جاسوسی گوشیردیابی گوشی

معرفی برنامه هایی برای ردیابی گوشی

حتما تا حالا به این فکر افتاده اید که گوشی شخصی را ردیابی کنید یا اینکه شاید گوشی خودتان گم میشد یا به سرقت میرفت و به فکر ردیابی کردن گوشی خودتان بودید. خوشبختانه آنقدر فناوری توسعه پیدا کرده است که باعث پیشرفت شما نیز میشود. چند روش ساده وجود دارد که میتوانید گوشی خود یا فرد دیگری را ردیابی کنید. این ابزارها بیشتر میتوانند برای والدینی که می خواهند از فرزندانشان محافظت کنند و آنها را از تأثیرات بد دور نگه دارند، یا اینکه برای افرادی که اتفاقی برای گوشیشان افتاده ست؛ بسیار پرکاربرد باشند. در ادامه تعدادی از این برنامه ها بررسی میشوند.

ردیابی گوشی از طریق گوگل مپ

معرفی برنامه هایی برای ردیابی گوشی
معرفی برنامه هایی برای ردیابی گوشی

ردیابی گوشی همراه به وسیله برنامه “Famisafe”

این برنامه میتواند دقیقا همان چیزی باشد که شما به آن نیاز دارید. استفاده از آن بسیار راحت بوده و هر کسی میتواند به راحتی طریقه کار کردن با آن را متوجه شود. بهترین ویژگی که این برنامه دارا میباشد این است که روی هر سیستمی عاملی، اندروید یا IOS قابل اجرا است و همچنین در فروشگاه های دانلود نرم افزار، به صورت رایگان ارائه میشود. برای استفاده از این برنامه مراحل زیر را اجرا کنید:

 1. این برنامه را برای گوشی و گوشی فرزندتان دانلود کنید.
 2. برای ساختن حساب کاربری برای این برنامه، از طریق گوشی خود در آن ثبت نام کنید. برای ورود به سیستم از طریق گوشی فرزند خود از همان حساب استفاده کنید.
 3. تنظیمات را مطابق با تنظیمات مد نظر خود تنظیم کنید. اطمینان حاصل کنید که Access Usage برای FamiSafe را در تلفن فرزندتان روشن کرده اید.
 4. خدمات موقعیت مکانی (Location Services) را فعال کنید و نسخه نمایشی نحوه ردیابی گوشی همراه (how to track a cell phone) را مشاهده کنید. بعد از اتمام این مراحل میتوانید، گوشی فرزندتان را ردیابی کنید.
ردیابی گوشی همراه
ردیابی گوشی همراه

ردیابی گوشی همراه به وسیله برنامه Spyic

این برنامه به شما این اجازه را میدهد که بتوانید تمام پیامک ها و تماس ها را از طریق GPS استاندارد ردیابی کنید. شما از طریق این برنامه علاوه بر اینکه میتوانید گوشی همراه را ردیابی کنید، میتوانید بر تمام فعالیت های دیگر گوشی هوشمند نظارت داشته باشید. توجه داشته باشید که اگر میخواهید گوشی گمشده یا دزدیده شده خود را نیز ردیابی کنید، باید قبل از هر اتفاقی این برنامه روی گوشی شما نصب شده باشد. یکی از خصوصیات مهم این برنامه این است که نیازی نیست که گوشی خود را روت (root) یا jailbreak کنید. علاوه بر آن این برنامه میتواند مکان گوشی گمشده را از راه دور ردیابی کند. برای انجام این کار، فقط باید از طریق مرورگر وب و حساب کاربری خود وارد داشبورد Spyic گوشیتان شوید سپس در داشبورد، می توانید به مکان فعلی و تاریخچه موقعیت مکانی دستگاه خود دسترسی پیدا کنید. برای استفاده از این برنامه نیاز است:

 1. ثبت نام کردن با برنامه Spyic”” و ساختن یک حساب کاربری
 2. با گوشی مورد نظر متصل شوید.
 3. در آخر نظارت بر فعالیت های گوشی میباشد.
ردیابی گوشی
ردیابی گوشی

ردیابی گوشی همراه به وسیله هک کردن آن

هک کردن یکی از فناوری هایی است که تاکنون به صورت قانونی در دسترس عموم نبوده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه All-in-one mobile spy app را از ردیاب GPS دانلود کرده و روی گوشی خود نصب کنید. برای این کار حتی نیاز نیست شما این برنامه را روی گوشی خود داشته باشید. شما میتوانید از وبسایت مربوط به این اپلیکیشن ها، سفارش گرفته و آن ها به شما کمک خواهند کرد که گوشی مورد نظر خود را (اندروید یا IOS) بلافاصله ردیابی کنید. برای استفاده از این اپلیکیشن باید:

 1. به صفحه سفارش در وب سایت آنها بروید و فرم های لازم را پر کنید. همچنین باید برخی تشریفات قانونی را امضا کنید.
 2. پس از کامل کردن سفارش، شرکت دستورالعمل هایی را در مورد نظارت بر گوشی مورد نظر را برای شما ارسال می کند. بر اساس این دستورالعمل ها میتوانید تغییرات لازم را در تنظیمات آن اعمال کنید.
 3. اکنون، می توانید موقعیت مکانی گوشی را ردیابی کرده و فعالیت آنلاین مورد نظر را از طریق رایانه / تلفن هوشمند خود پیگیری کنید.
 4. این برنامه علاوه بر اینکه موقعیت مکانی گوشی را بسیار دقیق و با تمام جزییات نشان میدهد، اطلاعات دیگر درون گوشی از جمله مربوط به شبکه های اجتماعی، تماس ها، پیامک ها و غیره را نمایش میدهد.

ردیابی گوشی همراه به وسیله  Where’s My Droid

این برنامه برای موبایلی که به سرقت میرود بسیار کارامد است. زمانیکه مستقر میشود، صدای زنگ را افزایش می دهد و موبایل را به صدا در می آورد. درصورتی که موبایل دارای برنامه به اندازه کافی برای شنیدن زنگ موبایل به سرقت رفته به آن نزدیک نباشد، برنامه مختصات GPS را با لینک مریوطه به Google maps ارسال می کند. ویژگی های قابل توجه برنامه ردیاب تلفن همراه Where’s My Droid:

 • دارای GPS Flareمیباشد.
 • میتوانید از طریق آن موبایل مد نظر را از راه دور قفل کنید.
 • این قابلیت را به شما میدهد که از رمز عبور محافظت کرده تا از ایجاد تغییرات در برنامه های غیر مجاز جلوگیری شود.
 • باتری گوشی را سریع خالی نمیکند.
ردیابی گوشی همراه به وسیله هک کردن آن
ردیابی گوشی همراه به وسیله هک کردن آن

ردیابی گوشی همراه به وسیله ” Glympse”

Glympse یکی دیگر از برنامه هایی است که بسیار عالی بوده و موقعیت مکانی را به صورت زنده به وسیله ردیاب GPS به اشتراک میگذارد. همچنین کاربر میتواند گروه های درون برنامه ای را برای ایمنی و امنیت بیشتر ایجاد کند. یکی از ویژگی هایی که این ردیاب گوشی را از سایر برنامه های مشابه آن متمایز می کند این است که به محض اینکه موقعیت مکانی را به اشتراک گذاشت، شخص دیگر حتی بدون نصب برنامه ” Glympse” میتواند نقشه را مشاهده کند. ویژگی های قابل توجه برنامه ” Glympse”:

 • موقعیت مکانی را در زمان واقعی با یک نقشه پویا به اشتراک می گذارد.
 • اورژانس و کارکنان کنار جاده را راهنمایی می کند.
 • گزینه ای مناسب برای ایجاد هماهنگی با دوستان برای گردهمایی های اجتماعی است.
ردیابی گوشی همراه به وسیله " Glympse"
ردیابی گوشی همراه به وسیله ” Glympse”

ردیاب های بسیار زیاد در انواع متفاوتی وجود دارند که بتوان از طریق آن ها گوشی هوشمند گمشده یا دزدیده شده را ردیابی کرد. در این مقاله تعدادی از این برنامه ها معرفی شدند که بسیار پرطرفدار نیز هستند. با این حال برای اینکه بتوانید برنامه متناسب با گوشی خود را پیدا کنید و همچنین از هر لحاظ کارایی خوبی را ارائه دهد؛  باید جستجو کنید و نگاهی به بررسی دقیق توضیحات و اطلاعاتی که درباره این برنامه ها داده شده است، بیندازید. این اطلاعات معمولا دقیق بوده و درباره ویژگی های ارائه شده توسط آن برنامه توضیحاتی به شما ارائه می دهد.

برنامه ردیابی گوشی

بهترین برنامه ردیاب گوشی موبایل با قابلیت کنترل مخفی از راه دور : SPy24
ردیاب گوشی حریم 24 یک برنامه ردیابی مکان فوق العاده است که با بهینه سازی عالی برای دستگاه های Android طراحی شده است. در این اپلیکیشن ، ویژگی های بسیاری پیدا خواهید کرد که به شما در ردیابی موقعیت دستگاه مورد نظر کمک می کنند.
برای استفاده از برنامه spy gps tracker app ، نیازی به روت ROOT کردن دستگاه اندرویدی شما نیست. پس از نصب آن بر روی دستگاه هدف ، می توانید آن را از راه دور و از طریق داشبورد (پنل) ردیابی لحظه به لحظه کنید. از آنجایی که برنامه به صورت مخفیانه کار می کند، به شما این امکان را میدهد که بدون اینکه شناسایی شود،گوشی موبایل فرزندتون رو ردیابی کنید.

کلیس آندره

کلیس آندره، نامی که در دنیای امنیت شبکه به عنوان یک نویسنده و پژوهشگر برجسته شناخته می‌شود. او با انگیزه و تعهد عمیق به حفظ امنیت در دنیای دیجیتال، در حال تألیف مقالاتی برای وب‌سایت‌ها و منابع تخصصی می‌باشد. تخصص اصلی کلیس آندره در زمینه امنیت شبکه و فناوری‌های اطلاعاتی قرار دارد. او با داشتن دانش گسترده‌ای در مباحث مختلف امنیت شبکه از جمله رمزنگاری، نفوذ و تشخیص تهدیدات، توانسته است مقالاتی با محتوای غنی و عمیق تولید کند. با تجربه‌های متعدد و تحقیقات گسترده در زمینه امنیت شبکه، کلیس توانسته است راهکارها و راهنماهای مؤثری را برای مدیران سیستم، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و افراد علاقه‌مند به امنیت دیجیتال ارائه دهد. مقالات او به عنوان منابع معتبر در زمینه امنیت شبکه شناخته می‌شوند. با زبانی ساده و قابل فهم، کلیس توانسته است مفاهیم پیچیده امنیت شبکه را برای عموم مخاطبان تبیین کند. او با تمرکز بر راه‌حل‌های عملی و نکات کلیدی، مخاطبان را در جهت تقویت امنیت شبکه‌های خود هدایت می‌کند. با توجه به تلاش‌های فراوان کلیس آندره در ارتقاء امنیت دیجیتال، مقالات وی به عنوان راهنماهای مهم و ضروری در دنیای پیچیده و پرخطر امنیت شبکه به شمار می‌آیند. او با تأکید بر آگاهی و آموزش، به ارتقاء امنیت دیجیتال جامعه کمک می‌کند و نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا