جاسوسی گوشیردیابی گوشینرم افزار کنترل والدینهک گوشی

معرفی برنامه کنترل و ردیابی گوشی نامحسوس رایگان

با توجه به افزایش ساعت های کار فرزندان با موبایل و یا تبلت یکی از دغدغه های امروزه پدران و مادران کنترل گوشی های فرزندانشان است که با به وجود آمدن نرم افزار های برنامه کنترل و ردیابی گوشی این دغدغه برطرف شده است. در این مقاله قصد داریم به چگونگی کارکرد این نرم افزار و استفاده از آن با شما عزیزان صحبت کنیم. امیدواریم که تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

برنامه کنترل و ردیابی گوشی

برنامه کنترل و ردیابی گوشی چیست؟

در ابتدا به این سوال می پردازیم که اصلا برنامه کنترل و ردیابی گوشی چیست و چگونه کار می کند؟ همان طور که در مقدمه به این موضوع اشاره کردیم، در این روز های کرونایی با توجه به این که تحصیل و آموزش به صورت آنلاین شده است استفاده کودکان و نوجوانان از گوشی ها و تبلت ها بیشتر شده است و نگرانی خانواده ها از این که فرزندان در فضای مجازی چه می کنند نیز بیشتر است.
از این رو خواهان این هستند که بتوانند به گونه ای فرزندان خود را تحت کنترل داشته باشند. باید به این پدر ها و مادر ها مژده بدهیم که با استفاده از برنامه کنترل و ردیابی گوشی این موضوع امکان پذیر است. البته باید گفت که کارایی این نرم افزار بسیار بیشتر از این مواردی است که به آن اشاره شد و می توان از این نرم افزار در موارد دیگری هم استفاده کرد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

برنامه کنترل و ردیابی گوشی

مهم ترین ویژگی، ردیابی گوشی از راه دور

یکی از مهم ترین ویژگی این برنامه این است که برنامه کنترل و ردیابی گوشی در دو فایل نصبی نوشته شده است که یکی از این فایل ها بر روی گوشی که قصد کنترل آن را دارید نصب می شود و فایل دیگر بر روی گوشی خودتان نصب می شود. نکته جذاب این برنامه آن جایی است که بعد از نصب این برنامه بر روی گوشی کنترل شونده هیچ اثری از این نرم افزار بر روی این گوشی یافت نمی شود و صاحب گوشی اصلا متوجه این موضوع نمی شود.
اگر شما برنامه کنترل و ردیابی گوشی را برای کنترل فرزند خود بر روی گوشی اش نصب کردید باید بگوییم که حتی باهوش ترین بچه ها هم از وجود این برنامه بر روی گوشی خود مطلع نمی شوند و نمی توانند به وجود آن پی ببرند زیرا بعد از نصب این برنامه آیکن آن از روی گوشی به صورت خودکار ناپدید می شود.

برنامه کنترل و ردیابی گوشی

دانلود برنامه ردیابی گوشی فرزندان

برای استفاده از برنامه کنترل و ردیابی گوشی  می توان به سایت هایی از جمله سایت xspy مراجعه کرد و با پیدا کردن لینک این نرم افزار از آن استفاده کرد. با توجه به این موضوع که کار با این نرم افزار بسیار راحت است حتی پدر و مادر هایی که از سواد بالایی برخوردار نیستند هم می توانند به راحتی با آن کار کنند.

برنامه کنترل و ردیابی گوشی

برنامه ردیابی گوشی همسر

تا کنون به قابلیت این نرم افزار برای کودکان و نوجوانان اشاره کردیم ولی باید بگوییم که این نرم افزار را می توان برای افراد مختلف به کار برد که از جمله آن ها می توان به نصب این نرم افزار بر روی گوشی همسر اشاره کرد. با این کار می توان مدام او را تحت نظر داشت و از تمام تماس ها، پیام ها و حتی عکس ها و فیلم های گوشی او مطلع شد. از جذابیت های این نرم افزار قسمت جی پی اس این نرم افزار است که قابلیت این را دارد که مکان گوشی تحت نظر شونده را مشخص کند که این قابلیت هم از جذابیت های برنامه کنترل و ردیابی گوشی است.

برنامه کنترل و ردیابی گوشی

امکانات موجود بر روی برنامه کنترل و ردیابی گوشی

برنامه کنترل و ردیابی گوشی امکانات بسیاری دارد که در این قسمت سعی کردیم به توضیح این امکانات برای شما بپردازیم. همان طور که در قبل توضیح دادیم این برنامه در دو فایل آماده شده است  که یکی از ان ها بر روی گوشی فردی که می خواهیم او را کنترل کنیم نصب می شود و در زمان نصب آدرس ایمیل فرد نصب کننده را می گیرد و بعد از آن تمام اطلاعات گوشی را از جمله مکالمات، پیام ها، عکس ها، فیلم ها و حتی موقعیت مکانی گوشی را برای فرد کنترل کننده ارسال می کند.

بعد از نصب فایل اول بر روی گوشی فرد کنترل شونده نوبت به نصب فایل دوم بر روی گوشی فرد کنترل کننده می رسد که با نصب فایل دوم می تواند به تمام امکانات گفته شده دسترسی پیدا کند. در برنامه کنترل و ردیابی گوشی، شما می توانید از راه دور حتی اطلاعات گوشی تحت نظر را پاک کنید و ان ها را از بین ببرید. از جذابیت ها و امکانات گسترده این برنامه این است که شما به متن کامل پیام ها، فردی که به او پیام داده شده است و حتی زمان ارسال پیام هم دسترسی داشته باشید و فقط این گونه نیست که تعداد پیام ها و زمان آن را برای شما به نمایش بگذارد.

از دیگر امکانات بسیار خوبی که پدر و مادر ها می توانند برای کنترل گوشی فرزندان خود استفاده کنند قابلیت جی پی اس این برنامه است که موقعیت مکانی فرزند را برای شما ارسال می کند که در این حالت حتما باید گوشی فرد کنترل شونده جی پی اس اش روشن باشد.

برنامه کنترل و ردیابی گوشی

برنامه کنترل و ردیابی گوشی نیاز به شارژ و هزینه اضافی دارد؟

یکی از محاسن برنامه کنترل و ردیابی گوشی این است که بعد از یک بار خریداری و نصب هیچ نیازی به شارژ مجدد و پرداخت هزینه های اضافه ندارد و کاربر از این موضوع راحت است و مانند بسیاری از نرم افزار های موجود که هر چند وقت یک بار هزینه ای را دریافت می کنند نیست و فقط به همان هزینه اولیه اکتفا کرده است. از اینرو می توان به عنوان یک حسن بزرگ برای این برنامه اشاره کرد.

برنامه کنترل و ردیابی گوشی

چرا باید گوشی فرزندان خود را کنترل کنید؟

با توجه به شرایط امروزه جامعه و استفاده بیش از حد کودکان از گوشی های هوشمند و با توجه به آموزش های از راه دور فرزندان و نیاز مبرم آن ها به گوشی های هوشمند و فضای مجازی، این نیاز بیش از پیش پر رنگ می شود که آیا فرزندان ما در زمان استفاده از گوشی، استفاده ای درست از این وسیله دارند یا خیر. به این منظور نرم افزار های زیادی نوشته شده است از جمله برنامه کنترل و ردیابی گوشی که می توان از طریق ان تمام فعالیت های کودکان و نوجوانان خود را تحت نظر بگیرید.

فضای مجازی با توجه به محاسنی که دارد معایب فراوانی هم دارد که اگر از آن استفاده مناسبی نشود اثرات مخرب بسیاری را بر روح و جان کودکان و نوجوانان ما می گذارد. از این رو خانواده های بسیاری در صدد این هستند که حضور فرزند خود را در فضای مجازی محدود کنند و مدام ان ها را کنترل کنند که این موضوع باعث ناراحتی فرزندان و یا حتی پنهان کاری آن ها هم می شود. برنامه کنترل و ردیابی گوشی با هدف کنترل فرزندان ساخته شده است به گونه ای که حتی باهوش ترین کودکان هم نتوانند از وجود ان مطلع شوند از این رو بسیار مورد توجه خانواده ها قرار گرفته است.

پشتیبانی برنامه های کنترل گوشی

یکی از مزایای این برنامه ها این است که اگر شما بعد از خرید این نرم افزار ها اگر بنا به هر دلیلی دچار مشکل شدید و حتی سوالی درباره کارایی این برنامه داشتید، می توانید با سایت پشتیبانی این برنامه تماس داشته باشید و مشکلات خود را برطرف کنید. این سایت قسمتی برای سوالات مشتریان خود در نظر گرفته است که تعامل خوبی هم با مشتریان خود دارد و تا سقف ۴۸ ساعت به پرسش های کاربران خود پاسخ می دهد و آن ها را رسیدگی می کند و این یک نکته خوبی است برای کسانی که قصد خرید این برنامه را دارند زیرا بسیاری از برنامه ها بعد از مدتی دچار مشکل می شوند و کاربران خود را اذیت می کنند.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا