی استفاده از تلفن همراه و تبلت و کامپیوتر را بلدند و از والدین خود جلو هستند، پس خوب می دانند قبل از این که شما از کار های آن ها مطلع شوید، رد کار های خود را پاک کنند. در شرایط کنونی بهترین راه حل کنترل نامحسوس فرزندان می باشد که از طریق نرم افزار کنترل و نظارت موبایل فرزندان امکان پذیر می باشد.

نرم افزار کنترل و نظارت

چگونه از نرم افزار کنترل و نظارت تلفن همراه استفاده کنیم؟

نرم افزار کنترل و نظارت، دارای دو بخش می باشد؛ بخش اول همان نرم افزار جاسوسی می باشد که بر روی موبایل فرزندتان نصب می کنید و بخش دوم سامانه ی مدیریتی است که بر روی موبایل خود دارید و اطلاعات جمع آوری شده توسط بخش اول به آن فرستاده می شود تا شما بتوانید مشاهده کنید. شما باید گوشی فرزند خود را برای دقایقی قرض بگیرید و نرم افزار ردیابی را بر روی آن نصب کنید. نرم افزار بلافاصله پس از نصب بر روی موبایل وی مخفی می شود و حتی باهوش ترین افراد هم از وجود آن بی خبر خواهند بود، به همین دلیل فرزند شما هیچ وقت نمی تواند آن را حذف کند. شاید با خود بپرسید راه ارتباطی برنامه ی جاسوس چیست و آیا امنیت دارد؟ آیا اطلاعات فرزندان را برای شخصی غیر از والدین می فرستد؟ باید بگویم تنها راه ارتباطی این نرم افزار با شما، ایمیلی است که خودتان هنگام نصب وارد کرده اید و نرم افزار کنترل و نظارت اطلاعات را فقط برای شما و از طریق اینترنت موبایل فرزندان ایمیل می کند. این اطلاعات نه در جایی ذخیره می شوند و نه برای شخص دومی فرستاده می شوند.

نرم افزار کنترل و نظارت

امکانات نرم نرم افزار ردیابی و کنترل از راه دور

یکی از پرسش های بسیار رایج درباره ی نرم افزار کنترل و نظارت، این است که چه اطلاعاتی از موبایل فرزند به والدین انتقال داده می شود. این اطلاعات تمامی هر آنچه که والدین برای نظارت کامل بر فرزندان خود لازم دارند را در بر می گیرد. تاریخ و ساعت تمام تماس های ورودی و خروجی، تاریخ و ساعت تمام پیامک های ارسالی و دریافتی همراه با محتوی پیام، لیست عبارت های جست و جو شده در مرورگر کروم، عکس ها و ویدیو های موجود در حافظه ی گوشی، موقعیت مکانی فرد همراه با لیست تمام مکانی هایی که در آن حضور داشته، مسیر های رفت و آمد، شماره ی تمامی افرادی که با آن ها در ارتباط می باشد و… همانطور که مشاهده می کنید، تمامی اطلاعات به صورت دقیق و کامل توسط نرم افزار کنترل و نظارت مخفی برای والدین ارسال می شود و آن ها می توانند تمام نگرانی های خود را از بابت دنیای مجازی و واقعی فرزند خود رفع کنند.

نرم افزار کنترل و نظارت

امکان مشاهده ی محیط اطراف فرزند با استفاده از دوربین موبایل

بسیار خوب است که شما بتوانید فرزندتان دقیقا” کجاست و مشغول چه کاری می باشد. نرم افزار کنترل و نظارت مخفی این امکان را به صورت صریح برای شما فراهم کرده است. یعنی زمانی که فرزند شما در بیرون از خانه است می توانید به نرم افزار دستور دهید تا دوربین گوشی فرزند شما رو به صورت مخفی روشن کند.  پس از دریافت خواسته ی شما نرم افزار کنترل از راه دور به صورت مخفیانه شروع به فیلمبرداری از محیط اطراف فرزندتان می کند و آن ها را به صورت آنلاین برای شما می فرستد. همان طور که می دانید برای ارسال اطلاعات لازم است تا گوشی هدف به اینترنت متصل باشد. در صورتی که داده های گوشی شخص خاموش باشد نرم افزار تمام اطلاعات را در خود ذخیره و پس از اتصال به اینترنت برای شما می فرستد. نرم افزار ردیابی هوشمند هیچ کدام از اطلاعاتی را که جمع آوری کرده است در موبایل فرزند شما ذخیره نمی کند به همین علت جای هیچ شک و شبهه ای باقی نمی ماند.

نرم افزار کنترل و نظارت

امکان شنود تماس از طریق نرم افزار کنترل و نظارت مخفی از طریق گوشی موبایل

یکی از بهترین امکانات کنترل مخفی موبایل، امکان ضبط تماس های ورودی و خروجی یا همان شنود تماس می باشد. یعنی شما می توانید این گزینه را فعال کنید تا تمامی تماس های فرزندتان به صورت کامل ضبط و برای شما ارسال شود. کیفیت صداهای ضبط شده بالا بوده و شما می توانید مکالمات وی را به صورت کامل گوش دهید. تمامی صداهای ضبط شده پس از ارسال برای شما در موبایل شخص حذف می شود و هیچ ردی از آن ها در گوشی وی نمی ماند. این آپشن بسیار ویژه باعث می شود تا شما علاوه بر نظارت بر فضای مجازی و محیط اطراف، بتوانید ارتباطات وی را از طریق تماس های تلفنی نیز کنترل کنید.

نرم افزار کنترل و نظارت

سوالات متداول درباره ی نرم افزار

همانطور که توضیح دادیم نصب نرم افزار کنترل و نظارت بسیار آسان می باشد و نصب و استفاده از آن نیازمند هیچ گونه دانش و یا اطلاعات خاصی نیست، تمامی مواردی که برای استفاده از نرم افزار ردیابی لازم می باشد توسط تیم پشتیبانی به شما ارسال می شود. برای نصب نرم افزار ردیاب تنها کافی است تا موبایل شما و فرزندتان اندروید 5 به بالا باشد. تمامی عملیاتی که پس از نصب نرم افزار انجام می شود کاملا” مخفی است و به غیر از شما هیچ کس از آن خبر دار نمی شود.

ما در این مقاله تمامی اطلاعات را درباره ی کاملترین نرم افزار مدیریت خانواده به شما عزیزان ارائه کرده ایم.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا