امنیت شبکه و هکبرنامه هک

معرفی نرم افزار های هک وای فای توسط موبایل آیفون

امروزه هک کردن و هک شدن یکی از فعالیت های مورد توجه در فضای مجازی می باشد. به همین دلیل یکی از دانلود های پر طرفدار، دانلود نرم افزار هک وای فای آیفون و اندروید می باشد. هک وای فای توسط موبایل های آیفون یکی از فعالیت هایی می باشد که امکان انجام آن همواره با شک و شبهات زیادی همراه می باشد.

هک چیست ؟

هک به معنی دسترسی غیر مجاز و غیر محرمانه به فضای خصوصی دیگران می باشد . این عملیات می تواند به منظور دسترسی به اطلاعات خصوصی و یا بهره برداری مالی غیر قانونی باشد ، افرادی که به هک کردن حرفه ای تسلط دارند را هکر می نامند.هک روش های مختلفی دارد و ممکن است منابع زیادی را مورد هدف قرار دهد مانند صفحات شبکه های اجتماعی، صفحات پرداخت های آنلاین بانکی و… یکی از هک های رایج و باعث ضرر، هک وای می باشد . در این مقاله می خواهیم درباره ی هک وای فای توسط موبایل هایی با سیستم عامل  ios  صحبت کنیم.

هک وای فای

هک وای فای

هک وای فای می تواند به دو حالت انجام بگیرد ، حالت اول پیدا کردن رمز عبور وای فای و استفاده از اینترنت مودم ، که بیشتر جنبه ی مالی دارد و حالت دوم شنود می باشد که توسط هکر های بسیار حرفه ای امواج وایرلس مورد تهاجم قرار می گیرند و اطلاعات در حال رد و بدل مورد دسترسی  قرار می گیرند ، نوع دوم به مراتب خطرناک تر و زیان آور تر از حالت اول می باشد چرا که ممکن است اطلاعات خصوصی و یا مالی مهمی مورد تهاجم و دستکاری قرار بگیرند اما نوع اول که بیشتر هم مورد بحث این مقاله می باشد، تنها زیان مالی برای صاحب وای فای به همراه دارد .هک وای فای در واقع امکان پذیر می باشد اما نه به آسانی دانلود یک نرم افزار از گوگل و نصب آن، در واقع هک راه و روش های زیاد اما سختی دارد که نیاز به آموزش و یادگیری برای انجام آن امری مبرم می باشد.

هک وای فای

آیا تمامی افراد توانایی هک کردن  را دارند ؟

انجام هک عملی بسیار سخت و البته نیازمند دانش و سواد بالا در زمینه دنیای هوشمند و اینترنت دارد ،هک توسط افرادی با صبر و با هوش انجام می شود که توانایی ساعت ها کد نویسی و کار با اعداد صفر و یک را دارند و به نوعی حرفه ای سخت و ویژه می باشد  و هر شخصی توانایی چنین کاری را ندارد.

هک وای فای توسط موبایل های آیفون

موبایل های آیفون نوع متفاوتی از گوشی های هوشمند می باشند که دارای سیستم عاملی منحصربه فرد به نام  ios و مجزا از  تمامی گوشی ها و برند های دیگر می باشند ، این موبایل محصول یکی از غول های دنیای هوشمند به نام اپل یا همان مک می باشند . همین انحصاری بودن سیستم عامل باعث شده تا عملکرد های این موبایل ها با سایر تلفن های هوشمند متفاوت باشد و تمامی نرم افزار هایی که بر روی این گوشی های نصب می شود کاملا” اختصاصی بوده و ارسال آن ها از طریق تلفن های هوشمند دیگر امکان پذیر نمی باشد . آیفون نیز مانند تمامی تلفن های همراه هوشمند از قابلیت های بسیار زیادی برخوردار می باشد و توانایی انجام عملیات های سنگین با پردازش های بالا را دارد . یکی از این عملیات ها هک وای فای از طریق پیدا کردن رمز عبور می باشد که همواره مورد توجه و قابل بحث است. البته این عملیات به تنهایی و توسط خود موبایل قابل انجام نمی باشد و به نرم افزار های کمکی نیاز است . بیشتر این نرم افزار ها را می توان با یک سرچ ساده در سایت های مختلف پیدا کرد اما عملکرد آن ها به طور واضح مشخص و تضمینی نمی باشد. در ادامه با برخی از این نرم افزار ها و عملکرد آن ها بیشتر آشنا می شویم.

روند هک وای فای چگونه است ؟

تنها راه برای هک وای فای و استفاده از اینترنت پیدا کردن رمز عبور می باشد. روش هایی مانن روانشناسی اجتماعی و… در این مورد زیاد پاسخگو نمی باشد و باید سمت روش های حرفه ای یعنی رمزگشایی با استفاده از نرم افزار های ویژه بروید. این نرم افزار های مخرب توسط برنامه نویس های بسیار خبره طراحی و پیاده سازی شده اند و هزینه های زیادی تا رسیدن به هدف ، صرف آن ها شده است. اگر چه بسیاری از این نرم افزار ها به صورت پولی  قابل دسترسی هستند اما نمونه های رایگان نیز در سطح اینترنت قابل دسترسی و راه اندازی می باشند .

باید بگویم هیچ کدام از این برنامه ها به طور دقیق قابل اطمینان نیستند و هک وای از طریق یک نرم افزار و بدون هیچ دسترسی مستقیم و فیزیکی غیر ممکن می باشد و عملیات هک  یکی از فعالیت های سختی است که توسط هکر های بسیار حرفه ای و طی ساعت ها کد نویسی و البته اندک دسترسی هایی امکان پذیر می باشد و از عهده ای افراد معمولی و بدون دانش در این زمینه امکان پذیر نمی باشد.

هک وای فای

معروف ترین نرم افزار های هک وای فای توسط آیفون

یکی از معروف ترین نرم افزاری های هک وای فای، نرم افزار kail nethunter می باشد ، روند کار این نرم افزار به گونه ای است که شما ابتدا باید آن را به صورت مستقیم و فیزیکی و یا از طریق لینک های مخرب بر روی سیستم هوشمند فرد صاحب وای فای یا یکی از نزدیکان ساکن در آنجا نصب کنید. این نرم افزار زمانی که شخص می خواهد پسورد وای فای را وارد نماید از طریق ذخیره کاراکتر های صفحه کلید، رمز را ذخیره و برای شما ارسال می کند اگر بتوانید تمام مراحل را به درستی انجام دهید در واقع به موفقیت بسیار نزدیک خواهید بود. یکی دیگر از این نرم افزار ها، برنامه wifi map می باشد. پس از این که این برنامه را نصب کردید از شما اجازه دسترسی به مکان بر روی نقشه را دارد و پس از مشخص شدن مکان دقیق شما شروع به پیدا کردن وای فای های اطراف شما می کند این برنامه در دو نسخه پولی و رایگان ارائه شده است و نسخه رایگان بیشتر به عنوان یک تبلیغ برای خرید نسخه اصلی می باشد. همانطور که اشاره شد هیچ کدام از این برنامه های قابل اطمینان کلی نیستند و نصب هیچ کدام پیشنهاد داده نمی شود.

هک وای فای

دروغ هک پسورد وای فای

ارائه ی نرم افزار های هک وای فای یکی از روش های درآمد زایی برای افراد سودجو می باشد. عملکرد بیشتر این برنامه ها بسیار روتین و برنامه ریزی شده می باشد و هیچ کدام در واقع رمزگشایی ندارند، یرخی از این برنامه ها شروع می کنند به معرفی وای فای های که بسیار از شما دور می باشند و شما نمی توانید هیچ سیگنالی را از آنها دریافت کنید. نوع دیگر هنگامی که شما شروع به راه اندازی نرم و افزار و به اصطلاح، ثبت نام می کنید، از شما می خواهد که رمز یک وای فای فعال را وارد کنید، شما اگر در اختیار داشته باشید این کار را انجام می دهید و نرم افزار پس از بررسی صحیح بودن وجود وای فای و پسورد ان به شما اجازه ی ورود می دهد. کار این نرم افزار در واقع رد و بدل کردن وای فای ها می باشد، در این روش نرم افزار تمام وای های موجود در منطقه و پسورد آنها را به همین روش ثبت نام، پیدا می کند ، سپس پسورد شما را به شخص دیگر و پسورد شخص دیگر را به شما می دهد، پس در واقع عمل هک وای فای  انجام نشده و بیشتر نوعی فریب در کار می باشد.

هک وای فای

بهترین روش هک وای فای توسط آیفون

همانطور که پیشتر اشاره کردیم هیچ روش دقیق و کاملی برای هک وای فای توسط گوشی های آیفون و حتی موبایل های اندروید ارائه نشده است. اکثر این نرم افزار ها کلاهبرداری و صرفا” برای فروش و یا کارهای تبلیغاتی طراحی و عرضه می شوند و هیچ کدام امکان هک و استفاده از وای فای دیگران را بدون هیچ دردسر و فریبی به شما نمی دهند. پس بهتر است به دنبال چنین نرم افزار هایی نباشید.

هک وای فای

خطرات نصب بدافزار های هک وای فای

نصب بد افزار ها علاوه بر این که شما را به هدف تان نمی رساند، مشکلاتی را نیز به شما اضافه می کند. عملکرد بیشتر سایت های ارائه دهنده این نرم افزار ها، تبلیغاتی می باشد و فقط برای جذب بازدید از سایت لینک های نصب و فایل های نصبی را به شما ارائه می دهند در واقع این لینک ها و فایل ها هیچ کدام عملکرد درست و مناسبی ندارند. یکی از راه هایی که ثابت می کند اکثر این نرم افزار ها بدافزار و غیر کاربردی هستند نصب یکی برنامه حفظ امنیت و آنتی ویروس می باشد، آنتی ویروس های قوی توانایی شناخت برنامه هایی با ساختار ویروسی و مخرب را دارند و پس از نصب اغلب برنامه های هک وای فای را به عنوان مخرب و نامناسب معرفی و غیر فعال می کنند. گاهی این نرم افزار ها اطلاعات خصوصی موجود در موبایل شما را در پایگاه داده خود ذخیره  می کنند و گاه با نصب انواع ویروس بر روی گوشی تلفن شما باعث اختلال های شدید در کارایی آنها می شوند.

هک وای فای

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا