جاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

معرفی و آشنایی با برنامه های کنترل گوشی از راه دور

کنترل گوشی از راه دور این امکان را به شما می دهد تا بدون حضور فیزیکی، گوشی خود را کنترل کنید و یا اشخاص دیگر را راهنمایی و پشتیبانی فنی کنید. این برنامه ها دو جنبه ی مثبت و منفی دارند گاهی افراد دیگر با نصب مخفی و وصل شدن به گوشی شما به اطلاعات شخصی شما دست پیدا می کنند البته همیشه اینگونه نبوده و جنبه های مفیدی نیز در این برنامه ها وجود دارد. در ادامه با انواع برنامه ها و نحوه استفاده از آنها آشنا می شوید.

نحوه کنترل گوشی از راه دور و چگونگی آن

موقعیت ها و شرایط متفاوتی وجود دارند که نیاز است ما گوشی خود یا شخص دیگری را از راه دور کنترل کنیم. کنترل گوشی از راه دور شامل کنترل پیامک ها و یا اطلاعات گوشی یا ارسال دستور های کنترلی مانند: خاموش و روشن کردن، مسدود کردن تماس، پاک کردن اطلاعات و سایر موارد می باشد. از مهم ترین موقعیت هایی که نیاز است تا ما بتوانیم گوشی همراه خود را از راه دور کنترل کنیم زمانی است که تلفن ما دزدیده و یا گم شده است. در این موقعیت نیاز داریم قبل از اینکه سارق دست به اطلاعات گوشی ما بزند، آن اطلاعات را پاک و یا با استفاده از دستورات کنترلی خاص، اجازه استفاده از گوشی را به او ندهیم و یا در عملی بهتر، موقعیت مکانی تلفن همراه خود را از طریق جی پی اس  روی نقشه پیدا کنیم. به غیر از موارد ذکر شده، موقعیت هایی نیز وجود دارند که ما نیاز داریم تا تلفن همراه دیگران را  کنترل کنیم مانند: کنترل گوشی فرزندان در شرایط نگرانی، کنترل اشخاصی که نگران آن ها هستیم مثل: پدر و مادر سالخورده و یا دارای بیماری آلزایمر و سایر مواردی که هر شخص در شرایط زندگی خود می تواند انجام دهد. با برنامه های کنترل گوشی از راه دور می توانیم  به عنوان مثال فرمان خاموش شدن گوشی، قطع شدن اینترنت، قطع تماس، ارسال موقعیت مکانی و یا به صدا در آوردن گوشی را صادر کنیم.

کنترل گوشی از راه دور

کنترل گوشی از راه دور اندروید با برنامه Airdroid

برنامه Airdroid این امکان را به شما می دهد که از طریق کامپیوتر ، مرورگر وب،  تبلت ، ویندوز، مک و… گوشی همراه خود و یا دیگران را از راه دور کنترل کنید.

برنامه Airdroid این قابلیت را دارد که می تواند به پیامک ها ، تماس ها، مخاطبین و اعلان ها دسترسی داشته باشد. همچنین فایل ها ، عکس ها و فیلم ها را انتقال می دهد ، صفحه گوشی را به حالت آینه می کند (Screen Miroring) ، رسانه ها و آهنگ های زنگ را به دست گرفته و مدیریت کند ، به مدیریت برنامه ها و فایل ها دسترسی داشته باشد ، از صفحه گوشی عکس یا فیلم بگیرد ، از دوربین گوشی استفاده کند و حتی کلیپ بورد را به اشتراک بگذارد.

کنترل گوشی از راه دور

برنامه کنترل گوشی از راه دور SFP

SFP و یا سامانه مراقبت از خانواده یک برنامه برای کنترل گوشی های هوشمند می باشد. این برنامه سال هاست در  زمینه کنترل گوشی از راه دور فعالیت داشته و توانسته انتظارات کاربران خود را برآورده سازد. این برنامه قابلیت های متفاوت و متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد و می تواند به کاربر خود، کنترل جامع و کاملی را از گوشی مورد نظر بدهد. به طور کلی قابلیت های اصلی برنامه SFP را میتوان در موارد زیر خلاصه کرد:

کنترل برنامه هایی مانند: تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و ایمو.

توانایی و امکان کنترل گوشی از راه دور.

نمایش و دسترسی به مخاطبین تلفن هدف، پیامک ها و تماس های برقرار شده.

دسترسی و نمایش تمامی برنامه های نصب شده روی تلفن هدف همچنین مشاهده قسمت سرچ مرورگر.

مشاهده دقیق مکان گوشی هدف و ردیابی لحظه ای.

کنترل گوشی از راه دور

برنامه ریموت کنترل AnyDesk

یکی دیگر از برنامه هایی که توانایی خوب و محبوبیت زیادی در کنترل گوشی از راه دور و کامپیوتر دارد این برنامه است. این برنامه برای پشتیبان های سیستم و نرم افزارهای متنوع این امکان را فراهم می کند تا بدون اینکه نیاز باشد به مکان اصلی سیستم که امکان دارد فاصله ی زیادی با شما داشته باشد، دسترسی پیدا کرده و از راه دور بتوانید تغییرات و کارهای مورد نظر خود را به سیستم اعمال کنید. برنامه کنترل گوشی از راه دور برنامه AnyDesk دارای یک سری قابلیت های محدود می باشد که ازمهم ترین آن ها میتوان به قابل ردیابی بودن اشاره کرد به عبارت ساده میتوان گفت هر گاه شما توسط برنامه AnyDesk بخواهید کنترل دستگاه تلفن همراه هدف را بر عهده بگیرید، صاحب گوشی متوجه آن می شود و دارنده گوشی باید اجازه کنترل را به شما بدهد، همچنین می تواند تمامی کار ها و فعالیت هایی که شما در گوشی انجام می دهید را زیر نظر داشته باشد و هر موقعی که بخواهد، دسترسی شما را قطع کند. به همین دلایل برنامه AnyDesk را نمی توان جز برنامه های کنترلی دانست . میتوان گفت در حقیقت کاربرد این برنامه بیشتر در زمینه های مهندسی،  تعمیرات نرم افزاری گوشی یا سیستم های کامپیوتری است.

کنترل گوشی از راه دور

برنامه کنترلی Underspy

یکی دیگر از برنامه های کنترل گوشی از راه دور که در دنیا محبوب است، برنامه Underspy می باشد که تا الان توانسته از تمام نقاط دنیا، کاربران فراوانی را به سمت خود جذب نماید. این برنامه که بیشتر قابلیت هایی که دارد شبیه به قابلیت های برنامه SFP است را به کاربران خود ارائه می دهد. اما این برنامه در بعضی از موارد پا را از SFP فراتر گذاشته و می تواند کارهایی مانند: اقدام به ضبط تماس ها، ارسال تصویر از دوربین گوشی و ضبط صدای محیط نماید. Underspy یک برنامه خارجی بوده که کل قسمت های منوی آن به زبان انگلیسی طراحی شده است، پس اگر به زبان انگلیسی تسلط ندارید، پیشنهاد می کنیم از برنامه SFP که دارای منوی کاملا فارسی است استفاده کنید.

کنترل گوشی از راه دور

برنامه کارمند کنترل

اگر هدف شما کنترل گوشی از راه دور به دلیل چک و برسی کردن فعالیت کارکنانتان می باشد می توانید از برنامه کارمند کنترل استفاده کنید چرا که به همین منظور طراحی شده است.  این برنامه دارای قابلیت ضبط صدای محیط، ثبت زمان دقیق فعالیت کارمند، ثبت تصاویر از فضای محیط، دریافت موقعیت دقیق لحظه ای، تعیین محدوده کاری را در خود دارد.  این برنامه این امکان را به شما می دهد تا بتوانید مدیریت و کنترل کارکنانتان را هر چه درست تر انجام دهید. علاوه بر این برنامه کارمند کنترل قابلیت دریافت اطلاعات تلگرام، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی را نیز دارد و برای شما فراهم می کند.

کنترل گوشی از راه دور

اپلیکیشن کنترلی TeamViewer

یکی از برنامه هایی که می توانید از آن برای کنترل گوشی از راه دور برای کنترل گوشی اندروید توسط دستگاه اندرویدی دیگر استفاده کنید، TeamViewer است. این برنامه در کنترل از راه دور برای کامپیوتر بیشتر شناخته شده است. اما  یک نسخه برای کنترل گوشی از راه دور نیز از آن منتشر شده که به همان اندازه نسخه کامپیوتری آن کاربرد دارد. این برنامه به شما این امکان را می دهد که صفحه نمایش یک گوشی اندرویدی را در یک گوشی و دستگاه اندرویدی دیگر مشاهده کرده و با آن کار کنید. فقط به یاد داشته باشید در استفاده از این برنامه گوشی شما باید به شبکه وای فای وصل باشد.

کنترل گوشی از راه دور

اپلیکیشن کنترلی RemoDroid

این برنامه هم از برنامه هایی می باشد که دستگاه‌های اندرویدی را توسط گوشی اندرویدی و کامپیوتر ویندوز یا مک کنترل می کند. این برنامه کنترلی در اصل، برای Android TV طراحی و تولید شده بود، اما این برنامه طیف گسترده‌ای از گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی را پوشش می دهد. پس اگر می خواهید صفحه گوشی خود را از راه دور با فرد دیگری به اشتراک بگذارید می توانید از این برنامه استفاده کنید. فقط نکته ای که وجود دارد برنامه RemoDroid با تمام دستگاه‌ها سازگار نیست و حتما به روت کردن توسط دستگاه دریافت‌کننده شما نیاز دارد. این برنامه در مدیریت گوشی شما از طریق دستگاه های دیگر خوب عمل می کند.

کنترل گوشی از راه دور

برنامه کنترلی super mobile tracker

این برنامه یکی از حرفه ای ترین برنامه های کنترل گوشی از راه دور می باشد و طرفداران بسیاری نیز جذب کرده است شما با نصب این برنامه به دسترسی ها و کارایی هایی که در زیر اشاره شده دست پیدا می کنید:

کنترل صددرصدی گوشی از راه دور

این برنامه کنترل گوشی از راه دور، در صورت باز بودن جی پی اس به صورت خودکار موقعیت دقیق گوشی را مکان یابی می کند

امکان کنترل تمامی پیامک ها با نشان دادن شماره و محتوای اس ام اس ها را با گزارش کامل می دهد.

می توانید تمامی تماس های گوشی هدف را از راه دور و با گزارشات کامل زیر نظر داشته باشید.

این برنامه پس از نصب به صورت کامل مخفی می شود و فرد متوجه نصب بودن برنامه در گوشیش نمی شود.

از طریق این برنامه به صورت زمانبندی شده تمام گزارشات کنترل گوشی به پنل کاربری مشخص شده ی شما ارسال می شود.
تمامی گزارشات مربوط  فقط  برای شما ارسال می شوند و شما از طریق نام کاربری و پسورد شخصی خود می توانید گزارشات دستگاه را در پنل کاربری خود مشاهده و آنها را کنترل کنید.

تمام برنامه های معرفی شده در قسمت بالا به شما امکان کنترل گوشی از راه دور را به شما می دهد. شما می توانید بر اساس نیاز خود و بر اساس کارایی هر کدام از برنامه ها آنها را نصب کرده و استفاده کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا