جاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدین

معرفی نرم افزار کنترل گوشی از راه دور برای سیستم عامل های اندروید

یکی از پرطرفدار ترین نرم افزار های موجود در سایت ها ، نرم افزار کنترل گوشی از راه دور می باشد. افراد زیادی به دنبال نرم افزار کنترل گوشی کاربردی و اصل می باشند ، تا بتوانند با استفاده از آن ها بر فعالیت ها و اطلاعات موجود در گوشی خود و دیگر اعضای خانواده ، کنترل و نظارت داشته باشند.

کنترل گوشی از راه دور

 کنترل گوشی از راه دور باعث می شود تا افراد بتوانند بدون دسترسی فیزیکی به گوشی و از طریق امواج اینترنتی اطلاعات موجود در گوشی را حذف ، انتقال و یا افزایش بدهند یا در فعالیت های سیستمی گوشی مانند خاموش کردن ، تنظیم هشدار ها و… دخالت کنند. این عملیات توسط نرم افزار کنترل گوشی امکان پذیر می باشد . اما تعیین سطح دسترسی ها و همچنین مقدار دخل و تصرف در امور موبایل بستگی به قابلیت های نرم افزار کنترل گوشی دارد و نمی توان گفت که تمامی نرم افزار های موجود عملکردی دقیق و کامل دارند.

نرم افزار کنترل گوشی

نرم افزار کنترل گوشی از راه دور

نرم افزار کنترل گوشی از راه دور سریع ترین روش برای رسیدن به هدف می باشد. این نرم افزار ها کار کنترل گوشی را برای شما تا حد زیادی آسان می کنند و نیاز به تخصص های آن چنانی و یا کدنویسی و… ندارند، لازمه ی استفاده از این نرم افزار ها نصب و ثبت نام آن ها بر روی گوشی هدف می باشد. اگر قصد دارید  از این نرم افزار ها به عنوان ردیابی افراد به صورت مخفی استفاده کنید به احتمال زیاد آن چنان موفق نخواهید بود ، چرا که فرد در صورت مشاهده تغییرات بر روی گوشی خود و مشاهده ی برنامه ی مشکوک می تواند آن را فورا” حذف کند و دسترسی شما به طور کامل حذف شود. بهتر است از خاصیت نرم افزار کنترل گوشی در جنبه ی مثبت آن و به عنوان مانیتورینگ بین سیستم و گوشی خود استفاده کنید.

نرم افزار کنترل گوشی

نرم افزار های معروف کنترل گوشی از راه دور

شاید اگر وارد گوگل شوید و به دنبال نرم افزار کنترل گوشی از راه دور بگردید سایت های زیادی به شما پیشنهاد داده شود. اما در واقع اکثر نرم افزار ها جعلی بوده و کارایی آن چنانی ندارند حتی بعضی از این نرم افزار ها قابل نصب نمی باشند و فقط یک فریب برای دانلود و بالا رفتن بازدید سایت می باشند.

شما برای کنترل گوشی از راه دور می توانید از نرم افزار های معروف کنترل اعضای خانواده که سایت های معتبر، همراه با مجوز ارائه می دهند استفاده نمایید. این نرم افزار به صورت آشکار بر روی گوشی موبایل کودکان و نوجوانان و همچنین افراد سالخورده و مبتلا به آلزایمر و… نصب می شوند و با روشن کردن داده های گوشی همراه ، اطلاعات زیادی از آن ها در اختیار شما قرار می گیرد.

نرم افزار کنترل گوشی

دسترسی به اطلاعات با نصب نرم افزار کنترل از راه دور

مقدار اطلاعاتی که شما با نصب نرم افزار کنترل گوشی از راه دور به دست می آورید ، بستگی به قابلیت های نرم افزار دارد. به طور مثال اگر یک نرم افزار کنترل اعضای خانواده از راه دور را نصب کنید به اطلاعات زیر دسترسی خواهید داشت .

·      کنترل و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام

·      دسترسی به موقعیت مکانی فرد و حتی سابقه ی مراجعه به این موقعیت

·      دسترسی به تماس ها ،پیام ها و لیست مخاطبین

·      دسترسی به ویدیو ، تصاویر و صداها

·      امکان حذف و یا انتقال اطلاعات

·      امکان انتقال تماس ها

·      امکان خاموش کردن تلفن

·      استفاده از آلارم ها برای یادآوری نکات مهم

·      و…

همانطور که مشاهده می کنید اگر نرم افزار کنترل گوشی که استفاده می کنید یک نرم افزار درست و با کیفیت باشد ، شما توانایی دسترسی های گسترده و کاربردی را خواهید داشت.

نرم افزار کنترل گوشی

کنترل از راه دور موبایل هایی که سیستم عامل اندروید دارند

تقریبا نوع کنترل از راه دور و دسترسی ها برای تمامی سیستم عامل ها اعم از اندروید و مک ، یکسان می باشند ، البته به دلیل استفاده ی بیشتر افراد از سیستم عامل های اندروید تعداد نرم افزار های ارائه شده برای کنترل این گوشی ها بیشتر می باشد. نرم افزار های معتبری مانند :

find my mobile,find my device, Sprint Family Wall  امکان  دسترسی از راه دور را برای شما فراهم می کنند. این نرم افزار ها پس از نصب بر روی گوشی اشخاص مورد نظر ، باعث می شوند تا در صورت فراهم بودن شرایط یعنی وصل بودن اینترنت و روشن بودن هر دو دستگاه ، صفحه نمایش گوشی هدف بر روی دستگاه شما نمایش داده شود. بدیهی است شما نمی توانید مانند دسترسی فیزیکی ، تمامی اختیارات را داشته باشید و حتی ممکن است که فرد بر روی گالری تصاویر ، شبکه های اجتماعی و… رمز گذاشته باشد و شما توانایی بازیابی رمز را نداشته باشید.

نرم افزار کنترل گوشی

مزایای سیستم عامل اندروید برای دسترسی از راه دور به گوشی

سیستم عامل های اندروید بسیار محبوب می باشند و با توجه به دارا بودن مدل های مختلف امکان استفاده از انواع نرم افزار ها را فراهم می کنند. مهم ترین مزیت این سیستم عامل ها که در نسخه های بالا مشاهده می شود سرعت بالای هسته ی مرکزی و همچنین رام (ROM) بالا می باشد که باعث داشتن توانایی جا به جایی سریع و بالای اطلاعات از طریق روش های مختلف می باشد.با توجه به این قابلیت ها ، سیستم عامل های اندروید توانایی انتقال و همچنین پردازش چندین داده را به صورت همزمان و با سرعت بالا را دارا می باشند که این امر موجب می شود تا در صورت استفاده از نرم افزار کنترل گوشی از راه دور ، گوشی دچار اختلال در عملکرد نشود (اصطلاحا” به اختلال در عملکرد گوشی ،هنگ می گویند.) و بتواند چند برنامه را به صورت همزمان و سریع اجرا کند.

نکات مهم برای استفاده از نرم افزار کنترل گوشی از راه دور

اگر قصد خرید یک نرم افزار کنترل گوشی از راه دور را دارید همواره باید احتیاط کنید که از کجا می خواهید آن را تهیه نمایید. سایت ها و افراد سودجوی زیادی هستند که فایل های مخرب و به درد نخور را در قالب نرم افزار کنترل گوشی ، عرضه می نمایند. اما بیشتر این نرم افزار ها ، در واقع لینک های مخرب و فایل های نصبی بدون اجرا می باشند که باعث اختلال در عملکرد سیستم شما می شوند ، هدف از عرضه ی این نرم افزار ها معمولا ” یا سوء استفاده ی مالی یا بالا بردن آمار بازدید از سایت جهت کارهای تبلیغاتی می باشد.

نرم افزار کنترل گوشی

اهمیت کنترل از راه دور اعضای خانواده

اگر چه کنترل از راه دور معمولا ” عملیات خوش نامی نمی باشد و نام آن همواره ما را به  یاد هک و یا ردیاب می اندازد ، اما همین ردیابی اگر در چهارچوب افراد خانواده باشد گاها” بسیار مفید واقع می شود. در اکثر خانواده ها افراد مبتلا به آلزایمر و یا بیماری های خاص زندگی می کنند ، از طرف دیگر خطرات اجتماعی همواره در کمین نوجوانان و کودکان می باشد ، شما با استفاده از نرم افزار کنترل گوشی ، می توانید بر فعالیت های نوجوانان و کودکان در شبکه های اجتماعی، موقعیت های مکانی افراد سالمند ، نظارت داشته باشید و یا نکات مهم و روزمره ی آن ها را متذکر شوید .

اما گاه ممکن است که ردیابی گوشی افراد از طریق نزدیکان آن ها نباشد که این می تواند احتمال خطر و لو رفتن  اطلاعات خصوصی و حساب های مالی را در بر داشته باشد. در صورت مشاهده ی نشانه هایی مانند روشن شدن مکرر موقعیت مکانی ، تخلیه سریع شارژ باتری سالم ، تغییر نامحسوس در اطلاعات ذخیره شده ، مشاهده نرم افزار های نا آشنا ، مشاهده ی پیام های نامفهوم مانند اعداد صفر و یک در هم ریخته و… باید متوجه شوید که احتمال ردیابی و کنترل گوشی شما زیاد می باشد ، پس باید خیلی سریع نرم افزار نا آشنا که ممکن است نرم افزار کنترل گوشی از راه دور باشد را حذف نمایید و جهت پیگیری بیشتر به افراد خبره و کارشناس و پلیس فضای مجازی مراجعه نمایید.

نرم افزار کنترل گوشی

پیدا کردن گوشی به سرقت رفته از طریق نرم افزار کنترل گوشی اندروید

همواره با این روش شما می توانید تا حد زیادی گوشی گم شده یا به سرقت رفته ی خود را بیابید و یا در بدترین شرایط می توانید اطلاعات خود را بر روی آن ها پاک کنید و مانع از لو رفتن اطلاعات خصوصی و محرمانه ی خود شوید. زمانی که گوشی شما از دسترس تان خارج شده باشد شما می توانید به مراجعه به سیستمی که با گوشی شما ارتباط دارد ،مکان دقیق موبایل خود را بر روی نقشه بیابید و اگر سیستم موقعیت مکانی موبایل خاموش باشد می توانید اطلاعات خود را حذف و یا انتقال دهید و یا با استفاده از آپشن های نرم افزار، گوشی را خاموش کنید.

ردیابی گوشی آیفون از طریق گوگل

نرم افزار کنترل گوشی

همانطور که مشاهده می نمایید استفاده از نرم افزار کنترل گوشی مزایای زیادی دارد و می توانید کنترل و نظارت شما را بیشتر و حفاظت از اطلاعات خصوصی را افزایش بدهد. اما در صورتی که بخواهید از جنبه ی منفی این نرم افزار استفاده نمایید علاوه بر غیر اخلاقی بودن عمل شما امکان مطلع شدن فرد و شکایت از شما وجود دارد که در قانون اساسی برای برخورد با چنین جرایمی ، مجازات های مالی و … در نظر گرفته شده است.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا